Συμβαίνει τώρα....

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Στο δημοτικό σφαλιάρα κάργα και σήκωμα από τη φαβορίτα!!!! Χαχαχα!!!!
Γιαυτό βγήκαμε έτσι!!!!
αυτό με την φαβορίτα BcdefBcdefBcdefBcdef ακόμα το θυμάμαι ToothToothToothToothTooth
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
οχι ρε μην τα ακουμπας τα παιδια..μονο βρισιδια..
τοτε ηταν αλλιως...ολοι ξυλο τρωγαμε...δεν ετρεχε κατι, ρουτινα
ασε που θα σε κανει ασηκωτο ο μικρος Rolling
Δεν ήταν ξύλο-τιμωρία οσο γυμναστική πιο πολύ...

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.453
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Ρε ξυλο πολυ....οταν με ειδε ο πατερας μου εξω με τσιγαρο...πρωτη γυμνασιου.....κλωτσιδια αλα μαραντονα!!!
Του φιλου μου του εσπασε την κιθαρα ο πατερας του, στην πλατεια της Σπαρτης....Μιλαμε ταινια Φωσκολος

..ωραια χρονια ομως...αγνα
Σκατένια χρόνια,να πάνε και να μην γυρίσουν.
Ο πατέρας μου δεν μου είχε πει κουβέντα για τίποτα,ποτέ,ούτε για τσιγάρα,ούτε για μηχανάκια ούτε για τίποτα.Η μάνα μου φώναζε που ξενύχταγα,με περίμενε στο σκοτάδι και φώναζε 'τώρα που θα ξυπνήσει ο πατέρας σου θα δεις!'' και ξύπναγε ο πατέρας μου και έλεγε 'άστονε ρε Ρία το μικρό,μην τονε πιλατεύεις' και γύριζε πλευρό! Tooth Καλή του ώρα εκεί που είναι.

Είχα όμως ένα καργιόλη θείο,με την παραμικρή αταξία του ξαδερφού μου τον πήγαινε στο δωμάτιο,έβγαζε τη λουρίδα και βάραγε στο ψαχνό,πλάτη-πόδια-κεφάλι,όπου έβρισκε,10χρονο παιδάκι.Ακόμα ακούω τις φωνές στο μυαλό μου,μετά 40 χρόνια+ και ταράζομαι.Μες τα κόμπλεξ ο γέρος,κοντός,ψευτόμαγκας με μουστακάκι ποντικοουρά κι έτσι.Ευτυχώς πρόλαβε και πέθανε ο σκατόψυχος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

PetrosPetr

member
Δημοσιεύσεις
674
Ηλικία
43
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Honda XL 650V Transalp
Όνομα
Petros
Θα ήθελα προκαταβολικά να ζητήσω συγγνωμη από τους διαχειριστές που παρόλο που ζήτησαν να σταματήσουμε τα σχόλια εγώ θα ήθελα να γράψω ένα γιατί θα σκάσω ρε παιδιά.... Εννοείται πως αν κρίνουν οι διαχειριστές μπορούν να το διαγράψουν...

Όλες αυτες τις μέρες αισθανομουν θυμό και απογοητευση για την υπερβολική βία από την μερια αυτών των συγκεκριμένων αστυνομικων...

Σήμερα μετά από αυτά που έγιναν νιώθω ντροπή... Ντρεπομαι για την μειοψηφία των αστυνομικών που αμαυρώνουν το λειτούργημα και την προσπάθεια των υπολοίπων αστυνομικών που βάζουν κάθε μέρα την ζωή τους σε κίνδυνο για να μας προστατευουν.... Ντρεπομαι για αυτά τα καλοπαιδα που πηγαίνουν στις πορείες πάντα για να σπάσουν και να κάψουν και σπιλώνουν το δικαίωμα και την αναγκη των πολιτών να διαμαρτυρηθούν για μια αδικεία ειρηνικά.... Ντρεπομαι που είμαι Έλληνας? Ντρεπομαι που ανοίκω στο ανθρώπινο είδος? Δεν ξέρω πως να αισθανθώ..

Το ανθρώπινο είδος έχουμε ξεφτιλησει την έννοια της ανθρωπιας... Η λέξη αυτή δεν θα έπρεπε να βγάινει από τον άνθρωπο αλλά από οποιοδήποτε άλλο ζώο...

Κρίμα που όταν είναι σκατα τα πράγματα ο άνθρωπος κάνει θαύματα και όταν είναι καλύτερα τρωγομαστε μεταξύ μας...

Μόνο θλίψη και λύπη προκαλούν αυτές οι εικόνες εκατέρωθεν...

Ελπίζω να μην έθιξα κανένα από την παρέα γιατί είναι το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα και πάλι στην ενόχλησα να σβηστεί το μήνυμα...
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.498
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
honda cbf 600
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Θα ήθελα προκαταβολικά να ζητήσω συγγνωμη από τους διαχειριστές που παρόλο που ζήτησαν να σταματήσουμε τα σχόλια εγώ θα ήθελα να γράψω ένα γιατί θα σκάσω ρε παιδιά.... Εννοείται πως αν κρίνουν οι διαχειριστές μπορούν να το διαγράψουν...

Όλες αυτες τις μέρες αισθανομουν θυμό και απογοητευση για την υπερβολική βία από την μερια αυτών των συγκεκριμένων αστυνομικων...

Σήμερα μετά από αυτά που έγιναν νιώθω ντροπή... Ντρεπομαι για την μειοψηφία των αστυνομικών που αμαυρώνουν το λειτούργημα και την προσπάθεια των υπολοίπων αστυνομικών που βάζουν κάθε μέρα την ζωή τους σε κίνδυνο για να μας προστατευουν.... Ντρεπομαι για αυτά τα καλοπαιδα που πηγαίνουν στις πορείες πάντα για να σπάσουν και να κάψουν και σπιλώνουν το δικαίωμα και την αναγκη των πολιτών να διαμαρτυρηθούν για μια αδικεία ειρηνικά.... Ντρεπομαι που είμαι Έλληνας? Ντρεπομαι που ανοίκω στο ανθρώπινο είδος? Δεν ξέρω πως να αισθανθώ..

Το ανθρώπινο είδος έχουμε ξεφτιλησει την έννοια της ανθρωπιας... Η λέξη αυτή δεν θα έπρεπε να βγάινει από τον άνθρωπο αλλά από οποιοδήποτε άλλο ζώο...

Κρίμα που όταν είναι σκατα τα πράγματα ο άνθρωπος κάνει θαύματα και όταν είναι καλύτερα τρωγομαστε μεταξύ μας...

Μόνο θλίψη και λύπη προκαλούν αυτές οι εικόνες εκατέρωθεν...

Ελπίζω να μην έθιξα κανένα από την παρέα γιατί είναι το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα και πάλι στην ενόχλησα να σβηστεί το μήνυμα...
Πέτρο παντού υπάρχουν άνθρωποι και τέρατα. Δεν είναι προνόμιο κάποιων επαγγελμάτων. Σκέψου πόσοι είναι αυτοί που έχουν χάσει την ζωή τους από ανθρώπους- ζώα για να κλέψουν λίγα ευρώ. Δεν χρειάζεται να πούμε πολλά γιατί είμαστε μεγάλοι άνθρωποι και καταλαβαίνουμε.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.196
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ειλικρινά δεν σας καταλαβαίνω.
Τι θέλετε να κάνετε;
Τι ακριβώς επιθυμείτε;
Να δείξετε αντιαστυνομική εμπάθεια;

Υπάρχει κάποιος στόχος και αν ναι σε τι θα βοηθήσει τον χώρο που κάνουμε παρέα;

Ξεκινησε η κουβέντα για ένα καταδικαστέο περιστατικό ως αναφορά τη συμπεριφορά συγκεκριμένου οργάνου σε συγκεκριμένο πολίτη.
Σας ανέφερα ότι υπάρχει προϊστορία που δεν ειδαμε που όμως δεν αναφέρθηκε για να βγάλει λάδι το όργανο.Απλα για να ψάξετε την είδηση..

Μετά για να τονιστεί παραπάνω η αστυνομική βία ανεβάσατε δύο βίντεο που δεν δείχνουν κάτι.
Μετά αναφέρθηκαν προσωπικά βιωματα...και μετά έπρεπε να ανέβει κι άλλο για να δείξουμε τους κακούς αστυνομικούς!

Οοοοοοοολε!!!!! Το πετύχαμε!!!!!
Κερδίσαμε.Ειναι και κακοί;
Τώρα τι;
Κερδίσατε κάτι;

Δεν το ξέραμε ότι υπάρχουν και βλάκες;

Δεν ξέρω ρε παιδιά..
Ίσως μιλάω άλλη γλώσσα ή μπορεί να ενοχλεί και το εθνόσημο στο μπράτσο..

Στο τέλος,δεν ξέρω για BMW, αλλά 1 Χ 2 θα πάρουμε σίγουρα όλοι.
Μέχρι τότε,εγώ θέλω να γίνω καλύτερος όμως.Οχι να "μαυρίσει" η ψυχή μου..
Με στενάχωράς τώρα και τα κιτί έμα.....


 

Kuklinski

well know member
Δημοσιεύσεις
3.469
Ηλικία
123
Μοτοσυκλέτα
Brough Superior ss100
Όνομα
Ακης
Περιοχή
Brooklyn NY
Θα ήθελα προκαταβολικά να ζητήσω συγγνωμη από τους διαχειριστές που παρόλο που ζήτησαν να σταματήσουμε τα σχόλια εγώ θα ήθελα να γράψω ένα γιατί θα σκάσω ρε παιδιά.... Εννοείται πως αν κρίνουν οι διαχειριστές μπορούν να το διαγράψουν...

Όλες αυτες τις μέρες αισθανομουν θυμό και απογοητευση για την υπερβολική βία από την μερια αυτών των συγκεκριμένων αστυνομικων...

Σήμερα μετά από αυτά που έγιναν νιώθω ντροπή... Ντρεπομαι για την μειοψηφία των αστυνομικών που αμαυρώνουν το λειτούργημα και την προσπάθεια των υπολοίπων αστυνομικών που βάζουν κάθε μέρα την ζωή τους σε κίνδυνο για να μας προστατευουν.... Ντρεπομαι για αυτά τα καλοπαιδα που πηγαίνουν στις πορείες πάντα για να σπάσουν και να κάψουν και σπιλώνουν το δικαίωμα και την αναγκη των πολιτών να διαμαρτυρηθούν για μια αδικεία ειρηνικά.... Ντρεπομαι που είμαι Έλληνας? Ντρεπομαι που ανοίκω στο ανθρώπινο είδος? Δεν ξέρω πως να αισθανθώ..

Το ανθρώπινο είδος έχουμε ξεφτιλησει την έννοια της ανθρωπιας... Η λέξη αυτή δεν θα έπρεπε να βγάινει από τον άνθρωπο αλλά από οποιοδήποτε άλλο ζώο...

Κρίμα που όταν είναι σκατα τα πράγματα ο άνθρωπος κάνει θαύματα και όταν είναι καλύτερα τρωγομαστε μεταξύ μας...

Μόνο θλίψη και λύπη προκαλούν αυτές οι εικόνες εκατέρωθεν...

Ελπίζω να μην έθιξα κανένα από την παρέα γιατί είναι το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα και πάλι στην ενόχλησα να σβηστεί το μήνυμα...
Αυτο ακριβώς και εγω


Βαρεθηκα....


Ολα τα ανωτέρω αλλα περισσότερο την σκατοψυχια....
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Δεν νομίζω ότι κάποιος από εμάς νομίζει ότι όλοι οι αστυνομικοί είναι κακοί
'Ετσι ακριβώς. Αν συνάδελφός μου παίρνει φακελάκι/είναι σφαγέας με πτυχίο αγορασμένo από Τσαουσέσκου ή Οστρογότθο, θα αγχωθώ αν τον βρίσετε?
Να ακυρωθεί άμεσα η άδεια άσκησης επαγγέλματος του (και να πάει και φυλακή αν ήταν μεθυσμένος/ναρκωμένος σαν υπαίτιος θανάτου)....


ΔΕ ΘΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΟΜΩΣ,

ούτε θα πω ότι φταίει ο ασθενής επειδή ήταν ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ ή ΔΕΞΙΟΣ!
 
Τελευταία επεξεργασία:

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.594
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Αν συμπεριφερεσαι οπως αυτοι που κατηγορεις,δεν βλεπω τον λογο να τους κατηγορεις.Οπως και να χει ο καθενας εχει κανει τις επιλογες του με βαση καποια βιωματα.

Εγω απλα δεν λειτουργω με αυτον τον τροπο.
Το ότι οφείλω να προστατεύσω τον εαυτό μου την οικογένεια μου και την περιουσία μου επειδή το κρατος δεν με προστατεύει, με κάνει έναν από αυτούς, σορυ αλλά με ξεπερνάει τέτοιο σκεπτικό.

Αν τώρα εσυ μετά από τέτοια περιστατικά κλοπών και βίας, μένεις άπραγος και ήρεμος καλό είναι να τους κερνάς και καφέ για να ξαναέρθουν την επόμενη φορά!!!

Έχω κάνει 20 χρόνια ποδοσφαιριστής και ένα πράγμα που μας μαθαίνανε είναι πως η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση και σε τέτοιες υποθέσεις είναι δίχως επιστροφή, αλλιώς θα σε σκίσουν σωματικά και ψυχικά όλοι οι σκατόψυχοι.....


Να σου πω για το τέλος ότι δεν συμπεριφέρομαι όπως αυτοί γιατί δεν πήγα ποτέ σε κανέναν να κλέψω την περιουσία του ή να κάνω κακό στην οικογένεια του ή το σώμα του.
Οπότε καλό είναι να συγκρίνεις ίδια πράγματα και όχι το φορτηγό με το τσικουετσέντο.




Αντιλαμβάνομαι ότι είσαι μέρος της διαχείρισης και θέλετε να λειτουργείτε λίγο πυροσβεστικά αλλά μην βγαίνουμε ηλίθιοι οι υπόλοιποι που λέμε τα αυτονόητα και φυσικά ούτε έμαθα ποτέ να πέφτω στα τέσσερα και να λέω στο τέλος και ευχαριστώ.
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Είχα όμως ένα καργιόλη θείο,με την παραμικρή αταξία του ξαδερφού μου τον πήγαινε στο δωμάτιο,έβγαζε τη λουρίδα και βάραγε στο ψαχνό,πλάτη-πόδια-κεφάλι,όπου έβρισκε,10χρονο παιδάκι.Ακόμα ακούω τις φωνές στο μυαλό μου,μετά 40 χρόνια+ και ταράζομαι.Μες τα κόμπλεξ ο γέρος,κοντός,ψευτόμαγκας με μουστακάκι ποντικοουρά κι έτσι.Ευτυχώς πρόλαβε και πέθανε ο σκατόψυχος.
αυτο ειναι οτι χειροτερο......καλυτερα να τις ετρωγες εσυ, τιποτα δε θα καταλαβαινες..
Εγω μονο ευχαριστες αναμνησεις εχω..μια φορα θυμαμαι οπως εβγαζε τη λωριδα ο πατερας, του φευγει το παντελονι κατω...και μενει με το σωβρακο... ...Rolling
βαζουμε τα γελια με τον αδερφο μου......μεχρι και η μανα μου δεν κρατηθηκε....χαβαλες ητανε μωρε..

Ψυχολογικη βια ομως σαν αυτη που περιγραφεις εχω ζησει στο σχολειο στο δημοτικο, γιατι οι γονεις μου με εστειλαν σε ενα ιδιωτικο, για το καλο μου πληρωναν οι ανθρωποι...να μαθω περισσοτερα!
Στις μερες μας η διεθυντρια αυτη θαταν φυλακη. Τοτε ηταν εξεχουσα προσωπικοτητα της πολης
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
αυτο ειναι οτι χειροτερο......καλυτερα να τις ετρωγες εσυ, τιποτα δε θα καταλαβαινες..
Εγω μονο ευχαριστες αναμνησεις εχω..μια φορα θυμαμαι οπως εβγαζε τη λωριδα ο πατερας, του φευγει το παντελονι κατω...και μενει με το σωβρακο... ...Rolling
βαζουμε τα γελια με τον αδερφο μου......μεχρι και η μανα μου δεν κρατηθηκε....χαβαλες ητανε μωρε..

Ψυχολογικη βια ομως σαν αυτη που περιγραφεις εχω ζησει στο σχολειο στο δημοτικο, γιατι οι γονεις μου με εστειλαν σε ενα ιδιωτικο, για το καλο μου πληρωναν οι ανθρωποι...να μαθω περισσοτερα!
Στις μερες μας η διεθυντρια αυτη θαταν φυλακη. Τοτε ηταν εξεχουσα προσωπικοτητα της πολης
Σε ιδιωτικό και εμένα τα ίδια!!
Αν δεν έτρωγε όλη η τάξη σφαλιάρα δεν πήγαινε καλά το μάθημα!!
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Σε ιδιωτικό και εμένα τα ίδια!!
Αν δεν έτρωγε όλη η τάξη σφαλιάρα δεν πήγαινε καλά το μάθημα!!
Πολυ φαπα!
Αλλα εκανε κι αλλα αυτη η κ@ργιολα..
Θα σου πω μονο οτι τα παιδια της (ειχε 2 γιους) οταν εκαναν αταξιες,,,τα εκλεινε ενα 24ωρο στη σοφιτα με γιογιο και νερο..νηστικα.
εφαρμοζε λεει,,,,το γερμανικο συστημα...
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.594
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Πολυ φαπα!
Αλλα εκανε κι αλλα αυτη η κ@ργιολα..
Θα σου πω μονο οτι τα παιδια της (ειχε 2 γιους) οταν εκαναν αταξιες,,,τα εκλεινε ενα 24ωρο στη σοφιτα με γιογιο και νερο..νηστικα.
εφαρμοζε λεει,,,,το γερμανικο συστημα...
Από το 3ο Ράιχ ξέφυγε αυτή
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Να ανοίξουμε θέμα "Τις τρωγατε μικροί' ή "Το ξύλο βγήκε απ'το.... ξυλουργείο" ώστε να μείνουν ..
Ο μπαμπάς δεν έριχνε.. Ξεραμε όμως ότι δεν υπήρχε περίπτωση να μας δικαιώσει αν πηγαίναμε για παράπονο.Η μάνα μας θα μας έκανε "ανθρώπους"
-Η μανα σας ξέρει.Εχει δίκιο..

Θυμάστε τις καφέμπορντοροδοποετοκαλί;

Θ Α Ν Α Τ Ο Σ ! ! !



Αυτές που βγαίνουν σήμερα είναι και ψιλοψεύτικες κι ελαφριές..


Πέρα από το τσούξιμο που έκαναν είχαν και πολύ καλή πτήση. Ευθυβολες..

Εύρισκαν στόχο κι έρχονταν επάνω μας με τη μέθοδο ΚΑΜΙΚΑΖΙ.
 

Pan-dvs

well know member
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
15.663
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Θα ήθελα προκαταβολικά να ζητήσω συγγνωμη από τους διαχειριστές που παρόλο που ζήτησαν να σταματήσουμε τα σχόλια εγώ θα ήθελα να γράψω ένα γιατί θα σκάσω ρε παιδιά.... Εννοείται πως αν κρίνουν οι διαχειριστές μπορούν να το διαγράψουν...

Όλες αυτες τις μέρες αισθανομουν θυμό και απογοητευση για την υπερβολική βία από την μερια αυτών των συγκεκριμένων αστυνομικων...

Σήμερα μετά από αυτά που έγιναν νιώθω ντροπή... Ντρεπομαι για την μειοψηφία των αστυνομικών που αμαυρώνουν το λειτούργημα και την προσπάθεια των υπολοίπων αστυνομικών που βάζουν κάθε μέρα την ζωή τους σε κίνδυνο για να μας προστατευουν.... Ντρεπομαι για αυτά τα καλοπαιδα που πηγαίνουν στις πορείες πάντα για να σπάσουν και να κάψουν και σπιλώνουν το δικαίωμα και την αναγκη των πολιτών να διαμαρτυρηθούν για μια αδικεία ειρηνικά.... Ντρεπομαι που είμαι Έλληνας? Ντρεπομαι που ανοίκω στο ανθρώπινο είδος? Δεν ξέρω πως να αισθανθώ..

Το ανθρώπινο είδος έχουμε ξεφτιλησει την έννοια της ανθρωπιας... Η λέξη αυτή δεν θα έπρεπε να βγάινει από τον άνθρωπο αλλά από οποιοδήποτε άλλο ζώο...

Κρίμα που όταν είναι σκατα τα πράγματα ο άνθρωπος κάνει θαύματα και όταν είναι καλύτερα τρωγομαστε μεταξύ μας...

Μόνο θλίψη και λύπη προκαλούν αυτές οι εικόνες εκατέρωθεν...

Ελπίζω να μην έθιξα κανένα από την παρέα γιατί είναι το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα και πάλι στην ενόχλησα να σβηστεί το μήνυμα...

Οι διαχειριστες Πετρο δεν διαγραφουν ποστ για κανεναν λογο.

Ο λογος της παρεμβασης μου ηταν περισσοτερο πυροσβεστικος γιατι ειδα οτι επικεντρωνομαστε σε ενα γεγονος το οποιο σταστιτικα ειναι σταγονα στον ωκεανο.Μπορει να μας εκοψε τα ποδια το γνωστο βιντεακι αλλα δεν θα κρεμασουμε εναν ολοκληρο κλαδο με τις *****ιες καποιων ελαχιστων.Ειμαι σιγουρος οτι αν αρχισουν και οι αστυνομικοι να ανεβαζουν βιντεακια θα δουμε πραγματα και θαυματα απο την "αντιπαλη" πλευρα...οπως και ειδαμε χθες να συμβαινει το ιδιο και μαλιστα πολυ χειροτερο με ενστολο τον οποιο στην κυριολεξια τον κανανε κομματια.

Το λαθος που κανουμε ειναι να μην βλεπουμε την βια στο συνολο της αλλα απομονωνουμε καποια περιστατικα που μας βολευουν και αρχιζουμε τον λιθοβολισμο.Μεγα λαθος γιατι χανουμε την ουσια.Και η ουσια ειναι οτι η βια και ο τραμπουκισμος δεν θα επρεπε να υπαρχει σαν φαινομενο και οπου υπαρχει να το καταδικαζουμε απο την αρχη χωρις δικαιολογιες και περικοκλαδες.
 
Top Bottom