Λίμνη Τσιβλού Κυριακή 17/7

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.809
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Μόλις μπήκα στην βάση και εγώ. Γεμάτος εικόνες, αναμνήσεις, σκέψεις

@scrabler ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΧΕΣΑΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ γιατί εισαι μορφαρα
@Beast κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσεις την δίαιτα. Εχεις μείνει ο ΜΙΣΟΣ (δεν πατήσαμε χώμα...να το θυμάσαι αυτό)
@wheelboy αν και η λιγο η παρεα σου φωτίζει την μέρα
@R.E.H συγνώμη που σε άφησα με τους σκατίγερους...απορώ πως άντεξες
@stathispatras την επομενη φορά θα πιουμε μπυρες. Οχι όπως σημερα που ούτε μια δεν καταφεραμε
@Sapiokaravo να μας πεις το μυστικό που σε θέλουν ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ,
@dinospanadp χρωσταμε ενα διημερο στους εαυτούς μας εκεί πάνω σε κάτι χωμάτινα αλλα μην το μάθει Στέφανος
@Piraeu-Sk πάντα χαμογελαστος...δεν θα παμε με τον Ντινο μην ακους
@dikoukos μας επιασες μονοτερμα τον @karellen το πιο γλυκο αγορί της Καλαματας
@Iraklis174 ρε συ...σου εφτάσε η βενζίνη τελικά;
@stelios62 αυτο με το άγχος σου μην τυχον και μας αργήσεις και να φεύγεις μπροστα να το κοιτάξεις...εκτος και αν εχει τάσεις φυγης (που έχεις) τότε σε ζηλεύω.
Ρε με 28€ έκανα 450 χλμ μαζί και του Σαββάτου τζάμπα όλοι σκούτερ θα πάρουμε χααχχα.
Όλα καλά περάσαμε τέλεια,αν και έλειπε ένα φιλαράκι μου καλό που δεν με αγαπά πχια χαχααχ θα τον δω καμιά άλλη φορά.
Α και κάτι βασικό όταν βλέπετε σκούτερ στα στροφιλικια δεν είναι κακό να κάνετε στην άκρη χαχαχά ερείπια χααχαχα σας αγαπώ πολύ και ευχαριστώ για όλα και που με περιμένατε λόγο μικρής υποδυναμης μοτό χαχααχ
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Μην κλείσει τα μάτια του κανεις…αμέσως οι παραπατσι…



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.809
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Ντίνο, αυτό το γυμνό δίπλα από που το μαζέψαμε;;;;
Ρε το κακόμοιρο!!! abcdefghgk abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Γυμνό μεν λεπτό δε χαχαχα ρε δεν μπορείτε χωρίς εμένα χαχααχ
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.809
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Γυμνό μεν λεπτό δε χαχαχα ρε δεν μπορείτε χωρίς εμένα χαχααχ
Ρε δε λέω γυμνό στο κεφάλι!!
Για το γυμνό κορμι λέω!!! abcdefghgk abcdefghgk
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.809
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Ρε σε λέω γυμνό στο κεφάλι!!
Για το γυμνό κορμι λέω!!! abcdefghgk abcdefghgk
Τώρα με ψαρωσες αφού φόραγα σουτιέν ρε μπαγασακο πως με είδες έκανες μπανιστιρι χαχααχ
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.609
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Εντάξει. Η αλήθεια είναι πως ήταν ο κομψότερος. Προσέξτε την χάρη στο πως σπάει το πόδι μπροστά.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Οταν θα μαθετε οτι οι Ιταλοι κατασκευαζουν τα καλυτερα μηχανακια τα καλυτερα polo, και οι Ιαπωνες τα καλυτερα αθλητικα παπουτσια...
θα σταματησετε να κραζετε γιατι θα θαυμαζετε! Tooth ( συνεχισε αληθεια δεν εχω θεμα)Yes
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.338
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Μπραβο σε ολα τα παιδια , τυπικα αψογη η μετακινηση μας γενικως και φυσικα να ευχαριστησουμε τον μετρ Σοφιανο για την οργανωση.
Χαρηκα για τους νεο-συμμετεχοντες Γιωργηδες και των αλλων οικογενειακων φιλων.Smileys drinking beer Emoticon

Εγω και ο @R.E.H πηραμε μια αλλη πιο σφιχτη ατραπο επιστροφης απο Πλατανιωτισσα προς Διακοπτο οπου φανηκε πιο ιδιαιτερη. (φωτο απο @R.E.H οταν ευκαιρησει)

Τελικα και ..... χωματοδρομους πατησαμε παλι και ...... περιοδος μου΄ρθε Κυριακατικα στην Κορινθου Ελευσινα απο το πηξιμο στα Ι.Χ....! Banging head
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.426
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Επίσης ένα μεγάλο μπραβο στο Σοφιανό για τη διοργανωση αυτής της καταπληκτικής εκδρομής και άπειρα ρισπεκτ για την έννοια του να γυρίσουμε όλοι καλά.
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Και σε άλλα τέτοια ωραία με υγεία! Giving Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon
Με 125άρι αερόψυκτο πούχω εδώ πούμαι δεν έλεγε να το κολλήσω, δυστυχώς.

Υ.Γ. Τι κάνατε του ανεψιού και έμεινε μισό το παιδί?
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.256
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Η βόλτα ηταν αψογη πολλά μπράβο στον Σοφιανο για την αψογη διοργανωση
Χαρηκα που ξαναειδα παλιους φιλους και γνωρισα τα καινουργια μέλη της μοτοπαρεας
Καλο καλοκαιρι σε ολους και απο Σεπτέμβρη ξανα στους δρόμους

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Οσοι έχετε φωτογραφιες ή βιντεο από χτες παρακαλω ανεβαστέ στο συγκεκριμένο album για να φτιάξουμε ένα όμορφο λευκωμα της εκδρομής. Αν δεν μπορείτε στειλτε μου μνμ να σας δώσω οδηγίες ή να σας δώσω εναλλακτικό τρόπο

 

R.E.H

member
Δημοσιεύσεις
1.213
Μοτοσυκλέτα
Royal Enfield Himalayan
Όνομα
Παναγίωτης
Περιοχή
Νίκαια
Μπραβο σε ολα τα παιδια , τυπικα αψογη η μετακινηση μας γενικως και φυσικα να ευχαριστησουμε τον μετρ Σοφιανο για την οργανωση.
Χαρηκα για τους νεο-συμμετεχοντες Γιωργηδες και των αλλων οικογενειακων φιλων.Smileys drinking beer Emoticon

Εγω και ο @R.E.H πηραμε μια αλλη πιο σφιχτη ατραπο επιστροφης απο Πλατανιωτισσα προς Διακοπτο οπου φανηκε πιο ιδιαιτερη. (φωτο απο @R.E.H οταν ευκαιρησει)

Τελικα και ..... χωματοδρομους πατησαμε παλι και ...... περιοδος μου΄ρθε Κυριακατικα στην Κορινθου Ελευσινα απο το πηξιμο στα Ι.Χ....! Banging head
Όντως πήραμε τον μακρύ τον δρόμο ...
Άμα το να ζεις την περιπέτεια είναι στο αίμα σου Rolling



 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.609
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Οσοι έχετε φωτογραφιες ή βιντεο από χτες παρακαλω ανεβαστέ στο συγκεκριμένο album για να φτιάξουμε ένα όμορφο λευκωμα της εκδρομής. Αν δεν μπορείτε στειλτε μου μνμ να σας δώσω οδηγίες ή να σας δώσω εναλλακτικό τρόπο

Δανειστηκα 4-5 φωτογραφιες , μου τις ζητησαν απο την Espreso. Τις εστειλα εκανα καλα? Tooth
 

Piraeu-Sk

new member
Δημοσιεύσεις
102
Ηλικία
37
Περιοχή
Πειραιάς
Μοτοσυκλέτα
Bmw Gsa 1250
Όνομα
Στέφανος
Περιοχή
Piraeus
Οσοι έχετε φωτογραφιες ή βιντεο από χτες παρακαλω ανεβαστέ στο συγκεκριμένο album για να φτιάξουμε ένα όμορφο λευκωμα της εκδρομής. Αν δεν μπορείτε στειλτε μου μνμ να σας δώσω οδηγίες ή να σας δώσω εναλλακτικό τρόπο

Γυρναω απο γραφειο απογευμα κ θα τα βαλω εδω στο album
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
25 Χρόνια πριν. Ιδιο μέρος...αλλά τόσο διαφορετικό. Τριγύρω από την εκκλησία δεν υπήρχαν πλακες, καγκελα, τσίγκοι, παγκάρια, ο δρόμος ήταν χωματόδρομος για να φτάσεις μέχρι εκεί, και το μόνο πέτρινο ήταν το γεφύρι κάτω από την ταβέρνα. Ηλεκτρικές τρόμπες δεν είχαμε για τα λάστιχα μας, αλλάζαμε σαμπρέλες και φουσκώναμε με χειροκίνητες τρόμπες. Χωρίς καφέ και ενοικιαζόμενα δωμάτια στην λίμνη...Γελούσαμε όμως τότε όπως γελάμε σήμερα







 

Panos76

well know member
Δημοσιεύσεις
2.100
Ηλικία
48
Περιοχή
Παιανία
Μοτοσυκλέτα
Honda NC 750 Integra 2016
Yamaha crypton-x 2011
Όνομα
Panos
Στην λίμνη πρωτοπήγα χειμώνα του 2001.
Θυμάμαι πως ο περιμετρικός δρόμος ήταν χώμα, αλλά καλά πατημένο.
Φυσικά δεν υπήρχε καμία υποδομή.
Είχε κόσμο πάντως...
Κυρίως τζιπάτοι που έμπαιναν για επίδειξη μέσα στο ποτάμι κ οδηγούσαν στις κροκάλες.
Τότε ήταν στην μόδα το μεγάλο Cherokee 4,7 lt.
 
Top Bottom