Στο φτερο,απαντησεις για οτι δεν χρειαζεται να ανοιχτει νεο θεμα.

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Ανοίγοντας το γκάζι άκουω έναν τσιριχτό ήχο μοιρολογιστρας μάγισσας εκεί γύρω στις 3 με 4 Χιλ στροφές μετά λογικά το ίδιο αλλά δεν ακούω τπτ πέρα από εξάτμιση.
Τι στο διατανο θα μπορούσε να είναι ρε παίδες?
Δεν μπορώ να διευκρινίσω ακριβώς από που.

Να το πετάξω το βρωμοαφρικα να πάρω ένα ποδήλατο να ησυχάσω?
Σταματημένος χωρίς κράνος ανέβασε στροφες να δεις από που ακούγεται. Ίσως τότε να έχουμε άποψη. Τσιριχτός ήχος μοιρολογιστρας…εκλαψα από τα γέλια.
 
N

notakos600

Guest
Ανοίγοντας το γκάζι άκουω έναν τσιριχτό ήχο μοιρολογιστρας μάγισσας εκεί γύρω στις 3 με 4 Χιλ στροφές μετά λογικά το ίδιο αλλά δεν ακούω τπτ πέρα από εξάτμιση.
Τι στο διατανο θα μπορούσε να είναι ρε παίδες?
Δεν μπορώ να διευκρινίσω ακριβώς από που.

Να το πετάξω το βρωμοαφρικα να πάρω ένα ποδήλατο να ησυχάσω?
Περίμενε να περάσουν οι σαράντα ημέρες του πένθους και δες αν στο ξανακάνει.
Προληπτικά απομάκρυνε όλες τις σκούπες γύρω του.
Αν είναι και μάγισσα παίζει να απογειωθεί...
 

Kapas

new member
Δημοσιεύσεις
300
Ηλικία
34
Περιοχή
Thessaloniki
Μοτοσυκλέτα
Africa twin 750 rd07
Όνομα
Θεόφιλος
Σταματημένος χωρίς κράνος ανέβασε στροφες να δεις από που ακούγεται. Ίσως τότε να έχουμε άποψη. Τσιριχτός ήχος μοιρολογιστρας…εκλαψα από τα γέλια.
Και που να σου πω την ιστορία με την κίσα που σκότωσα εν κίνηση σε μια στροφή και την κουβαλούσα μέχρι τον προορισμό μου καρφωμένη ανάμεσα στα ψυγεία και στα κάγκελα προστασίας σαν λάφυρο πολεμου
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.469
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Και που να σου πω την ιστορία με την κίσα που σκότωσα εν κίνηση σε μια στροφή και την κουβαλούσα μέχρι τον προορισμό μου καρφωμένη ανάμεσα στα ψυγεία και στα κάγκελα προστασίας σαν λάφυρο πολεμου
Αυτό είναι!
Το φάντασμα της κισας ειναι abcdefghgk
 

Kapas

new member
Δημοσιεύσεις
300
Ηλικία
34
Περιοχή
Thessaloniki
Μοτοσυκλέτα
Africa twin 750 rd07
Όνομα
Θεόφιλος
Αυτό είναι!
Το φάντασμα της κισας ειναι abcdefghgk
Ξεκίνησε πριν την δολοφονία αλλιώς θα ήμουν σίγουρος και θα έριχνα λίγο αγιασμό
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.809
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Ανοίγοντας το γκάζι άκουω έναν τσιριχτό ήχο μοιρολογιστρας μάγισσας εκεί γύρω στις 3 με 4 Χιλ στροφές μετά λογικά το ίδιο αλλά δεν ακούω τπτ πέρα από εξάτμιση.
Τι στο διατανο θα μπορούσε να είναι ρε παίδες?
Δεν μπορώ να διευκρινίσω ακριβώς από που.

Να το πετάξω το βρωμοαφρικα να πάρω ένα ποδήλατο να ησυχάσω?
Αμάν το εργαλείο το ένα το καλυτεροτερο το είπες βρωμο χαχααχα πιπέρι φτου κακά χααχαχ
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Για πείτε ρε παλικάρια, όσοι με την ασφάλεια έχετε και οδική στο αυτοκίνητο, τι παίζει; Σε ποιες περιπτώσεις έρχονται και τι παροχές καλύπτουν;
Είπα να προσθέσω οδική για το ΑΚΣΙΟΠΙΣΤΟ Γερμανικό μου τουτού και μου λέει η οδική ανάλογα με το μέρος της Ελλάδας που είσαι θα κάνει και 3 μέρες μέχρι να έρθει να το πάρει. Samurai suicide

Δηλαδή του λέω, αν μείνω στον δρόμο με 3 παιδιά μέσα στο αυτοκίνητο θα έρθει μετά απο 3 μέρες; Κάπου εκει κάπως τα μάσησε για φορτηγό που έρχεται και το πάει αλλού και μετά άλλο φορτηγό κλπ κλπ, οπότε για ρίχτε τα φώτα σας.

abcdabcdabcd
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Για πείτε ρε παλικάρια, όσοι με την ασφάλεια έχετε και οδική στο αυτοκίνητο, τι παίζει; Σε ποιες περιπτώσεις έρχονται και τι παροχές καλύπτουν;
Είπα να προσθέσω οδική για το ΑΚΣΙΟΠΙΣΤΟ Γερμανικό μου τουτού και μου λέει η οδική ανάλογα με το μέρος της Ελλάδας που είσαι θα κάνει και 3 μέρες μέχρι να έρθει να το πάρει. Samurai suicide

Δηλαδή του λέω, αν μείνω στον δρόμο με 3 παιδιά μέσα στο αυτοκίνητο θα έρθει μετά απο 3 μέρες; Κάπου εκει κάπως τα μάσησε για φορτηγό που έρχεται και το πάει αλλού και μετά άλλο φορτηγό κλπ κλπ, οπότε για ρίχτε τα φώτα σας.

abcdabcdabcd
Δωστο κοψοχρονια και χτυπα ενα χιουνται
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Για πείτε ρε παλικάρια, όσοι με την ασφάλεια έχετε και οδική στο αυτοκίνητο, τι παίζει; Σε ποιες περιπτώσεις έρχονται και τι παροχές καλύπτουν;
Είπα να προσθέσω οδική για το ΑΚΣΙΟΠΙΣΤΟ Γερμανικό μου τουτού και μου λέει η οδική ανάλογα με το μέρος της Ελλάδας που είσαι θα κάνει και 3 μέρες μέχρι να έρθει να το πάρει. Samurai suicide

Δηλαδή του λέω, αν μείνω στον δρόμο με 3 παιδιά μέσα στο αυτοκίνητο θα έρθει μετά απο 3 μέρες; Κάπου εκει κάπως τα μάσησε για φορτηγό που έρχεται και το πάει αλλού και μετά άλλο φορτηγό κλπ κλπ, οπότε για ρίχτε τα φώτα σας.

abcdabcdabcd

Νομίζω πως τώρα πια έχουν συνεργασίες διάφορες εταιρείες μεταξύ τους , ακόμα και με ιδιώτες οπότε δεν αργούν ιδιαίτερα.
Ναι μπορεί να φορτωθεί δύο φορές το όχημα ,
συνήθως όμως την επόμενη ή την παραπάνω είναι στο συνεργείο.
Συνήθως πληρώνουν εισιτήρια επιστροφής...

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Για πείτε ρε παλικάρια, όσοι με την ασφάλεια έχετε και οδική στο αυτοκίνητο, τι παίζει; Σε ποιες περιπτώσεις έρχονται και τι παροχές καλύπτουν;
Είπα να προσθέσω οδική για το ΑΚΣΙΟΠΙΣΤΟ Γερμανικό μου τουτού και μου λέει η οδική ανάλογα με το μέρος της Ελλάδας που είσαι θα κάνει και 3 μέρες μέχρι να έρθει να το πάρει. Samurai suicide

Δηλαδή του λέω, αν μείνω στον δρόμο με 3 παιδιά μέσα στο αυτοκίνητο θα έρθει μετά απο 3 μέρες; Κάπου εκει κάπως τα μάσησε για φορτηγό που έρχεται και το πάει αλλού και μετά άλλο φορτηγό κλπ κλπ, οπότε για ρίχτε τα φώτα σας.

abcdabcdabcd


Άμα πάθεις κάτι πάνω στην εθνική, έρχεται το όχημα της εθνικής οδού.
Υπ όψιν ότι μπορεί αυτοί να σε βγάλουν εκτός εθνικής η να σε πάνε σε παρκιδα η σε σταθμό.
Αν δεν μπορούν να κάνουν κάτι έρχεται η οδική σού.
Αφού τους περιγράψεις αν ξέρεις τι έπαθες ώστε να έρθουν κατάλληλα εξοπλισμένοι.
Αν δεν μπορούν να στο επισκευάσουν στο φορτώνουν..
Απαγορεύεται να μεταφέρουν τα μέλη της οικογένειας σε φορτωμένο αμάξι.
Μόνο ο οδηγός μπαίνει.
Τώρα έτυχε να μην έχω οδική και σε πληρώμενο φορτηγό μας έβαλε κανονικά μέσα και στο φορτηγό και στο φορτωμένο αμάξι.
Και αφού μου βγήκε ο κούκος αηδόνι έκανα οδική ασφάλεια.
Σε περίπτωση που δεν επισκευάζεται κάποιες ασφαλιστικές παρέχουν ,ξενοδοχειο, διαμονή μέχρι οχημα αντικατάστασης.
Το όχημα τώρα.
Αν είναι σοβαρή η ζημιά και δεν μπορεί να επισκευαστεί.
Μπορείς εσύ να υποδείξεις που θα πάει να επισκευαστεί και ας μην είναι στην πόλη ( περιοχή) που μένεις.
Τότε δύο τινά.
Η το παίρνει μικρό φορτηγό και το πάει στο ν επόμενο νομό και ξανά από την αρχή ( εκτός αν λαδωσεις τον οδηγό)
Ή
Στο αφήνουν σε ένα σταθμό της εταιρείας και όταν συμπληρώσει φορτηγό για τα μέρη σου και παραπάνω ( να μην καίνε και τζάμπα καύσιμα) στο φέρνουν σπίτι
.
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.426
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Αν μείνεις εκτός του νομού σου έρχεται το φορτηγό αυτού του νομού,το φορτώνει και μετά το κάνει ανταπόκριση,δηλ. δίνει ραντεβού με την οδική του δικού σου νομού και το ξαναφορτώνει και στο φέρνει σπίτι/συνεργείο.

Πρόσεχε τι λέει το συμβόλαιο! μερικά αναγράφουν ότι η οδική σε καλύπτει μόνο σε περίπτωση ατυχήματος.
Μου χει τύχει σε βλάβη στο βαν και με άφησαν στα κρύα του λουτρού και πήρα άλλη οδική να με μαζέψει (επί πληρωμή of course).

Την επόμενη όμως δε μάσησα: 'οταν έμεινε κάποια φορά από τρόμπα βενζίνης,παίρνω στα κεντρικά Αθήνα,με ρωτάει η τηλεφωνήτρια 'έχει γίνει καταγραφή του ατυχήματος?' όχι της λέω,περνούσα από ένα δρόμο που έκανε έργα ο Δήμος,πετάχτηκε μια πέτρα από κάτω και μου κοπάνησε την τρόμπα ( πιο μούφα δικαιολογία πεθαίνεις!). Tooth
-Ωραία θα σας στειλω το φορτηγό σε 15 λεπτά! Yes
 

Aristos

new member
Δημοσιεύσεις
43
Ηλικία
25
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αρίστος
Έχω Ιντερσαλόνικα με πακέτο ασφάλεια+οδική (σε πολύ νορμάλ τιμές).
2-3 φορές χρειάστηκα να μου δώσουν ρεύμα για να πάρει μπρος η κουρασμένη μπαταρία,
άλλες 2 μεταφορά στο συνεργείο επειδή έμεινα στο δρόμο και τελευταία, 1 καταγραφή ατυχήματος.

Όλες οι περιπτώσεις εντός Θεσσαλονίκης, σε όλες πολύ καλή εξυπηρέτηση.

Για τα εκτός έδρας ασφαλισμένου δεν ξέρω τι παίζει.
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.296
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Ερώτηση για όσους γνωρίζουν!!!
Γίνετε να κατέβουν πιο χαμηλά τα μαρσπιε του συνεπιβάτη στο bandit;;
Η γυναίκα (όταν ανεβαίνει) γκρινιάζει!!!

Υπάρχει στο εμπόριο κάτι έτοιμο, η μόνο πατέντα;;
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.493
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Ερώτηση για όσους γνωρίζουν!!!
Γίνετε να κατέβουν πιο χαμηλά τα μαρσπιε του συνεπιβάτη στο bandit;;
Η γυναίκα (όταν ανεβαίνει) γκρινιάζει!!!

Υπάρχει στο εμπόριο κάτι έτοιμο, η μόνο πατέντα;;
Μάλλον Κυριάκο δεν υπάρχει κάτι έτοιμο μόνο σε πατέντα θα κάνεις δουλειά.
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.296
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Μάλλον Κυριάκο δεν υπάρχει κάτι έτοιμο μόνο σε πατέντα θα κάνεις δουλειά.
Υπάρχει στη μακρινή Κινεζια, και το είχα φέρει πριν κάνα δυο χρόνια Άγγελε!!
Αλλά, άλλο έδειχνε η φώτο κι άλλο παρέλαβα, κι αυτό ήταν το μισό σε μήκος απ τα μαμά, και χωρίς λάστιχο!!!

Γι αυτό ρώτησα μπα και ξέρει κανείς τπτ άλλο!!
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Υπάρχει στη μακρινή Κινεζια, και το είχα φέρει πριν κάνα δυο χρόνια Άγγελε!!
Αλλά, άλλο έδειχνε η φώτο κι άλλο παρέλαβα, κι αυτό ήταν το μισό σε μήκος απ τα μαμά, και χωρίς λάστιχο!!!

Γι αυτό ρώτησα μπα και ξέρει κανείς τπτ άλλο!!


Ρώτα σε κανένα που έχει cnc αν μπορεί να σου βγάλει και πόσο.
Ας πούμε μου έδωσες μια ιδέα ( παρακολουθώ κάτι τρελά μάστορια που με έναν τορνο και μια φρεζα κάνουν θαύματα,άσε που κάνουν και χύτευση αλουμινίου)
Η βάση που στερεώνεται στο πλαίσιο σταθερή και με κάποιο τρόπο να μεταβάλλεται το μήκος του κορμού
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Κάτι σε.διχαλο που το μέρος που πατάει το πόδι ,θα είναι σαν σιδηρόδρομος με δόντια η κάτι άλλο για σταθερότητα, θα ανεβοκατεβαίνει και έτσι θα μεταβάλλεται το ύψος
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Top Bottom