Στο φτερο,απαντησεις για οτι δεν χρειαζεται να ανοιχτει νεο θεμα.

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Αυτο το ΠΣΚ δεν θα εχω την μηχανη ετοιμη...(ελληνικο δημοσιο-εφορια)

την περιοχη Φραγκιστα-Βλαχερνα, Μαρμαρα, Γαρδικι, Καστανια την ξερω πολυ καλα....

Εχει φανταστικες διαδρομες και εχω καταλυμα κοντα εκει να γινει η "βαση".....

Φτου....
Αντώνη δεν υπάρχει βιασύνη, αυτό κανονίζεται και για όταν ταιριάξει στο πρόγραμμα!!
Και είναι αυτό που λένε, μια ίσον καμία οπότε γιατί όχι και δεύτερη και τρίτη φορά στα ίδια μέρη!! Tooth
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Εγω θα πήγαινα απο τον χωματοδρομο μέσω Καλύβια Αργυρια...αλλα με ss ελαστικά αστο καλυτερα. Οχι οτι ο επαρχειακος ειναι καλυτερος αλλα με χαμηλες ταχυτητες προλαβαινεις τις λακουβες
Άμα είναι πατημένο χώματακι δεν υπάρχει θέμα, το ζόρι θα είναι να μην έχει τίποτα κατσικόδρομους!! Και φυσικά μετά από τόσα χιλιόμετρα ασφαλτο να μην μπεις κατευθείαν χωματόδρομο!!
Να κρυωσουν πρώτα και μετά χαλαρά πας άνετα!! Ζεστά όπως θα είναι τα κόβει σα βούτυρο!! Tooth
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Άμα είναι πατημένο χώματακι δεν υπάρχει θέμα, το ζόρι θα είναι να μην έχει τίποτα κατσικόδρομους!! Και φυσικά μετά από τόσα χιλιόμετρα ασφαλτο να μην μπεις κατευθείαν χωματόδρομο!!
Να κρυωσουν πρώτα και μετά χαλαρά πας άνετα!! Ζεστά όπως θα είναι τα κόβει σα βούτυρο!! Tooth
Πατημένο χώμα απο πολλά τζηπ που περνούν την διαδρομή. Φυτευτες πέτρες σε αρκετα σημεια που αναλογως της ταχυτητας τις προλαβαινεις.
1933808_1243728015994_1903692_n.jpg
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Πατημένο χώμα απο πολλά τζηπ που περνούν την διαδρομή. Φυτευτες πέτρες σε αρκετα σημεια που αναλογως της ταχυτητας τις προλαβαινεις.
Στα υπόψιν και αυτή η επιλογή Σοφιανέ!!! Greeting

Τώρα την είδα τη φώτο!!
Μία χαρά δρομάρα είναι, άνετα!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.411
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Γιαυτό το λόγο θέλω να πάω από εκείνη τη διαδρομή, να ανέβω Αρτοτινα, Γραμμένη Οξυά, Γαρδίκι και να βγω Σπερχειαδα!!
...εμένα μην με υπολογιζεις ...! funny
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.618
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Άμα τάχει διαθέσιμα θα τα βάλω Αποστόλη τα 5άρια, είμαι περίεργος να δω πόσα χλμ θα μου βγάλουν πριν τα λιώσω και αυτά αν όχι όπως την προηγούμενη φορά που δεν είχε το πίσω θα βάλω ότι μου τη βαρέσει το συγκεκριμένο δευτερόλεπτο και επειδή είμαι της συνήθειας βλέπω S22 ξανά. Tooth Tooth Tooth
Τα 5αρια τα εχω βαλει 8 φορες.
Ενημερωτικα Σαββα για τα Road 5:
1. αυτή την στιγμη που μιλαμε τα Road 5 εχουν απιστευτη ελλειψη (και όχι μονο αυτά) λογω κορονοιου και λογω ελλειψη πρωτης υλης. Καλη τυχη αν τα βρεις στοκ
2. Εχουν κρατησει σε NC αν θυμαμαι καλα και 25000χλμ (και ισως περισσοτερα)
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Τα 5αρια τα εχω βαλει 8 φορες.
Ενημερωτικα Σαββα για τα Road 5:
1. αυτή την στιγμη που μιλαμε τα Road 5 εχουν απιστευτη ελλειψη (και όχι μονο αυτά) λογω κορονοιου και λογω ελλειψη πρωτης υλης. Καλη τυχη αν τα βρεις στοκ
2. Εχουν κρατησει σε NC αν θυμαμαι καλα και 25000χλμ (και ισως περισσοτερα)
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες Κώστα. Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon
Αυτή η Μισελέν μια ζωή έλλειψη. Ευτυχώς υπάρχουν και τα Τζαπάνια γιατί οι Ευρωπαίοι μια ζωή Ευρωπέ(αί)οι θα μείνουνε.tongueabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.615
Ηλικία
55
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Τα 5αρια τα εχω βαλει 8 φορες.
Ενημερωτικα Σαββα για τα Road 5:
1. αυτή την στιγμη που μιλαμε τα Road 5 εχουν απιστευτη ελλειψη (και όχι μονο αυτά) λογω κορονοιου και λογω ελλειψη πρωτης υλης. Καλη τυχη αν τα βρεις στοκ
2. Εχουν κρατησει σε NC αν θυμαμαι καλα και 25000χλμ (και ισως περισσοτερα)
Περα απο ελλειψεις σε λαστιχα Κωστα, υπαρχουν και μεγαλες ελλειψεις σε λιπαντικα ακομη και σε ανταλλακτικα.
Και αυξησεις στα λιπαντικα που θα φτασουν τον Ιουνη εως 25%.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Καλημέρα!

Γνωρίζει κανείς αν σε σκέτο τελικό μπορείς να "χτυπήσεις" ταμπελάκι με βίδες όπως έχει αυτό εδω;




Βρίσκω ταμπελάκια Yoshimura που έχουν κόλλα, αλλά μετά απο καιρό ξεκολλάνε σιγά σιγά αυτά. Υπάρχει λοιπόν τρόπος να τα βιδώσεις;
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.454
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Καλημέρα!

Γνωρίζει κανείς αν σε σκέτο τελικό μπορείς να "χτυπήσεις" ταμπελάκι με βίδες όπως έχει αυτό εδω;




Βρίσκω ταμπελάκια Yoshimura που έχουν κόλλα, αλλά μετά απο καιρό ξεκολλάνε σιγά σιγά αυτά. Υπάρχει λοιπόν τρόπος να τα βιδώσεις;
Άμα βάλεις λαμαρινόβιδα θα φύγει σε λίγο καιρό,το καλύτερο είναι 2 πριτσίνια και καθάρισες foreva.
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Άρα με πριτσίνια θα γίνει η δουλειά...καλώς ευχαριστώ!!
 

Kuklinski

well know member
Δημοσιεύσεις
3.470
Ηλικία
123
Μοτοσυκλέτα
Brough Superior ss100
Όνομα
Ακης
Περιοχή
Brooklyn NY
Μην ξεχασεις να βαλεις και λιγη σιλικονη μαστιχωτη στις τρυπες να μην κλανει απο εκει και να μην συντονιζει....

;)

you thank me later...
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Μην ξεχασεις να βαλεις και λιγη σιλικονη μαστιχωτη στις τρυπες να μην κλανει απο εκει και να μην συντονιζει....

;)

you thank me later...

Το αυτό που λέει ο Αντουάν
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.618
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Περα απο ελλειψεις σε λαστιχα Κωστα, υπαρχουν και μεγαλες ελλειψεις σε λιπαντικα ακομη και σε ανταλλακτικα.
Και αυξησεις στα λιπαντικα που θα φτασουν τον Ιουνη εως 25%.

Μολις αλλαξα λαδια την περασμενη εβδομαδα Χρηστο. Ειμαι πολυ περιεργος που θα εχουν παει τα TORCO. Σημερα που περασα απο Λαμπριανιδη να ρωτηξω, εχει ελειψη και μου ειπε οτι θα εχει τον επομενο μηνα. Θα γελασουμε παρεα στην μοτοπαρεα abcdefghgk abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 
Τελευταία επεξεργασία:

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.618
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Μολις αλλαξα λαδια την περασμενη εβδομαδα Χρηστο. Ειμαι πολυ περιεργος που θα εχουν παει τα TORCO. Σημερα που περασα απο Λαμπριανιδη να ρωτηξω, εχει ελειψη και μου ειπε οτι θα εχει τον επομενο μηνα. Θα γελασουμε παρεα στην μοτοπαρεα abcdefghgk abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

Γιατι εισαι λυπημενο ωρε @Kuklinski Τι σε πειραξε να τον σκισω στα 8
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.499
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
honda cbf 600
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Bλεπω τα αναλωσιμα στο 20% πανω....γι αυτο.....
Έχεις δίκιο Άκη από καινούργιο μήνα θα πάρουν αύξηση τα λάδια και μάλλον όλα τα αναλώσιμα. Σε ποσοστό δεν θα είναι 20% αλλά κοντά στο 10.
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.615
Ηλικία
55
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Έχεις δίκιο Άκη από καινούργιο μήνα θα πάρουν αύξηση τα λάδια και μάλλον όλα τα αναλώσιμα. Σε ποσοστό δεν θα είναι 20% αλλά κοντά στο 10.
Aλλαζει το ποσοστο αυξησης απο εταιρεια σε εταιρεια Αγγελε. Οι λεγομενες επωνυμες απο 10% εως 15%.
Και οι λεγομενες φθηνες θα φτανει και το 20%. Μακαρι να διαψευστω.
 
Top Bottom