Αγορά Μεσαίου On-Off

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Aπο 1999 μέχρι και 2007 κυκλοφορούσα στην Αθήνα με k100rt..
Απλά επέλεγα, πιο φαρδιους δρόμους..
Πατησίων ας πούμε δύσκολα..
Και το παπί τώρα θα το ξεκινήσω... Μέχρι τώρα με το 1100ρτ ήμουνα..λόγω κρύου.
Το δε fjr1300 ήταν ταμάμ για την Αθήνα..

Καλά δεν έχετε δει πόσα βαραντερο κυκλοφορούν?

Πάρε παιδί μου αυτό που σ αρέσει και άσε τα χρηστικά σύνδρομα..
H ζωή είναι μικρη
 
Τελευταία επεξεργασία:

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Δημήτρη κ εγώ είμαι της άποψης να πάρεις αυτό που σου κάνει κέφι περισσότερο γιατί όπου αλλού και να καταλήξεις πάντα θα γυρνάς και θα λες, έπρεπε να είχα πάρει το τάδε που μ'αρεσε !! Να τα δεις από κοντά, να κουμπώσεις πάνω τους, αν είναι δυνατόν να τα κάνεις και ένα τεστ!!
Το F που ανέφερες παραπάνω το θεωρώ αξιόλογο μηχανάκι (για το 850) για τη χώρα μας πιστεύω ταιριάζει καλύτερα από το μεγαλο και αν μιλάμε και για λίγο off χρήση, απλα έχουν πέσει όλα τα φώτα στον μεγάλο αδερφό του!!
Το triumph είναι εξίσου καλό μηχανάκι για τέτοια χρήση και ειδικά με 21 τροχό οργωνεις όλη τη χώρα και όχι μόνο εντός συνόρων!!
Οτι και να πάρεις να το χαρείς και να το βολτάρεις όσο δεν πάει !!!!!
Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Δημήτρη κ εγώ είμαι της άποψης να πάρεις αυτό που σου κάνει κέφι περισσότερο γιατί όπου αλλού και να καταλήξεις πάντα θα γυρνάς και θα λες, έπρεπε να είχα πάρει το τάδε που μ'αρεσε !!
Το καλοκαίρι που είδα πως τελικά η μονη λογική λύση για εμένα είναι mega on off και θα επέστρεφα εκεί, δοκίμασα ενα varadero.
Ελάχιστα χλμ, βιβλία σέρβις, εγγυήσεις κλπ και τούμπανο απο αξεσουάρ. Σε νορμάλ τιμή για τα χαρακτηριστικά του.
Ειπα το παιδί πως θα το σκεφτώ και πράγματι όλη νύχτα το σκεφτόμουν. Το Caponord το είχα δει ήδη και ήταν και αυτό υπο σκέψη

Το σκέφτηκα, το ξανασκέφτηκα, δεν μπόρεσα να κοιμηθώ εκείνο το βράδυ....
Προσπαθούσα να πείσω τον εαυτό μου πως το Varadero είναι η "σωστή επιλογή" μεταξύ των δύο
Πως είναι η λογική επιλογή!
- Πιο αξιόπιστο
- Καλύτερη μεταπωλητική αξία
- Ευκολότερη πώληση λόγω μεγαλύτερου κοινού που το ψάχνει
- Ανταλλακτικά και αξεσουάρ καινούρια και μεταχειρισμένα με διαθεσιμότητα μέχρι και στα περίπτερα
- Οικονομικότερο (έστω και λίγο) στην χρήση
- Εργονομία Hοnda (δεν χρειάζεται επεξήγηση αυτό)


Την άλλη μέρα έκλεισα το Caponord επειδή με αυτό καύλωνα ooops

Μην δίνεις σημασία τι λέμε. Εσύ θα το καβαλάς. Πάρε αυτό που γουστάρεις.eye
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Δημήτρη το μόνο που θα ήθελα να βάλεις κατά νου είναι ότι αγοράζοντας μια μοτοσυκλέτα αρκετών κυβικών που συνοδεύεται με αρκετά άλογα μπορεί να χρειαστείς εργάτη(scooter ή παπί).
Έγραψες ότι το θες για καθημερινή χρήση εντός πόλεως.
Αν ήσουν χρόνια με μεγάλη μηχανή θα έλεγα πιο εύκολα ότι είσαι συνηθισμενος οπότε ξέρεις πού πάς, καθώς γνωρίζεις την αύξηση του κόστους μετακίνησης και τις οποίες δυσκολίες εντός.

Νομίζω ότι η σκέψη σου για το CB500Χ καθώς και το ΝC είναι πιο κοντά στα πραγματικές σου ανάγκες.Δεν θα σε ξενισουν αφενώς και δεν θα αυξήσουν το κόστος μετακίνησής σου αφετέρου.,
Επίσης δεν θα χρειαστεί ο εργάτης κατά τη γνώμη μου.

Χωρίς να θέλω να σε πικράνω και με πολύ σεβασμό στον κόπο να μαζέψεις τα χρήματα που θα δαπανήσεις,προτείνω να το δεις πιο λογικά.

Ακόμα και η πρότασή μου για το Χ-adv(που έχει πολλά λεφτά) είναι πιο κοντά στις πραγματικές ανάγκες σου.

Είναι πολλές φορές που οι εικόνες-σκέψεις οι οποίες διαμορφώνουν τα "θέλω" μας τραβάνε μακριά από το "χρειαζομαι-μπορώ".

Αυτή είναι η συμβουλή μου μετά από 20 χρόνια κίνησης με μοτοσυκλέτα(1994' έως 2014') στην Αθήνα.
Σεβαστά και σωστά αυτά που λέει ο Ω, αλλά μου κάνουν ότι αναφέρονται στο μηχανάκι ώς απλό μέσο μετακίνησης, που φαντάζομαι ότι εάν ήταν έτσι ο καινούργιος φίλος μας έτερος Δημήτρης θα έμενε με το σκούτερ ή θα κοιτούσε σε σκούτερ ..............
Μήτσομ (Ω) ξαναδιάβασε το νήμα https://motoparea.gr/index.php?threads/Γιατι-καβαλαμε-μηχανη-τελικα.2502/



Τις πραγματικές ανάγκες δέν μπορούμε να τις καταλάβουμε μέσα σε λίγες γραμμές, όπως επίσης και τα οικονομικά του καθενός, ή τις ''ανάγκες μετακίνησης εντός πόλεως'', δέν ενδιαφέρει και ούτε χρειάζεται όταν δέν γίνεται εστίαση εκεί από τον αρθρογράφο, η ερώτηση έχει συγκεκριμένη κατηγορία on-off, και αναφέρει και μηχανάκια προσωπικά εκεί εστιάζω,
άν υπάρχουν κάτοχοι μπορούν να διαφωτίσουν για τα συγκεκριμένα, ή να προταθούν απόψεις για το πιό πολύ μηχανάκι στο οικονομικό εύρος που αναφέρθηκε, νομίζω ότι βοηθούν περισσότερο, εγώ έτσι τα βλέπω ooops
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Σεβαστά και σωστά αυτά που λέει ο Ω, αλλά μου κάνουν ότι αναφέρονται στο μηχανάκι ώς απλό μέσο μετακίνησης, που φαντάζομαι ότι εάν ήταν έτσι ο καινούργιος φίλος μας έτερος Δημήτρης θα έμενε με το σκούτερ ή θα κοιτούσε σε σκούτερ ..............
Μήτσομ (Ω) ξαναδιάβασε το νήμα https://motoparea.gr/index.php?threads/Γιατι-καβαλαμε-μηχανη-τελικα.2502/



Τις πραγματικές ανάγκες δέν μπορούμε να τις καταλάβουμε μέσα σε λίγες γραμμές, όπως επίσης και τα οικονομικά του καθενός, ή τις ''ανάγκες μετακίνησης εντός πόλεως'', δέν ενδιαφέρει και ούτε χρειάζεται όταν δέν γίνεται εστίαση εκεί από τον αρθρογράφο, η ερώτηση έχει συγκεκριμένη κατηγορία on-off, και αναφέρει και μηχανάκια προσωπικά εκεί εστιάζω,
άν υπάρχουν κάτοχοι μπορούν να διαφωτίσουν για τα συγκεκριμένα, ή να προταθούν απόψεις για το πιό πολύ μηχανάκι στο οικονομικό εύρος που αναφέρθηκε, νομίζω ότι βοηθούν περισσότερο, εγώ έτσι τα βλέπω ooops
Α γειά σου.
Κατά την γνώμη μου αφού εστιαστεί το <<κλικ>> εκεί επικεντρωνόμαστε.
Απλά πράματα.

Για NC πάντως αν θέλει είμαστε εδώ αρκετοί και υπάρχει και θέμα να διαβάσει και αν δεν τον καλύπτει να ρωτήσει ότι θέλει ΕΔΩ (λινκ).
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Africa νομίζω θα είναι overkill για τη χρήση που θέλω ενω δεν μου αρέσει και τόσο εμφανισιακά.
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Nεαροί μου φίλοι tongue πάντα πρέπει να υπάρχει και η άλλη άποψη,η πιο μετρημένη ειδικά όταν πρόκειται για μετάβαση από σκούτερ σε μεγάλη μηχανή.

Προτιμώ να πω δύο κουβέντες παραπάνω κι ας μην "αρέσουν" τόσο. Να έχει γνώση-σφαιρικότερη άποψη ο αγοραστής παρά να τον αφήσω με κενά που αργότερα μπορεί να τα βρει μπροστά του. ooops

Δεν επιθυμώ την μη χαρά κι ευτυχία του Δημήτρη με την αγορά του.Ίσα ίσα..
Θα μπορούσα να μείνω "ασφαλής" με το να μη γράψω το παραμικρό.

Το καλύτερο να σου έρθει παιδίιιιιιιιι.... Smileys drinking beer Emoticon
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
απο εμένα Δημήτρη τα εξής:
είχα πρόσφατα το tiger XC 800 του 2019, δέν μπορώ να σου αναφέρω για αξιοπιστία γιατί συμβιώσαμε για λίγα χλμ(18500), μπορώ όμως ν' αναφερθώ στην ποιότητα κατασκευής την οποία βρήκα εξαιρετική με καλά περιφερειακά όπως φρένα, αναρτήσεις, χώρους και ικανότητα φόρτωσης, φώτα, εργονομία, ποιότητα βαφής και πλαστικών, και τούμπανο απο διάφορα μπλιμπλίκια γκατζετάκια, με κινητήρα και ήχο που μου χάριζε χαμόγελα και διάθεση να είμαι συνέχεια επάνω της,
σχετικά με GT ή Rally που λές αυτά οριοθετούνται ανάλογα την χρήση, η Rally έκδοση έχει περισσότερη εστίαση σε πιό χωμάτινες διαδρομές με μεγαλύτερες διαδρομές αναρτήσεων, ζάντες με ακτίνες για αντοχές σε κοπανήματα, γενικά είναι στημένη για περισσότερες χωμάτινες διαδρομές, μίας όμως και αναφέρεις ότι μέχρι τώρα ήσουν σε σκούτερ άποψή μου είναι ότι σε υπερκαλύπτει η έκδοση GT που εστιάζει περισσότερο σε χρήση δρόμου που όμως έχει πολύ περισσότερες δυνατότητες απ' ότι θα χρειαστείς για τις ίσως χωμάτινες ανησυχίες σου,

για μένα άξιος αντίπαλος του GT σήμερα είναι το tracer 900, όμως με περισσότερο ασφάλτινο χαρακτήρα, με ίσως χαλαρές διελεύσεις από καλούτσικους χωματόδρομους, που είναι περισσότερο τούμπανο σε κινητήρα αλλά και σε τεχνολογία

σχετικά με την τεχνολογία μιάς και έχεις αναφερθεί κάποιοι δέν την θέλουν, και κάποιοι άλλοι λένε γιατί όχι, εγώ είμαι απο αυτούς που λένε γιατί όχι, όταν αναφέρομαι σε τεχνολογία - μπλιμπλίκια εννοώ traction control, εξελιγμένο ABS ή και cornering ΑΒS, ή cornering traction, χαρτογραφήσεις προγραμμάτων απόδοσης, φώτα στροφής, και γενικά αυτά που βοηθούν ένα νέο οδηγό μέχρι να εξοικειωθεί με το μηχανάκι του, και έναν πιό έμπειρο να το εξελίξει παραπάνω,
όσοι δέν τα θέλουν λένε για πολυπλοκότητα, κόστος επισκευών εάν χρειαστεί, κόστος κτήσης, ότι μπορεί να σ'αφήσει στον δρόμο, και διάφορα άλλα, (εδώ ακόμα υπάρχουν ταξιτζήδες(Αθήνα - Θεσ/νίκη) που προτιμούν το χειροκίνητο σασμάν έναντι του αυτόματου Samurai suicide Samurai suicide )
ζυγίζεις και διαλέγεις

με υπευθυνότητα, και αυτογνωσία.........., άν τα παίρνεις ''εύκολα και γρήγορα'', και έχεις ''το μυαλό στο κεφάλι σου'', σωστά το σκέφτεσαι να πάς στο ψητό κατ' ευθείαν, άν έχεις ενδοιασμούς δές και για πιό λίγα άλογα πιό μανατζίβελα μηχανάκια, εσύ σε ξέρεις.........

με το καλό ότι διαλέξεις, κλίκ να σου κάνει...., να γουστάρεις να την βλέπεις και να ξέρεις ότι είναι δική σου.............. Bike
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Nεαροί μου φίλοι tongue πάντα πρέπει να υπάρχει και η άλλη άποψη,η πιο μετρημένη ειδικά όταν πρόκειται για μετάβαση από σκούτερ σε μεγάλη μηχανή.

Προτιμώ να πω δύο κουβέντες παραπάνω κι ας μην "αρέσουν" τόσο. Να έχει γνώση-σφαιρικότερη άποψη ο αγοραστής παρά να τον αφήσω με κενά που αργότερα μπορεί να τα βρει μπροστά του. ooops

Δεν επιθυμώ την μη χαρά κι ευτυχία του Δημήτρη με την αγορά του.Ίσα ίσα..
Θα μπορούσα να μείνω "ασφαλής" με το να μη γράψω το παραμικρό.

Το καλύτερο να σου έρθει παιδίιιιιιιιι.... Smileys drinking beer Emoticon
Γι αυτό και εμείς σας αγαπάμε περισσότερο από τους "ασφαλεις" !! Γιατί σκέφτεστε μεγαλοφωνα και εκφράζετε την δική σας άποψη!!
PraisingPraising
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Aπο 1999 μέχρι και 2007 κυκλοφορούσα στην Αθήνα με k100rt..
Απλά επέλεγα, πιο φαρδιους δρόμους..
Πατησίων ας πούμε δύσκολα..
Και το παπί τώρα θα το ξεκινήσω... Μέχρι τώρα με το 1100ρτ ήμουνα..λόγω κρύου.
Το δε fjr1300 ήταν ταμάμ για την Αθήνα..

Καλά δεν έχετε δει πόσα βαραντερο κυκλοφορούν?

Πάρε παιδί μου αυτό που σ αρέσει και άσε τα χρηστικά σύνδρομα..
H ζωή είναι μικρη
+ 1170, δεν ξέρω αν προσέξατε το νούμερο....Πσςςςςςς.....
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Κάτι βασικό για εμένα σαν triumphακιας με την μέχρι τώρα 12ετη συμβίωση, είναι το συνεργείο!! Ακόμα λίγοι είναι γνώστες και τα ξέρουν καλά !!
Είμαστε τυχεροί που εδώ στην Αθήνα είναι για μένα ο κορυφαίος!!
Και πάλι εύχομαι καλή επιλογή σε ότι διαλέξεις και να το φορτώσεις χιλιόμετρα!!!!
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Κάτι βασικό για εμένα σαν triumphακιας με την μέχρι τώρα 12ετη συμβίωση, είναι το συνεργείο!! Ακόμα λίγοι είναι γνώστες και τα ξέρουν καλά !!
Είμαστε τυχεροί που εδώ στην Αθήνα είναι για μένα ο κορυφαίος!!
Και πάλι εύχομαι καλή επιλογή σε ότι διαλέξεις και να το φορτώσεις χιλιόμετρα!!!!
δυστυχώς έτσι ακριβώς, δύσκολη η υπόλοιπη Ελλάδα για Triumph, κάποτε είχαμε και εμείς καλό μαστοράκι, αλλά έφυγε στα ξένα
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
αακόμα υπάρχουν ταξιτζήδες(Αθήνα - Θεσ/νίκη) που προτιμούν το χειροκίνητο σασμάν έναντι του αυτόματου Samurai suicide Samurai suicide )
ζυγίζεις και διαλέγεις
με κιτρινο passat 2004 εγω...3 σασμαν αυτοματα.....ποιος ηρθε?
μη πουμε για το μπουρδελο της vag to dsg!

ενοειτε οτι για ταξι..ΜΟΝΟ χειροκινητο..αντοχη, και οταν και ΑΝ χρειαστει επισκευη, 700 ευρω
Ξερεις ποσοι εκαναν μετατροπη απο αυτοματο σε χειροκινητο, αφου καηκε η γουνα τους?

Σε Ιχ αυτόματο
 
Τελευταία επεξεργασία:

amhxanos

new member
Δημοσιεύσεις
74
Ηλικία
44
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Στέλιο η εποχή που το πήρα,δεν μου κάνει και το έδωσα έχει περάσει για τους περισσοτερους από εμάς.Να σου πω ότι ποτέ δεν είχα αυτή την άνεση,οπότε η αγορά μου έπρεπε να "δουλευτεί αρκετά" πριν ώστε να περιοριστεί το περιθώριο λάθους.

Στην περίπτωση του Δημήτρη οφείλω να σταθώ παραπάνω.
Έδωσε το πεδίο χρήσης κι ένα ποσό τις τάξης των 14.000€. Πολλά χρήματα σήμερα.

Αν είχε μιλήσει για μεταχειρισμένο θα ήμασταν πιο χαλαροί γιατί τα μεγέθη μπορούν να κατέβουν αρκετά.
Συμφωνώ στο ότι 14.000 είναι πάρα πολλά λεφτά για μηχανή. Εντάξει, εμένα αυτή την περίοδο δε μου περισσεύουν ούτε 400-500€ για αγορά έστω και σαραβαλιασμενου παπιού - σκούτερ, οπότε δεν είναι ίδια τα κριτήρια μας.
 

DimitrisKL

new member
Δημοσιεύσεις
11
Ηλικία
33
Περιοχή
Athens
Όνομα
Δημήτρης
Καλησπέρα σε όλους, έφτασε η στιγμή για την αγορά της μηχανής βάσει των κριτηρίων που έχω αναφέρει στην αρχή, με τη διαφορά ότι έχει πέσει το Budget στα 9.000 πλέον λόγω έκτακτων υποχρεώσεων. Οπότε αφήνω στην άκρη τις ακριβότερες σειρές (Triumph & BMW) και κοιτάω αποκλειστικά την NC 750X (manual) και τη V Strom 650, καινούργια πάντα.

Σαν εμφάνιση είμαι πιο πολύ στο NC το καινούργιο, αν και με ενοχλεί λίγο που είναι πιο κοντό και μικροκαμωμένο σε σχέση με το V Strom, αλλά η εμφάνιση καθώς και ο έξτρα χώρος που έχει μπροστά είναι δυνατά σημεία.

Από την άλλη το V Strom πιστεύω σου δίνει μεγαλύτερη άνεση και αυτοπεποιήθηση σε ταξίδια και διαδρομές εκτός πόλης αλλά για μοντέλο του '21 μειονεκτεί πολύ σε εμφάνιση και ηλεκτρονικά συστήματα.

Το μόνο που με κάνει να το σκέφτομαι είναι αν το NC λόγω μικρότερης ιπποδύναμης θα ανταπεξέρχεται άνετα σε μικρά ταξίδια (300 - 400χλμ) μαζί με συνεπιβάτη ταυτόχρονα. Τι λέτε; Αξίζει να πάω στο NC ή στα ίδια χρήματα το V Strom είναι η καλύτερη επιλογή που τα κάνει όλα ικανοποιητικά;
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.651
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Καλησπέρα σε όλους, έφτασε η στιγμή για την αγορά της μηχανής βάσει των κριτηρίων που έχω αναφέρει στην αρχή, με τη διαφορά ότι έχει πέσει το Budget στα 9.000 πλέον λόγω έκτακτων υποχρεώσεων. Οπότε αφήνω στην άκρη τις ακριβότερες σειρές (Triumph & BMW) και κοιτάω αποκλειστικά την NC 750X (manual) και τη V Strom 650, καινούργια πάντα.

Σαν εμφάνιση είμαι πιο πολύ στο NC το καινούργιο, αν και με ενοχλεί λίγο που είναι πιο κοντό και μικροκαμωμένο σε σχέση με το V Strom, αλλά η εμφάνιση καθώς και ο έξτρα χώρος που έχει μπροστά είναι δυνατά σημεία.

Από την άλλη το V Strom πιστεύω σου δίνει μεγαλύτερη άνεση και αυτοπεποιήθηση σε ταξίδια και διαδρομές εκτός πόλης αλλά για μοντέλο του '21 μειονεκτεί πολύ σε εμφάνιση και ηλεκτρονικά συστήματα.

Το μόνο που με κάνει να το σκέφτομαι είναι αν το NC λόγω μικρότερης ιπποδύναμης θα ανταπεξέρχεται άνετα σε μικρά ταξίδια (300 - 400χλμ) μαζί με συνεπιβάτη ταυτόχρονα. Τι λέτε; Αξίζει να πάω στο NC ή στα ίδια χρήματα το V Strom είναι η καλύτερη επιλογή που τα κάνει όλα ικανοποιητικά;
ΝC
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Εγώ τώρα τι να πω πούχω NC?
Άλλο?
Δεν νομίζω, NC και από μένα λοιπόν.

Αλλά προτείνω να πας με τη συνεπιβάτιδα να πάρετε και τα δύο για test ride και να τα δείτε ιδίοις όμασι να κάτσετε πάνω να τα οδηγήσεις προς Άγιο Στέφανο ήτοι εθνική και αν εκεί σε ικανοποιήσει το NC τότε σε επαρχιακό δεν θάχει κανένα θέμα απολύτως.
Επίσης να δείτε - αισθανθείτε και το κάθισμα του συνεπιβάτη και των δύο.
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
οτι και να σου προτεινουν ολοι εσυ θα παρεις αυτο που κανει κλικ στην καρδια σου και στο μυαλό σου...........
 
Top Bottom