Συμβαίνει τώρα....

thenos

member
Δημοσιεύσεις
1.332
Ηλικία
48
Όνομα
Θανάσης
Καλημέρες από το ψηλότερο χωριό της Ελλάδας στα 1480μ!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.708
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Νομίζω όμως η φωτογραφία του πιάτου είχε να κάνει με την ποσότητα Θάνο,αλλά ισχύει ότι ο Έλληνας είναι δύσκολος πελάτης αλλά αφήνει και φιλοδώρημα...
Νομίζω έχει να κάνει με το πιάτο σαν πιάτο
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.807
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Νομίζω έχει να κάνει με το πιάτο σαν πιάτο
Λες? Εμένα πάντως μου άρεσε σαν πίνακας ζωγραφικής ήταν αχαχαχ
 

dacapo

new member
Δημοσιεύσεις
417
Ηλικία
47
Περιοχή
Αθήνα Λαμπρινή
Όνομα
Γιαννης
Βάζεις αλατι στην παλάμη. ,Γλύφεις και δαγκώνεις το λεμόνι .
Πριν το κατεβάσεις ,τραβάς μια γουλια ελαιόλαδο και καταπίνεις το περιεχόμενο του ποτηριού.
Τα κρεμμύδια και τα ζαράκια φέτας τα περιχυνεις με το υπόλοιπο σφυνακι και ξεκινάς τις βούτες.
Μάθετε μπαλιτσα ,όλα εγώ ;
και την τεκιλα ποτε τη ρουφας?????
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.458
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
και την τεκιλα ποτε τη ρουφας?????
Το βράδυ,αργαμησι.
Και παίρνεις brown με πορτοκαλακι και κανελλα
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.529
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
ο Έλληνας είναι δύσκολος πελάτης αλλά αφήνει και φιλοδώρημα...
Ακριβώς για αυτό συμπεριφέρεται όπως συμπεριφέρεται, λες και του ανήκει το μαγαζί και οι υπάλληλοι μαζί.

Πολλά δίκια έχει ο @ThanosP
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.529
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Επειδή εργάζομαι στην εστίαση , αλλάξτε επιτέλους την νοοτροπία του ελληναρα μάγκα που πάει σε ένα μαγαζί και νομίζει ότι γαμαει και δέρνει, είναι απαιτητικός όλα του φταίνε πάντα βιάζεται και κατά το 95% ειναι τέρμα αγενής .
Μάθετε να συμπεριφέρεστε σε μαγαζιά που σας εξυπηρετούν , ότι διποτε ειναι αυτό .

Δεν σας κάνουν χάρη που πήγατε σε ένα μαγαζί .
κατσε φαε περνα καλά και φύγε , τόσο απλό .


επειδή έχω δουλέψει και με τουρίστες , οι Έλληνες είμαστε οι χειρότεροι πελάτες Έβερ χωρίς κανένα λόγο
Το συγκεκριμένο κατάστημα που ήμουν, είναι στα μέρη σου
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.650
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Επειδή εργάζομαι στην εστίαση , αλλάξτε επιτέλους την νοοτροπία του ελληναρα μάγκα που πάει σε ένα μαγαζί και νομίζει ότι γαμαει και δέρνει, είναι απαιτητικός όλα του φταίνε πάντα βιάζεται και κατά το 95% ειναι τέρμα αγενής .
Μάθετε να συμπεριφέρεστε σε μαγαζιά που σας εξυπηρετούν , ότι διποτε ειναι αυτό .

Δεν σας κάνουν χάρη που πήγατε σε ένα μαγαζί .
κατσε φαε περνα καλά και φύγε , τόσο απλό .


επειδή έχω δουλέψει και με τουρίστες , οι Έλληνες είμαστε οι χειρότεροι πελάτες Έβερ χωρίς κανένα λόγο
Δεν είπα κάτι προσβλητικο,ούτε είμαι νοοτροπίας ελληναρα,ούτε νομίζω ότι γαμαω και δέρνω,ούτε είμαι αγενής όταν δεν χρειάζεται να είμαι,και όταν μου φέρονται ευγενως.Θελω να κάτσω να φάω και να περάσω καλά, αφού δίνω και τα ωραία μου λεφτά,άλλα δυστυχώς φίλε μου ο χώρος που δουλεύεις κατά 90% μαστίζεται από αεριτζηδες άσχετους με το αντικείμενο ,που απλώς πιθηκιζουν τις νέες τάσεις χωρις να προσφέρουν κάτι ουσιαστικό στην γεύση και πάντα με το σκεπτικό του γρήγορου κέρδους και της κοροϊδίας στον πελάτη . Εύχομαι και πιστεύω να είσαι στην υπηρεσία του υπόλοιπου 10%.Οσον αφορά για την κριτική,αυτό είναι αναφαιρετο δικαίωμα μας σαν καταναλωτές.Αυτα και δεν θα επανέλθω
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.708
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Δεν είπα κάτι προσβλητικο,ούτε είμαι νοοτροπίας ελληναρα,ούτε νομίζω ότι γαμαω και δέρνω,ούτε είμαι αγενής όταν δεν χρειάζεται να είμαι,και όταν μου φέρονται ευγενως.Θελω να κάτσω να φάω και να περάσω καλά, αφού δίνω και τα ωραία μου λεφτά,άλλα δυστυχώς φίλε μου ο χώρος που δουλεύεις κατά 90% μαστίζεται από αεριτζηδες άσχετους με το αντικείμενο ,που απλώς πιθηκιζουν τις νέες τάσεις χωρις να προσφέρουν κάτι ουσιαστικό στην γεύση και πάντα με το σκεπτικό του γρήγορου κέρδους και της κοροϊδίας στον πελάτη . Εύχομαι και πιστεύω να είσαι στην υπηρεσία του υπόλοιπου 10%.Οσον αφορά για την κριτική,αυτό είναι αναφαιρετο δικαίωμα μας σαν καταναλωτές.Αυτα και δεν θα επανέλθω
Δεν ήθελα να τοποθετηθώ καθαρά στο πρόσωπο σου αλλά γενικά , γιατί τα συναντάω συχνά όλα αυτά . Ούτε έχω κάτι προσωπικό , ίσα ίσα δεν γνωριζόμαστε και όποτε θέλεις να έρθεις να κεράσω και καφέ Κόρινθο .

απλά εγώ μπορώ να τα δω και απτις δυο πλευρές . Το ότι αφήνω τα λεφτά μου κάπου πρώτον ειναι επιλογή μου και δεύτερον πληρώνω τις παροχές ( είτε αυτό ειναι φαγητό /ποτο / ρούχα ή ότι διποτε άλλο ) δεν κάνουμε δώρο λεφτά σε κάποιον . Σίγουρα κάποιοι δεν είναι τόσο καλοί ή όχι τόσο επαγγελματίες σε σχέση με κάποιους άλλους , τότε πολύ απλά δεν τους επιλέγουμε .

δεν θεωρώ τόσο μεγάλο το ποσοστό ‘’λαμογιασ’’ στο 90% που αναφέρεις .

πλέον μετά από τόσα χρόνια στην δουλειά επιλέγω και εγώ που θα δουλέψω
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.529
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Καλημέρες από το ψηλότερο χωριό της Ελλάδας στα 1480μ!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σκασε μας να δω τι θα καταλαβεις.
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.807
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρε φίλε μας τσακισες με τις σούβλες αχαχαχαχ
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλά ρε φίλε το κατεμι δε μου κάνει εντύπωση, γιατί έχω τη Μπιστολα!!! tongue abcdefghgk

Αλλα οι σούβλες;;; οι σούβλες;;; μαχαιριά!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.529
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Καλά ρε φίλε το κατεμι δε μου κάνει εντύπωση, γιατί έχω τη Μπιστολα!!! tongue abcdefghgk

Αλλη οι σούβλες;;; οι σούβλες;;; μαχαιριά!!!
Πεστα Κούλη.Μηχανακια έχουμε καλύτερα....αλλά οι σουβλες;;;
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.807
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Φιλικές κόντρες με άλλον σύντροχο...


Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρόδα σε πάει έτσι χαχααχ
 
Top Bottom