ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Παίδες, για τις παραθαλάσσιες περιοχές αν φορτώσεις ένα καλάμι (ψαρέματος - υπάρχουν και τα σπαστά), τπτ καλαμπόκι και καλά για δόλωμα και μερικά αγκίστρια την πας τη παραθαλάσσια βόλτα πλέον άνευ προβλήματος ?

- Μια σουνιάδα θα την έκανα ευχαρίστως ανα δυο - τρεις μέρες -
Πετονιά, ψωμοτύρι για δόλωμα (και μετά θα το τρώμε εμείς σαν κολατσιό <<ψαρεύοντας>>cde) και φύγαμε.
Επιτρέπεται το ψάρεμα είπανε και το κυνήγι.Yes
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.320
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Κυριε πολισμαν δεν τσιμπαγε στον Σαρωνικο και ειπα να'ρθω προς Θερμαϊκο μερια , πειραζει? .......! ooops
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Κυριε πολισμαν δεν τσιμπαγε στον Σαρωνικο και ειπα να'ρθω προς Θερμαϊκο μερια , πειραζει? .......! ooops
Όχι τέκνον μου .....policeRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Από την χθεσινή βόλτα

@apache δες εδώ


Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλή η καρμπονάρα, αλλά δίπλα στην λαίλαπα χάνει.....
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Αφού βόλτες δεν βγαίνουμε, καβαλάμε την μηχανή και συζητάμε με τον εαυτό μας, αφού ούτε να συζητήσουμε βρίσκουμε. Εχω γίνει πολύ γκρινιάρης και αυτό πρέπει να το δουλέψω.

<iframe width="560" height="315" src="
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
Δεν γκρινιάζεις...
Καλά τα λες!!

Αλλά..
..ενώ μιλάς για τα λάθη και το βήμα πίσω... άφησες τον scooterά στο 1:55 να σου χαλάσει την ψυχολογία.
"Έπεσες στην παγίδα"..άνοιξες ταχύτητα.. πήγες επικίνδυνα για κάμποσο(γνώμη μου) και... στο κόκκινο φανάρι 3:24 ήταν πάλι δίπλα σου. Εκείνη τη στιγμή είπες το καλύτερο:
Καθόμαστε κι αναλωνόμαστε σε ηλίθιες καταστάσεις. Καυγάδες χωρίς νόημα..



Σαν Δημήτρης βρίσκω το βίντεο σχολείο απλά και μόνο επειδή έτσι είμαστε λιγότερο ή περισσότερο όλοι.
Σε μια διαρκή προσπάθεια..
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Καθόμουν και αναρωτιόμουν ποιο σκουτερ με χάλασε και που ανοιξα...
Οχι φιλε μου δεν ανοιξα καθόλου το γκάζι μου και αποδειξη οτι ήταν διπλα μου στο φανάρι. Για την ακρίβεια στο συκεκριμένο κομμάτι ημουν πιο αργά απ΄οτι συνήθως. Ταχυτητες 60-80 χλμ (οπως φαινεται στο κοντερ) δεν ειναι γρηγορα!
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
23/12/20....μέρες Lockdown ακόμη και εγώ στους δρόμους για δουλειές γκρινιάζοντας. Σημέρα 27/12/20 ανέβηκα μια Παρνηθα για μια γρήγορη αλλά έφαγα τόσο βρωμόκρυο που ούτε την κάμερα δεν άνοιξα! Ηπια τον καφέ μονορούφι στο Φλαμπούρι για να γυρισώ στην ζεστή θαλπωρή του σπιτιού μου (γμτ γερνάω)

<iframe width="560" height="315" src="
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.320
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Καθόμουν και αναρωτιόμουν ποιο σκουτερ με χάλασε και που ανοιξα...
Οχι φιλε μου δεν ανοιξα καθόλου το γκάζι μου και αποδειξη οτι ήταν διπλα μου στο φανάρι. Για την ακρίβεια στο συκεκριμένο κομμάτι ημουν πιο αργά απ΄οτι συνήθως. Ταχυτητες 60-80 χλμ (οπως φαινεται στο κοντερ) δεν ειναι γρηγορα!

..... μα αυτο που σε εκανε για 30 δευτερα να σταματησεις τον ειρμο του μπλα μπλα .... και να τον ξαναρχισεις στο φαναρι ....!ooops

Εγω παντως στο 4:52 δεν θα περνουσα με τιποτα το σταματημενο λεωφορειο εστω και με 30 χιλ. και μαλιστα με σκοπο να στριψω μπροστα του προς δεξια (οχι αριστερα που τελος παντων ορατοτητα υπαρχει) χωρις επιφυλακη , την στιγμη που βλεπω απο μακρυα οτι ηδη καποιοι πεζοι περνανε το φαναρι .... αρα και μια θειτσα ή θειτσος παραμονευει να πεταχτει απο το λεωφορειο γιατι περπαταει σιγα και αμεριμνα ....! abcde
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.783
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Μια μικρή βόλτα...όσο να ναι με 16 και 18 βαθμούς έξω το να κάτσεις μέσα είναι δύσκολο.



Ο ήχος που βγάζει η εισαγωγή παραείναι εθιστικός στα αυτιά μου πλέον....ή απλά είναι απο το πολύ μέσα.
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.609
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Και τι θα έρθει ως επόμενο;
To καινουργιο το καλο το Niken! Nα σε βοηθησω αυτο με τις δυο ρεζερβες μπροστα!cde
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.439
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.159
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Εγω αν δεν το δω ευχη δεν δινω...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
To καινουργιο το καλο το Niken! Nα σε βοηθησω αυτο με τις δυο ρεζερβες μπροστα!cde
"Επρεπε να το πάρω και να σε περνάω στο βουνό με το 3κυκλο ρε...... abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
 
Top Bottom