ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Παρήγγειλα μια βάση θώρακα για την κάμερα. Καιρός ήτανε...κάνει για GoPro και για άλλες action cams και απο την βάση που είχε φωτογραφία η δικιά μου κουμπώνει κουτί πάνω φαίνονται πανομοιότυπες. Αν όχι αύριο απο Δευτέρα θα την έχω στα χέρια μου.
Περιμένουμε φωτο και αναλυτικό review eye
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Σήμερα έκατσα και εκτύπωσα το μανούαλ

Αυτό να ξέρετε το κάνω μόνο για όσες Μότο έχω σκοπό να κρατήσω καιροοοοοοοοοοοο.....







Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.783
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Ήρθε το chest mount σήμερα. Τελικά ή κάμερα κουμπώνει κουτί πάνω του, αλλά δεν είχε οδηγίες, μου πήρε κάνα 5λεπτο να καταλάβω πως στο καλό το φοράς αυτό το πράμα.


Κομπλέ μπαίνει τελικά, το δοκίμασα λίγο στην πιλοτή πάνω στο μηχανάκι να βρω στο περίπου σε ποια γωνία θέλει για να πιάνει τιμόνι και ευθεία το τοπίο και νομίζω το βρήκα. Αύριο θα τραβήξω ένα βίντεο να δω και πως δείχνει στην οδήγηση.


Διαδρομή κάπου προς Κουκουράβα λογικά και προς τα κάτω...εκεί που δεν πιάνει πολύ κίνηση. More info coming soon.
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.703
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Ήρθε το chest mount σήμερα. Τελικά ή κάμερα κουμπώνει κουτί πάνω του, αλλά δεν είχε οδηγίες, μου πήρε κάνα 5λεπτο να καταλάβω πως στο καλό το φοράς αυτό το πράμα.


Κομπλέ μπαίνει τελικά, το δοκίμασα λίγο στην πιλοτή πάνω στο μηχανάκι να βρω στο περίπου σε ποια γωνία θέλει για να πιάνει τιμόνι και ευθεία το τοπίο και νομίζω το βρήκα. Αύριο θα τραβήξω ένα βίντεο να δω και πως δείχνει στην οδήγηση.


Διαδρομή κάπου προς Κουκουράβα λογικά και προς τα κάτω...εκεί που δεν πιάνει πολύ κίνηση. More info coming soon.

Μάχιμος !!!
περιμενουμε να δούμε βίντεο
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Ήρθε το chest mount σήμερα. Τελικά ή κάμερα κουμπώνει κουτί πάνω του, αλλά δεν είχε οδηγίες, μου πήρε κάνα 5λεπτο να καταλάβω πως στο καλό το φοράς αυτό το πράμα.
Αν δεν εχεις φορεσει BDSM στολή είναι αδύνατο να το καταλαβεις...άρα κάτι ξέρεις εσυ και μας το κρύβεις
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.783
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
@caesarsk δεν έχω να κρύψω τίποτα, καθαρή δύναμη μυαλού ήτανε αυτή Tooth

Αύριο ψήνω καμιά βόλτα κάπου να δοκιμάσω. Θα φορτίσω την κάμερα απο σήμερα γιατί η μπαταρία ήτανε dead.
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
@caesarsk δεν έχω να κρύψω τίποτα, καθαρή δύναμη μυαλού ήτανε αυτή Tooth

Αύριο ψήνω καμιά βόλτα κάπου να δοκιμάσω. Θα φορτίσω την κάμερα απο σήμερα γιατί η μπαταρία ήτανε dead.
Επειδή είμαστε όλοι καλά παιδιά θα κάνουμε πως σε πιστεύουμε...
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.783
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
@dodos Νοητικά πάντα...η έννοια του "πλήρωσα για όλο το κοντέρ, θα χρησημοποιήσω όλο το κοντέρ" δεν μπορεί να εφαρμοστεί στα μικρά αερόψυκτα 125αρια βλέπεις...
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.486
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
@dodos Νοητικά πάντα...η έννοια του "πλήρωσα για όλο το κοντέρ, θα χρησημοποιήσω όλο το κοντέρ" δεν μπορεί να εφαρμοστεί στα μικρά αερόψυκτα 125αρια βλέπεις...
Τάσο μπορεί να γίνει και πραγματικά με ελεύθερη πτώση του από αεροπλάνο. Μάλλον μετά όμως θα χρειαστεί επισκευή. Rolling
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.783
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Το μεγαλύτερο νούμερο που είδε το καημένο το Address ήτανε τα 130 Km/h.....σε κατηφόρα μετά απο τούνελ...με επιμονή στο γκάζι....και με τον αέρα να με χτυπάει με αρκετούτσικη δύναμη απο πίσω.....ήτανε καλό, αλλά επειδή όλα τα καλά τελειώνουν, όταν γύρισα πίσω με αντίθετο αέρα πάνω απο 95 δεν ανέβαζε
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Σε άλλα νέα της ημέρας, το μακρυσάσμανο δείχνει να αποδίδει και έφτασε τελική ταχύτητα 178.2km/h
Γατάκι το scooter έγραψε 155 σήμερα Malossi+ Bando+Pollini στροφή στο Τροκαντερό 125+ κάτσε εσύ με το παπί...
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.783
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
@apache Απαιτώ κόντρα εσυ με το Sym εγω με το Kymco του πατέρα μου. Θα μου πεις δεν έχω δίπλωμα να το οδηγήσω, ναι, μα δεν μπορούν να με γράψουν αν δεν μπορούν να με πιάσουν.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
@apache Απαιτώ κόντρα εσυ με το Sym εγω με το Kymco του πατέρα μου. Θα μου πεις δεν έχω δίπλωμα να το οδηγήσω, ναι, μα δεν μπορούν να με γράψουν αν δεν μπορούν να με πιάσουν.
Λαστ Κριστμανς Άϊ γκεβιου μα χα....
 
Top Bottom