Συμβαίνει τώρα....

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.487
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
μπορεις να βαλεις άλλη λεξη Πανο,οποια θελεις,το νοημα θα παραμεινει ιδιο.
απλα λογω θεσης δεν μπορεις να το διακρίνεις.δεν είναι ότι δεν θες.
(και σαφως αυτό δεν σημαινει ότι δεν εχεις την ικανοτητα,απλα παρατηρείς τα δρωμενα από άλλη γωνια)

Απο την ιδια τα βλεπουμε.Οταν τα δεδομενα ειναι συγκεκριμενα το αποτελεσμα ειναι το ιδιο.

Οπως και να χει δεν με απασχολει το θεμα.Smileys drinking beer Emoticon
 

LAndreas

member
Δημοσιεύσεις
1.413
Ηλικία
60
Περιοχή
Ναουσαρα
Όνομα
Λειβαδιτης Ανδρεας
μερες που ειναι


 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.154
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μπαίνω και βλέπω πότε πότε στο φόρουμ που καποτε έμπαινα καθημερινά απ το πρώι όταν δεν δούλευα μαζί με τον καφέ ,να δω τα νέα.
πλεον τα νέα είναι ελάχιστα .
κάτι έχει ραγίσει η μπορεί και να έχει σπάσει και δεν ξέρω αν κολλάει σε αυτο το φόρουμ που λέγεται μοτοποπαρεα,
μπορεί τώρα που αρχισε να μεγαλώνει σε πλυθησμό ,κάποιοι να θεωρούμαστε περιττοί.
Που ναι ο Βάγκνερ ,ο π*****ίνι και τα αλλά παιδιά.
Που είναι.ο.BULMONT,ο.ΚΩΣΤΙΚΑΣ ???

Για τον μεσο αναβάτη- χρηστή οι βόλτες είναι πολυτέλεια και τα τεχνικά πλεον σπανίζουν.
Γιατί?
Για να το πάω και αλλού.
θιχτηκατε κάποιοι για την πλάκα στον Τέρι ,αλλά ενας δεν βγήκε να πει - κοψτε την πλάκα στον apache.
δείτε μονο πόσα σχολια θέματα άνοιξαν για τον Μάνο.
Άλλος βάζει στημένες μαζωξεις με καφέ και νταχτιρτι και δεν κουνιεται φύλλο.
Πουλάει και ημερολόγιο και την ειπατε στον kuklinski που ανέβασε την συγκέντρωση των guzzi και στο πακέτο που έπαιρνε όποιος ήθελε προαιρετικά, είχε μπλούζες παπαρακια και αυτός αποδεδειγμένα δεν θα έβαζε σεντ στην τσέπη του.
Γιατί??
Αλλου λέτε οτι απαγορεύονται οι αγγελίες, και.άλλου μπαινουν.έμποροι που δαιλαλουν την πραμάτεια τους .

Την ειπατε στον ΚΩΣΤΙΚΑ επειδή έχει μια έφεση με το κυνήγι και τα όπλα λες και είναι ο μπιν Λάντεν.
Έλεος.

Επίσης
Περιμένετε να πει μια *****ία ο ωμέγα για να κάνετε λαικ και παιχνιδι.
πόσο ποιο χαμηλά ??

Αμ το άλλο
πολύ politally corect ,κάτω το γυμνό και τα ξεκωλα κάτω τα paddock girls ,κατω τα προστυχα και πονηρά αστεία σεξουαλικού περιεχομένου.
όχι γυναίκες με λιγα ρούχα, οχι υπονοούμενα.

Και καλά , γιατί δεν γράφουν πλέον οι γυναικες εδώ μέσα.

Ρε πάτε καλά??
είδατε κανέναν σωστο αντρα να γράφει στο cosmopolitan η στο άλλο με το πλέξιμο??Απ αρχής του μηχανοκίνητου αθλητισμού, τρόπαια και άλλα τα εδιναν καλλιγραμες κυριες- δεσποινίδες.
Τώρα η.μόδα της εποχής είναι το gay. pride και η τάση του εκλεστον της F1 και διαφόρων άλλων λιμοκοντορων να τις σταματήσουν.
Οκ
κοψε φάτσα ,βγαλε συμπέρασμα. για τον εκλεστον
Δηλαδή κάποιος που παραδέχεται οτι του αρέσουν οι γυναίκες έχει πρόβλημα, ενω του άλλου που δεν του αρέσουν είναι Νορμάλ???
και αν παραπονέθηκαν κάποιες γυναίκες δεν φταιω ουτε εγω ,ουτε κανείς άλλος που ανέβαζε φωτό και αστεία κλπ κλπ κλπ.
Εγώ ξέρω το.γκομενες και μηχανες,εχουν λυπες και χαρες .Ουτε για πουστηδες λέει ,ουτε για gay ούτε για λεσβίες.
Οκ?
Και αυτά τα περίεργα οτι έβαζα και εγώ τέτοιες φωτό αλλά πλεον δεν βάζω γιατί είδα ρο φως το αληθινό,να το.κοιτάξετε.
ουτε θα καλοπιασετε κάποια ουτε θα γίνει φεμινιστικό φόρουμ.
Και ο f mercury των queen μέχρι κάποια ηλικία δεν ειχε αφήσει ουτε θυληκια γάτα ,κάποια στιγμή βαρέθηκε αφού τα είδε όλα
Μετα ανακάλυψε την χαρά του.κ@λου.,μέχρι που πεθανε για αυτήν.
Λυπαμαι.που τόσο καιρό έκανα αγώνα και στηριξα την προσπάθεια σας ,σπαταλωντας πολύ απο τον ελεύθερο μου χρόνο.
Ρωτηστε ποσο κοσμο εφερα εδώ.

Μην άρχισετε παλι τα τηλέφωνα όπως το καλοκαίρι - γιατί δεν γράφεις ,- γύρνα
πίσω ,και.λοιπές παπάριες,
θα παει το μπινελικι σύννεφο.
Δεν χρωστάω σε κανένα απο δω μέσα ουτε με χρωστάει.
Και αν θέλει ας βγει οποίος έχει @@ να πει το.αντίθετο.
Έγραψα πολλές εργατοώρες και για το φόρουμ, και για κάποιους μεμονωμένα,και.είδα.και το.ευχαριστώ.
Κοντεψαν να με πουν και.κλέφτη.

Ουτε σας ξέρω απο χτες ουτε με ξέρετε.
Δεν γουσταρω
και δεν γράφω οκ?κοφτε λοιπον τα π@@στικα με ενδιάμεσους κοινούς γνωστούς.
Χρονια σου πολλά Δημήτρη με υγεια για σενα και την οικογενειά σου.
Αν μπηκες να γραψεις τετοιες μερες τετοια χολή λυπάμαι αλλά δεν προκειται να σ ακολουθήσω και ουτε θελω κι ολας ,καλη χρονιά να χεις !!!

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Ο φίλος Δημήτρης έθιξε πολλά.Είναι μεγάλο παιδί και υπεύθυνος για ότι γράφει και πράττει.

3 θέματα με αφορούν προσωπικά.

Ένα είναι αυτό:
"Επίσης
Περιμένετε να πει μια *****ία ο ωμέγα για να κάνετε λαικ και παιχνιδι.
πόσο ποιο χαμηλά ??"

Σε βόλτες δεν μπορώ να είμαι λόγω υποχρεώσεων.Θεωρώ ότι έχω καλό χιούμορ,τολμώ να πω και ψαγμένο.Έτσι το είδα και δούλεψα.
Ίσως έκανα λάθος.Ανθρώπινο.
Παρέσυρα κόσμο;;; Στην παιδική χαρά;;; Πόσο πιο χαμηλά;;;
Κρατάω επιφύλαξη ότι μπορεί να ήθελες να γράψεις κάτι άλλο Δημήτρη..


Εδώ έχω πάλι μερίδιο ευθύνης..
"Για να το πάω και αλλού.
θιχτηκατε κάποιοι για την πλάκα στον Τέρι ,αλλά ενας δεν βγήκε να πει - κοψτε την πλάκα στον apache."


Με τον Μάνο έχω μιλήσει προσωπικά,όπως και με άλλα παιδιά και ζήτησα το παρακάτω:
Αν σας στεναχωρήσει κάτι στα γραπτά ή την συμπεριφορά μου μην το καταπιείτε και στραβώσετε.
Στείλτε μου πμ,πάρτε με τηλ να εξηγήσω/διορθώσω κλπ. Κακή διάθεση δεν υπάρχει για κανέναν.Ίσα ίσα..

Εδώ είμαι Μάνο κλπ φίλοι.Μιλάτε....

Και το τελευταίο:
"και δεν γράφω οκ?κοφτε λοιπον τα π@@στικα με ενδιάμεσους κοινούς γνωστούς."


Έχω κάνει τον ενδιάμεσο για να μεταφέρω χαιρετισμούς τρίτων ή το ενδιαφέρον τους.
Έχω με προσωπική πρωτοβουλία ενοχλήσει φίλους γιατί δεν θέλω να χαθούν παρουσίες με λάθος παρεξηγήσεις.Είναι το σκαρί μου αυτό.Αγχώνομαι και στεναχωριέμαι για άγνωστους... Πώς να μην συμβεί με δικούς μου;
Τώρα,
ΑΝ ΦΙΛΟΣ κατάλαβε ή μετέφερε σε τρίτους ότι η κίνησή μου είχε υποβολέα... πρέπει να τα ματαπούμε γιατί μάλλον δεν με έμαθε/έπιασε ακόμα. Μου έχει ξανατύχει..

Αυτά από εμένα...

Smileys drinking beer Emoticon


Υ.Γ.Να υπενθυμίσω ότι ο γραπτός λόγος έχει πλούτο και χρώμα ΟΜΩΣ εύκολα παρεξηγείται...
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.393
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Και γω του εγραψα στο βάημπερ ευχες ρε Μητσο (Ω).
Μην αισθανεσαι τυψεις.
Φιλοι θα ειμαστε με ολα τα παιδια ,ειτε γραφουμε ,ειτε δεν γραφουμε εδω μεσα.
Ο καθενας θεωρω οτι εχει τη δικη του οπτικη γωνια σε καθε θεμα.
Η βασικοτερη ειναι ομως κοινη,μας ενωνουν οι δυο ροδες.
Ολα τα αλλα ειναι να'χαμε να λεγαμε
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Ο φίλος Δημήτρης έθιξε πολλά.Είναι μεγάλο παιδί και υπεύθυνος για ότι γράφει και πράττει.

3 θέματα με αφορούν προσωπικά.

Ένα είναι αυτό:
"Επίσης
Περιμένετε να πει μια *****ία ο ωμέγα για να κάνετε λαικ και παιχνιδι.
πόσο ποιο χαμηλά ??"

Σε βόλτες δεν μπορώ να είμαι λόγω υποχρεώσεων.Θεωρώ ότι έχω καλό χιούμορ,τολμώ να πω και ψαγμένο.Έτσι το είδα και δούλεψα.
Ίσως έκανα λάθος.Ανθρώπινο.
Παρέσυρα κόσμο;;; Στην παιδική χαρά;;; Πόσο πιο χαμηλά;;;
Κρατάω επιφύλαξη ότι μπορεί να ήθελες να γράψεις κάτι άλλο Δημήτρη..


Εδώ έχω πάλι μερίδιο ευθύνης..
"Για να το πάω και αλλού.
θιχτηκατε κάποιοι για την πλάκα στον Τέρι ,αλλά ενας δεν βγήκε να πει - κοψτε την πλάκα στον apache."


Με τον Μάνο έχω μιλήσει προσωπικά,όπως και με άλλα παιδιά και ζήτησα το παρακάτω:
Αν σας στεναχωρήσει κάτι στα γραπτά ή την συμπεριφορά μου μην το καταπιείτε και στραβώσετε.
Στείλτε μου πμ,πάρτε με τηλ να εξηγήσω/διορθώσω κλπ. Κακή διάθεση δεν υπάρχει για κανέναν.Ίσα ίσα..

Εδώ είμαι Μάνο κλπ φίλοι.Μιλάτε....

Και το τελευταίο:
"και δεν γράφω οκ?κοφτε λοιπον τα π@@στικα με ενδιάμεσους κοινούς γνωστούς."


Έχω κάνει τον ενδιάμεσο για να μεταφέρω χαιρετισμούς τρίτων ή το ενδιαφέρον τους.
Έχω με προσωπική πρωτοβουλία ενοχλήσει φίλους γιατί δεν θέλω να χαθούν παρουσίες με λάθος παρεξηγήσεις.Είναι το σκαρί μου αυτό.Αγχώνομαι και στεναχωριέμαι για άγνωστους... Πώς να μην συμβεί με δικούς μου;
Τώρα,
ΑΝ ΦΙΛΟΣ κατάλαβε ή μετέφερε σε τρίτους ότι η κίνησή μου είχε υποβολέα... πρέπει να τα ματαπούμε γιατί μάλλον δεν με έμαθε/έπιασε ακόμα. Μου έχει ξανατύχει..

Αυτά από εμένα...

Smileys drinking beer Emoticon


Υ.Γ.Να υπενθυμίσω ότι ο γραπτός λόγος έχει πλούτο και χρώμα ΟΜΩΣ εύκολα παρεξηγείται...

Ο φίλος Δημήτρης έθιξε πολλά.Είναι μεγάλο παιδί και υπεύθυνος για ότι γράφει και πράττει.

3 θέματα με αφορούν προσωπικά.

Ένα είναι αυτό:
"Επίσης
Περιμένετε να πει μια *****ία ο ωμέγα για να κάνετε λαικ και παιχνιδι.
πόσο ποιο χαμηλά ??"

Σε βόλτες δεν μπορώ να είμαι λόγω υποχρεώσεων.Θεωρώ ότι έχω καλό χιούμορ,τολμώ να πω και ψαγμένο.Έτσι το είδα και δούλεψα.
Ίσως έκανα λάθος.Ανθρώπινο.
Παρέσυρα κόσμο;;; Στην παιδική χαρά;;; Πόσο πιο χαμηλά;;;
Κρατάω επιφύλαξη ότι μπορεί να ήθελες να γράψεις κάτι άλλο Δημήτρη..


Εδώ έχω πάλι μερίδιο ευθύνης..
"Για να το πάω και αλλού.
θιχτηκατε κάποιοι για την πλάκα στον Τέρι ,αλλά ενας δεν βγήκε να πει - κοψτε την πλάκα στον apache."


Με τον Μάνο έχω μιλήσει προσωπικά,όπως και με άλλα παιδιά και ζήτησα το παρακάτω:
Αν σας στεναχωρήσει κάτι στα γραπτά ή την συμπεριφορά μου μην το καταπιείτε και στραβώσετε.
Στείλτε μου πμ,πάρτε με τηλ να εξηγήσω/διορθώσω κλπ. Κακή διάθεση δεν υπάρχει για κανέναν.Ίσα ίσα..

Εδώ είμαι Μάνο κλπ φίλοι.Μιλάτε....

Και το τελευταίο:
"και δεν γράφω οκ?κοφτε λοιπον τα π@@στικα με ενδιάμεσους κοινούς γνωστούς."


Έχω κάνει τον ενδιάμεσο για να μεταφέρω χαιρετισμούς τρίτων ή το ενδιαφέρον τους.
Έχω με προσωπική πρωτοβουλία ενοχλήσει φίλους γιατί δεν θέλω να χαθούν παρουσίες με λάθος παρεξηγήσεις.Είναι το σκαρί μου αυτό.Αγχώνομαι και στεναχωριέμαι για άγνωστους... Πώς να μην συμβεί με δικούς μου;
Τώρα,
ΑΝ ΦΙΛΟΣ κατάλαβε ή μετέφερε σε τρίτους ότι η κίνησή μου είχε υποβολέα... πρέπει να τα ματαπούμε γιατί μάλλον δεν με έμαθε/έπιασε ακόμα. Μου έχει ξανατύχει..

Αυτά από εμένα...

Smileys drinking beer Emoticon


Υ.Γ.Να υπενθυμίσω ότι ο γραπτός λόγος έχει πλούτο και χρώμα ΟΜΩΣ εύκολα παρεξηγείται...

Μήτσο χρόνια πολλά και χαρούμενα πρωτ'απ'ολα! Τον σουτερ τον αγαπήσαμε όλοι για τα γραπτο λόγο κ το χαρακτήρα του ,και θα τον αγαπάμε πάντα,είτε γράφει είτε όχι.
Με εξέπληξε το γεγονός ότι το γραπτό το ανέβασε Χριστούγεννα, γιατί και ο ίδιος σίγουρα θα ήθελε να είναι ιδιαίτερη και αγνή αυτή η μέρα.
Με στενοχώρησε όμως η αναφορά σε σενα. Όπως σας έχω πει, αυτό που με ξεκουράζει στο τέλος της ημέρας είναι τα εξής. Να βλέπω τον Γιάννο να μαζεύει ελιές,να διαβάζω τις ατάκες σου για να γελάσει το πικραμένο μου χειλακι, και να σηκώνεται αντάρα με τις μαγκιες του Μάνου. Αν προσπάθησες να τον φέρεις πισω είναι προς τιμή σου,το έκανες λόγω αγάπης και στον απουσιάζοντα, και στο φόρουμ. Γι'αυτό σε αγαπάμε. Και'γω μίλησα με τον Κωστικα για να ξαναγράψει ,δε μπήκα ενδιάμεσος κανενός. Φυσικά μου λείπει ο Βαγγέλης bulmont ,που βρέθηκε σε πολύ δύσκολη θέση μετά από ψιλοαθωα ατάκα στην παιδική χαρά!!! Κακώς για μένα.
*****ίες λέμε όλοι, εντός και εκτός φόρουμ,μάλλον κάτι άλλο εννοούσε ο σουτέρ.


Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.285
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Θανασακο,μη προσπαθεις να ερμηνευσεις τα γραφομενα των συμετεχοντων εδω μεσα!!
Δε μπορεις να εισαι μεσα στο κεφαλι τους!!

Ο καθενας ειναι υπευθυνος γι αυτα που εκφραζει σ αυτο το φορουμ,το οποιο προυπηρχε πριν απ ολους μας, και σιγουρα θα υπαρχει οταν κι αν θελησουμε ν αποχωρησουμε !!Smileys drinking beer Emoticon
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Θανασακο,μη προσπαθεις να ερμηνευσεις τα γραφομενα των συμετεχοντων εδω μεσα!!
Δε μπορεις να εισαι μεσα στο κεφαλι τους!!

Ο καθενας ειναι υπευθυνος γι αυτα που εκφραζει σ αυτο το φορουμ,το οποιο προυπηρχε πριν απ ολους μας, και σιγουρα θα υπαρχει οταν κι αν θελησουμε ν αποχωρησουμε !!Smileys drinking beer Emoticon
Ναι Κούλη, απλά δενομαστε εδώ μέσα ,και κάποιοι είναι περισσότερο συναισθηματικοί . Ήθελα να εξηγήσω στον Ω,ότι τον αγαπάμε και προσμονουμε τις αναρτήσεις του.

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.487
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Τα φορουμ ειναι ενα οχημα για να πανε καποιοι παρακατω.Μπορει να γινει η αιτια για νεες φιλιες η ακομη και να δουμε καποια πραγματα με αλλο ματι.Πολλες φορες δυστυχως γινεται το αντιθετο.

Ισως γιατι καποιοι παιρνουν τα φορουμ στα σοβαρα,για την ακριβεια περισσοτερο σοβαρα απ οτι τους αξιζει.
Παλικαρια μια εικονικη πραγματικοτητα ειναι και τιποτε παραπανω.Μην τα παιρνετε ολα στα σοβαρα και πανω απ ολα μην μετρατε την καθε κουβεντα που γραφετε εδω μεσα.Δεν αξιζει τον κοπο να χαλνατε τις καρδιες σας.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.393
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Εγω σας ειπα οτι ,ολα ειναι δρομος.
Το οτι λεμε και γραφουμε εδω ή διπλα ή παραδιπλα ,ελαχιστα μετραει.
Νταξ με τα φορουμ και τα λοιπα σοσιαλ κρατιεται λιγο καλυτερα η "ζωντανη?"επαφη αναμεσα στους φιλους ,γιατι οι βολτες δυστυχως εχουν λιγοστεψει και περναει καιρος ,ειδικα για αυτους που ειναι ο ενας μακρυα απο τον αλλο.
Θυμαμαι παλια καθε βδομαδα κατι κανονιζαμε και απο την Δευτερα κιολας ψαχναμε πως θα γινει η επομενη το ΣουΚου.
Παει ομως αυτο ,μεγαλωσαμε;μας εφαγαν οι υποχρεωσεις; χασαμε τις δουλειες μας;
Οι δουλειες που κανουμε ειναι μονο για χαρτζιλικι;
Ε ,αυτο μας εριξε ,τοσο που προσπαθουμε με νυχια και με δοντια να κραταμε επαφη μεσω της ψηφιακης οδου.
Νταξ ,καλα ειναι κι ετσι ,αλλα εγω για ολα αυτα δεν προκειται να ξεχασω πως ειμαστε φιλοι και συν-ταξιδευτες πρωτ'απο'λλα.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.393
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Η φαση ομως τελικα ειναι οτι πρεπει να κρατηθει ενα επιπεδο ,γιατι (καλως για μενα)μας διαβαζουν πολλοι που πιθανον και να μην ταιριαζουμε .
Το "καλως"το γραφω γιατι πιστευω οτι και ακομα και απο αυτους που δεν ταιριαζουν τα χνωτα μας ,μπορει να παρω ή να δωσω κι εγω με τη σειρα μου.
Για να δουλεψει λοιπον αυτο ,μπαινουν στη μεση οι κανονες που λεγαμε.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.393
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Και δυστυχως ,οσο μπαινουν οι κανονες ,καποιος θα φυγει γιατι δε γουσταρει ή δε γουσταρει αλλο,αλλ αλλά και καποιος θα ερθει.
Φυσικά ο καθενας κι ειναι ελευθερος να κανει αυτο που νομιζει καλυτερο γιαυτον.
Αν με ρωτατε λοιπον εμενα ,σας λεω ξεκαθαρα ,οτι τουτη εδω την παρεα την αγαπω τοσο που δε θα εβαζα ποτε στο ζυγι οποιαδηποτε μλκια ή κανονα μπροστα της
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.393
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Και για να ευθυμησουμε λιγο:
Εν τω μεταξυ ,επειδη χθες εμεινα μεχρι τις 4ξυπνιος και διαβασα το ποστ του Δημητρη @SHOOTER045 ,μολις σηκωθηκα το πρωι και διαβασα το νημα που ανεβασε ο ΣτελιοςΤερι και βασικα την επικεφαλιδα ,που πηγαινε καπως προς χριστοπαναγιες :D,ειπα λες να συνεχιζεται το εργο;
abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Σήμερα λοιπόν που λέτε............, το μήνυμα κατ 'εμέ(και για τους Χριστιανούς) είναι αγάπη για όλον τον κόσμο άσχετα με τί, και άν πιστεύει, και αισιοδοξία για το μέλλον. Όπως κάποιοι πιστεύουν αλλού, ή δέν πιστεύουν πουθενά, όπως όλα τα δάχτυλα των χεριών μας δέν είναι ίδια, έτσι διαφορετικοί είμαστε και μεταξύ μας, η διαφορετικότητα είναι αναφαίρετο δικαίωμα καθενός μας, και ο σεβασμός στην διαφορετικότητα είναι αρχή πολιτισμού.
Η διαφορετικότητά μας αυτή, σε άλλες πτυχές της ζωής μας ίσως να ήταν ''εμπόδιο'' στην θεμελίωση μιας σχέσης, στον συγκεκριμένο χώρο, αυτό που μας ενώνει είναι η κοινή ΑΓΑΠΗ μας για τους δύο τροχούς, με όλα τα παρελκόμενα αυτού του τρόπου ζωής.
Το πληκτρολόγιο και ο λόγος του είναι ύπουλα, πολλές παρεξηγήσεις χωρίς ουσία, γ@μώ τον σύγχρονο τρόπο ζωής και τα πληκτρολόγια, όπως και να το κάνουμε έχει άλλη χάρη, έστω και ο διαπληκτισμός μούρη με μούρη.
Αγάπη και ειρήνη υμίν σύντροχοι, δέν έχουμε να χωρίσουμε κάτι, αντίθετα έχουμε κοινά ενδιαφέροντα
upload_2019-12-25_22-22-13.jpeg
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Με τον Δημήτρη μίλησα...

Από εμένα όπως έγραψα και παραπάνω όλα ζάχαρη..


Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.530
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Τα φόρουμ είναι μικρογραφίες της σημερινής κοινωνίας. Όποιος συμμετέχει ξέρει που βρίσκεται και αν δεν τον εκφράζει είναι ελεύθερος και πηγαίνει.
Τον Δημήτρη(σουτερ) δεν τον γνωρίζω προσωπικά αλλά χαίρομαι όταν οι άνθρωποι εκφράζουν την αλήθεια τους(όποια και αν είναι) και θιγούν θέματα που οι περισσότεροι γνωρίζουν αλλά προτιμούν να τα κουκουλώνουν, ούτε τα καταπίνουν μέσα τους.
Οσο για το ημέρες που είναι τι πάει να πει; Τώρα του ήρθε, τώρα το έκανε(έχω σταυρωθεί πολλές φορές για αυτό)

Δηλαδή αν κρατηθεί αγνή η ημέρα που είναι θα αλλάξει ο κόσμος; Ενώ αύριο θα γίνουν τα ίδια, ποια η διαφορά ;;;

Οι μεγαλύτερες δυστυχίες έγιναν μεγάλες-ιδιαίτερες ημέρες παγκοσμίως και για να το επιτρέψει ο Θεός, εεε κάτι παραπάνω θα ξέρει.

ΥΓΕΙΑ και αγάπη με ότι επιλέγει ο καθένας και να θυμίσω πως αν κάτι θέλεις να κάνεις ΜΗΝ περιμένεις το αύριο, απλά κάνε το σαν να μην υπάρχει το ρημάδι το αύριο.

Δεν εχω συμμετάσχει ενεργά σε καμμία εκδήλωση εδώ μέσα ακόμα όχι γιατί δεν γουστάρω τα παιδιά που πολλούς γνωρίζω από άλλα φόρα, απλά είμαι μοναχικός τύπος (μόνο με την γυναίκα μου) και τα ταξίδια-βολτες είναι solo.
Ελαχιστες εμφανίσεις έχουν γίνει σε άλλο μοτοφορουμ.
Δεν έχω να χωρίσω με κανέναν τίποτε και αν κάποτε τα γραπτά μου έχουν στεναχωρήσει κάποιους είναι γιατί έτσι είναι ο χαρακτήρας μου να λέω τα πράγματα με το όνομα τους, όπως βεβαίως βεβαίως θέλω να μου μιλάνε στα ίσια και παντελονατα και εμένα.
Ότι και αν έχουν να το λένε ντόμπρα έξω από τα δόντια. Το προτιμώ, παρά το κουτσομπολιό να τα λένε από πίσω οι Κατίνες.

Βγήκε λοιπόν είπε κάτι που δεν άρεσε, καλό κακό ο καθένας το κρίνει σύμφωνα με την οπτική του, μην τον σταυρώνει κανένας. Να χαίρεστε που υπάρχουν ντόμπροι άνθρωποι σε αυτή την μοτοπαρέα
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.487
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Τα φόρουμ είναι μικρογραφίες της σημερινής κοινωνίας. Όποιος συμμετέχει ξέρει που βρίσκεται και αν δεν τον εκφράζει είναι ελεύθερος και πηγαίνει.
Τον Δημήτρη(σουτερ) δεν τον γνωρίζω προσωπικά αλλά χαίρομαι όταν οι άνθρωποι εκφράζουν την αλήθεια τους(όποια και αν είναι) και θιγούν θέματα που οι περισσότεροι γνωρίζουν αλλά προτιμούν να τα κουκουλώνουν, ούτε τα καταπίνουν μέσα τους.
Οσο για το ημέρες που είναι τι πάει να πει; Τώρα του ήρθε, τώρα το έκανε(έχω σταυρωθεί πολλές φορές για αυτό)

Δηλαδή αν κρατηθεί αγνή η ημέρα που είναι θα αλλάξει ο κόσμος; Ενώ αύριο θα γίνουν τα ίδια, ποια η διαφορά ;;;

Οι μεγαλύτερες δυστυχίες έγιναν μεγάλες-ιδιαίτερες ημέρες παγκοσμίως και για να το επιτρέψει ο Θεός, εεε κάτι παραπάνω θα ξέρει.

ΥΓΕΙΑ και αγάπη με ότι επιλέγει ο καθένας και να θυμίσω πως αν κάτι θέλεις να κάνεις ΜΗΝ περιμένεις το αύριο, απλά κάνε το σαν να μην υπάρχει το ρημάδι το αύριο.

Δεν εχω συμμετάσχει ενεργά σε καμμία εκδήλωση εδώ μέσα ακόμα όχι γιατί δεν γουστάρω τα παιδιά που πολλούς γνωρίζω από άλλα φόρα, απλά είμαι μοναχικός τύπος (μόνο με την γυναίκα μου) και τα ταξίδια-βολτες είναι solo.
Ελαχιστες εμφανίσεις έχουν γίνει σε άλλο μοτοφορουμ.
Δεν έχω να χωρίσω με κανέναν τίποτε και αν κάποτε τα γραπτά μου έχουν στεναχωρήσει κάποιους είναι γιατί έτσι είναι ο χαρακτήρας μου να λέω τα πράγματα με το όνομα τους, όπως βεβαίως βεβαίως θέλω να μου μιλάνε στα ίσια και παντελονατα και εμένα.
Ότι και αν έχουν να το λένε ντόμπρα έξω από τα δόντια. Το προτιμώ, παρά το κουτσομπολιό να τα λένε από πίσω οι Κατίνες.

Βγήκε λοιπόν είπε κάτι που δεν άρεσε, καλό κακό ο καθένας το κρίνει σύμφωνα με την οπτική του, μην τον σταυρώνει κανένας. Να χαίρεστε που υπάρχουν ντόμπροι άνθρωποι σε αυτή την μοτοπαρέα

Ο καθενας ειναι ελευθερος να λεει αυτο που πιστευει.Βασικη μας αρχη και ειναι κατι που δεν πρεπει να αλλαξει ποτε.

Αυτο που πρεπει να καταλαβουμε ολοι ειναι οτι καποια πραγματα μπορουν να γινουν και καποια αλλα οχι.

Δυστυχως πολλοι θελουν τα φορουμ ακριβως στα μετρα τους χωρις να κανουν πισω.Αυτο κανει κακο στο συνολο αλλα περισσοτερο στους ιδιους που ειναι μονιμα σε εμπολεμη κατασταση.
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.154
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μια ερωτηση που κανω πρωτα απ ολα στον εαυτό μου....εάν εμπαινε εδω μεσα η γυναίκα μου ή οι κόρες μου θα ημουν περήφανος γι αυτά που γραφω και ανεβάζω ;;;ή αλλα εδώ κι αλλα αλλού...
Οπως ειπε κι ο απ απανω ο καθεις κανει τις επιλογες του...πολλές φορές ολοι μας ανακαλύπτουμε οτι καναμε λάθος...τι να κανουμε ...thats life...
Ο Δημήτρης διαπίστωσε κατα την γνωμη του καποια πραγματα.. οκ τα εγραψε με τον τροπο που εκρινε αυτός ....τα διαβάσαμε και...προχωράμε...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.541
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Σήμερα λοιπόν που λέτε............, το μήνυμα κατ 'εμέ(και για τους Χριστιανούς) είναι αγάπη για όλον τον κόσμο άσχετα με τί, και άν πιστεύει, και αισιοδοξία για το μέλλον. Όπως κάποιοι πιστεύουν αλλού, ή δέν πιστεύουν πουθενά, όπως όλα τα δάχτυλα των χεριών μας δέν είναι ίδια, έτσι διαφορετικοί είμαστε και μεταξύ μας, η διαφορετικότητα είναι αναφαίρετο δικαίωμα καθενός μας, και ο σεβασμός στην διαφορετικότητα είναι αρχή πολιτισμού.
Η διαφορετικότητά μας αυτή, σε άλλες πτυχές της ζωής μας ίσως να ήταν ''εμπόδιο'' στην θεμελίωση μιας σχέσης, στον συγκεκριμένο χώρο, αυτό που μας ενώνει είναι η κοινή ΑΓΑΠΗ μας για τους δύο τροχούς, με όλα τα παρελκόμενα αυτού του τρόπου ζωής.
Το πληκτρολόγιο και ο λόγος του είναι ύπουλα, πολλές παρεξηγήσεις χωρίς ουσία, γ@μώ τον σύγχρονο τρόπο ζωής και τα πληκτρολόγια, όπως και να το κάνουμε έχει άλλη χάρη, έστω και ο διαπληκτισμός μούρη με μούρη.
Αγάπη και ειρήνη υμίν σύντροχοι, δέν έχουμε να χωρίσουμε κάτι, αντίθετα έχουμε κοινά ενδιαφέροντα
View attachment 14240
GivingGreetingGiving
 
Top Bottom