Συμβαίνει τώρα....

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.463
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria

stathispatras

member
Δημοσιεύσεις
1.415
Ηλικία
74
Όνομα
Ευσταθιος Μπονατσος
Καλησπέρα σύντροχοι.Μια επισήμανση για όσους κινηθούν προς Λευκάδα.Επεστρεψα από παράκαμψη Αμφιλοχίας.19χλμ.Παραδωθηκε προχθές.Προσοχη πολλές στροφές και πολύ χώμα από τα έργα στο οδόστρωμα.Εκει που γίνεται το απόλυτο μπαχαλο με τις πινακίδες είναι στον κόμβο προς Άκτιο.Οσοι κατεβαίνουν από Πρέβεζα τους δείχνει ευθεία για Ιόνια οδό και ποιο κάτω δρόμος κλειστός και έξοδα στον παλιό για Αστακό κλπ.Ειδηκα με τους ξένους όλοι σταματημένοι και ψαχνοντouσαν με τα κινητά και τα gps

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Αδιάβροχο(πάνω/κάτω + γκέτες),μια κλειδαριά δισκόφρενου,τη θήκη του κράνους,γάντια,ένα πανάκι μικροϊνών,μια φορετή(μπρος-πίσω) φωσφορίζουσα λωρίδα με κλιπ,όλα τα χαρτιά της μηχανής και υπάρχει χώρος για ένα κράνος..

Που πας βρε χωρς....λαδι????
Βρε ΜΗΤΣΟ
Κοκκινη καρτα
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.857
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Που πας βρε χωρς....λαδι????
Βρε ΜΗΤΣΟ
Κοκκινη καρτα
Καίνε τα Πενφε λάδι;
Εγω νόμιζα πως μόνο τα Ντουκατι καίνε λάδι!!!

cdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghig
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.857
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
εισαι μικρος και αμαθος Rolling
Ευχαριστώ ρε Μπάμπη!
Να'σαι καλά!!!!

Γιατί έχω έναν τύπο (@caesarsk) που όλο με κοροϊδεύει ότι χάνω λάδια και κάτι τέτοια!

Τώρα έμαθα!
Την επόμενη φορά που θα τον δω θα τον ρωτήσω πρώτος αν πήρε λάδι μαζί του έτσι για σπάσιμο!

Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Ευχαριστώ ρε Μπάμπη!
Να'σαι καλά!!!!

Γιατί έχω έναν τύπο (@caesarsk) που όλο με κοροϊδεύει ότι χάνω λάδια και κάτι τέτοια!

Τώρα έμαθα!
Την επόμενη φορά που θα τον δω θα τον ρωτήσω πρώτος αν πήρε λάδι μαζί του έτσι για σπάσιμο!

Tooth Tooth Tooth Tooth
αυτος εχει καινουριο ομως!
εγω λεω για τα μαγκανοπηγαδο του ωμεγκα
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.529
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Ο πανίβλακας Έλληνας καταστρέφει όσα μπορεί


 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.463
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.857
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
αυτος εχει καινουριο ομως!
εγω λεω για τα μαγκανοπηγαδο του ωμεγκα
Σιγά το καινούργιο!
Χρεπι είναι και αυτουνού, μην το βλέπεις που έτσι που του έχει βάλει 1-2 αυτοκόλλητα και το κάνει να δείχνει πρόσφατο μονδελο.

Από έξω κούκλα…. και από μέσα πανούκλα!

ToothToothToothTooth
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.857
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Ο πανίβλακας Έλληνας καταστρέφει όσα μπορεί


Το θέμα είναι Έλληνας ή είναι κανενας βαλτός από τους απέναντι;

Βέβαια το ότι μετά από τα περσινά δεν φρόντισε η πολιτεία για την προστασία των δασών τι να πεις!

Είμαστε άξιοι της μοίρας μας!!!
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.650
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Το θέμα είναι Έλληνας ή είναι κανενας βαλτός από τους απέναντι;

Βέβαια το ότι μετά από τα περσινά δεν φρόντισε η πολιτεία για την προστασία των δασών τι να πεις!

Είμαστε άξιοι της μοίρας μας!!!
Aντε να βγαλεις ακρη,οπως ολοι γνωριζουμε σε καθε βαρκα που ερχεται το 80% ειναι αντρες απο 15-35,ολοι εχουν πεταξει τα διαβατηρια στην θαλασσα,και το μονο που εχουν ''διασωσει''ειναι το i-phone τους.Βαλε λοιπον με τον νου σου σε καθε βαρκα ο ερντογαν να βαζει και εναν βαλτό πρακτορα της Μ.Ι.Τ. ο οποιος περιμενει την καταλληλη στιγμη,και τον καταλληλο κωδικο στο τηλεφωνο.ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΕΚΑΝΑ .ΚΡΑΞΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ.
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.529
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Αν πιστεύετε ότι για όλα φταίνε οι άλλοι και εμείς είμαστε οι Παναγίες, κάνετε τεράστιο λάθος.

Η φωτιά και αυτή, από πανίβλακα ΕΛΛΗΝΑ άρπαξε.
Μου κάνει εντύπωση ότι πάντα ψάχνουμε να ρίχνουμε ευθύνες σε τρίτους ενώ εμείς είμαστε οι καλύτεροι, οι ουάου, οι έξυπνοι κλπ κλπ….
Αυτός ο τρόπος αντιμετώπισης πηγάζει από τα παιδικά μας χρόνια, όταν μας μάλωναν οπότε για να το αποφύγουμε, πετούσαμε τις ευθύνες αλλού.
Καθημερινά παραδείγματα μας θυμίζουν ότι ο Έλληνας αυτού του αιώνα, είναι σκατόρατσα.
Όταν ζει για την παρτάρα του χωρίς να τον νοιάζει ο άλλος, ο διπλανός ή οποιοσδήποτε έξω από αυτόν.
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.857
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Προσωπικά δεν είμαι μηδενιστής και ούτε είμαι της λογικής ότι για όλα φταίνε οι άλλοι!

Απλά θα πω ότι υπάρχουν περιπτώσεις… και για να αναφέρω συγκεκριμενο παράδειγμα, στην φωτιά της Παλλήνης προχθές συνάδελφος που μένει εκεί και το σπίτι του ήταν 200 μέτρα μακριά από το μέτωπο, βρήκε μπετονι βενζίνης στο ρολόι του αερίου του και στο απέναντι σπίτι επίσης το ρολόι σπασμένο!
Δεν νομίζω να έχει γίνει αυτό από έναν βλάκα Ελληναρα που ψάχνει εξιλαστήρια θύματα!

Υπάρχουν οι εμπρησμοί που εξυπηρετούν συγκεκριμένα συμφέροντα εσωτερικά ή εξωτερικά, δολιοφθορές καθώς επίσης και η βλακεία του *****α που αποφάσισε να ηλεκτροκολλήσει ένα καγκελάκι μέσα στο δάσος.

Το σίγουρο είναι ότι δεν είναι μόνο ο βλάκας ο Έλληνας αλλά σίγουρα είναι τόσο βλάκας που αφήνει απροστάτευτη την φυσική του περιουσία!
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Να προσεχει πιο πολυ ο καθε τζοπανης ...που παει να καψει τα ξεροχορτα..και εχουμε τοσες εστιες σε.........μια....πυρκαγια
Και τα τσιγαρα βρε παιδια....μην τα πετατε... ..σε ολα τα δαση της ελλαδας ταυτοχρονα...και οταν εχει πολλα μποφορια

Ενταξει, ηρθε και η κλιματικη αλλαγη που αναβουν μονες τους ....αλλα με καλη πιστη οπως αναψαν μπορουνε και να σβησουν!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.529
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Top Bottom