Στο φτερο,απαντησεις για οτι δεν χρειαζεται να ανοιχτει νεο θεμα.

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.737
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Ναι ναι...καλά....μας τα 'πανε κι άλλοι με μηχανάκια εξίσου καινούρια και πιο γρήγορα απο το δικό σου που τα βάφτιζαν λαίλαπες και τέτοια σάλια...
Τώρα γυαλίζουν τα GS τους... Tooth
αχαχχα ωχ με τρομαζεις !!Το αφρικα το είχα όνειρο απτην πρώτη μέρα που βγήκε και το πήρα επιτέλους ! Εάν θα αλλάξω κάποτε ίσως το αλλάξω με κάποιο νέοτερο όπως βγήκε τώρα το 1100.
Έτσι σκέφτομαι τώρα τουλάχιστον ! Λες να εκπλαγώ τόσο με των έλικα ;; Ελπίζω όχι για να μη μου μπουνε δεύτερες σκέψεις Tooth ToothTooth
 
N

notakos600

Guest
αχαχχα ωχ με τρομαζεις !!Το αφρικα το είχα όνειρο απτην πρώτη μέρα που βγήκε και το πήρα επιτέλους ! Εάν θα αλλάξω κάποτε ίσως το αλλάξω με κάποιο νέοτερο όπως βγήκε τώρα το 1100.
Έτσι σκέφτομαι τώρα τουλάχιστον ! Λες να εκπλαγώ τόσο με των έλικα ;; Ελπίζω όχι για να μη μου μπουνε δεύτερες σκέψεις Tooth ToothTooth
Καβάλα τη μηχανή σου και ταξίδεψε την να την χαρείς κι άσε μας εμάς.
Εμείς είμαστε σαν τους δύο γέρους του Muppet show...
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.678
Ηλικία
52
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Ναι ναι...καλά....μας τα 'πανε κι άλλοι με μηχανάκια εξίσου καινούρια και πιο γρήγορα απο το δικό σου που τα βάφτιζαν λαίλαπες και τέτοια σάλια...
Τώρα γυαλίζουν τα GS τους... Tooth
Γιατί ενοχλΑμε κανένανα ; Την μηχανή μας γυαλίζουμε όχι την πλάτη κανενός δίμετρου...
Επειδή πήγα το ΒΜW για πλύσιμο εεε;;;




Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
αχαχχα ωχ με τρομαζεις !!Το αφρικα το είχα όνειρο απτην πρώτη μέρα που βγήκε και το πήρα επιτέλους ! Εάν θα αλλάξω κάποτε ίσως το αλλάξω με κάποιο νέοτερο όπως βγήκε τώρα το 1100.
Έτσι σκέφτομαι τώρα τουλάχιστον ! Λες να εκπλαγώ τόσο με των έλικα ;; Ελπίζω όχι για να μη μου μπουνε δεύτερες σκέψεις Tooth ToothTooth
Εδώ θα βρίσκονται αυτά τα ποστ, ώστε μόλις πάρεις το δικό σου αγαπημένο GS να σου τα θυμίσω. Tooth
Το ιερατείο δεν αστειεύεται
Εδώ προσηλυτίζει ανθρώπους που ΄χουν ήδη παραγγείλει άλλο μηχανάκι και αλλάζουν παραγγελία
Εσυ που εξέφρασες και επιθυμία να οδηγήσεις Telele-Parale;
Αμνοερίφιο! Yes
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Γιατί ενοχλΑμε κανένανα ; Την μηχανή μας γυαλίζουμε όχι την πλάτη κανενός δίμετρου...
Επειδή πήγα το ΒΜW για πλύσιμο εεε;;;




Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Χαβαλέ κάνουμε. eye
Αν κάποιος παρεξηγηθεί να μου στείλει πμ
...
...
...όχι για να σταματήσω, αλλά να τον βγάλω στα μανταλάκια για παρεξηγιάρη! Tooth
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.678
Ηλικία
52
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Χαβαλέ κάνουμε. eye
Αν κάποιος παρεξηγηθεί να μου στείλει πμ
...
...
...όχι για να σταματήσω, αλλά να τον βγάλω στα μανταλάκια για παρεξηγιάρη! Tooth
Ε ναι ρε εννοΑτε αυτό...



Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.200
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
αχαχχα ωχ με τρομαζεις !!Το αφρικα το είχα όνειρο απτην πρώτη μέρα που βγήκε και το πήρα επιτέλους ! Εάν θα αλλάξω κάποτε ίσως το αλλάξω με κάποιο νέοτερο όπως βγήκε τώρα το 1100.
Έτσι σκέφτομαι τώρα τουλάχιστον ! Λες να εκπλαγώ τόσο με των έλικα ;; Ελπίζω όχι για να μη μου μπουνε δεύτερες σκέψεις Tooth ToothTooth
Γιααα πέρασε να κάνεις μια αίτηση....
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.200
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Γιααα πέρασε να κάνεις μια αίτηση....
Και μην έχεις πολλά πολλά με τις αποπάνω πτωχάτζες, τις καρατελευταιες.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.678
Ηλικία
52
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Γιααα πέρασε να κάνεις μια αίτηση....
Για το δωδεκαπενηντα πάει κατευθείαν αυτός...



Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.737
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Εδώ θα βρίσκονται αυτά τα ποστ, ώστε μόλις πάρεις το δικό σου αγαπημένο GS να σου τα θυμίσω. Tooth
Το ιερατείο δεν αστειεύεται
Εδώ προσηλυτίζει ανθρώπους που ΄χουν ήδη παραγγείλει άλλο μηχανάκι και αλλάζουν παραγγελία
Εσυ που εξέφρασες και επιθυμία να οδηγήσεις Telele-Parale;
Αμνοερίφιο! Yes
Γιααα πέρασε να κάνεις μια αίτηση....

Με τρομάζετε , απεταξάμην cdefghicdefghicdefghi

Ακόμα είμαι καλά μην με σκάτε , θα αργήσω να δοκιμάσω μην επηρεαστω ToothcdefghiToothcdefghi
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.200
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Με τρομάζετε , απεταξάμην cdefghicdefghicdefghi

Ακόμα είμαι καλά μην με σκάτε , θα αργήσω να δοκιμάσω μην επηρεαστω ToothcdefghiToothcdefghi
Στην επόμενη εξόρμηση θα είσαι παρέα μας ε; Έχεις και δωρεάν μπρελόκ με το ψευδώνυμο σου και την προπέλα δώρο.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 
Top Bottom