Στο φτερο,απαντησεις για οτι δεν χρειαζεται να ανοιχτει νεο θεμα.

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.297
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Eγω Θανο της πηρα 150 ευρω απο 200 μολις τα δωσεις μετρητα κανεις δεν θα σου αρνηθη Δεν θυμαμε ακριβως που ειναι καλυτερες γιατι εχω καιρο που της εχω παρει αλλα για να εχουν διαφορα 40 ευρω ενω ειναι της ιδιας εταιριας καποιος λογος θα υπαρχει
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.198
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Έχεις δίκιο ! Άσε και εγώ έτσι πάραγγειλα το κράνος μου . Πριν κοντά 2 μήνες .
Εγώ είμαι 57 νούμερο Μ.
Είχα δοκιμάσει κάποια medium κρανοι αλλά όχι αυτό που εν τέλη αγόρασα .
Είχα συνεννοηθεί με το κατάστημα για τυχόν αλλαγή . Άσε με είχε φάει το άγχος μήπως δεν μου κάνει μήπως με στενεύει , χίλια δυο μήπως !και αντε να το στηλεις να σου ξανά έρθει , ένα σορό διαδικασία.
Και το κράνος τώρα είναι μεγάλη υπόθεση για μένα στην εφαρμογή , με το παραμικρό δεν νιώθεις καλά
Παααλι καλά μου έκατσε κανονικά .
Τωρα λογικά έτσι θα το κάνω και με τις μπότες .
Τι στο καλό να κάνω ... αστα
Θές να κάνω τον @Drake Ramore να τουρμπίσει? Πας σε ένα μαγαζί κοντά στο σπίτι σου, προβάρεις διάφορα κράνη, βλέπεις πιο σου έρχεται κουτί, χαιρετάς φεύγεις, πάς σπίτι σου και το παραγγέλνεις από Helmetcity η FC moto γλυτώνοντας τουλάχιστον 35% της εδώ τιμής...
Κύριος, δεν σε ακουμπά κανείς....
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Θές να κάνω τον @Drake Ramore να τουρμπίσει? Πας σε ένα μαγαζί κοντά στο σπίτι σου, προβάρεις διάφορα κράνη, βλέπεις πιο σου έρχεται κουτί, χαιρετάς φεύγεις, πάς σπίτι σου και το παραγγέλνεις από Helmetcity η FC moto γλυτώνοντας τουλάχιστον 35% της εδώ τιμής...
Κύριος, δεν σε ακουμπά κανείς....

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.737
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Θές να κάνω τον @Drake Ramore να τουρμπίσει? Πας σε ένα μαγαζί κοντά στο σπίτι σου, προβάρεις διάφορα κράνη, βλέπεις πιο σου έρχεται κουτί, χαιρετάς φεύγεις, πάς σπίτι σου και το παραγγέλνεις από Helmetcity η FC moto γλυτώνοντας τουλάχιστον 35% της εδώ τιμής...
Κύριος, δεν σε ακουμπά κανείς....
Παιδιά δεν τα γνώριζα με συχωρατε ! Στο μαγαζί που έχουμε εδώ ένα και μοναδικό είχε κάποια τις airoh , μετά κάποια τις MT του 100€ και κάτω και το k3 - k5 agv.
Όποτε δοκίμασα τα Μ και εγώ πάραγγειλα το hjc που ήθελα !

έχεις δίκιο όμως μπήκα σε αυτό το σάιτ που λες και το έχει σε προσφορά κιόλας 40% 200 ευρο δλδ . Ενώ εγώ το πηρα 350 cdefghig cdef
Αλλά ήθελα να έχω και την αλλαγή σε περίπτωση που δεν έκανε

95FAE392-E214-4BE7-8D3E-3334AB1EE6E9.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Παιδιά δεν τα γνώριζα με συχωρατε ! Στο μαγαζί που έχουμε εδώ ένα και μοναδικό είχε κάποια τις airoh , μετά κάποια τις MT του 100€ και κάτω και το k3 - k5 agv.
Όποτε δοκίμασα τα Μ και εγώ πάραγγειλα το hjc που ήθελα !

έχεις δίκιο όμως μπήκα σε αυτό το σάιτ που λες και το έχει σε προσφορά κιόλας 40% 200 ευρο δλδ . Ενώ εγώ το πηρα cdefghig cdef
Αλλά ήθελα να έχω και την αλλαγή σε περίπτωση που δεν έκανε

View attachment 29238
Αφήστε τα μαγαζιά εξωτερικου και πάτε να ενισχύσετε το μέλος aggelos1969 για να επιβιώσει.

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.677
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Παιδιά δεν τα γνώριζα με συχωρατε ! Στο μαγαζί που έχουμε εδώ ένα και μοναδικό είχε κάποια τις airoh , μετά κάποια τις MT του 100€ και κάτω και το k3 - k5 agv.
Όποτε δοκίμασα τα Μ και εγώ πάραγγειλα το hjc που ήθελα !

έχεις δίκιο όμως μπήκα σε αυτό το σάιτ που λες και το έχει σε προσφορά κιόλας 40% 200 ευρο δλδ . Ενώ εγώ το πηρα cdefghig cdef
Αλλά ήθελα να έχω και την αλλαγή σε περίπτωση που δεν έκανε

View attachment 29238
Το συγκεκριμένο μαγαζί είναι από Αγγλία.
Πλέον θα φας τελωνείο ,δεν συμφέρει.
Αν ανοίξει σε ευρωπαϊκό έδαφος αποθήκη ,ναι.
Μέχρι τότε μη, μακριά
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.737
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Το συγκεκριμένο μαγαζί είναι από Αγγλία.
Πλέον θα φας τελωνείο ,δεν συμφέρει.
Αν ανοίξει σε ευρωπαϊκό έδαφος αποθήκη ,ναι.
Μέχρι τότε μη, μακριά
Σωστά ... τώρα έχει τελωνείο !
Γενικά πάντως ότι υπάρχει εδώ το αγοράζω από δω ! Δεν μπαίνω σχεδων ποτέ σε διαδικασία να πάρω από εξωτερικό .
Κάποια επίσης τα έχω πάρει απτό μαγαζί που έχουμε εδώ στην Κόρινθο . Δεν έχει απλά την ποικιλία και την άνεση του να θες η να σου αρέσει κάτι άλλο
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.677
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Σωστά ... τώρα έχει τελωνείο !
Γενικά πάντως ότι υπάρχει εδώ το αγοράζω από δω ! Δεν μπαίνω σχεδων ποτέ σε διαδικασία να πάρω από εξωτερικό .
Κάποια επίσης τα έχω πάρει απτό μαγαζί που έχουμε εδώ στην Κόρινθο . Δεν έχει απλά την ποικιλία και την άνεση του να θες η να σου αρέσει κάτι άλλο
Κοίτα.
Απ' όπου και να πάρεις ,θεμιτό.
Δικιά σου η τσέπη ,ότι θες κάνεις,μη τρελαθουμε κιόλας.
Το helmetcity μέχρι περισυ είχε καλές προσφορές , δεν πολύ συμφέρει πάντως πλέον.
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.737
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Κοίτα.
Απ' όπου και να πάρεις ,θεμιτό.
Δικιά σου η τσέπη ,ότι θες κάνεις,μη τρελαθουμε κιόλας.
Το helmetcity μέχρι περισυ είχε καλές προσφορές ,πλέον δεν πολύ συμφέρει πάντως πλέον.
Εντάξει άμα είναι μικρές οι διάφορες δεν μπαίνω στον κόπο ! Συνήθως μικρές είναι πλην κάποιον εξαίρεσεων
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.708
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Ευχαριστώ Γιώργο ! Παιδιά αυτό θα είναι το ιδανικό να τις δοκιμάσω , αλλά πως ; Στην επαρχία δεν ύπαρχει ποικιλία , πήγα σε ένα μαγαζί που έχουμε και έχει 2 μποτάκια και κάτι εντουρο μπότες !
Για να τις δοκιμάσω θα πρέπει να πάω στην Αθήνα το όπιο θα είναι ποτέ ; Σε κάνα 2μηνο ;!
Δεν έχω μπότες να φοράω καθόλου .
Λέω να μιλήσω με το κατάστημα για το νούμερο και τα cm και σε περίπτωση που δεν κάνει να αλλάξω το νούμερο ; Έτσι το σκέφτομαι

Καλυτερα να μην φορας για ενα μηνα ακομη παρα να παρεις κατι που θα το λουστεις γιατι το πληρωσες.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Θές να κάνω τον @Drake Ramore να τουρμπίσει? Πας σε ένα μαγαζί κοντά στο σπίτι σου, προβάρεις διάφορα κράνη, βλέπεις πιο σου έρχεται κουτί, χαιρετάς φεύγεις, πάς σπίτι σου και το παραγγέλνεις από Helmetcity η FC moto γλυτώνοντας τουλάχιστον 35% της εδώ τιμής...
Κύριος, δεν σε ακουμπά κανείς....


Απο όπου γουστάρετε να ψωνίζετε. Αγλλία , Ζουαζιλάνδη, Νέα Ζηλανδία... όπου θέλετε
Είπα εγώ πουθενά να ψωνίσετε ντε και καλά απο τον τοπικό σας; Καμία σχέση. Εγω πάντα μιλάω για την εκμετάλλευση του τοπικού σε πόρους που σου διαθέτει, για να πας να το πάρεις απο τον φτηνότερο στο ίντερνετ που τα έχει σε μια αποθήκη και όλα γίνονται ηλεκτρονικά.
Είσαι μάγκας που βρήκες την καλύτερη τιμή στο ίντερνετ; Ωραίος μέχρι εκει. Πάρτο, μαζί με τα ρίσκα του.
Don't be THAT guy, που προβάρει σε τοπικό και παίρνει διαδικτυακά. Προσωπικά έχω λέξη για αυτούς τους ανθρώπους, αλλά δεν είναι επι του παρόντος

Η δική μου η ένσταση είναι να πας να προβάρεις το κράνος στον τοπικό σου σαν να είναι δοκιμαστήριο, να σου παρέχει ποικιλία, εξυπηρέτηση, έλεγχο του προϊόντος, ανάλυση των specs, και μετά να πηγαίνεις να το παραγγέλνεις απο έξω.

Το είπα ήδη 5-6 φορές για το συγκεκριμένο θέμα. Βλέπετε μόνο την πλευρά της τιμής, ενώ εγώ μιλάω για άλλο πράγμα. Την χρήση υπηρεσιών, χρόνου, χώρου, στοκ απο τον τοπικό έμπορο, σαν να σας χρωστάει να είναι το προβαριστήριο σας, για να ψωνίσετε μετά απο αλλού.
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Απο όπου γουστάρετε να ψωνίζετε. Αγλλία , Ζουαζιλάνδη, Νέα Ζηλανδία... όπου θέλετε
Είπα εγώ πουθενά να ψωνίσετε ντε και καλά απο τον τοπικό σας; Καμία σχέση. Εγω πάντα μιλάω για την εκμετάλλευση του τοπικού σε πόρους που σου διαθέτει, για να πας να το πάρεις απο τον φτηνότερο στο ίντερνετ που τα έχει σε μια αποθήκη και όλα γίνονται ηλεκτρονικά.
Είσαι μάγκας που βρήκες την καλύτερη τιμή στο ίντερνετ; Ωραίος μέχρι εκει. Πάρτο, μαζί με τα ρίσκα του.
Don't be THAT guy, που προβάρει σε τοπικό και παίρνει διαδικτυακά. Προσωπικά έχω λέξη για αυτούς τους ανθρώπους, αλλά δεν είναι επι του παρόντος

Η δική μου η ένσταση είναι να πας να προβάρεις το κράνος στον τοπικό σου σαν να είναι δοκιμαστήριο, να σου παρέχει ποικιλία, εξυπηρέτηση, έλεγχο του προϊόντος, ανάλυση των specs, και μετά να πηγαίνεις να το παραγγέλνεις απο έξω.

Το είπα ήδη 5-6 φορές για το συγκεκριμένο θέμα. Βλέπετε μόνο την πλευρά της τιμής, ενώ εγώ μιλάω για άλλο πράγμα. Την χρήση υπηρεσιών, χρόνου, χώρου, στοκ απο τον τοπικό έμπορο, σαν να σας χρωστάει να είναι το προβαριστήριο σας, για να ψωνίσετε μετά απο αλλού.
Έτσι....

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.695
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1250GS HP
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Βάγγο νομίζω πως ότι και να βάλεις ,όλα εκεί θα πιάσουν.

Τα κάγκελα της BMW χρειάζονται και κάτι αποστάτες για να πιάσουν πάνω στον κινητήρα. Λίγο από'δω, λίγο από'κει, το'φερα και τα πέρασα.
Βέβαια, δεν έσφιξα με 100Nm, μου φαίνονται πάρα πολλά. Το υποπλαίσιο δένει στον κινητήρα με 55Nm.

Εκεί βέβαια που τελικά παραδόθηκα είναι με τα πάνω κάγκελα Hepco & Becker. Προσπάθησα να τα περάσω, αλλά δεν κάθονται με τίποτα.
Δεν ξέρω αν κάνω κάτι λάθος (ακολούθησα πιστά το λιτό manual) κάποιος ξεφορτώθηκε πάνω μου στραβά κάγκελα, αλλά όπως το είδα, θα πρέπει να είσαι μασίστας για να τα φέρεις και να κάτσουν... Δεν ξέρω τι να κάνω.
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.501
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
honda cbf 600
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Τα κάγκελα της BMW χρειάζονται και κάτι αποστάτες για να πιάσουν πάνω στον κινητήρα. Λίγο από'δω, λίγο από'κει, το'φερα και τα πέρασα.
Βέβαια, δεν έσφιξα με 100Nm, μου φαίνονται πάρα πολλά. Το υποπλαίσιο δένει στον κινητήρα με 55Nm.

Εκεί βέβαια που τελικά παραδόθηκα είναι με τα πάνω κάγκελα Hepco & Becker. Προσπάθησα να τα περάσω, αλλά δεν κάθονται με τίποτα.
Δεν ξέρω αν κάνω κάτι λάθος (ακολούθησα πιστά το λιτό manual) κάποιος ξεφορτώθηκε πάνω μου στραβά κάγκελα, αλλά όπως το είδα, θα πρέπει να είσαι μασίστας για να τα φέρεις και να κάτσουν... Δεν ξέρω τι να κάνω.
Αν δεν μπορείς να τα επιστρέψεις Βαγγέλη πήγαινε σε ένα μηχανουργείο να στα κουρμπάρει. Ακόμα καλύτερα να έχεις την μοτοσυκλέτα μαζί να τα προβάρεις κατευθείαν πάνω και να κάτσουν σωστά. Όλα γίνονται αρκεί να βρεις τον άνθρωπο που να θέλει να βοηθήσει.
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.695
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1250GS HP
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Αν δεν μπορείς να τα επιστρέψεις Βαγγέλη πήγαινε σε ένα μηχανουργείο να στα κουρμπάρει. Ακόμα καλύτερα να έχεις την μοτοσυκλέτα μαζί να τα προβάρεις κατευθείαν πάνω και να κάτσουν σωστά. Όλα γίνονται αρκεί να βρεις τον άνθρωπο που να θέλει να βοηθήσει.

Έχω απογοητευτεί. Τα πήρα από car.gr και δεν είχα καμία διάθεση να μπαίνω σε περιπέτειες.
Για επιστροφή το βλέπω απίθανο. Θα πάρω βέβαια τον τύπο να τον πω τι έγινε. Δεν ξέρω καν αν θα κάτσω ν'ασχοληθώ προς το παρόν...
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.501
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
honda cbf 600
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Έχω απογοητευτεί. Τα πήρα από car.gr και δεν είχα καμία διάθεση να μπαίνω σε περιπέτειες.
Για επιστροφή το βλέπω απίθανο. Θα πάρω βέβαια τον τύπο να τον πω τι έγινε. Δεν ξέρω καν αν θα κάτσω ν'ασχοληθώ προς το παρόν...
Βαγγέλη είναι ένα μηχανουργείο στην Ν.Ιωνία καλός άνθρωπος και μπορεί να σε βοηθήσει. Θες να τον πάρω τηλέφωνο αύριο και να μιλήσουμε;
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.708
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Παιδιά δεν τα γνώριζα με συχωρατε ! Στο μαγαζί που έχουμε εδώ ένα και μοναδικό είχε κάποια τις airoh , μετά κάποια τις MT του 100€ και κάτω και το k3 - k5 agv.
Όποτε δοκίμασα τα Μ και εγώ πάραγγειλα το hjc που ήθελα !

έχεις δίκιο όμως μπήκα σε αυτό το σάιτ που λες και το έχει σε προσφορά κιόλας 40% 200 ευρο δλδ . Ενώ εγώ το πηρα 350 cdefghig cdef
Αλλά ήθελα να έχω και την αλλαγή σε περίπτωση που δεν έκανε

View attachment 29238

Διακοσιες λιρες η διακοσια ευρω εννοεις?

Γιατι αν ειναι λιρες μιλαμε για 232 ευρω.Υπολογισε και τον φπα αλλα 53 συν κανα 20αρι εξοδα τελωνειου παμε λιγo πανω απο τα 300 αν δεν εχεις μεταφορικα.

Απ οτι ειδα στην Ελλαδα το πουλανε στα 330 ευρω.Αρα η μια η αλλη θα ερχοσουν μαλλον.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.677
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Τα κάγκελα της BMW χρειάζονται και κάτι αποστάτες για να πιάσουν πάνω στον κινητήρα. Λίγο από'δω, λίγο από'κει, το'φερα και τα πέρασα.
Βέβαια, δεν έσφιξα με 100Nm, μου φαίνονται πάρα πολλά. Το υποπλαίσιο δένει στον κινητήρα με 55Nm.

Εκεί βέβαια που τελικά παραδόθηκα είναι με τα πάνω κάγκελα Hepco & Becker. Προσπάθησα να τα περάσω, αλλά δεν κάθονται με τίποτα.
Δεν ξέρω αν κάνω κάτι λάθος (ακολούθησα πιστά το λιτό manual) κάποιος ξεφορτώθηκε πάνω μου στραβά κάγκελα, αλλά όπως το είδα, θα πρέπει να είσαι μασίστας για να τα φέρεις και να κάτσουν... Δεν ξέρω τι να κάνω.
Εγώ θα έκανα αυτό που λέει ο Άγγελος φίλε.
Για να ξεμπερδευεις
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.708
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Απο όπου γουστάρετε να ψωνίζετε. Αγλλία , Ζουαζιλάνδη, Νέα Ζηλανδία... όπου θέλετε
Είπα εγώ πουθενά να ψωνίσετε ντε και καλά απο τον τοπικό σας; Καμία σχέση. Εγω πάντα μιλάω για την εκμετάλλευση του τοπικού σε πόρους που σου διαθέτει, για να πας να το πάρεις απο τον φτηνότερο στο ίντερνετ που τα έχει σε μια αποθήκη και όλα γίνονται ηλεκτρονικά.
Είσαι μάγκας που βρήκες την καλύτερη τιμή στο ίντερνετ; Ωραίος μέχρι εκει. Πάρτο, μαζί με τα ρίσκα του.
Don't be THAT guy, που προβάρει σε τοπικό και παίρνει διαδικτυακά. Προσωπικά έχω λέξη για αυτούς τους ανθρώπους, αλλά δεν είναι επι του παρόντος

Η δική μου η ένσταση είναι να πας να προβάρεις το κράνος στον τοπικό σου σαν να είναι δοκιμαστήριο, να σου παρέχει ποικιλία, εξυπηρέτηση, έλεγχο του προϊόντος, ανάλυση των specs, και μετά να πηγαίνεις να το παραγγέλνεις απο έξω.

Το είπα ήδη 5-6 φορές για το συγκεκριμένο θέμα. Βλέπετε μόνο την πλευρά της τιμής, ενώ εγώ μιλάω για άλλο πράγμα. Την χρήση υπηρεσιών, χρόνου, χώρου, στοκ απο τον τοπικό έμπορο, σαν να σας χρωστάει να είναι το προβαριστήριο σας, για να ψωνίσετε μετά απο αλλού.

Πολλοι βλεπουν αυτο που τους συμφερει και κοιταζουν να εκμεταλευτουν τον επαγγελματια χωρις ενδοιασμους.Οχι μονο αυτο αλλα μετα βγαινουν και τον κατηγορουν.

Εγω εχω σηκωσει τα χερια ψηλα.
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.549
Ηλικία
52
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Θές να κάνω τον @Drake Ramore να τουρμπίσει? Πας σε ένα μαγαζί κοντά στο σπίτι σου, προβάρεις διάφορα κράνη, βλέπεις πιο σου έρχεται κουτί, χαιρετάς φεύγεις, πάς σπίτι σου και το παραγγέλνεις από Helmetcity η FC moto γλυτώνοντας τουλάχιστον 35% της εδώ τιμής...
Κύριος, δεν σε ακουμπά κανείς....
Την Αγγλία ξέχνα την δεν παίζει πλέον λόγω δασμων. Το fc έχει ίδιες τιμές η χειρότερες από τα ελληνικά μεγάλα μαγαζιά.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom