Φεστιβάλ ταξιδιωτικού μοτοσικλετισμού

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
482
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Εννοείται ότι οι περισσότεροι το μάθαμε σήμερα το πρωί από τοπικό site... Η ΜΟΤΟΕ μάλλον δε θέλει επαφή με τους ντόπιους μοτοσικλετιστές. Τουλάχιστον θα μάθαινε ότι ο δρόμος για Πρέσπες είναι κλειστός εδώ και καιρό και για να περάσει κάποιος, κάνει γύρω στα 2 χιλιόμετρα χωματόδρομο με μεγάλη υψομετρική κλίση και χοντρό γαρμπιλι κάτω...

Στάλθηκε από το 2306EPN60G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.700
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1250GS HP
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Σαν ιδέα πάντως δεν είναι καθόλου κακή:
πρώτα απ'όλα μάλλον δε θα έδειχναν ενδιαφέρον διάφοροι καγκουραίοι burn-outιάρηδες και θα ήμασταν ήσυχοι,
θα μπορούσαν να έχουν περίπτερα διάφορες εταιρείες και να παρουσιάζουν adventure καλούδια
προσκεκλημένοι μοτοταξιδιάρηδες ομιλητές και προβολές βίντεο
ίσως workshops με τεχνικές οδήγησης.
Δεν ξέρω πάλι, ίσως μ'έχει πειράξει η αποχή από τα τσίπουρα και έχω παραισθήσεις....
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.778
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Εννοείται ότι οι περισσότεροι το μάθαμε σήμερα το πρωί από τοπικό site... Η ΜΟΤΟΕ μάλλον δε θέλει επαφή με τους ντόπιους μοτοσικλετιστές. Τουλάχιστον θα μάθαινε ότι ο δρόμος για Πρέσπες είναι κλειστός εδώ και καιρό και για να περάσει κάποιος, κάνει γύρω στα 2 χιλιόμετρα χωματόδρομο με μεγάλη υψομετρική κλίση και χοντρό γαρμπιλι κάτω...

Στάλθηκε από το 2306EPN60G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Η ΜΟΤΟΕ κλεινετε ολο και περισσοτερο στο καβουκι της.Προσωπικα το θεωρω ενα πανηγυρι.Μπορει να αδικω την συγκεκριμενη κινηση αλλα κατι μου καθεται στραβα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.725
Μοτοσυκλέτα
Tracer 9, F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Για τη ΜΟΤΟΕ δεν έχω να πω κάτι γενικότερα πλέον ....

Συν τοις άλλοις συνεχίζουν την τσίχλα πως το Ταίναρο είναι το νοτιότερο άκρο της ηπειρωτικής ευρώπης, γεγονός που τους δείχνει και ως εσφαλμένα προετοιμασμένους στις πληροφορίες που παρέχουν για τα event τους
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
4.026
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Εντάξει προσπαθούν να προβάλουν το ταξιδιωτικό τους, να το κουμπώσουν και με αυτή την δράση ώστε του χρόνου που θα βγάλουν ένα επόμενο ταξίδι όσοι αναζητούν την προβολή να τρέξουν να δηλώσουν συμμετοχή…

Την δράση ως δράση όμως δεν την βλέπω γενικότερα αρνητικά και θεωρώ σημαντικό το να συνεργάζονται οι φορείς με διάφορες ομοσπονδίες/ ομάδες/ λέσχες, κλπ. για την ανάπτυξη μιας περιοχής.

Θεωρώ επίσης το σημείο εκκίνησης (το Ταίναρο) αναληθές, δεν θυμάμαι να έχω δει κάτι στα social ούτε σε ανακοινώσεις της ΜΟΤΟΕ σχετικά με το εκδρομικό αυτό.

Τα ψέματα για εντυπωσιασμό δυστυχώς δεν έχουν πάντα καλή κατάληξη!
 

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
482
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Αν το έπαιζαν σωστά θα έβγαζαν κάτι σαν κάλεσμα και σε κάθε πόλη που θα πήγαιναν θα τους περίμεναν μοτοσικλετιστές, υποδοχή κτλπ, μικρή εκδήλωση και συνοδεία. Από ότι καταλαβαίνω, θέλουν να κινούνται στους δικούς του κύκλους αυστηρά.
Η δράση αυτή που έκαναν είναι ωραία αλλά δεν έχει σχέση με αυτό που πρέσβευε η ΜΟΤΟΕ πριν κάποια χρόνια. Έχουν γίνει μια κλειστή ομάδα και δε διαφέρει σε τίποτα από μια τοπική λέσχη.

Στάλθηκε από το 2306EPN60G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.646
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Αν το έπαιζαν σωστά θα έβγαζαν κάτι σαν κάλεσμα και σε κάθε πόλη που θα πήγαιναν θα τους περίμεναν μοτοσικλετιστές, υποδοχή κτλπ, μικρή εκδήλωση και συνοδεία. Από ότι καταλαβαίνω, θέλουν να κινούνται στους δικούς του κύκλους αυστηρά.
Η δράση αυτή που έκαναν είναι ωραία αλλά δεν έχει σχέση με αυτό που πρέσβευε η ΜΟΤΟΕ πριν κάποια χρόνια. Έχουν γίνει μια κλειστή ομάδα και δε διαφέρει σε τίποτα από μια τοπική λέσχη.

Στάλθηκε από το 2306EPN60G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δημήτρη μερικοί τους περιμένουν, αλλά με γιαούρτια χαχαχα
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
703
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Πόσο να καυλωνουν μερικοί τύποι με το φαίνεσθε και με τα λαικ για να μην θέλουν άλλους γύρω τους μην τυχών πέσει κανέναν κλικ και σε άλλη μοτοσυκλέτα η άλλο ((Μαγγελάνο)) ορίτζιναλ ίσως .. Κάπου διάβασα την πιο σωστή τοποθέτηση ότι κλείνονται όλο και περισσότερο στο καβουκι τους
 

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
482
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Όταν δεν έχεις ενημέρωση για τη κατάσταση του οδοστρώματος, το οποίο είναι κομμένο εδώ και ένα εξάμηνο και πάλι καλείς μοτοσικλέτες από άλλες περιοχές και χώρες... Αλλά και πάλι, το γλέντι έγινε στο ξενοδοχείο, όλα καλά, επιτυχημένη η εκδήλωση. Βέβαια κάποιοι δε κατάφεραν ποτέ να φτάσουν .
Πλέον η πρόσβαση για Πρέσπες μέσω Πισοδερίου είναι απαγορευτική για street μοτοσικλέτες.

Στάλθηκε από το 2306EPN60G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

esel

Μαθουσάλας member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
17.378
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Ταρατατζουμ ταρατατζουμ πλακετες φιλακια δημοσιοτητες ξενοδοχεια μπουφεδες .....δηλαδή τι παραπαπανω να θελεις για μια πετυχημενη μοτοσυκλετιστική εκδήλωση........

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Stratos-Prespa

new member
Δημοσιεύσεις
5
Ηλικία
69
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Στράτος Βασιλόπουλος
Η ΜΟΤΟΕ κλεινετε ολο και περισσοτερο στο καβουκι της.Προσωπικα το θεωρω ενα πανηγυρι.Μπορει να αδικω την συγκεκριμενη κινηση αλλα κατι μου καθεται σΦίλε μου, όπως και οι υπόλοιποι που σχολιάζετε αρνητικά, θα μου επιτρέψετε να σας
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.229
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Τι είναι η ΜΟΤΟΕ;
 

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
482
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Μοτοσικλετιστική Ομοσπονδία Ελλάδος

Στάλθηκε από το 2306EPN60G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Stratos-Prespa

new member
Δημοσιεύσεις
5
Ηλικία
69
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Στράτος Βασιλόπουλος
Φίλοι και σύντροχοι!
Διάβασα τα σχόλια σας, για την εκδήλωση που με δική μου, προσωπική πρωτοβουλία οργάνωσα, με τέσσερις ιδιότητές μου! α) Ως Μοτοσυκλετιστής από τα γενοφάσκια μου (αρχικά για λόγους εξυπηρέτησης στην πολή της Θεσσαλονίκης, τα τελευταία χρόνια ως ταξιδευτής) β) Ως ξενοδόχος (www.presparesort.gr, το οποίο είναι bike friendly και προσφέρει σε όλους του μοτοσυκλετιστές έκπτωση 20% για απ' ευθείας κρατήσεις) στο οποίο από τον Μάιο μία ομάδα μοτοσυκλετιστών της ΜΟΤΟΕ είχε κλείσει τα δωμάτια μετά την επιστροφή τους απο το Nord Kapp., γ) Ως Πρόεδρος της "Ενωσης Τουριστικών και Συναφών Δραστηριοτήτων του Δήμου Πρεσπών" και δ) Ως Γενικός Γραμματέας της Ένωσης Ξενοδόχων Π.Ε. Φλώρινας! Δεν ξέρω γιατί κάποιοι σχολιάζετε αρνητικά την ΜΟΤΟΕ, ίσως έχετε τους λόγους σας, αλλά δεν μπορεί ένα θετικό γεγονός που οργανώσαμε στην Φλώρινα και την Πρέσπα να το σχολιάζετε τόσο αρνητικά! Θεώρησα ότι είναι μία μεγάλη ευκαιρία να προβάλουμε συμβολικά την Φλώρινα με την στήριξη του Δήμου και της Αντιπεριφέρειας, με τον διπλό συμβολισμό! α) Οι μοτοσυκλετιστές της ΜΟΤΟΕ ξεκίνησαν από το Ακρωτήριο Ταίναρο το Νοτιότερο Άκρο της Ευρώπης (αν και ορισμένοι το αμφισβητούν για λίγα μέτρα με την Ισπανία, εμάς σαν Έλληνες μας βολεύει η πρώτη εκδοχή!) με προορισμό το Βορειότερο Ακρωτήρι της Ευρώπης και να καταλήξουν στην Πρέσπα, συμβολικά στο Βορειότερο Ακρωτήρι της Ελλάδας το Ακρωτήριο Ρότι που είναι στις Πρέσπες μπροστά στο Τριεθνές.! Πήρα την πρωτοβουλία να διοργανώσω αυτή την εκδήλωση προκειμένου να προωθήσω την πανέμορφη περιοχή της Φλώρινας με τις 6 λίμνες, τα ποτάμια και τα πανέμορφα βουνά! Ολοι μας οι μοτοσυκλετιστές θέλουμε να πηγαίνουμε σε όμορφα μέρη, άς πάμε όλοι μας στα όμορφα μέρη της Ελλάδας μας και μετά ας πάμε και στα όμορφα μέρη του εξωτερικού. Ευχαριστώ για την ανοχή σας. Άς σκεφτόμαστε θετικά! Όπως ίσως διαβάσατε σε κάποι άλλη ανάρτηση τον Μάιο του 2022 είχα συναντήσει μία μεγάλη ομάδα από την MOTOPAREA, στις Θέρμες στα Πομακοχώρια και μου χαρίσατε ένα αυτοκόλητο που με μεγάλη περηφάνια κόλησα στην μηχανή μου! Σας εύχομαι καλά και ασφαλή μοτοταξίδια, ελπίζω σε κάποια από αυτά να συνταξιδέψουμε και φυσικά όλοι έχετε πρόσκληση στην Πρέσπα και στο ξενοδοχείο μου www.presparesort.gr με την έκπτωση που σας ανέφερα. Με εκτίμηση Στράτος Βασιλόπουλος
 

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
482
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Στράτο αυτό που έκανες εσύ είναι κάτι λογικό και δε το κατακρίνει κανείς. Είσαι επιχειρηματίας και στηρίζεις και τον μοτοσικλετισμό παράλληλα. Η ΜΟΤΟΕ από την άλλη είναι ομοσπονδία και όχι μια απλή λέσχη και μέχρι πριν λίγα χρόνια η μοναδική στην Ελλάδα. Μια ομοσπονδία έχει σαν "υποχρέωση" να ενώνει και να στηρίζει τους μοτοσικλετιστές και τις τοπικές λέσχες. Μπαίνοντας στη διαδικασία να έρθουν, μετά από δική σου πρόσκληση στη περιοχή και να πάρουν μέρος και στο φεστιβάλ που διοργάνωσες, θα έπρεπε, το λιγότερο που θα μπορούσαν να κάνουν, να κάνουν ένα κάλεσμα στους κατά τόπους μοτοσικλετιστές να έρθουν και αυτοί! Και αυτό ήταν καθαρά δική τους υποχρέωση και όχι δική σου!
Αυτά τα λίγα, τα υπόλοιπα από κοντά

Στάλθηκε από το 2306EPN60G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Stratos-Prespa

new member
Δημοσιεύσεις
5
Ηλικία
69
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Στράτος Βασιλόπουλος
Στράτο αυτό που έκανες εσύ είναι κάτι λογικό και δε το κατακρίνει κανείς. Είσαι επιχειρηματίας και στηρίζεις και τον μοτοσικλετισμό παράλληλα. Η ΜΟΤΟΕ από την άλλη είναι ομοσπονδία και όχι μια απλή λέσχη και μέχρι πριν λίγα χρόνια η μοναδική στην Ελλάδα. Μια ομοσπονδία έχει σαν "υποχρέωση" να ενώνει και να στηρίζει τους μοτοσικλετιστές και τις τοπικές λέσχες. Μπαίνοντας στη διαδικασία να έρθουν, μετά από δική σου πρόσκληση στη περιοχή και να πάρουν μέρος και στο φεστιβάλ που διοργάνωσες, θα έπρεπε, το λιγότερο που θα μπορούσαν να κάνουν, να κάνουν ένα κάλεσμα στους κατά τόπους μοτοσικλετιστές να έρθουν και αυτοί! Και αυτό ήταν καθαρά δική τους υποχρέωση και όχι δική σου!
Αυτά τα λίγα, τα υπόλοιπα από κοντά

Στάλθηκε από το 2306EPN60G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φίλε μου Δημήτρη,
Όπως τόνισα, ήταν μία δική μου προσωπική πρωτοβουλία, καθαρά και ΟΧΙ ως επιχειρηματίας (εγώ έτσι κι'αλλιώς είχα κλείσει τα δωμάτια μου από την άνοιξη), δεν κέρδισα τίποτα!
Απλά θεώρησα σκόπιμο να βοηθήσω τον τόπο μας, δίνοντας δημοσιότητα σε ένα γεγονός τελείως συμβολικά!
Εγώ έκανα το κάλεσμα, δυστυχώς μόλις δύο μέρες πρίν την άφιξή τους!
Η ΜΟΤΟΕ για την συγκεκριμένη εκδήλωση δεν είχε καμία ανάμιξη, απλά τους ζήτησαν να αποδεχθούν την επίσημη πρόσκληση μας, προκειμένου η άφιξή τους να πάρει επίσημο χαρακτήρα και μάλιστα με επικοινωνιακούς όρους!
Δεν είχα ούτε την δική τους επιβεβαίωση (δεν ήξερα εάν οι συμμετέχοντες θέλανε την δημοσιότητα) η ΜΟΤΟΕ σίγουρα θέλει την δημοσιότητα δεν της κάνει κακό! Αλλά δεν είχα και την επίσημη επιβεβαίωση των τοπικών αρχών νωρίτερα.
Είχαμε δε την ευκαιρία να προσκαλέσουμε μοτοσυκλετιστές από τις γειτονικές μας χώρες για επίσης συμβολικούς λόγους!
Εξ όσων γνωρίζω η ΜΟΤΟΕ το πρόγραμμα των ετήσιων δραστηριοτήτων της το ανακοινώνει επίσημα και όσοι ενδιαφέροντια παρακολουθούν τις δράσεις της, όπως εγώ ο ίδιος που συμμετείχα στο εκδρομικό της στα Βαλκάνια με τον τίτλο "Βαλκάνια Εξπρές" που έγινε απο 7-14 Ιουνίου.!
Ας σκεφτόμαστε θετικά!
Ελπίζω να τα πούμε από κοντά στα πάτρια εδάφη!
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
4.026
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Φίλε μου Δημήτρη,
Όπως τόνισα, ήταν μία δική μου προσωπική πρωτοβουλία, καθαρά και ΟΧΙ ως επιχειρηματίας (εγώ έτσι κι'αλλιώς είχα κλείσει τα δωμάτια μου από την άνοιξη), δεν κέρδισα τίποτα!
Απλά θεώρησα σκόπιμο να βοηθήσω τον τόπο μας, δίνοντας δημοσιότητα σε ένα γεγονός τελείως συμβολικά!
Εγώ έκανα το κάλεσμα, δυστυχώς μόλις δύο μέρες πρίν την άφιξή τους!
Η ΜΟΤΟΕ για την συγκεκριμένη εκδήλωση δεν είχε καμία ανάμιξη, απλά τους ζήτησαν να αποδεχθούν την επίσημη πρόσκληση μας, προκειμένου η άφιξή τους να πάρει επίσημο χαρακτήρα και μάλιστα με επικοινωνιακούς όρους!
Δεν είχα ούτε την δική τους επιβεβαίωση (δεν ήξερα εάν οι συμμετέχοντες θέλανε την δημοσιότητα) η ΜΟΤΟΕ σίγουρα θέλει την δημοσιότητα δεν της κάνει κακό! Αλλά δεν είχα και την επίσημη επιβεβαίωση των τοπικών αρχών νωρίτερα.
Είχαμε δε την ευκαιρία να προσκαλέσουμε μοτοσυκλετιστές από τις γειτονικές μας χώρες για επίσης συμβολικούς λόγους!
Εξ όσων γνωρίζω η ΜΟΤΟΕ το πρόγραμμα των ετήσιων δραστηριοτήτων της το ανακοινώνει επίσημα και όσοι ενδιαφέροντια παρακολουθούν τις δράσεις της, όπως εγώ ο ίδιος που συμμετείχα στο εκδρομικό της στα Βαλκάνια με τον τίτλο "Βαλκάνια Εξπρές" που έγινε απο 7-14 Ιουνίου.!
Ας σκεφτόμαστε θετικά!
Ελπίζω να τα πούμε από κοντά στα πάτρια εδάφη!
Εσύ Στρατό πολύ καλά έκανες ότι έκανες και να το ξανακάνεις εννοείτε!

Οι ακριτικές περιοχές και δει οι όμορφες σαν την δική σας περιοχή έχουν ανάγκη από περαιτέρω προβολή!

Στα της ΜΟΤΟΕ έχω την ίδια αποψη με τον Δημήτρη (dkamzelas).

Για το Ταιναρο όμως έχω ένσταση ως αφετηρία του εκδρομικού!
Δεν έχω δει κάπου κάτι επίσημο σχετικά με αυτό.
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.778
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Φίλοι και σύντροχοι!
Διάβασα τα σχόλια σας, για την εκδήλωση που με δική μου, προσωπική πρωτοβουλία οργάνωσα, με τέσσερις ιδιότητές μου! α) Ως Μοτοσυκλετιστής από τα γενοφάσκια μου (αρχικά για λόγους εξυπηρέτησης στην πολή της Θεσσαλονίκης, τα τελευταία χρόνια ως ταξιδευτής) β) Ως ξενοδόχος (www.presparesort.gr, το οποίο είναι bike friendly και προσφέρει σε όλους του μοτοσυκλετιστές έκπτωση 20% για απ' ευθείας κρατήσεις) στο οποίο από τον Μάιο μία ομάδα μοτοσυκλετιστών της ΜΟΤΟΕ είχε κλείσει τα δωμάτια μετά την επιστροφή τους απο το Nord Kapp., γ) Ως Πρόεδρος της "Ενωσης Τουριστικών και Συναφών Δραστηριοτήτων του Δήμου Πρεσπών" και δ) Ως Γενικός Γραμματέας της Ένωσης Ξενοδόχων Π.Ε. Φλώρινας! Δεν ξέρω γιατί κάποιοι σχολιάζετε αρνητικά την ΜΟΤΟΕ, ίσως έχετε τους λόγους σας, αλλά δεν μπορεί ένα θετικό γεγονός που οργανώσαμε στην Φλώρινα και την Πρέσπα να το σχολιάζετε τόσο αρνητικά! Θεώρησα ότι είναι μία μεγάλη ευκαιρία να προβάλουμε συμβολικά την Φλώρινα με την στήριξη του Δήμου και της Αντιπεριφέρειας, με τον διπλό συμβολισμό! α) Οι μοτοσυκλετιστές της ΜΟΤΟΕ ξεκίνησαν από το Ακρωτήριο Ταίναρο το Νοτιότερο Άκρο της Ευρώπης (αν και ορισμένοι το αμφισβητούν για λίγα μέτρα με την Ισπανία, εμάς σαν Έλληνες μας βολεύει η πρώτη εκδοχή!) με προορισμό το Βορειότερο Ακρωτήρι της Ευρώπης και να καταλήξουν στην Πρέσπα, συμβολικά στο Βορειότερο Ακρωτήρι της Ελλάδας το Ακρωτήριο Ρότι που είναι στις Πρέσπες μπροστά στο Τριεθνές.! Πήρα την πρωτοβουλία να διοργανώσω αυτή την εκδήλωση προκειμένου να προωθήσω την πανέμορφη περιοχή της Φλώρινας με τις 6 λίμνες, τα ποτάμια και τα πανέμορφα βουνά! Ολοι μας οι μοτοσυκλετιστές θέλουμε να πηγαίνουμε σε όμορφα μέρη, άς πάμε όλοι μας στα όμορφα μέρη της Ελλάδας μας και μετά ας πάμε και στα όμορφα μέρη του εξωτερικού. Ευχαριστώ για την ανοχή σας. Άς σκεφτόμαστε θετικά! Όπως ίσως διαβάσατε σε κάποι άλλη ανάρτηση τον Μάιο του 2022 είχα συναντήσει μία μεγάλη ομάδα από την MOTOPAREA, στις Θέρμες στα Πομακοχώρια και μου χαρίσατε ένα αυτοκόλητο που με μεγάλη περηφάνια κόλησα στην μηχανή μου! Σας εύχομαι καλά και ασφαλή μοτοταξίδια, ελπίζω σε κάποια από αυτά να συνταξιδέψουμε και φυσικά όλοι έχετε πρόσκληση στην Πρέσπα και στο ξενοδοχείο μου www.presparesort.gr με την έκπτωση που σας ανέφερα. Με εκτίμηση Στράτος Βασιλόπουλος
Στρατο το δικο μου σχολιο εγινε θεωρωντας απο τον τροπο που παρουσιαστηκε οτι αυτη ηταν μια εκδηλωση της ΜΟΤΟΕ.Απο την στιγμη που απ οτι λες ειναι μια ιδιωτικη πρωτοβουλια ειμαι υποχρεωμενος να αναθεωρησω αυτο που ειπα παραπανω και αφορουσε το συγκεκριμενο γεγονος. Smileys drinking beer Emoticon
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.229
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μοτοσικλετιστική Ομοσπονδία Ελλάδος

Στάλθηκε από το 2306EPN60G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
To ξέρω, ήμουν στις αρχαιρεσίες της ίδρυσης της στην τότε ΛΕΜΟΤ το 84ή 85 δεν θυμάμαι καλά.
Ειρωνικά το είπα...ToothToothToothTooth
 
Top Bottom