Συμβαίνει τώρα....

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.485
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Ζηλευεις παλικαρμ Laugh 1Laugh 1

Ε ναι...τετοια φρεσκαδουρα γινεται να μην την ζηλεψω?

 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Ρε μπαγάσηδες τι συγχρονισμός στο βλέμμα είναι αυτός!!!



Μέχρι κι ο Κυρίτσης(99,9%) στην αφίσα πίσω κατά εδώ κοιτάει!!!!


Το δε πιτσιρίκι στο κόκκινο έχει μείνει παγωτό από το θαυμασμό.
abcdefghgk
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Μπαίνω και βλέπω πότε πότε στο φόρουμ που καποτε έμπαινα καθημερινά απ το πρώι όταν δεν δούλευα μαζί με τον καφέ ,να δω τα νέα.
πλεον τα νέα είναι ελάχιστα .
κάτι έχει ραγίσει η μπορεί και να έχει σπάσει και δεν ξέρω αν κολλάει σε αυτο το φόρουμ που λέγεται μοτοποπαρεα,
μπορεί τώρα που αρχισε να μεγαλώνει σε πλυθησμό ,κάποιοι να θεωρούμαστε περιττοί.
Που ναι ο Βάγκνερ ,ο π*****ίνι και τα αλλά παιδιά.
Που είναι.ο.BULMONT,ο.ΚΩΣΤΙΚΑΣ ???

Για τον μεσο αναβάτη- χρηστή οι βόλτες είναι πολυτέλεια και τα τεχνικά πλεον σπανίζουν.
Γιατί?
Για να το πάω και αλλού.
θιχτηκατε κάποιοι για την πλάκα στον Τέρι ,αλλά ενας δεν βγήκε να πει - κοψτε την πλάκα στον apache.
δείτε μονο πόσα σχολια θέματα άνοιξαν για τον Μάνο.
Άλλος βάζει στημένες μαζωξεις με καφέ και νταχτιρτι και δεν κουνιεται φύλλο.
Πουλάει και ημερολόγιο και την ειπατε στον kuklinski που ανέβασε την συγκέντρωση των guzzi και στο πακέτο που έπαιρνε όποιος ήθελε προαιρετικά, είχε μπλούζες παπαρακια και αυτός αποδεδειγμένα δεν θα έβαζε σεντ στην τσέπη του.
Γιατί??
Αλλου λέτε οτι απαγορεύονται οι αγγελίες, και.άλλου μπαινουν.έμποροι που δαιλαλουν την πραμάτεια τους .

Την ειπατε στον ΚΩΣΤΙΚΑ επειδή έχει μια έφεση με το κυνήγι και τα όπλα λες και είναι ο μπιν Λάντεν.
Έλεος.

Επίσης
Περιμένετε να πει μια *****ία ο ωμέγα για να κάνετε λαικ και παιχνιδι.
πόσο ποιο χαμηλά ??

Αμ το άλλο
πολύ politally corect ,κάτω το γυμνό και τα ξεκωλα κάτω τα paddock girls ,κατω τα προστυχα και πονηρά αστεία σεξουαλικού περιεχομένου.
όχι γυναίκες με λιγα ρούχα, οχι υπονοούμενα.

Και καλά , γιατί δεν γράφουν πλέον οι γυναικες εδώ μέσα.

Ρε πάτε καλά??
είδατε κανέναν σωστο αντρα να γράφει στο cosmopolitan η στο άλλο με το πλέξιμο??Απ αρχής του μηχανοκίνητου αθλητισμού, τρόπαια και άλλα τα εδιναν καλλιγραμες κυριες- δεσποινίδες.
Τώρα η.μόδα της εποχής είναι το gay. pride και η τάση του εκλεστον της F1 και διαφόρων άλλων λιμοκοντορων να τις σταματήσουν.
Οκ
κοψε φάτσα ,βγαλε συμπέρασμα. για τον εκλεστον
Δηλαδή κάποιος που παραδέχεται οτι του αρέσουν οι γυναίκες έχει πρόβλημα, ενω του άλλου που δεν του αρέσουν είναι Νορμάλ???
και αν παραπονέθηκαν κάποιες γυναίκες δεν φταιω ουτε εγω ,ουτε κανείς άλλος που ανέβαζε φωτό και αστεία κλπ κλπ κλπ.
Εγώ ξέρω το.γκομενες και μηχανες,εχουν λυπες και χαρες .Ουτε για πουστηδες λέει ,ουτε για gay ούτε για λεσβίες.
Οκ?
Και αυτά τα περίεργα οτι έβαζα και εγώ τέτοιες φωτό αλλά πλεον δεν βάζω γιατί είδα ρο φως το αληθινό,να το.κοιτάξετε.
ουτε θα καλοπιασετε κάποια ουτε θα γίνει φεμινιστικό φόρουμ.
Και ο f mercury των queen μέχρι κάποια ηλικία δεν ειχε αφήσει ουτε θυληκια γάτα ,κάποια στιγμή βαρέθηκε αφού τα είδε όλα
Μετα ανακάλυψε την χαρά του.κ@λου.,μέχρι που πεθανε για αυτήν.
Λυπαμαι.που τόσο καιρό έκανα αγώνα και στηριξα την προσπάθεια σας ,σπαταλωντας πολύ απο τον ελεύθερο μου χρόνο.
Ρωτηστε ποσο κοσμο εφερα εδώ.

Μην άρχισετε παλι τα τηλέφωνα όπως το καλοκαίρι - γιατί δεν γράφεις ,- γύρνα
πίσω ,και.λοιπές παπάριες,
θα παει το μπινελικι σύννεφο.
Δεν χρωστάω σε κανένα απο δω μέσα ουτε με χρωστάει.
Και αν θέλει ας βγει οποίος έχει @@ να πει το.αντίθετο.
Έγραψα πολλές εργατοώρες και για το φόρουμ, και για κάποιους μεμονωμένα,και.είδα.και το.ευχαριστώ.
Κοντεψαν να με πουν και.κλέφτη.

Ουτε σας ξέρω απο χτες ουτε με ξέρετε.
Δεν γουσταρω
και δεν γράφω οκ?κοφτε λοιπον τα π@@στικα με ενδιάμεσους κοινούς γνωστούς.
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Επίσης
Σβηστε τα στοιχεία μου ,απο την οδική .
Για τα υπόλοιπα βλέπουμε
 
Τελευταία επεξεργασία:

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μπαίνω και βλέπω πότε πότε στο φόρουμ που καποτε έμπαινα καθημερινά απ το πρώι όταν δεν δούλευα μαζί με τον καφέ ,να δω τα νέα.
πλεον τα νέα είναι ελάχιστα .
κάτι έχει ραγίσει η μπορεί και να έχει σπάσει και δεν ξέρω αν κολλάει σε αυτο το φόρουμ που λέγεται μοτοποπαρεα,
μπορεί τώρα που αρχισε να μεγαλώνει σε πλυθησμό ,κάποιοι να θεωρούμαστε περιττοί.
Που ναι ο Βάγκνερ ,ο π*****ίνι και τα αλλά παιδιά.
Που είναι.ο.BULMONT,ο.ΚΩΣΤΙΚΑΣ ???

Για τον μεσο αναβάτη- χρηστή οι βόλτες είναι πολυτέλεια και τα τεχνικά πλεον σπανίζουν.
Γιατί?
Για να το πάω και αλλού.
θιχτηκατε κάποιοι για την πλάκα στον Τέρι ,αλλά ενας δεν βγήκε να πει - κοψτε την πλάκα στον apache.
δείτε μονο πόσα σχολια θέματα άνοιξαν για τον Μάνο.
Άλλος βάζει στημένες μαζωξεις με καφέ και νταχτιρτι και δεν κουνιεται φύλλο.
Πουλάει και ημερολόγιο και την ειπατε στον kuklinski που ανέβασε την συγκέντρωση των guzzi και στο πακέτο που έπαιρνε όποιος ήθελε προαιρετικά, είχε μπλούζες παπαρακια και αυτός αποδεδειγμένα δεν θα έβαζε σεντ στην τσέπη του.
Γιατί??
Αλλου λέτε οτι απαγορεύονται οι αγγελίες, και.άλλου μπαινουν.έμποροι που δαιλαλουν την πραμάτεια τους .

Την ειπατε στον ΚΩΣΤΙΚΑ επειδή έχει μια έφεση με το κυνήγι και τα όπλα λες και είναι ο μπιν Λάντεν.
Έλεος.

Επίσης
Περιμένετε να πει μια *****ία ο ωμέγα για να κάνετε λαικ και παιχνιδι.
πόσο ποιο χαμηλά ??

Αμ το άλλο
πολύ politally corect ,κάτω το γυμνό και τα ξεκωλα κάτω τα paddock girls ,κατω τα προστυχα και πονηρά αστεία σεξουαλικού περιεχομένου.
όχι γυναίκες με λιγα ρούχα, οχι υπονοούμενα.

Και καλά , γιατί δεν γράφουν πλέον οι γυναικες εδώ μέσα.

Ρε πάτε καλά??
είδατε κανέναν σωστο αντρα να γράφει στο cosmopolitan η στο άλλο με το πλέξιμο??Απ αρχής του μηχανοκίνητου αθλητισμού, τρόπαια και άλλα τα εδιναν καλλιγραμες κυριες- δεσποινίδες.
Τώρα η.μόδα της εποχής είναι το gay. pride και η τάση του εκλεστον της F1 και διαφόρων άλλων λιμοκοντορων να τις σταματήσουν.
Οκ
κοψε φάτσα ,βγαλε συμπέρασμα. για τον εκλεστον
Δηλαδή κάποιος που παραδέχεται οτι του αρέσουν οι γυναίκες έχει πρόβλημα, ενω του άλλου που δεν του αρέσουν είναι Νορμάλ???
και αν παραπονέθηκαν κάποιες γυναίκες δεν φταιω ουτε εγω ,ουτε κανείς άλλος που ανέβαζε φωτό και αστεία κλπ κλπ κλπ.
Εγώ ξέρω το.γκομενες και μηχανες,εχουν λυπες και χαρες .Ουτε για πουστηδες λέει ,ουτε για gay ούτε για λεσβίες.
Οκ?
Και αυτά τα περίεργα οτι έβαζα και εγώ τέτοιες φωτό αλλά πλεον δεν βάζω γιατί είδα ρο φως το αληθινό,να το.κοιτάξετε.
ουτε θα καλοπιασετε κάποια ουτε θα γίνει φεμινιστικό φόρουμ.
Και ο f mercury των queen μέχρι κάποια ηλικία δεν ειχε αφήσει ουτε θυληκια γάτα ,κάποια στιγμή βαρέθηκε αφού τα είδε όλα
Μετα ανακάλυψε την χαρά του.κ@λου.,μέχρι που πεθανε για αυτήν.
Λυπαμαι.που τόσο καιρό έκανα αγώνα και στηριξα την προσπάθεια σας ,σπαταλωντας πολύ απο τον ελεύθερο μου χρόνο.
Ρωτηστε ποσο κοσμο εφερα εδώ.

Μην άρχισετε παλι τα τηλέφωνα όπως το καλοκαίρι - γιατί δεν γράφεις ,- γύρνα
πίσω ,και.λοιπές παπάριες,
θα παει το μπινελικι σύννεφο.
Δεν χρωστάω σε κανένα απο δω μέσα ουτε με χρωστάει.
Και αν θέλει ας βγει οποίος έχει @@ να πει το.αντίθετο.
Έγραψα πολλές εργατοώρες και για το φόρουμ, και για κάποιους μεμονωμένα,και.είδα.και το.ευχαριστώ.
Κοντεψαν να με πουν και.κλέφτη.

Ουτε σας ξέρω απο χτες ουτε με ξέρετε.
Δεν γουσταρω
και δεν γράφω οκ?κοφτε λοιπον τα π@@στικα με ενδιάμεσους κοινούς γνωστούς.
Δηλαδή τώρα τι ρε Μήτσο? Το διαλύουμε και πάει ο καθένας σπίτι του? Δεν ξέρω ,ρωτάω...
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Ειπα και έγραψα αυτό που βλέπω και αυτό που με αντιπροσωπεύει.
Δεν θα πω σε κανένα τι να κάνει .
Δεν θα πω σε κανένα
- ξέρεις την εκανα ,φυγε και εσύ.

Δεν γουσταρω πλέον, δεν μ αρέσει και τέλος.
 

User S-T

well know member
Δημοσιεύσεις
3.640
Μήτσο καλημέρα. Δεν είμαι καλός στο γράψιμο και δεν δεν θα απαντήσω μιας και εμπλέκομαι και εγώ στο θέμα. Σου στέλνω το νέο μου τηλ και το αφήνω στην κρίση σου.

Χρόνια σου πολλά και να χαίρεσαι την οικογένεια.

Υγ μόνο με τα δικά σου γραπτά δεν ασθμάνομε θιγμένος.
 

The Owl.

well know member
Δημοσιεύσεις
2.021
Όνομα
George
Δηλαδή τώρα τι ρε Μήτσο? Το διαλύουμε και πάει ο καθένας σπίτι του? Δεν ξέρω ,ρωτάω...
Μανο γιατι απορεις..?
εδώ εγω νεος κ χωρις ενεργη συμμετοχη το αντεληφθειν..

δλδ δεν εχεις παρατηρησει τπτ από οσα λεει ο Σουτερ?
είναι ολοι εδώ?
γραφουν ολοι?
δεν εχεις παρατηρησει τπτ ψιλο-παρεο-παραγκες που ''φαινονται'' επιλεκτικα κ μονο οταν αυτοι θελουν…

οκ, δεν χαθηκε ο κοσμος 'μας''.
όπως τοσα χρονια σε τοσα φορα ετσι κ εδώ ερχεται η φθορα η΄οπως αλλιως θες πες το.. η οποια παντα εχει εσωτερικες ριζες...
αν θυμομαστε αυτο το τελευταιο ισως το επομενο φορουμ που θα στηθει να εχει καλυτερη τυχη...
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.485
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Μπαίνω και βλέπω πότε πότε στο φόρουμ που καποτε έμπαινα καθημερινά απ το πρώι όταν δεν δούλευα μαζί με τον καφέ ,να δω τα νέα.
πλεον τα νέα είναι ελάχιστα .
κάτι έχει ραγίσει η μπορεί και να έχει σπάσει και δεν ξέρω αν κολλάει σε αυτο το φόρουμ που λέγεται μοτοποπαρεα,
μπορεί τώρα που αρχισε να μεγαλώνει σε πλυθησμό ,κάποιοι να θεωρούμαστε περιττοί.
Που ναι ο Βάγκνερ ,ο π*****ίνι και τα αλλά παιδιά.
Που είναι.ο.BULMONT,ο.ΚΩΣΤΙΚΑΣ ???

Για τον μεσο αναβάτη- χρηστή οι βόλτες είναι πολυτέλεια και τα τεχνικά πλεον σπανίζουν.
Γιατί?
Για να το πάω και αλλού.
θιχτηκατε κάποιοι για την πλάκα στον Τέρι ,αλλά ενας δεν βγήκε να πει - κοψτε την πλάκα στον apache.
δείτε μονο πόσα σχολια θέματα άνοιξαν για τον Μάνο.
Άλλος βάζει στημένες μαζωξεις με καφέ και νταχτιρτι και δεν κουνιεται φύλλο.
Πουλάει και ημερολόγιο και την ειπατε στον kuklinski που ανέβασε την συγκέντρωση των guzzi και στο πακέτο που έπαιρνε όποιος ήθελε προαιρετικά, είχε μπλούζες παπαρακια και αυτός αποδεδειγμένα δεν θα έβαζε σεντ στην τσέπη του.
Γιατί??
Αλλου λέτε οτι απαγορεύονται οι αγγελίες, και.άλλου μπαινουν.έμποροι που δαιλαλουν την πραμάτεια τους .

Την ειπατε στον ΚΩΣΤΙΚΑ επειδή έχει μια έφεση με το κυνήγι και τα όπλα λες και είναι ο μπιν Λάντεν.
Έλεος.

Επίσης
Περιμένετε να πει μια *****ία ο ωμέγα για να κάνετε λαικ και παιχνιδι.
πόσο ποιο χαμηλά ??

Αμ το άλλο
πολύ politally corect ,κάτω το γυμνό και τα ξεκωλα κάτω τα paddock girls ,κατω τα προστυχα και πονηρά αστεία σεξουαλικού περιεχομένου.
όχι γυναίκες με λιγα ρούχα, οχι υπονοούμενα.

Και καλά , γιατί δεν γράφουν πλέον οι γυναικες εδώ μέσα.

Ρε πάτε καλά??
είδατε κανέναν σωστο αντρα να γράφει στο cosmopolitan η στο άλλο με το πλέξιμο??Απ αρχής του μηχανοκίνητου αθλητισμού, τρόπαια και άλλα τα εδιναν καλλιγραμες κυριες- δεσποινίδες.
Τώρα η.μόδα της εποχής είναι το gay. pride και η τάση του εκλεστον της F1 και διαφόρων άλλων λιμοκοντορων να τις σταματήσουν.
Οκ
κοψε φάτσα ,βγαλε συμπέρασμα. για τον εκλεστον
Δηλαδή κάποιος που παραδέχεται οτι του αρέσουν οι γυναίκες έχει πρόβλημα, ενω του άλλου που δεν του αρέσουν είναι Νορμάλ???
και αν παραπονέθηκαν κάποιες γυναίκες δεν φταιω ουτε εγω ,ουτε κανείς άλλος που ανέβαζε φωτό και αστεία κλπ κλπ κλπ.
Εγώ ξέρω το.γκομενες και μηχανες,εχουν λυπες και χαρες .Ουτε για πουστηδες λέει ,ουτε για gay ούτε για λεσβίες.
Οκ?
Και αυτά τα περίεργα οτι έβαζα και εγώ τέτοιες φωτό αλλά πλεον δεν βάζω γιατί είδα ρο φως το αληθινό,να το.κοιτάξετε.
ουτε θα καλοπιασετε κάποια ουτε θα γίνει φεμινιστικό φόρουμ.
Και ο f mercury των queen μέχρι κάποια ηλικία δεν ειχε αφήσει ουτε θυληκια γάτα ,κάποια στιγμή βαρέθηκε αφού τα είδε όλα
Μετα ανακάλυψε την χαρά του.κ@λου.,μέχρι που πεθανε για αυτήν.
Λυπαμαι.που τόσο καιρό έκανα αγώνα και στηριξα την προσπάθεια σας ,σπαταλωντας πολύ απο τον ελεύθερο μου χρόνο.
Ρωτηστε ποσο κοσμο εφερα εδώ.

Μην άρχισετε παλι τα τηλέφωνα όπως το καλοκαίρι - γιατί δεν γράφεις ,- γύρνα
πίσω ,και.λοιπές παπάριες,
θα παει το μπινελικι σύννεφο.
Δεν χρωστάω σε κανένα απο δω μέσα ουτε με χρωστάει.
Και αν θέλει ας βγει οποίος έχει @@ να πει το.αντίθετο.
Έγραψα πολλές εργατοώρες και για το φόρουμ, και για κάποιους μεμονωμένα,και.είδα.και το.ευχαριστώ.
Κοντεψαν να με πουν και.κλέφτη.

Ουτε σας ξέρω απο χτες ουτε με ξέρετε.
Δεν γουσταρω
και δεν γράφω οκ?κοφτε λοιπον τα π@@στικα με ενδιάμεσους κοινούς γνωστούς.


Μητσο καλημερα.Πολλα αυτα που βαζεις στο τραπεζι και θα προσπαθησω να απαντησω σε καποια απο αυτα.

Αναρωτιεσαι που πηγαν συγκεκριμενα ατομα που και δε αναρωτιεσαι που πηγαν πολυ περισσοτερα που ειχαν σταματησει να γραφουν προ πολλου.Την επομενη που θα αναρωτηθεις θα σου προτεινα να σκεφτεις και αυτους και τους λογους που σταματησαν να γραφουν.

Τερι και Μανος ειναι διαφορετικες περιπτωσεις και για να το θεσω λιγο διαφορετικα,Ο Μανος αν ξεπερασεις καποια ορια θα σε στειλει,ο Στελιος ειναι αλλη ψυχη και δεν θα το κανει.Φυσικα εγω σαν Παναγιωτης θα απαντουσα με τον ιδιο τροπο σε οποιονδηποτε ανοιγε παρομοιο θεμα με το δικο σου,ασχετα αν σου το ελεγε η οχι ο ιδιος δημοσια.

Στημενες μαζωξεις?Αν εχεις να πεις κατι πες το με το ονομα του,αν οχι αστο καλυτερα.Για τον Ακη αν θυμαμαι καλα η επισημη θεση του φορουμ ηταν υπερ του και τον υποστηριξαμε.

Για τις αγγελιες ειναι κατι που το εχουμε πει απο την αρχη και οποιος μπαινει το γνωριζει,οπως γνωριζει οτι υπαρχει χωρος για επιχειρησεις που θελουν να διαφημισουν προιοντα η υπηρεσιες με μοναδικο κριτηριο το οφελος που μπορει να εχουν καποια μελη.

Σωστος ανδρας?Ποιος σου ειπε οτι ο χωρος εγινε για σωστους αντρες,ετσι οπως τους βλεπεις εσυ τουλαχιστον?Σε εσενα αρεσουν και σε εμενα οχι?Φυσικα και μου αρεσουν και επειδη μας αρεσουν διαφωνω με οσους τις προσβαλουν μπερδευοντας το ωραιο με το χυδαιο.Το θεμα paddock girls υπαρχει απο την πρωτη στιγμη και θα συνεχισει να υπαρχει αν δεν το ξεφτυλισουν καποιοι.Απο εκει και περα δεν μπορουμε να γεμισουμε τα θεματα με girls,ουτε να φερομαστε με υποτιμητικο τροπο στο αλλο φυλο.Αν θελουν φυσικα καποιοι μπορει να το κανουν,αλλα να ειναι ετοιμοι να ακουσουν και την αλλη πλευρα.

Δημητρη γνωριζες απο την αρχη τους κανονες του χωρου.Ηταν δικη σου επιλογη να σπαταλησεις χρονο,οπως δικη σου επιλογη ηταν να φερεις καποια ατομα.Οπως δεν χρωστας σε κανεναν ετσι και κανενας δεν σου χρωσταει.Αν νομιζεις οτι ο χωρος δεν σε σηκωνει η δεν σε αντιπροσωπευει καλα θα κανεις να μην γραφεις ουτε να ασχολεισαι.

Δεν παρακαλεσαμε κανεναν να μπει ουτε θα παρακαλεσουμε κανεναν να κατσει.Τωρα αν καποιοι σε πηραν καποια στιγμη τηλεφωνο οπως λες,το οποιο πλεον εχει διαγραφει απο την Οδικη οπως το ζητησες,ισως να εχει να κανει με το ενδιαφερον τους για εσενα και κακως εισαι λιγακι εριστικος με αυτο.

Smileys drinking beer Emoticon
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.485
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Μανο γιατι απορεις..?
εδώ εγω νεος κ χωρις ενεργη συμμετοχη το αντεληφθειν..

δλδ δεν εχεις παρατηρησει τπτ από οσα λεει ο Σουτερ?
είναι ολοι εδώ?
γραφουν ολοι?
δεν εχεις παρατηρησει τπτ ψιλο-παρεο-παραγκες που ''φαινονται'' επιλεκτικα κ μονο οταν αυτοι θελουν…

οκ, δεν χαθηκε ο κοσμος 'μας''.
όπως τοσα χρονια σε τοσα φορα ετσι κ εδώ ερχεται η φθορα η΄οπως αλλιως θες πες το.. η οποια παντα εχει εσωτερικες ριζες...
αν θυμομαστε αυτο το τελευταιο ισως το επομενο φορουμ που θα στηθει να εχει καλυτερη τυχη...


Αγαπητε γραφουν οσοι εχουν να πουν κατι.Οι παρεες ειναι φυσικο να δημιουργηθουν οπως και αρκετες φιλιες.Το παραγκες το θεωρω αρκετα προσβλητικο γιατι ακομη και για κατουρημα να πανε οι περισσοτεροι το ανεβαζουν και προσκαλουν ολους τους υπολοιπους.

Φθορα φυσικα και υπαρχει.Αλλα οποιος σε καθε προσπαθεια βλεπει μονο αυτο,ποτε δεν θα ειναι με τιποτε ευχαριστημενος.Σε οποιο φορουμ και να παει θα κοιταζει το επομενο.
 

The Owl.

well know member
Δημοσιεύσεις
2.021
Όνομα
George
Αγαπητε γραφουν οσοι εχουν να πουν κατι.Οι παρεες ειναι φυσικο να δημιουργηθουν οπως και αρκετες φιλιες.Το παραγκες το θεωρω αρκετα προσβλητικο γιατι ακομη και για κατουρημα να πανε οι περισσοτεροι το ανεβαζουν και προσκαλουν ολους τους υπολοιπους.

Φθορα φυσικα και υπαρχει.Αλλα οποιος σε καθε προσπαθεια βλεπει μονο αυτο,ποτε δεν θα ειναι με τιποτε ευχαριστημενος.Σε οποιο φορουμ και να παει θα κοιταζει το επομενο.

μπορεις να βαλεις άλλη λεξη Πανο,οποια θελεις,το νοημα θα παραμεινει ιδιο.
απλα λογω θεσης δεν μπορεις να το διακρίνεις.δεν είναι ότι δεν θες.
(και σαφως αυτό δεν σημαινει ότι δεν εχεις την ικανοτητα,απλα παρατηρείς τα δρωμενα από άλλη γωνια)
 
Top Bottom