ΠΕΡΙ SCOOTER

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.290
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Ναι βρε Κούλη σιγά μη ταραχτούμε, γνωστό ας κάνουν ότι θέλουν τα δικά μας χαλάνε? Κουβέντα καφενέ να γίνεται. Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Παλικαρι εισαι κι απαντας?? tongue
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.454
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Εμ τι κάνανε?
Δεν το τερμάτισαν απλά, το ξε@λιασαν και ψόφησε ! Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
Άστα Γιάννο μου άστα δεν ξέρω πλέον πως δουλεύει το μυαλό του καθ' ενός οπότε έψαξα να την ψάχνω προ πολλού.
Τελικά φίλε με τη γιανάχα το έχω καταλάβει το έργο
Σε δίνει ένα μηχανάκι ,χαμηλά ,να πεις ,ναι πήρα ρε ,έκανα έξυπνη αγορά .
Και μετά (όχι ,δεν ήρθαν οι μέλισσες ,δε θα έλεγα αυτό) ,για να το κάνεις μηχανάκι(να τσουλαει αξιοπρεπώς ) θέλει να πληρώσεις άλλο μισό Rolling
Δες για παράδειγμα το Τ700.
Να μην μπο (που λέει κι ο Τερης)σε λεπτομέρειες γιατί εδώ μιλάμε για σκουτερooops
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.454
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Μη ταραζεστε παλικαρια!!
Νομος προσφορας και ζητησης!!!!!
Ναι ρε φίλε.
Το λέει κι ο θυμόσοφος λαός.
Από πίτα που δεν τρως ,μη σε νοιάζει κι αν καει
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Παλικαρι εισαι κι απαντας?? tongue
Ναι βρε και τα ΓΕΡΟΝΤΟπαλίκαρα έχουν ψυχή ! Angry old manToothToothToothTooth
Τελικά φίλε με τη γιανάχα το έχω καταλάβει το έργο
Σε δίνει ένα μηχανάκι ,χαμηλά ,να πεις ,ναι πήρα ρε ,έκανα έξυπνη αγορά .
Και μετά (όχι ,δεν ήρθαν οι μέλισσες ,δε θα έλεγα αυτό) ,για να το κάνεις μηχανάκι(να τσουλαει αξιοπρεπώς ) θέλει να πληρώσεις άλλο μισό Rolling
Δες για παράδειγμα το Τ700.
Να μην μπο (που λέει κι ο Τερης)σε λεπτομέρειες γιατί εδώ μιλάμε για σκουτερooops
Α χα χα άστο Γιάννο γιατί θα ανοίξουμε άλλους ασκούς Αιόλου...
Και που λέτε παιδάκια ΟΥΛΟΙ ΣΚΟΥΤΕΡ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ αργά ή γρήγορα ! ToothToothToothToothTooth
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.599
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Φιλε μη του δινεις σημασια το παιζει τζοβενο σαν κατι αλλα μικρα εδω ΜΕΣΑ DancingHappyHappy
Μην ανησυχείς αδερφέ μου, τον αφήνω να αισθάνεται και λίγο νιάτο, τι να τον κάνουμε ? Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.609
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Φιλε μη του δινεις σημασια το παιζει τζοβενο σαν κατι αλλα μικρα εδω ΜΕΣΑ DancingHappyHappy
Δεν παμε καμμια βολτα, Μυτικα μερια λεω εγω?
Να δουμε και λιγο θαλασσα? Και τον τρελλο τον γειτονα λιγο? Happy Happy
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.599
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
TMAX το καλο....εξαντληθηκε λεει Ελλαδα. 560 κομματια για ολο το κοσμο. 17300κ λεει το ρεπορταζ. abcdefghgk abcdefghgk
View attachment 29898
Κοιτα εργαλειο που παιρνεις με αυτα τα λεφτα

Kawasaki_19MY_Versys1000_22.jpg

Και εκει που χεστηκε το kawasaki φυτρωσε το Τ ΜΑΧ YesYes
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Δεν παμε καμμια βολτα, Μυτικα μερια λεω εγω?
Να δουμε και λιγο θαλασσα? Και τον τρελλο τον γειτονα λιγο? Happy Happy
ΦΡΟΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ είπε <<ΒΟΛΤΑ>> μπανιάρισμα άμεσα !
Tooth Tooth Tooth Tooth

Υ.Γ. Ακόμα εδώ είσαι Χρήστο? Φύγε να σωθείς ρε αδερφέ ! BikeBikeBike
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.599
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Δεν παμε καμμια βολτα, Μυτικα μερια λεω εγω?
Να δουμε και λιγο θαλασσα? Και τον τρελλο τον γειτονα λιγο? Happy Happy
θα βγω με της κυριες τρεις ειναι θα με φανε YesYes θα δουμε αυριο ισως
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.609
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Κοιτα εργαλειο που παιρνεις με αυτα τα λεφτα

View attachment 29939

Και εκει που χεστηκε το kawasaki φυτρωσε το Τ ΜΑΧ YesYes
Ε ναι Μιχάλη μην τρελαθούμε τελείως δηλαδή, είπαμε αγαπάμε σκουτ αλλά όχι και έτσι!
Καβάσω και τόσα άλλα με χίλια !
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.305
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Καλημερα. .... οταν ηρθαν τα παπακια τα ειρωνευομασταν οι γερμανο-διχρονοι πριν αγορασουμε ενα , οταν εμπαιναν τα γιαπωνεζικα μοτοσακά τα σνομπαραν οι σκληροπυρηνικοι ....:cool: ..... οταν αρχιζαν να καθιερωνονται τα ασθενικα ψευδο-εντουρο τα κοιταζαμε περιεργα οι στρηταδες μονο που ολοι αγορασαμε απο ενα , τωρα που επικρατουν τα σκουτερ ολοι μαζι με μια φωνη ....... προσπαθουμε να σωσουμε την τιμη του ιδεαλιστη μοτοσυκλετιστη.......ρε! που παμε?........! Tooth

Καλο μας Σ/Κ , παμε να φουλαρουμε μπενζινα .....!Bcdefgh
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Καλώς;
Κακώς;

Το μέλλον δείχνει σκούτερ είτε μας αρέσει είτε όχι.
Πάει ένα νέο παιδί να πάρει μηχανάκι και έχει μαζέψει 4κ λίγο πάνω-λίγο κάτω.
Θα πάρει ένα cruisym 250 ή 300, θα πάρει ένα Citycom 300, θα πάρει kymco X-town 300, ένα Agility 300, ένα Beverly 300, ένα Geopolis 300 και άλλα...
και θα έχει όχημα καθημερινής μετακίνησης, αλλά με προστασία απο τα καιρικά φαινόμενα για να πάει ατσαλάκωτος στην δουλειά του, 30 σκάρτα αλογάκια για να βγει και Εθνική οδό να πάει σαν άνθρωπος με 120 χλμ/ώρα άνετος. Με χώρο κάτω απο την σέλα να βάλει το κρανάκι του, χωρίς να χώσει άλλα 400 ευρώ για σιδεριές και βαλίτσες, Και θα τον πάει άνετα εντός Ελλάδας, φτηνά, οικονομικά, με απλή συντήρηση, με πολλά γκατζετομπλιμπλίκια, όπου θέλει. Με 4κ όλα αυτά


Τι επιλογές έχει στα 4κ για καινούρια μοτοσυκλέτα; Τι μπορεί να κάνει με αυτή την μοτοσυκλέτα και κυρίως τι επιπρόσθετο χρειάζεται να αγοραστεί για να απολαύσει όλα αυτά που στα σκούτερ έρχονται με την αγορά τους; Όχι, βρειτε μου μια ολοκληρωμένη πρόταση μοτοσυκλέτας με 30 άλογα στα 4κ και να μην είναι απο άγνωστη μάρκα στα βάθη της Ματζουρίας. Να το δούμε το πράγμα.
Για να φτάσει η οποιαδήποτε μοτο σε χώρους αποθηκευσης (απλά για κράνος θα σου πω) θέλει ξεχωριστή βάση και βαλίτσα 50άρα. Πάει το 300άρι για κάτι επώνυμο.

κι απο την στιγμή που τα σκούτερ απευθυνονται σε αυτή ακριβώς την γενιά δικυκλιστών, όσο πάει θα κερδίζουν όλο και παραπάνω μερίδιο.
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.290
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Φιλε μη του δινεις σημασια το παιζει τζοβενο σαν κατι αλλα μικρα εδω ΜΕΣΑ DancingHappyHappy
Ζουλευετε τα νιάτα μου και την ομορφιά μου, παλιοχαρακτηρες όλοι σας!!!
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ζουλευετε τα νιάτα μου και την ομορφιά μου, παλιοχαρακτηρες όλοι σας!!!
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.714
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Καλώς;
Κακώς;

Το μέλλον δείχνει σκούτερ είτε μας αρέσει είτε όχι.
Πάει ένα νέο παιδί να πάρει μηχανάκι και έχει μαζέψει 4κ λίγο πάνω-λίγο κάτω.
Θα πάρει ένα cruisym 250 ή 300, θα πάρει ένα Citycom 300, θα πάρει kymco X-town 300, ένα Agility 300, ένα Beverly 300, ένα Geopolis 300 και άλλα...
και θα έχει όχημα καθημερινής μετακίνησης, αλλά με προστασία απο τα καιρικά φαινόμενα για να πάει ατσαλάκωτος στην δουλειά του, 30 σκάρτα αλογάκια για να βγει και Εθνική οδό να πάει σαν άνθρωπος με 120 χλμ/ώρα άνετος. Με χώρο κάτω απο την σέλα να βάλει το κρανάκι του, χωρίς να χώσει άλλα 400 ευρώ για σιδεριές και βαλίτσες, Και θα τον πάει άνετα εντός Ελλάδας, φτηνά, οικονομικά, με απλή συντήρηση, με πολλά γκατζετομπλιμπλίκια, όπου θέλει. Με 4κ όλα αυτά


Τι επιλογές έχει στα 4κ για καινούρια μοτοσυκλέτα; Τι μπορεί να κάνει με αυτή την μοτοσυκλέτα και κυρίως τι επιπρόσθετο χρειάζεται να αγοραστεί για να απολαύσει όλα αυτά που στα σκούτερ έρχονται με την αγορά τους; Όχι, βρειτε μου μια ολοκληρωμένη πρόταση μοτοσυκλέτας με 30 άλογα στα 4κ και να μην είναι απο άγνωστη μάρκα στα βάθη της Ματζουρίας. Να το δούμε το πράγμα.
Για να φτάσει η οποιαδήποτε μοτο σε χώρους αποθηκευσης (απλά για κράνος θα σου πω) θέλει ξεχωριστή βάση και βαλίτσα 50άρα. Πάει το 300άρι για κάτι επώνυμο.

κι απο την στιγμή που τα σκούτερ απευθυνονται σε αυτή ακριβώς την γενιά δικυκλιστών, όσο πάει θα κερδίζουν όλο και παραπάνω μερίδιο.
Συμφωνώ απόλυτα ! Έτσι πάει , κοιτάνε και την άνεση και τα καιρικά φαινόμενα και πολλοί το θέλουν όπως λες για τις μετακινήσεις τους , δεν έχουμε όλοι την ίδια τρέλα ! Σε εμάς εδώ έχει πολύ σκούτερ , ειδικά εκείνο το Beverly έχει βρομίσει ο τόπος . Παρέες και παιδιά στην ηλικία μου όλοι με σκούτερ
 
Top Bottom