ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Δεύτερη απόπειρα σήμερα!!
Αλλαγή θέσεων, αυτό εδώ, εσύ εκεί κλπ κλπ!!! Να περνάει η ώρα!!! Όσο πάω και φορτώνω όλο και πιο πολλά και θα βαρύνει στο σπρώξιμο !! Rolling Rolling
View attachment 29421View attachment 29422View attachment 29423
Η συλλογή με τα καρυδακια έχει μεταλλικό κουτί Τόλη? Ποιοτική μάλλον,ε?

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Η συλλογή με τα καρυδακια έχει μεταλλικό κουτί Τόλη? Ποιοτική μάλλον,ε?

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Νομίζω την τότε εποχή που κυκλοφορούσε δεν πρέπει να επαιζε πολύ πλαστικό χαχαχα!!
Αγνώστου προελεύσεως αλλά γερά και ποιοτικά!! Βγάζει άνετα ιστορικές πινακίδες πάντως η κασετίνα!! Tooth
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Αγνώστου προελεύσεως αλλά γερά και ποιοτικά!

Όπως όλα τα παλιά εργαλεία!

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.419
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Δεύτερη απόπειρα σήμερα!!
Αλλαγή θέσεων, αυτό εδώ, εσύ εκεί κλπ κλπ!!! Να περνάει η ώρα!!! Όσο πάω και φορτώνω όλο και πιο πολλά και θα βαρύνει στο σπρώξιμο !!
...........................................

Βλεπεις γιατι εκτιμαμε κατι παλαιο-μηχανακια ...... δυομισαρια με 16 ολακερα λιτρα ρεζερβουαρ απο μαμα ?Joy
Και ενω υπαρχει δυνατοτητα σχεδιασμου για μεγαλυτερο ρεζερβουαρ εστω και σαν εξτρα για οποιον θελει ....... δεν υπαρχει διαθεση ....! ooops
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Βλεπεις γιατι εκτιμαμε κατι παλαιο-μηχανακια ...... δυομισαρια με 16 ολακερα λιτρα ρεζερβουαρ απο μαμα ?Joy
Και ενω υπαρχει δυνατοτητα σχεδιασμου για μεγαλυτερο ρεζερβουαρ εστω και σαν εξτρα για οποιον θελει ....... δεν υπαρχει διαθεση ....! ooops
Υπάρχουν έξτρα μεγαλύτερα ντεπόζιτα αλλά ποιος ο λόγος να κουβαλάς συ έχει τόσο βάρος για τη χρήση που κατασκευαστή καν αυτά!!
Για μια στο τόσο παίρνεις ένα μπετονακι μαζί και ησυχασες!! Tooth
Η βάζω δύο τέτοια επάνω και φουλαρω μια φορά το μήνα!!! Rolling
17353840_0_z.jpglarge_20181019140650_acerbis_piso_ntepozito.jpeg
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Εγω παντως βγηκα βολτα με την κορη μου...
Η υποχρέωση επίσκεψης σε έναν γιατρό έγινε πολύ ομορφότερη αφού εξελίχθηκε σε απογευματινή βόλτα με την κόρη μου. Αλλωστε κάθε φορά που η κόρη μου είναι μαζί μου ακόμη και αν εγώ ταλαιπωρούμε από απίστευτα πράγματα μέσα στο μυαλό μου η στιγμές γίνονται ομορφότερες. Αυτό είναι έρωτας και όταν συνδυάζεται με την αγάπη για μοτοσυκλέτα γίνεται μεγαλύτερος. Είμαι χαζομπαμπάς και δεν το κρύβω.
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Σε θέμα τελικής ακόμα δεν θα μπορώ να το κρίνω καθώς δεν έχω φτάσει μέχρι εκεί το μηχανάκι . Το πιο πολύ που έχω πάει είναι 165
Ούτε να γίνει αυτοσκοπός να την δεις ή να την βλέπεις τακτικά Θανάση.

Όσο καλύτερα το στρώσεις,τόσο καλύτερα θα συμπεριφερθεί στο μέλλον.Στα παλιότερα μηχανάκια,απλούστερης κατασκευής,αυτό ίσχυε..

Βελτίωσε τις γνώσεις σου σαν αναβάτης ώστε να μπορείς να πάρεις το μεγαλύτερο ποσοστό από αυτά που μπορεί να προσφέρει το Africa.Τα μεγάλα χαμόγελα δεν τα δίνει η τελική..

Άσε που θα πρέπει να σεβαστείς στο δρομο και τον μπάρμπα Ωmega τον "κτηνοτρόφο"..
abcdefghgk
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Καλημέρες!
Μόλις παρέλαβα το LED φανάρι μου για το CBR μου! Θα δοθεί φωτογραφικό υλικό μόλις μπει!
Devil Devil Smileys drinking beer Emoticon

View attachment 29441
Μεγειες, πανέμορφο το διάφανο!

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Είμαι χαζομπαμπάς και δεν το κρύβω.

Δεν προκύπτει τέτοιο συμπέρασμα από τα γραφόμενα πάντως....


Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Ούτε στο διπλό δεν τη βάλανε... Με φώναξανε να τη βαλω
δε θαργησεις πολύ !
Ερχεται το κλαρκ να το βάλει στην πρέσα....

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.737
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Ούτε να γίνει αυτοσκοπός να την δεις ή να την βλέπεις τακτικά Θανάση.

Όσο καλύτερα το στρώσεις,τόσο καλύτερα θα συμπεριφερθεί στο μέλλον.Στα παλιότερα μηχανάκια,απλούστερης κατασκευής,αυτό ίσχυε..

Βελτίωσε τις γνώσεις σου σαν αναβάτης ώστε να μπορείς να πάρεις το μεγαλύτερο ποσοστό από αυτά που μπορεί να προσφέρει το Africa.Τα μεγάλα χαμόγελα δεν τα δίνει η τελική..

Άσε που θα πρέπει να σεβαστείς στο δρομο και τον μπάρμπα Ωmega τον "κτηνοτρόφο"..
abcdefghgk
Σε ευχαριστώ πολύ Δημήτρη , το μηχανάκι είναι στρομενο ήδη καθώς μεταχειρισμένο Giving

συμφωνώ μαζί σου ότι δεν τα δίνει η τελική τα χαμόγελα , δεν είναι ούτε ήταν ο σκοπός μου αυτός Cool
Σε σέβομαι και θα σε αφήνω να είσαι μπροστά ότι τάχα δεν μπορώ να σε φτάσω ooopsTooth
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.198
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Σε ευχαριστώ πολύ Δημήτρη , το μηχανάκι είναι στρομενο ήδη καθώς μεταχειρισμένο Giving

συμφωνώ μαζί σου ότι δεν τα δίνει η τελική τα χαμόγελα , δεν είναι ούτε ήταν ο σκοπός μου αυτός Cool
Σε σέβομαι και θα σε αφήνω να είσαι μπροστά ότι τάχα δεν μπορώ να σε φτάσω ooopsTooth
Είσαι μια Qφάλα εσύ σκατο αφρικάνε....... "Οπως όλοι οι Αφρικάνοι.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Σε σέβομαι και θα σε αφήνω να είσαι μπροστά ότι τάχα δεν μπορώ να σε φτάσω ooopsTooth
κρυφό ταλεντάκι μας βγαίνεις εσύ δειλά δειλα Tooth

Απάτσιε, στα υπόψιν ο νέος για προσυλητισμό στο Club Qfales cde
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Εγω παντως βγηκα βολτα με την κορη μου...
Η υποχρέωση επίσκεψης σε έναν γιατρό έγινε πολύ ομορφότερη αφού εξελίχθηκε σε απογευματινή βόλτα με την κόρη μου. Αλλωστε κάθε φορά που η κόρη μου είναι μαζί μου ακόμη και αν εγώ ταλαιπωρούμε από απίστευτα πράγματα μέσα στο μυαλό μου η στιγμές γίνονται ομορφότερες. Αυτό είναι έρωτας και όταν συνδυάζεται με την αγάπη για μοτοσυκλέτα γίνεται μεγαλύτερος. Είμαι χαζομπαμπάς και δεν το κρύβω.
Ωραίοι Μπαμπάς και Κοράκλα !
Να την χαίρεσαι Σοφιανέ πάντα επιτυχίες νάχει και νάναι γερή σαν τα ψηλά βουνά και τυχερή ! Giving
 
Top Bottom