ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
..... συνεργειο ..... ηλεκτρικα , αναμενομενο κατα περιοδους ...... καμμενη βαλβιδα εμπρος κυλινδρου , αδικαιολογητα.abcdefghg
Ποσα χτυπηματα να δεχθει το βασανισμενο κορμι της ? ........! cdefghi

Μην φταιει η αμολυβδη βενζινα? ..... οπου μπορω σε ταξιδι συμπληρωνω υποκαταστατο μολυβδου.
Μην φταιει ο μηχανικος? ......... γιατι η ρυθμιση του ντεσμο θελει μερακι και νταλκα. Dancing
Δυστυχώς πολύ το φοβάμαι αυτό.
Λάβε υπόψη σου Στέλιο ΑΥΤΟ και όπου βρεις αντίστοιχα πρατήρια βάζε ή το πρόσθετο που λες.
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
..... συνεργειο ..... ηλεκτρικα , αναμενομενο κατα περιοδους ...... καμμενη βαλβιδα εμπρος κυλινδρου , αδικαιολογητα.abcdefghg
Ποσα χτυπηματα να δεχθει το βασανισμενο κορμι της ? ........! cdefghi

Μην φταιει η αμολυβδη βενζινα? ..... οπου μπορω σε ταξιδι συμπληρωνω υποκαταστατο μολυβδου.
Μην φταιει ο μηχανικος? ......... γιατι η ρυθμιση του ντεσμο θελει μερακι και νταλκα. Dancing
Ψάξε για το μηχανάκι σου με το serial number οδηγίες της ducati για το καύσιμο... Εγώ σε πεμφε του 84 έβαζα πρόσθετο μολυβδου σε κάθε γέμισμα..τα 85αρια ήταν συμβατά με αμολυβδη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Le Tavernier

member
Δημοσιεύσεις
855
Ηλικία
48
Περιοχή
Κατωχώρι Πορταριάς
Μοτοσυκλέτα
Aprilia ETV1000 Raid
Όνομα
Νικόλας
Περιοχή
Βόλος
Αξιώθηκα σήμερα να βαλω , υπό τον φόβο βροχής, το led flasher που δεν έβρισκα την άλλη φορά για να έρθει και να στρώσει η επέμβαση με τα Ledoφλας, και έτσι και συχρονιστηκαν επιτέλους τ αλαρμ και αναβοσβήνει η ένδειξη στον πίνακα οργάνων


Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Le Tavernier

member
Δημοσιεύσεις
855
Ηλικία
48
Περιοχή
Κατωχώρι Πορταριάς
Μοτοσυκλέτα
Aprilia ETV1000 Raid
Όνομα
Νικόλας
Περιοχή
Βόλος
Ε ρε να μην την βγάζει ακόμα η κώλο Απρίλια..
Να μην μαθει η λαιλαπα οτι γλυκοκοιτας μιλφαρες ιταλίδες
 

nister

new member
Δημοσιεύσεις
137
Περιοχή
Φωκίδα
Μοτοσυκλέτα
Dl 650 V-strom k9
Όνομα
Νίκος
Πολύ ωραίο το έχεις. Αν είχα το μπόι, θα είχα κι εγώ ένα! Έχω παραγγείλει τα ίδια φλασάκια μαζί με το ρελέ από ali, αλλά δεν έχουν έρθει ακόμη. Ελπίζω τη μέρα να φαίνονται καλά. Οι καθρέπτες σου είναι γνήσιοι από Aprilia ή aftermarket;
 

Le Tavernier

member
Δημοσιεύσεις
855
Ηλικία
48
Περιοχή
Κατωχώρι Πορταριάς
Μοτοσυκλέτα
Aprilia ETV1000 Raid
Όνομα
Νικόλας
Περιοχή
Βόλος
Εγω τα πήρα εδώ απο Βόλο απευθείας, όπως και τον ρελέ. Οι καθρέπτες λογικά ειναι απο καποιο άλλο μοντέλο της Aprilia. Γενικά ακόμη ψάχνω να βρώ ορισμένα κομμάτια , όπως Καθρέπτες, Τρομπες μπροστά φρενου και συμπλέκτη απο τί ειναι. Ευτυχώς όλα δουλεύουν
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Εγώ σήμερα πήγα να πάρω το μανάρι για βολτίτσα (ένεκα υποχρεώσεων την είχα στο περίμενε), την ξέντυσα(κουκουλίτσα), μου έκανε μούτρα που είχα καιρό έστω να την δώ, την χάιδεψα και της είπα γλυκόλογα, ο 3κύλινδρος γουργούρισε κατ' ευθείαν.
Σούρτα φέρτα έκανα ανάκατα όλη την πόλη, την έβγαλα και παραέξω λίγο προς Χαλκιδική μεριά.
Ότι και να λένε ΑΛΛΟ πράγμα η αίσθηση όταν καβαλάμε τα μηχανάκια μας, την άφησα και φάτσα μου για κανα 2ωρο μετά, ήταν σάν αυτή του άβαταρ abcdefghg abcdefghg .
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Εγώ σήμερα πήγα να πάρω το μανάρι για βολτίτσα (ένεκα υποχρεώσεων την είχα στο περίμενε), την ξέντυσα(κουκουλίτσα), μου έκανε μούτρα που είχα καιρό έστω να την δώ, την χάιδεψα και της είπα γλυκόλογα, ο 3κύλινδρος γουργούρισε κατ' ευθείαν.
Σούρτα φέρτα έκανα ανάκατα όλη την πόλη, την έβγαλα και παραέξω λίγο προς Χαλκιδική μεριά.
Ότι και να λένε ΑΛΛΟ πράγμα η αίσθηση όταν καβαλάμε τα μηχανάκια μας, την άφησα και φάτσα μου για κανα 2ωρο μετά, ήταν σάν αυτή του άβαταρ abcdefghg abcdefghg .
Αυτή ακριβώς είναι η σωστή φατσούλα ! Yes
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.673
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Αυτή ακριβώς είναι η σωστή φατσούλα ! Yes

Αυτη ειναι η σωστη φατσουλα για οσους καβαλαν triumph...


για τους αλλους εχουμε αυτη abcdefgh
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Αυτη ειναι η σωστη φατσουλα για οσους καβαλαν triumph...


για τους αλλους εχουμε αυτη abcdefgh
Δεν φαίνεται η άλλη.
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Αυτη ειναι η σωστη φατσουλα για οσους καβαλαν triumph...


για τους αλλους εχουμε αυτη abcdefgh
1608793874314.jpeg
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Παρε αυτη μεχρι να φτιαχτει το κιτρινο ανθρωπακι.

Πολύ τη γουστάρω αυτή τη φατσούλα !
Πάνο εσύ όταν ξεκαβαλάς? Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Στην τελευταία φωτογραφία που έχεις το διακόπτη μπορείς να βάλεις ένα ειδικό λάστιχο που το κάνει αδιάβροχο και πιο όμορφο







Το πουλάνε σε μαγαζιά με ηλεκτρολογικό υλικό

kostas r1150gs
Αυτά κανείς..
Τους ξεστραβώνεις και μετά πουλάνε μούρη.

Κοίτα να σε καταγγείλει ο σύλλογος επισκευαστων μοτοποδηλάτων/μοτοσυκλετών για υφαρπαγή έργου.
 
Top Bottom