Στο φτερο,απαντησεις για οτι δεν χρειαζεται να ανοιχτει νεο θεμα.

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.663
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Aλλαζει το ποσοστο αυξησης απο εταιρεια σε εταιρεια Αγγελε. Οι λεγομενες επωνυμες απο 10% εως 15%.
Και οι λεγομενες φθηνες θα φτανει και το 20%. Μακαρι να διαψευστω.

Ο Κορονοιος θα εχει αρκετα απονερα.
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Περα απο ελλειψεις σε λαστιχα Κωστα, υπαρχουν και μεγαλες ελλειψεις σε λιπαντικα ακομη και σε ανταλλακτικα.
Και αυξησεις στα λιπαντικα που θα φτασουν τον Ιουνη εως 25%.
παω να παρω μια κουτα λαδια
ενα κουβα φιλτρα
και μια σακουλα τακακια
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.943
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Γενικοτερα ολα θα εχουν αυξησεις!
Ακουγονται για εμρικες πρωτες υλες απο 50 εως 300 %!

Εμεις στην δουλεια εχουμε τρελαθει να αλλαζουμε τιμοκαταλογους καθε τρεις και λιγο το τελευταιο δίμηνο!

facepalm 2facepalm 2facepalm 2
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Γενικοτερα ολα θα εχουν αυξησεις!
Ακουγονται για εμρικες πρωτες υλες απο 50 εως 300 %!

Εμεις στην δουλεια εχουμε τρελαθει να αλλαζουμε τιμοκαταλογους καθε τρεις και λιγο το τελευταιο δίμηνο!

facepalm 2facepalm 2facepalm 2
Κι εδώ τα ίδια…
Στραβώνουν και οι πελάτες…αστα να πάνε…
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.677
Ηλικία
52
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Θα αγοράζατε μεταχειρισμένα anakee adventure, 2019 το μπροστά και τέλη 2018 το πίσω, με ούτε 3000 χλμ στα 100 ευρώ;cdefghigi
Όχι . Του 18 και του 19 καινούργια σε καλύτερη τιμή , ναι .

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.196
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Θα αγοράζατε μεταχειρισμένα anakee adventure, 2019 το μπροστά και τέλη 2018 το πίσω, με ούτε 3000 χλμ στα 100 ευρώ;cdefghigi
Εξαρτάται που τα είχαν αποθηκευμένα...
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Θα αγοράζατε μεταχειρισμένα anakee adventure, 2019 το μπροστά και τέλη 2018 το πίσω, με ούτε 3000 χλμ στα 100 ευρώ;cdefghigi
οχι.
το μτχ λαστιχο ειναι ρισκο
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.498
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
honda cbf 600
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Θα αγοράζατε μεταχειρισμένα anakee adventure, 2019 το μπροστά και τέλη 2018 το πίσω, με ούτε 3000 χλμ στα 100 ευρώ;cdefghigi
Γιατί τα έβγαλε ο προηγούμενος ιδιοκτήτης και πως θα ξέρουμε ότι έχουν μόνο 3.000 χιλιόμετρα. Αν είναι από γνωστό χέρι ναι αν είναι από ξένο ποτέ.
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Θα αγοράζατε μεταχειρισμένα anakee adventure, 2019 το μπροστά και τέλη 2018 το πίσω, με ούτε 3000 χλμ στα 100 ευρώ;cdefghigi
Η λογική λέει ότι αγοράστηκαν πιο οικονομικά με παλιά ημερομηνία και δίνονται εξίσου οικονομικά γιατί δεν "κάθησαν" όπως θα ήθελε ο αγοραστής.

Γιατί ΑΝ αγοράστηκαν το 2019 και φορέθηκαν/δουλεύτηκαν θα είναι σίγουρα πιο ξερα από το να αγοράστηκαν/φορέθηκαν το 20' - 21'.

Όπως αναφέρθηκε από τον @Aggelos 1969 ΜΟΝΟ από κάποιον που ξέρουμε και θα μας πει την πάσα αλήθεια.
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Θα αγοράζατε μεταχειρισμένα anakee adventure, 2019 το μπροστά και τέλη 2018 το πίσω, με ούτε 3000 χλμ στα 100 ευρώ;cdefghigi
Όχι.
Κανένα μεταχειρισμένο.
Στηρίζεσαι πάνω σε μερικά τετραγωνικά εκατοστά γόμας ελαστικού συνεχώς.
Αξίζει μια στραβή?
Σκέψου το.
 

NikosG

new member
Δημοσιεύσεις
440
Περιοχή
Athens
Όνομα
Νίκος
Θα αγοράζατε μεταχειρισμένα anakee adventure, 2019 το μπροστά και τέλη 2018 το πίσω, με ούτε 3000 χλμ στα 100 ευρώ;cdefghigi
Για να γλυτώσεις τι?
100 ευρώ?
Πλάκα κανεις!
Θα δώσεις τώρα 100 και σε ενα χρόνο θα δώσεις 200 να πάρεις καινουρια
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.663
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Θα αγοράζατε μεταχειρισμένα anakee adventure, 2019 το μπροστά και τέλη 2018 το πίσω, με ούτε 3000 χλμ στα 100 ευρώ;cdefghigi
Τα δικα σου σε τι κατασταση ειναι ρε Αποστολη?
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Τα δικα σου σε τι κατασταση ειναι ρε Αποστολη?
Τα δικά μου έχουν ακόμη μπροστά τους πολλά χλμ, και δεν είναι και ξερά, αλλά επειδή ο προηγούμενος δεν το πολυκινούσε, είναι αρκετών ετών. Δεν με προβλημάτισαν κάπου ούτε γλίστρησαν (ζεστά). Αλλά το 2019 που πουλάει ο τύπος είναι πιο φρέσκο από τα δικά μου.

Αυτός που πουλάει λέει τα άλλαξε επειδή έβαλε χωμάτινα (και όντως από την φώτο της μηχανής του, φοράει χωμάτινα)
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.663
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Τα δικά μου έχουν ακόμη μπροστά τους πολλά χλμ, και δεν είναι και ξερά, αλλά επειδή ο προηγούμενος δεν το πολυκινούσε, είναι αρκετών ετών. Δεν με προβλημάτισαν κάπου ούτε γλίστρησαν (ζεστά). Αλλά το 2019 που πουλάει ο τύπος είναι πιο φρέσκο από τα δικά μου.

Αυτός που πουλάει λέει τα άλλαξε επειδή έβαλε χωμάτινα (και όντως από την φώτο της μηχανής του, φοράει χωμάτινα)

Εγω δεν θα τα επαιρνα παντως αν δεν με ειχαν προβληματισει τα δικα μου.Ασε που αν λεει τρια μπορει να ειναι πεντε και εχουν παρει τα δικα του πατηματα.
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Στα, λάστιχα παίζουν και ελλατωματικες παρτιδες.
Επίσης σε μια ζάντα που στραβόγυριζει πιθανόν να έχει πάρει και το λάστιχο.. Το δικό μου πάντως ήταν στραβό.
Μτχ λάστιχο θα έβαζα μόνο αν ήταν πολύ φθηνο
 
Top Bottom