ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.497
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Αν είναι και τα δυο πρώτο χέρι θα αγοράσω με την ψυχολογία είτε έχει βιβλίο σέρβις είτε όχι. Από το πώς θα ψυχολογησω τον προηγούμενο ιδιοκτήτη.

Εγω παντως οταν πουλουσα το δικο μου το πουλησα πολυ πιο γρηγορα απο τα αλλα και σε πολυ καλυτερη τιμη απο την μεση τιμη μονο και μονο γιατι ειχα βιβλιο και πληρες ιστορικο.
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.256
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Ρε συ Δημήτρη κ εγώ αμα το δώσω 3 χιλιάρικα το μηχανάκι δεν χρειάζεται καν να το βάλω αγγελία. Και δεν εχω βιβλίο σέρβις με σφραγίδες.[/QU
Σου φέρνω εγώ βιβλία σέρβις από μηχανάκια που ούτε απέξω από το συνεργείο δεν τα έχει δει ο μάστορας
Αυτο μεχρι χθες και οχι εξουσιοδοτημενο τωρα με τα καινουργια μετρα και πιστοποιηση χ.μ μεσο ΚΤΕΟ σφιξαν οι κολοι
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.256
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Ρε συ Δημήτρη κ εγώ αμα το δώσω 3 χιλιάρικα το μηχανάκι δεν χρειάζεται καν να το βάλω αγγελία. Και δεν εχω βιβλίο σέρβις με σφραγίδες.
Κωστα αυτο συμβαινει μονο στην ελλαδα γιατι εξω χωρις βιβλιο σερβις δεν πουλας ουτε ποδηλατο αλλα με της αλλαγες που ηρθαν στα ΚΤΕΟ φροντιζεις για να εχεις
(Οχι οτι ζητανε βιβλιο σερβις αλλα η μαιμουδιες με τα χιλιομετρα θα λιγοστεψουν και θα αρχισουν τα χαμενα βιβλια να εμφανιζονται)
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Κωστα .......
αλλα η μαιμουδιες με τα χιλιομετρα θα λιγοστεψουν και θα αρχισουν τα χαμενα βιβλια να εμφανιζονται)


.....μόνο να μην χουν περάσει ....για καφε από Βουλγαρία....γκουχ!γκουχ! συγνώμη κιόλας γιατί έχω .....ιό....!cdefghigik
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Βόλτα μετά την βροχή



Σε περίπτωση ερώτησης το πρόγραμμα που τις επεξεργάζομαι είναι το Polarr. Κάνει θαύματα κυριολεκτικά.
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Σε περίπτωση ερώτησης το πρόγραμμα που τις επεξεργάζομαι είναι το Polarr. Κάνει θαύματα κυριολεκτικά.
Το είδα.
Σου εξαφάνισε τους καθρέπτες abcdefgh και γέμισες το φόντο άνετα!!! cdefghigi

Επίσης να ρωτήσω. Πόσο έχει ένα λάστιχο για το δεξιό στήριγμα του ποδιού;

Έλα ρε Τάσο.. Bcdefgh


 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Ανθρακας ο θησαυρος...
abcdefghgk

Εσύ θα φας περισσότερη καζούρα από τον άλλον μόλις πάρεις BMW.. abc
Πουλάει και πομώνες ο Ριχάρδος;
Εσύ την γλίτωσες στο τσακ...
Όσο ζω ελπίζω.. abcdefghgk

Ε ναι,γιατί θα στο πάρει σαν κόσμημα... Dancing
Εσύ έσταξες μέλι!!!
Πυρετό είχες; funny

..κι εσύ τέκνον Πάνο; abcdefgh

Επιβαρύνεις την θέση σου.. Joy
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Έχω ένα ζευγάρι απο Astrea σπίτι απο το κάποτε παπί του πατέρα μου αλλά δεν ξέρω αν ταιριάζουνε ή οχι. Λογικά θέλει λίγο μοντίφα για να μπούνε.
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Έχω ένα ζευγάρι απο Astrea σπίτι απο το κάποτε παπί του πατέρα μου αλλά δεν ξέρω αν ταιριάζουνε ή οχι. Λογικά θέλει λίγο μοντίφα για να μπούνε.
Έλα ρε Τάσο που θα κάνεις μοντιφιες..

Λάστιχα για μαρσπιέ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Το σίδερο των μαρσπιέ στο Address είναι πολύ πιο χοντρό απο αυτά των Astrea/Supra. Όταν λέω μοντίφες το πολύ να το "σκάψω λιγάκι" για να μπούνε. Αυτό εννοώ.
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Ταίριαξα το μαρσπιέ οδηγού τελικά. Ήθελε λίγο σκάψιμο όπως είπα γιατί έχει πιο μεγαλό σίδερο το Address. Είναι σταθερό πάντως είναι κομπλέ. Επίσης το "προετοίμασα" λίγο για την Λάρισα. Έβαλα πάλι το φιλτροκούτι γιατί δεν θέλουμε να μπούνε κακές σκονίτσες μέσα στο μοτεράκι μας, και έβαλα πάλι τους καθρέπτες. Επίσης άλλαξα και μπουζί.
 
Top Bottom