ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.615
Ηλικία
55
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Παααααα... Ρε τι τούμπανο μηχανάκι έχω ο τεράστιος..........
Ρε παιχτη εχουν φυγει ολοι, δεν σε διαβαζει κανενας!! Αυριο γραψτα! Happy Happy
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.198
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ρε παιχτη εχουν φυγει ολοι, δεν σε διαβαζει κανενας!! Αυριο γραψτα! Happy Happy
Με τις κότες, οι σκληροί του φόρουμ..... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.615
Ηλικία
55
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Με τις κότες, οι σκληροί του φόρουμ..... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Παει αργα λενε το φορουμ, και λογω που ειναι ολοι γρηγοροι, την κανανε με ελαφρα! Bike
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
@Ωmega Είμαι ο άνθρωπος ο οποιος αν μου πεις τρέξε 400αρι σε στίβο θα το τρέξω με το μηχανάκι abcdefghgk Πέρα απο την πλάκα έχω να ασχοληθώ με γυμναστική εδω και 2μιση χρόνια η αλήθεια είναι. Δεν με φοβίζει η ιδέα των ειδικών δυνάμεων, αλλά η φυσική μου κατάσταση (δεν είμαι και φιτ) δεν θέλει....αφήνω εγω τα πιτογύρα και τις μπύρες ρε; abcdefghgk
Τάσο αποκλείεται να είσαι τόσο αγύμναστος όσο ήμουν εγώ το 92'.Πίστεψέ με. Bcdefgh

Δεν θα πω κάτι πέρα από αυτά που σου έγραψα.Θα μου τα πεις εσύ όταν φορέσεις το μπερέ...(Πράσινο ή Μπλε)

 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
@Ωmega Ρε συ λέμε, ότι με το ζόρι τρέχω 50 μέτρα εγώ Αν πάω Ε.Δ μέσα σε 1 εβδομάδα θα κοπώ

Πέρα από την πλάκα, πρέπει να ασχοληθώ με την γυμναστική κάποια στιγμή βέβαια.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.454
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Δεν διάβασα όλες τις απαντήσεις περί στρατιωτικού (είναι άλλωστε και καρα off topic) αλλά γιατί θέλεις να μείνεις Βόλο? Μια χαρά ευκαιρία είναι το στρατιωτικό να πας και κάπου αλλού,να γνωρίσεις 2 άλλα μέρη.
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Μα είπα ότι δεν έχω θέμα με την απόσταση, όπου και να με στείλουν. Και η ΕΛΔΥΚ θα ήτανε ευκαιρία να ταξιδέψω και άλλου.

Τέλος πάντων όταν έρθει η ώρα τα βλέπω όλα αυτά ακόμα είναι πολυ νωρίς.

Σε αλλά νέα, μεσημέρι θα κάτσω να καθαρίσω το σώμα στην εισαγωγή αέρα. Επειδή δεν θέλω τώρα με μπλέκω με o-rings κλπ θα το καθαρίσω έτσι όπως είναι. Στο μπουκαλάκι πάντως γράφει οτι είναι ασφαλές για αισθητήρες λ και καταλύτες. Άρα είναι safe αν πεσει και μέσα υγρό.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.454
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Α δεν τα διάβασα όλα φαίνεται!
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Τασούλη, κοίτα να βγει η υποχρέωση όσο γίνεται πιο χαλαρά, και άσε τα υπόλοιπα.
Εκτός και αν έχεις σκοπό με κάποιον τρόπο να χρησιμοποιήσεις την υπηρεσία σου σε ειδικές δυνάμεις για να πάρεις τίποτα μόρια σε καμία προκήρυξη (πάλι για σώμα ασφαλείας ή στρατού) δεν υπάρχει λόγος.
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Για μόρια δεν θέλω κάτι, δεν έχω σκεφτεί να μπω ποτέ σώματα ασφαλείας για δουλειά ή ΕΠΟΠ ή το οτιδήποτε...

Καλώς, θα υπηρετήσω στο δικό μου αυτοσχέδιο one man army σώμα, το Address Division.
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Βόλτα να πάμε δεν μπορούμε, αφού μας έχουν κλεισμένους. Project 2021 δεν είμαστε τίποτα πλούσιοι συνταξιούχοι σαν τον @esel (ζηλευω ρε πστμ)...οπότε γυρνάμε στην πόλη δουλευόντας και παραμιλάμε. Γνήσιο ή aftermarket ανταλλακτικό;

 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.499
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
honda cbf 600
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
@Aggelos 1969 Δεν έχει ανοιχτεί ΠΟΤΕ αυτό το μέρος εκεί και αυτό με φοβίζει. O-ring άλλο δεν έχω και δεν με παίρνει να έχω το μηχανάκι 1-2 μέρες λυμένο γιατί το χρειάζομαι για δουλειές κιόλας...θα το κοιτάξω αύριο βέβαια....γίνεται να καθαριστεί και χωρίς λύσιμο;

@Ωmega Είμαι ο άνθρωπος ο οποιος αν μου πεις τρέξε 400αρι σε στίβο θα το τρέξω με το μηχανάκι abcdefghgk Πέρα απο την πλάκα έχω να ασχοληθώ με γυμναστική εδω και 2μιση χρόνια η αλήθεια είναι. Δεν με φοβίζει η ιδέα των ειδικών δυνάμεων, αλλά η φυσική μου κατάσταση (δεν είμαι και φιτ) δεν θέλει....αφήνω εγω τα πιτογύρα και τις μπύρες ρε; abcdefghgk
Μην φοβάσαι Τάσο πήγαινε πάρε φλαντζόκολλα σωληνάριο σε μικρό μέγεθος τιμή το πολύ 2 ευρώ ώστε αν έχει κοπεί το o-ring βάζεις λίγη και ξεμπερδεύεις. Δεν είναι τίποτα μην ανησυχείς andress είναι δεν παθαίνει τίποτα(τον σταυρό σου και προχώρα). Tooth Tooth Αν δεν το λύσεις δεν είναι εύκολο να το καθαρίσεις γιατί δεν έχεις πρόσβαση στην πεταλούδα.
 
Top Bottom