Tdm 900A.

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.655
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Eχω βρει ένα από χέρι (συνάδελφος) με λίγα χλμ. και ψήνομαι.Εχει κανείς να μου πει γνώμες;Για την πόλη θα κρατήσω τον σκαραβουλι μου,για οξω θα τοχω.Καιει σαν βαρκαντερο, ή λιγότερο??.Μεχρι 140-150 λέω διότι δεν είμεθα καγκουρες,αλλά ευ-υπόληπτοι κάποιας ηλικίας πουροτεκνοι.(τρομάρα μας). Ποτέ δεν το είχα σε υπόληψη λόγω καγκουρό-φημης αλλά ο συνάδελφος πίνει νερό στο όνομα του,και το πουλάει λόγω οικογενείας (πέφτει αεροπλανικη παντόφλα απ' την σύζυγο μου λέει ).Λέει τίποτα, ή μάπα το καρπούζι.;;;.Στα σχόλια προηγείται πάντα ο Μπάμπης,οι υπόλοιποι να ακολουθήσουν παρακαλώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

NikosG

new member
Δημοσιεύσεις
439
Περιοχή
Athens
Όνομα
Νίκος
4 χρόνια που το είχα εγώ μέχρι φέτος το φθινόπωρο στους επαρχιακούς έπαιζα 3,3-3,5.
Εθνική 140-160 ήμουν στα 5,5-5,8.
Μπουζί 7 ευρώ και τα δύο κάθε 20.000χλμ
Φίλτρο αέρα το γνήσιο 25 κάθε 40.000χλμ
Λάδια κάθε 10.000 αλλά συνήθως τα αλλάζουν όλοι στα 5.000
Καμιά σχέση με βαρκαντερο στη καταναλωση
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.655
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
4 χρόνια που το είχα εγώ μέχρι φέτος το φθινόπωρο στους επαρχιακούς έπαιζα 3,3-3,5.
Εθνική 140-160 ήμουν στα 5,5-5,8.
Μπουζί 7 ευρώ και τα δύο κάθε 20.000χλμ
Φίλτρο αέρα το γνήσιο 25 κάθε 40.000χλμ
Λάδια κάθε 10.000 αλλά συνήθως τα αλλάζουν όλοι στα 5.000
Καμιά σχέση με βαρκαντερο στη καταναλωση
Με αβς το είχες;;;;ήσουν γενικά ικανοποιημένος;;
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.655
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Α.γιατι έλεγα μην πέσω σε λούμπα σαν κάτι άλλες εταιρείες που πρέπει να ανακατεύεις τα υγρά με το κουταλάκι κάθε τρεις μήνες για να μην κατακάθεται σκόνη για να δουλέψει το αβς. Χαχα
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.655
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Έχει πολύ λίγα χιλιόμετρα,αλλά σίγουρα θα θέλει πάρκινγκ,γιατί ψυρίζεται εύκολα ως καγκουρομηχανη.
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.655
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Αν δεν έχεις πάρκινγκ μη το πάρεις
Δεν έχω αλλά η τιμή είναι "δέλεαρ"και η κατάσταση επίσης.Οποτε με βλέπω να μου κάνει τα γλυκά ματάκια και γλυκά φιλάκια ο γκαραζιερης της γειτονιάς μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Eχω βρει ένα από χέρι (συνάδελφος) με λίγα χλμ. και ψήνομαι.Εχει κανείς να μου πει γνώμες;Για την πόλη θα κρατήσω τον σκαραβουλι μου,για οξω θα τοχω.Καιει σαν βαρκαντερο, ή λιγότερο??.Μεχρι 140-150 λέω διότι δεν είμεθα καγκουρες,αλλά ευυπόληπτοι κάποιας ηλικίας πουροτεκνοι.(τρομάρα μας). Ποτέ δεν το είχα σε υπόληψη λόγω καγκουρόφημης αλλά ο συνάδελφος πίνει νερό στο όνομα του,και το πουλάει λόγω οικογενείας (πέφτει αεροπλανικη παντόφλα μου λέει ) λέει τίποτα η μάπα το καρπούζι.;;;.Στα σχόλια προηγείται πάντα ο Μπάμπης,οι υπόλοιποι να ακολουθήσουν παρακαλώ.
Ο μπαμπης μιλαει μονο ...εκ πειρας!! Yes
Δεν το γνωριζω το μηχανακι..

Το μονο σχολιο που θα κανω ειναι οτι τοχει φιλος απο καινουριο .Τωρα εχει πανω απο 300.000χλμ και τσουλαει κανονικα
Ειναι σε κατασταση μπορδελου, δεν ξερω τι ζημιες εβγαλε.
Αυτο που ξερω ειναι οτι εχει βαλει μτχ κεφαλη, και καιει λαδια αβερτα
Ο τυπος παντως καφτης...δεν το προσεχε
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.655
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Όποιος άλλος έχει καμμιά καλή ή όχι τόσο καλή κουβέντα να πει για το μηχανάκι ευπρόσδεκτος, αν το πάρω θα του δώσω και βόλτα (θα κάθομαι όμως στο πισινό κάθισμα).χαχα.
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.824
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Έχει πολύ λίγα χιλιόμετρα,αλλά σίγουρα θα θέλει πάρκινγκ,γιατί ψυρίζεται εύκολα ως καγκουρομηχανη.
Χωρίς πάρκινγκ κάνε ασφάλεια κλοπής αλλιώς πάει το σήκωσαν
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Όποιος άλλος έχει καμμιά καλή ή όχι τόσο καλή κουβέντα να πει για το μηχανάκι ευπρόσδεκτος, αν το πάρω θα του δώσω και βόλτα (θα κάθομαι όμως στο πισινό κάθισμα).χαχα.
Πόσο στο δίνει;
Πόσα χλμ έχει;
Τι θα χρειαστεί άμεσα;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Captainslow

new member
Δημοσιεύσεις
210
Ηλικία
56
Μοτοσυκλέτα
Peugeot2
Όνομα
captainslow
Αν είναι συντηρημένο σωστά ασχέτως χλμ και οικονομικό ...... Να το ΠΑΡΕΙΣ!!! Τα κάνει ΌΛΑ σε μέτρια και άνω επίπεδα.... Αλλά.... Δεν σπάει δεν χαλάει και αν το πας σαν Άνθρωπος δεν καεί...... Γενικά μια τέτοια αγορά μτχ είναι value for money.... Δεν θα το μετανιώσεις....... Αυτά...

Στάλθηκε από το POT-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.539
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Μια χαρα μηχανακι κανει τα παντα και χωρις προβληματα και αμε πιανουν τα χερια σου τα κανεις και μονος σου.

Στη παρεα μου εχουν περασει αρκετα χωρις καποιο σοβαρο προβλημα αλλα ειδικα το remali μπορει να σου πει πολλα μια και το εχει καιρο και αν δεν κανω λαθος εχει 180000 χλμ
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.176
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Να το πάρεις....και να κλεισεις θέση σε πάρκινγκ....ασφάλεια κλοπής δεν παίζει....σε τέτοια μοντέλα...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom