ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Πότε θα πάμε για μαθήματα χωμάτινης οδήγησης; Τελευταίο μηχανακι που το περάσα τέτοιο σχολείο και περάσε 20 χλμ χωματοδρομο και περασε και δυο ποτάμια ήταν ενα CBR XX
συγνωμη κυριε
ειστε σιγουρα δασκαλος οδηγησης?
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Α χα χα χα χα Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Ρε τι μας πιάνει όταν δεν πάμε βόλτα....
Υπομονή έρχεται σαββατοκύριακο, όλο και καμιά 500αρα θα βγει.... για ένα καφέ δηλαδή!!! Tooth ToothTooth
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Μπάμπη σε πιάνω αδιάβαστο!! Νόμιζα ότι τα ήξερες τα μέρη από κει!! Tooth
Όπως φεύγεις από Γραμματικό και πας για Βαρνάβα !! Από τον κόμβο ξεκινάει και ο δρόμος για τον ΧΥΤΑ !!
Στα σκουπίδιαααααααααααα!!!!!!
Εκ'έχω κάνει τα καλύτερα ταξίδιαααααα...



RollingRollingRolling
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Πέρι λάμπας τώρα....τις προάλλες είχα πάει με ένα φιλαράκι Πανθεσσαλικό αυτός με το αυτοκίνητο εγω με το μηχανάκι να δοκιμάσω τα φώτα. Πράγματι, τα LED χτυπάνε ψηλά, και το κακό είναι οτι το ρυθμιστήρι που έχει στο φανάρι την είχε ήδη ακούσει σε παλιότερο τρακάρισμα (πριν 4 χρόνια αυτό) και τώρα λακούβες στις λακούβες με τα χρόνια κλάταρε εντελώς δεν δουλεύει.

Δοκίμασα επιτόπου μια κινέζικη αλογόνου (μια YWL) και ήτανε σε πολύ καλύτερο σημείο η δέσμη και φαίνεται να φτάνει και πιο μακριά σε σχέση με τα LED. Απλά επειδή ήθελα κάτι καλύτερο απο την κινέζικη, πήρα μια Osram.
Ο @Babis flou είπε μια μεγάλη αλήθεια για εσένα.Εισαι πιο μπροστά από αρκετό κόσμο με πολλαπλάσια κυβικά.
Εγώ θα πω με αφορμή το παραπάνω κομμάτι ότι έχεις καλό αυτί.Bcdefghg
Να ξέρεις ότι το καλό αυτί υπερέχει του καλού στόματος και σίγουρα δημιουργεί προϋποθέσεις για το δεύτερο αν δεν υπάρχει.

Να είσαι γερός..
Smileys drinking beer Emoticon
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Πότε θα πάμε για μαθήματα χωμάτινης οδήγησης; Τελευταίο μηχανακι που το περάσα τέτοιο σχολείο και περάσε 20 χλμ χωματοδρομο και περασε και δυο ποτάμια ήταν ενα CBR XX
Τώρα στα γεράματα μάθε γέρο γράμματα Σοφ δεν παίζει ρε φίλε. Tooth Tooth Tooth
Εδώ κάνουμε τον Σταυρό μας να συνεχίσουμε να καβαλάμε τα ερείπια (εμείς), εξάλλου χώμα πάμε μόνο εξ ανάγκης να δούμε κανά καλό δρομολόγιο, μέρος ή αν τύχει και έρπειν πάντα με ...ασφάλτινα λάστιχα ούτε καν ντε μη αφού η χρήση μας είναι 99,9% ασφάλτινη.
Υπομονή έρχεται σαββατοκύριακο, όλο και καμιά 500αρα θα βγει.... για ένα καφέ δηλαδή!!! Tooth ToothTooth
Μπα για μένα δεν υπάρχει ελπίδα δυστυχώς, εδώ θα πήξουμε στα ιντερνέτια.Banging head
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Σώθηκες! Tooth Tooth Tooth
Αποστόλη είναι βαθιά ριζωμένη η κακή ιδέα περί σκούτερ και σε συνδυασμό με την άγνοια η καλύτερη συνταγή για ότι νάναι.
Το κακό είναι πως μεταβιβάζεται μέσω των γραφομένων και στην επόμενη γενιά αλλά μην ανησυχείς γιατί ήδη ο πάπιος τείνει για εξάλειψη, όλο και λιγότερο ασχολούνται μαζί του μέχρι την οριστική εξάλειψή του. Το μέλλον είναι σκούτερ και πολύ πιθανόν ηλεκτροκίνητα.
Εγώ δεν θα τα βάλω με τα παπιά. Μου αρέσουν για αυτό που είναι

Βασικά όλες οι μοτό μου αρέσουν για αυτό που είναι!

Εκτός απο τα GS. Τα GS δεν μου αρέσουν υπο κανένα πρίσμα.
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Βρε μ@λακοπιτουρες, ρωταω να μαθω..
Ημουν παρων σε συζητηση μαγαζατορα με πελατη...και του ελεγε μετα τα 100.000χλμ το σκουτερ τελος..παρε παπι.
Διπλα ημουνα, δοκιμαζα κρανη..
Μαθεύτηκε τι πήρες,πληροφοριακά...


































Φρέσκα λέμεεεεε.....

 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Εγώ δεν θα τα βάλω με τα παπιά. Μου αρέσουν για αυτό που είναι

Βασικά όλες οι μοτό μου αρέσουν για αυτό που είναι!

Εκτός απο τα GS. Τα GS δεν μου αρέσουν υπο κανένα πρίσμα.
Και εμένα μου αρέσανε Αποστόλη κάποτε πούταν όντως ότι καλύτερο υπήρχε όπως μου αρέσουν επίσης όλα, άλλα να τα 'χω άλλα να τά 'χουν άλλοι και να τα βλέπω πλην όμως τα πράγματα εξελίσσονται φίλε μου και γίνονται ανετότερα, με περισσότερους χώρους, οικονομικά, αξιόπιστα και δεν παραμένουν στο τότε.

Μετανιώνω βέβαια που δεν κράτησα το τελευταίο C90 πούχα αλλά ότι έγινε έγινε τώρα. Λάθος μου.
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.290
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
View attachment 32874

Πριν λίγο μπήκε και η ενδοεπικοινωνία HappyHappyHappyHappy

πήγαμε με τα παιδιά , βάλαμε και οι 3
Mεγειες Θαναση!!!

Συνδεθηκατε μεταξυ σας??επικοινωνουσατε??
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.710
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Mεγειες Θαναση!!!

Συνδεθηκατε μεταξυ σας??επικοινωνουσατε??
Ευχαριστούμε , ναι ναι κάναμε μια μικρή βόλτα να το δοκιμάσουμε , και μουσική , μίλησα και στο τηλέφωνο , σούπερ τα σπάει .

έχει multitasking αυτή , ακούς μουσική και άμα μιλήσει κάποιος την χαμηλώνει ακούς των άλλον και μετά σου ξανά δυναμώνει την μουσική

καλημέρα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
View attachment 32874

Πριν λίγο μπήκε και η ενδοεπικοινωνία HappyHappyHappyHappy

πήγαμε με τα παιδιά , βάλαμε και οι 3
Άντε δόξα νάχει ο ΜοτοΘεούλης και ένας εντός θέματος ! Tooth Tooth Tooth

Μεγειές Θάνο καλά ακούσματα και συνομιλίες με την παρεούλα !

Όταν μπορέσεις πες μας δύο λογάκια για αυτήν αφού την μάθεις βέβαια και την χρησιμοποιήσεις έτσι σαν κριτική νάχουμε υπόψη μας τι παίζει.Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.710
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Άντε δόξα νάχει ο ΜοτοΘεούλης και ένας εντός θέματος ! Tooth Tooth Tooth

Μεγειές Θάνο καλά ακούσματα και συνομιλίες με την παρεούλα !

Όταν μπορέσεις πες μας δύο λογάκια για αυτήν αφού την μάθεις βέβαια και την χρησιμοποιήσεις έτσι σαν κριτική νάχουμε υπόψη μας τι παίζει.Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
Καλημέρα σαββα , ευχαριστούμε πολύ !! Θα γράψω τα τεχνικά χαρακτηριστικά μετά γιατί είμαι στη δουλειά τώρα και στην πορεία θα γράψουμε και την εμπειρία μας στην πράξη τι κάνει .
Αυτή έχει ακτίνα 2 χλμ σε ευθεία
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Καλημέρα σαββα , ευχαριστούμε πολύ !! Θα γράψω τα τεχνικά χαρακτηριστικά μετά γιατί είμαι στη δουλειά τώρα και στην πορεία θα γράψουμε και την εμπειρία μας στην πράξη τι κάνει .
Αυτή έχει ακτίνα 2 χλμ σε ευθεία
Όποτε μπορέσεις Θάνο μην ανησυχείς απλά νάχουμε υπόψη μας για το μέλλον.
Προς το παρόν προσωπικά έχω δύο άλλου τύπου.
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Μικρομαζέματα στα πλαστικά της καρίνας...





H μια βίδα που κρατάει την ένωση και οι δυο πλαϊνές που στηρίζουν τα πλαστικά στο μοτέρ κλώτσησαν αλλά πάντα ξεχνούσα να τις φτιάξω. Έβαλα πιο χοντρές αυτή την φορά με παξιμαδάκι στην κεντρική να μην φύγει ποτέ.
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.497
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Καλημέρα σαββα , ευχαριστούμε πολύ !! Θα γράψω τα τεχνικά χαρακτηριστικά μετά γιατί είμαι στη δουλειά τώρα και στην πορεία θα γράψουμε και την εμπειρία μας στην πράξη τι κάνει .
Αυτή έχει ακτίνα 2 χλμ σε ευθεία

Στον Ταυγετο μαλλον δεν θα πιανει…..Tooth

Καλοριζικη Θανο. Αν και εχω κι εγω της interphone εν τουτοις δεν καταφερα να εχω συνομιλιες με κανεναν από την παρεα. Καλυτερα να σου πω την αληθεια για να ακουω jazz music LaughRollingRolling
 
Top Bottom