ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.253
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Όχι εγώ. Ο Δημήτρης @dikoukos funny Tooth
Κώστα αυτά συμβαίνουν και δεν θα σταματήσουν όταν αποφασίση κάποιος τελευταία στιγμή συνήθως δεν την ανεβαζη την βολτα αλλά παίρνει τηλ τους φίλους
Ενώ στα αλλά forum δεν ανεβαίνει καμμία βόλτα γίνονται όλες πριβέ
Μέσα στο Σεπτέμβρη έχει δύο βόλτες
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.253
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.485
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Κώστα αυτά συμβαίνουν και δεν θα σταματήσουν όταν αποφασίση κάποιος τελευταία στιγμή συνήθως δεν την ανεβαζη την βολτα αλλά παίρνει τηλ τους φίλους
Ενώ στα αλλά forum δεν ανεβαίνει καμμία βόλτα γίνονται όλες πριβέ
Μέσα στο Σεπτέμβρη έχει δύο βόλτες
Δημήτρη λες και μιλάς σε άνθρωπο που ζει σε βουνό. Όλοι μας έχουμε κάνει τις βόλτες της "τελευταίας στιγμής". Μην υποτιμάς την νοημοσύνη μου και σε εκτιμώ.

Και δεν καταλαβαίνω γιατί αναφέρεις το πόσες βόλτες θα γίνουν. Και μπράβο που θα γίνουν οι βόλτες αυτές αλλά δεν είναι αυτό το θέμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.541
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.541
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Σήμερα είχε βολτούλα με τον Γιάννη κσι τον Βαγγέλη Πήγαμε μέχρι Ερατεινή για καφεδάκι και μετά ανεβήκαμε από λίμνη Μόρνου, Πενταγίους,Αρτοτίνα, Γραμμένη Οξιά, Γαρδικι, Λαμία, Μπραλο, Λιβαδειά κ Αθήνα για λίγα χορταστικά χιλιόμετρα και γέμισμα μπαταριών!!!View attachment 35896View attachment 35897View attachment 35898View attachment 35900View attachment 35901View attachment 35902View attachment 35903View attachment 35904View attachment 35905View attachment 35899
GivingGivingGiving
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.511
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Ναι ναι .
Κάτι πηνία κάτι ψυγεία κάτι αισθητήρες στρόφαλου ,αναλώσιμα είναι όλα αυτά ρε abcdefghgk
Τα Honda δεν σπάνε δεν χαλάνε είναι γνωστό τις πάσι τέλος......


Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Μπράβο βρε Παίδες!!!
μου Έχετε λείψει Όλοι σας...
που θα πάει, με το καλό.. θα ξανά βρεθούμε!!!
Γιωργαρε με το καλό να ξαναβρεθούμε και να γράψουμε χιλιόμετρα!!! Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.398
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Τα Honda δεν σπάνε δεν χαλάνε είναι γνωστό τις πάσι τέλος......


Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Χαχαχαχαχαχα ,δεν χαλάνε , γι'αυτό δεν φτάνουν για ολους
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.491
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Νέα ζελατίνα σήμερα της γερμανικής MRA!!
Το 790 πάσχει από κακή διαχείριση του αέρα και δυστυχώς, ούτε με τη μεγαλύτερη ζελατίνα λύθηκε το θέμα. Βελτιώθηκε βέβαια αλλά δεν εξαλείφθηκε.
Το όλο θέμα έχει να κάνει νομίζω με όλο το σχεδιασμό των πλαστικών και το χαμηλό ντεπόζιτο, τα οποία αφήνουν αρκετό ανοιχτό χώρο μπροστά από το σώμα του οδηγού, με συνέπεια τη δημιουργία υποπίεσης και στροβιλισμού του αέρα.
Αρκετοί στο εξωτερικό ισχυρίζονται ότι, αφαιρώντας τα πλαστικά γύρω από το μπροστινό φως, το πρόβλημα λύνεται εξ ολοκλήρου. Θα το δοκιμάσω σίγουρα, δε χάνω και τίποτα.
Είναι που είναι ασχημόπαπο, ας το αποτελειώσουμε!

Κατά τα λοιπά, δηλώνω ότι είναι ότι ποιο συναρπαστικό έχω οδηγήσει!! Μηχάνημα με εκατό προσόντα και εκατό παραξενιές που κάνει τη συμβίωση μαζί του πραγματική περιπέτεια!!



Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Το πλατος ειναι το θεμα και οχι το υψος.
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.253
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Δημήτρη λες και μιλάς σε άνθρωπο που ζει σε βουνό. Όλοι μας έχουμε κάνει τις βόλτες της "τελευταίας στιγμής". Μην υποτιμάς την νοημοσύνη μου και σε εκτιμώ.

Και δεν καταλαβαίνω γιατί αναφέρεις το πόσες βόλτες θα γίνουν. Και μπράβο που θα γίνουν οι βόλτες αυτές αλλά δεν είναι αυτό το θέμα.
Κώστα δεν υποτιμώ την νοημοσύνη κανενός το αναφέρω γιατί ειπώθηκε ότι γίνονται βόλτες υπογείως από κλίκες παρέες
Αν και εγώ είμαι καινούργιος στα δρώμενα των forum αυτό που είδα στην μοτοπαρεα είναι ένα κλίμα παρειστικο και φιλικό που οι περισσότεροι καινούργιοι εγκλειματιζονται στο κλίμα της παρέας
Αυτό δεν νομίζω ότι υπάρχει στα αλλά φόρα που έχουνε γίνει πλέον παρειστικα
Εδώ έχει φτιαχτεί κάτι ωραίο και καλό είναι να μην πλανονται μαύρα σύννεφα και όσο μπορούμε όλοι να το διαφυλάξουμε για όσο κρατηση
Τα γράφω φιλικά δίχως διάθεση αντιπαραθεσης
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.485
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Κώστα δεν υποτιμώ την νοημοσύνη κανενός το αναφέρω γιατί ειπώθηκε ότι γίνονται βόλτες υπογείως από κλίκες παρέες
Αν και εγώ είμαι καινούργιος στα δρώμενα των forum αυτό που είδα στην μοτοπαρεα είναι ένα κλίμα παρειστικο και φιλικό που οι περισσότεροι καινούργιοι εγκλειματιζονται στο κλίμα της παρέας
Αυτό δεν νομίζω ότι υπάρχει στα αλλά φόρα που έχουνε γίνει πλέον παρειστικα
Εδώ έχει φτιαχτεί κάτι ωραίο και καλό είναι να μην πλανονται μαύρα σύννεφα και όσο μπορούμε όλοι να το διαφυλάξουμε για όσο κρατηση
Τα γράφω φιλικά δίχως διάθεση αντιπαραθεσης
Θα τα πούμε από κοντά Δημήτρη αν ανέβω το άλλο Σάββατο γιατί δεν θέλω να σπαμαρω αλλο το νήμα Giving
 
Δημοσιεύσεις
686
Ηλικία
54
Μοτοσυκλέτα
R1150gs
Όνομα
Konstantinos Hatziangelou
Περιοχή
Χαλκιδική
Σήμερα πήγα μία βολτίτσα στο Χολομώντα!!!

Οξυγόνο ησυχία και πολύ Παχιά σκιά!!!













Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

geagelak

new member
Δημοσιεύσεις
67
Ηλικία
49
Όνομα
geagelak
Το πλατος ειναι το θεμα και οχι το υψος.
Με την original που είναι σχετικά λεπτή, έχεις στροβιλισμούς και στα χέρια και λίγο στο στήθος.
Με την MRA, που είναι φαρδιά, έχουν ελαχιστοποιηθεί και το πρόβλημα παραμένει στο κεφάλι όπου πάνω από τα 120 αρχίζει και σου κουνάει το κράνος.




Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.398
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Με την original που είναι σχετικά λεπτή, έχεις στροβιλισμούς και στα χέρια και λίγο στο στήθος.
Με την MRA, που είναι φαρδιά, έχουν ελαχιστοποιηθεί και το πρόβλημα παραμένει στο κεφάλι όπου πάνω από τα 120 αρχίζει και σου κουνάει το κράνος.




Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Αν βρεις ,δανεισου αρχικά ένα φρυδακι .
Νομίζω θα σε κάνει δουλειά στις υψηλές ταχύτητες.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.491
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Με την original που είναι σχετικά λεπτή, έχεις στροβιλισμούς και στα χέρια και λίγο στο στήθος.
Με την MRA, που είναι φαρδιά, έχουν ελαχιστοποιηθεί και το πρόβλημα παραμένει στο κεφάλι όπου πάνω από τα 120 αρχίζει και σου κουνάει το κράνος.




Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Μπορει να σου ερχεται απο τα πλαγια ο αερας στο κρανος.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.398
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Μεγάλη εφεύρεση!! Έχει παραγγελθεί ήδη.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Πολύ ωραίος!
Περιμένουμε feedback
 
Top Bottom