ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.615
Ηλικία
55
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Βεβαίως και ψήνομαι αρκεί, γιατί οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους, νάναι μέρος που δεν έχω πάει 232 φορές, διαμονή σε κατάλυμα γιατί σκηνικό υλικό και τέτοια δεν αντέχουν πλέον τα γέρικα κόκκαλά μου παρά μόνο σε περιπτώσεις ανάγκης. Επίσης εθνική η απολύτως αναγκαία. Πορεία εθνική κατ' ελάχιστον 140 - 150 χλμ ακατέβατα. Τέλος, μίζα το πρωί το αργότερο 08.30 και όλη μέρα έξω και στον δρόμο με σχέδιο του τι θα δούμε ακριβώς και αν τυχόν δούμε κάτι καλό που δεν έχει προγραμματιστεί, θα σταματάμε και θα το εξερευνούμε. Όχι κεφάλια κάτω και πάμε σαν τους μουρλούς. Θα απολαύσουμε κιόλας δεν λέω αλλά όχι εκεί που δεν έχουμε δει. Και δεν σημαίνει αυτό χελώνες σε καμία περίπτωση.

Πχ Ορεινή Ναυπακτία θα με ενδιέφερε σαν πρώτη σκέψη, έδρα κάπου κεντρικά την πρώτη μέρα και την επόμενη αλητεία - περιήγηση όλη μέρα, ξανά διανυκτέρευση και επιστροφή την τρίτη μέρα. Αρχής γενομένης από Παρασκευή, επιστροφή Κυριακή κάποια στιγμή μέχρι το βράδυ. Επιδίωξη νάμαστε με ασφάλεια στην εθνική για επιστροφή πριν το τελευταίο φως. Με χονδροειδή εκτίμηση για τριημεράκι τα 1.500 χλμ. Ούτε πολλά ούτε λίγα και παραπάνω νάναι δεν με νιάζει.

Αν βρεθεί και κανάς ντόπιος φίλος να μας βοηθήσει τι να δούμε κλπ θάναι το βέλτιστο!

ΕΝΤΙΤ : Και η παρέα νάναι γνωστή από πριν διότι καλώς ή κακώς δεν συνταξιδεύω με όλους.
Ορεινη Ναυπακτια, καπου μπορουμε να βοηθησουμε. Και συνταξιδιωτες αν θετε! Smileys drinking beer Emoticon
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ορεινη Ναυπακτια, καπου μπορουμε να βοηθησουμε. Και συνταξιδιωτες αν θετε! Smileys drinking beer Emoticon
Όχι μόνο θέλουμε Χρήστο αλλά θα χαρώ προσωπικά πάρα πολύ να βρεθούμε επιτέλους και ζωντανά ! HugHugHug
Ορίστε λοιπόν πως βγαίνει μια τρομερή βόλτα ! Greeting
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Βεβαίως και ψήνομαι αρκεί, γιατί οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους, νάναι μέρος που δεν έχω πάει 232 φορές, διαμονή σε κατάλυμα γιατί σκηνικό υλικό και τέτοια δεν αντέχουν πλέον τα γέρικα κόκκαλά μου παρά μόνο σε περιπτώσεις ανάγκης. Επίσης εθνική η απολύτως αναγκαία. Πορεία εθνική κατ' ελάχιστον 140 - 150 χλμ ακατέβατα. Τέλος, μίζα το πρωί το αργότερο 08.30 και όλη μέρα έξω και στον δρόμο με σχέδιο του τι θα δούμε ακριβώς και αν τυχόν δούμε κάτι καλό που δεν έχει προγραμματιστεί, θα σταματάμε και θα το εξερευνούμε. Όχι κεφάλια κάτω και πάμε σαν τους μουρλούς. Θα απολαύσουμε κιόλας δεν λέω αλλά όχι εκεί που δεν έχουμε δει. Και δεν σημαίνει αυτό χελώνες σε καμία περίπτωση.

Πχ Ορεινή Ναυπακτία θα με ενδιέφερε σαν πρώτη σκέψη, έδρα κάπου κεντρικά την πρώτη μέρα και την επόμενη αλητεία - περιήγηση όλη μέρα, ξανά διανυκτέρευση και επιστροφή την τρίτη μέρα. Αρχής γενομένης από Παρασκευή, επιστροφή Κυριακή κάποια στιγμή μέχρι το βράδυ. Επιδίωξη νάμαστε με ασφάλεια στην εθνική για επιστροφή πριν το τελευταίο φως. Με χονδροειδή εκτίμηση για τριημεράκι τα 1.500 χλμ. Ούτε πολλά ούτε λίγα και παραπάνω νάναι δεν με νιάζει.

Αν βρεθεί και κανάς ντόπιος φίλος να μας βοηθήσει τι να δούμε κλπ θάναι το βέλτιστο!

ΕΝΤΙΤ : Και η παρέα νάναι γνωστή από πριν διότι καλώς ή κακώς δεν συνταξιδεύω με όλους.
μπα σε καλο σου
αγχωθηκα μονο που το διαβασα
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
μπα σε καλο σου
αγχωθηκα μονο που το διαβασα
Γιατί Μπάμπη μου?
Ποιο νορμάλ δεν γίνεται, θα μπορούσα να πω πχ εγερτήριο με το πρώτο φως που σηκώνομαι εγώ αλλά βλέπεις λέω μιζούλα 08.30 και για τους υπναράδες.
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Γιατί Μπάμπη μου?
Ποιο νορμάλ δεν γίνεται, θα μπορούσα να πω πχ εγερτήριο με το πρώτο φως που σηκώνομαι εγώ αλλά βλέπεις λέω μιζούλα 08.30 και για τους υπναράδες.
στρατιωτικος εισαι?
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.737
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Βεβαίως και ψήνομαι αρκεί, γιατί οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους, νάναι μέρος που δεν έχω πάει 232 φορές, διαμονή σε κατάλυμα γιατί σκηνικό υλικό και τέτοια δεν αντέχουν πλέον τα γέρικα κόκκαλά μου παρά μόνο σε περιπτώσεις ανάγκης. Επίσης εθνική η απολύτως αναγκαία. Πορεία εθνική κατ' ελάχιστον 140 - 150 χλμ ακατέβατα. Τέλος, μίζα το πρωί το αργότερο 08.30 και όλη μέρα έξω και στον δρόμο με σχέδιο του τι θα δούμε ακριβώς και αν τυχόν δούμε κάτι καλό που δεν έχει προγραμματιστεί, θα σταματάμε και θα το εξερευνούμε. Όχι κεφάλια κάτω και πάμε σαν τους μουρλούς. Θα απολαύσουμε κιόλας δεν λέω αλλά όχι εκεί που δεν έχουμε δει. Και δεν σημαίνει αυτό χελώνες σε καμία περίπτωση.

Πχ Ορεινή Ναυπακτία θα με ενδιέφερε σαν πρώτη σκέψη, έδρα κάπου κεντρικά την πρώτη μέρα και την επόμενη αλητεία - περιήγηση όλη μέρα, ξανά διανυκτέρευση και επιστροφή την τρίτη μέρα. Αρχής γενομένης από Παρασκευή, επιστροφή Κυριακή κάποια στιγμή μέχρι το βράδυ. Επιδίωξη νάμαστε με ασφάλεια στην εθνική για επιστροφή πριν το τελευταίο φως. Με χονδροειδή εκτίμηση για τριημεράκι τα 1.500 χλμ. Ούτε πολλά ούτε λίγα και παραπάνω νάναι δεν με νιάζει.

Αν βρεθεί και κανάς ντόπιος φίλος να μας βοηθήσει τι να δούμε κλπ θάναι το βέλτιστο!

ΕΝΤΙΤ : Και η παρέα νάναι γνωστή από πριν διότι καλώς ή κακώς δεν συνταξιδεύω με όλους.

85973945-9C03-46AF-9A3E-23DC9DA5761E.jpeg
Tooth Tooth
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.411
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Σήμερα επωλήθη το cbf 250 το είχα βάλει στο marketplace και μου στείλαν αρκετοί. Το είχα ανταλλαγή με παπί συν διαφορά και έτσι από σήμερα έχω ένα παπάκι daytona dv 125 του 2018 με 16.000 χιλ. Θα το κρατήσω λέω για το μαγαζί για κοντινές αποστάσεις. Αν και τίποτα δεν είναι σίγουρο γιατί αν βρω τίποτα καλό μπορεί να δώσω ή το παπί ή την kawasaki θα δείξει.....

κατσε ρε φιλε...
δηλ. ποσο το κρατησες...1 μηνα?

Καλα , τοσες αναλυσεις επι αναλυσεων και κοντρα αναλυσεις με χαρτογραφηματα και περι καταναλωσεων , πηγαν ολα στραφι ? ....!cdefghig
Ατιμη κενωνια , ολα πουλιουνται και ολα αγοραζονται σε αυτη την ζωη .....!Tooth
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.311
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Παλικαρια, δεν εχετε καταλαβει οτι αν δεν κανει 500χλμ το λιγοτερο ημερησιως ο Σαββας, δε καταλαβαινει βολτα!!!
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Κάπως έτσι μου φάνηκε όταν το διάβασα Rolling Rolling
Γιατί βρε?
Απλούστερη - καθαρότερη εξήγηση δεν γίνεται.
Απλά πράματα.Stoned Emoticon

Ορίστε ο αγαπητός Κυριάκος με πιάνει με την μία ! HugHugHug
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Άγγελε τράβα στο θέμα που άνοιξε ο Αρκούδος να πεις πόσο αξιόπιστο ήτανε βρε στους δύο ολόκληρους μήνες που τόχες ! Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Να πάρουνε κανά πόντο και οι Χονδαίοι ! RollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 
Top Bottom