ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Με βλέπεις...δεν μιλάω...κάνω υπομονή για την πρώτη φωτογραφία που θα ποστάρεις με τα ταγάρια...

:cool: Devil
Μπα, δεν αντέχω άλλο!
Πτωχέ πενφεδάκο. Πελούσιος μεν για εμάς....αλλά για τους ομόσταυλούς σου.....Tooth

ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΤΑΓΑΡΙΑ! ΚΙ ΑΝ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΤΡΑΓΙΛΑ ΓΙΔΟΣΒΟΣΚΕ ΘΥΜΙΣΟΥ! ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΕΝΦΕΣ ΠΟΤΕΣ!
Στο αφιερώνω!
Μλκα πήρε και βουλγαρικά κιόλας,τέρμα πτωχά!

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Καινούρια ελαστικά στο Μπιστολι!! Μ.P5!!!
Ετσουξε λίγο, αλλά έτσι ειναι!!!
Ελπίζω να διαπιστώσω τα όσα καλά έχουν γραφτεί,κι έχω ακούσει!!
4 αλογάκια τσίμπησα!!!
Καλοφαγωτα,η πολύ γρήγορη κορώνα που αισθάνεσαι οτι θα πέσεις ελπίζω να μην υπάρχει στο 5.

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.311
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Καλοφαγωτα,η πολύ γρήγορη κορώνα που αισθάνεσαι οτι θα πέσεις ελπίζω να μην υπάρχει στο 5.

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Επειδη ουτε εμενα μ αρεσει η αισθηση του οτι θα πεσω, ειδικα με το συγκεκριμενο μηχανακι, ρωτησα για τη κορωνα,και μου ειπε οτι ειναι νορμαλ!!
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.737
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Αργή και γρήγορη κορώνα τι σημαίνει παιδιά ;
Διάβασα μια περιγραφή για τα anakee adventure και έλεγε ότι δεν γλιστράει καθόλου ούτε σε στεγνό ούτε βρεγμένο , αλλά είχε αργή κορώνα , δηλαδή ; cdefghig
 

Attachments

  • 2BB638A6-2F4E-49EF-AD04-87AFBE6EF0A7.jpeg
    2BB638A6-2F4E-49EF-AD04-87AFBE6EF0A7.jpeg
    61,2 KB · Προβολές: 11

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.615
Ηλικία
55
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Επειδη ουτε εμενα μ αρεσει η αισθηση του οτι θα πεσω, ειδικα με το συγκεκριμενο μηχανακι, ρωτησα για τη κορωνα,και μου ειπε οτι ειναι νορμαλ!!
Καλοφαγωτα, καλοστριφτα, και γρηγορα στους δρομους οπως ξερουμε! Bike
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Αργή και γρήγορη κορώνα τι σημαίνει παιδιά ;
Διάβασα μια περιγραφή για τα anakee adventure και έλεγε ότι δεν γλιστράει καθόλου ούτε σε στεγνό ούτε βρεγμένο , αλλά είχε αργή κορώνα , δηλαδή ; cdefghig
Αργή σημαίνει ότι πλαγιάζει η μηχανή αλλά το λάστιχο ακολουθεί "δυσκολότερα"" την εντολή.
Με γρήγορη κορώνα στρίβεις άμεσα ,αλλά έχεις την εντύπωση ότι θα "πέσει'' κατά την έναρξη της εντολής.

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Αργή και γρήγορη κορώνα τι σημαίνει παιδιά ;
Διάβασα μια περιγραφή για τα anakee adventure και έλεγε ότι δεν γλιστράει καθόλου ούτε σε στεγνό ούτε βρεγμένο , αλλά είχε αργή κορώνα , δηλαδή ; cdefghig
Θα στο πω μπακάλικα
Φαντάσου την αργη κορώνα στο πέλμα σαν U και την γρήγορη το κάτω μέρος να γίνεται πιο μυτερό σαν V. Οχι απόλυτα φυσικά. Η διαφορά δεν είναι τόσο ορατή με γυμνό μάτι

Στην γρήγορη κορώνα, μόλις στρίψεις δώσεις λίγο κλίση νιώθεις να πέφτει το μηχανάκι φέτα. Στην αργή είναι πιο προοδευτικό το πλάγιασμα.
Μέσα στην πόλη ειδικά η γρήγορη κορώνα ξενίζει. Στις χαμηλές ταχύτητες και αν δεν έχεις πρότερη εμπειρία, το νιώθεις καμιά φορά πως θα πέσει η μηχανη.
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.737
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Αργή σημαίνει ότι πλαγιάζει η μηχανή αλλά το λάστιχο ακολουθεί "δυσκολότερα"" την εντολή.
Με γρήγορη κορώνα στρίβεις άμεσα ,αλλά έχεις την εντύπωση ότι θα "πέσει'' κατά την έναρξη της εντολής.

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα στο πω μπακάλικα
Φαντάσου την αργη κορώνα στο πέλμα σαν U και την γρήγορη το κάτω μέρος να γίνεται πιο μυτερό σαν V. Οχι απόλυτα φυσικά. Η διαφορά δεν είναι τόσο ορατή με γυμνό μάτι

Στην γρήγορη κορώνα, μόλις στρίψεις δώσεις λίγο κλίση νιώθεις να πέφτει το μηχανάκι φέτα. Στην αργή είναι πιο προοδευτικό το πλάγιασμα.
Μέσα στην πόλη ειδικά η γρήγορη κορώνα ξενίζει. Στις χαμηλές ταχύτητες και αν δεν έχεις πρότερη εμπειρία, το νιώθεις καμιά φορά πως θα πέσει η μηχανη.

κατατοπιστικότατοι , ευχαριστώ πολύ PraisingSmileys drinking beer Emoticon

αρα σε εμένα θα ταίριαζε μια αργή κορώνα καλύτερα ; Το δικό μου tkc70 τι να έχει ;

μαλλων αργή γιατί δεν εδώ καταλάβει κάτι τέτοιο που είπατε , κάποια απότομη κλήση κτλ !
Ίσα ίσα , δεν στρίβω ούτε με σφαίρες αχαχαχ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
κατατοπιστικότατοι , ευχαριστώ πολύ PraisingSmileys drinking beer Emoticon

αρα σε εμένα θα ταίριαζε μια αργή κορώνα καλύτερα ; Το δικό μου tkc70 τι να έχει ;

μαλλων αργή γιατί δεν εδώ καταλάβει κάτι τέτοιο που είπατε , κάποια απότομη κλήση κτλ !
Ίσα ίσα , δεν στρίβω ούτε με σφαίρες αχαχαχ
Αργή, όλα τα ντε μη άσφαλτος - χώμα αργή έχουν.
Πολύ γρήγορη έχουν τα HYPERSPORT και μέση τα Touring έτσι χονδροειδώς να τα πούμε.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Αργή, όλα τα ντε μη άσφαλτος - χώμα αργή έχουν.
Πολύ γρήγορη έχουν τα HYPERSPORT και μέση τα Touring έτσι χονδροειδώς να τα πούμε.
Στο bandit είχα με γρήγορη. Just saying....Stoned Emoticon

Α ρε banditara!!!
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Καλοφόρετα και καλόστριφτά Κυριάκο!!!
Για το power 5 αν κατάλαβα καλά??
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Όχι γρήγορη,δυσάρεστα γρήγορη...
Την πρώτη φορα που το οδήγησα με ξένισε πολύ.
Και προερχόμενος με μνήμες απο ον οφ στα μεγάλα κυβικά και απο αργές κορώνες, ήθελε κάποια χλμ προσαρμογής.

Μετά πήγαινα τάπα. Η γρήγορη κορώνα σε μπριζώνει. eye
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.311
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Καλοφόρετα και καλόστριφτά Κυριάκο!!!
Για το power 5 αν κατάλαβα καλά??
Ευχαριστω Αποστολε!Ναι αυτα...πρωτη φορα!!!
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Ευχαριστω Αποστολε!Ναι αυτα...πρωτη φορα!!!
Ωραία!! Μεγειές!! Σαν σπορ ελαστικό πιστεύω θα το χαρείς στο μηχανάκι!! Περιμένουμε εντυπώσεις μπας και τα δοκιμάσουμε και αυτά!! :cool:
 
N

notakos600

Guest
Θα στο πω μπακάλικα
Φαντάσου την αργη κορώνα στο πέλμα σαν U και την γρήγορη το κάτω μέρος να γίνεται πιο μυτερό σαν V. Οχι απόλυτα φυσικά. Η διαφορά δεν είναι τόσο ορατή με γυμνό μάτι

Στην γρήγορη κορώνα, μόλις στρίψεις δώσεις λίγο κλίση νιώθεις να πέφτει το μηχανάκι φέτα. Στην αργή είναι πιο προοδευτικό το πλάγιασμα.
Μέσα στην πόλη ειδικά η γρήγορη κορώνα ξενίζει. Στις χαμηλές ταχύτητες και αν δεν έχεις πρότερη εμπειρία, το νιώθεις καμιά φορά πως θα πέσει η μηχανη.
Ω ρε φίλε, κ@υλωσα Rolling
 
Top Bottom