Λίμνη Τσιβλού Κυριακή 17/7

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
676
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Back to base κύριοι...
Για άλλη μια φορά η μότοπαρέα έπαιξε τα ρέστα της και σε αυτήν παρτίδα.
Τέλεια, γαματα, Χαρούμενα άτομα με την ίδια αρρώστια που με 40° αντί να πάνε σε θάλασσα, πιάσανε τα βουνά!!!!!
Καθένας το καλοκαίρι του από εδώ και μπρος, καλές διακοπές σε όλους και καλή αντάμωση στις φθινόπωρινες βόλτες!!!!
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Μόλις μπήκα στην βάση και εγώ. Γεμάτος εικόνες, αναμνήσεις, σκέψεις

@scrabler ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΧΕΣΑΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ γιατί εισαι μορφαρα
@Beast κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσεις την δίαιτα. Εχεις μείνει ο ΜΙΣΟΣ (δεν πατήσαμε χώμα...να το θυμάσαι αυτό)
@wheelboy αν και η λιγο η παρεα σου φωτίζει την μέρα
@R.E.H συγνώμη που σε άφησα με τους σκατίγερους...απορώ πως άντεξες
@stathispatras την επομενη φορά θα πιουμε μπυρες. Οχι όπως σημερα που ούτε μια δεν καταφεραμε
@Sapiokaravo να μας πεις το μυστικό που σε θέλουν ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ,
@dinospanadp χρωσταμε ενα διημερο στους εαυτούς μας εκεί πάνω σε κάτι χωμάτινα αλλα μην το μάθει Στέφανος
@Piraeu-Sk πάντα χαμογελαστος...δεν θα παμε με τον Ντινο μην ακους
@dikoukos μας επιασες μονοτερμα τον @karellen το πιο γλυκο αγορί της Καλαματας
@Iraklis174 ρε συ...σου εφτάσε η βενζίνη τελικά;
@stelios62 αυτο με το άγχος σου μην τυχον και μας αργήσεις και να φεύγεις μπροστα να το κοιτάξεις...εκτος και αν εχει τάσεις φυγης (που έχεις) τότε σε ζηλεύω.
 

Piraeu-Sk

new member
Δημοσιεύσεις
102
Ηλικία
37
Περιοχή
Πειραιάς
Μοτοσυκλέτα
Bmw Gsa 1250
Όνομα
Στέφανος
Περιοχή
Piraeus
Back to base κυριοι , αλλη μια καταπληκτικη βολτα και καλη παρεα , θα ανεβει αρκετο υλικο στις επομενες μερες καθως βγηκαν αρκετες φωτο. Σοφιανέ σε ευχαριστουμε για την οργανωση ολα ηταν τελεια!!
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
676
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
.


Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.426
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Πίσω κι εγω, 2,5 ωριτσες το κάνα.
Παναγιώτη όλο το χωματόδρομο τον πέρασα όρθιος, τι εύκολα που βγήκε και γρήγορα!
 

stathispatras

member
Δημοσιεύσεις
1.417
Ηλικία
74
Όνομα
Ευσταθιος Μπονατσος
Επιστροφή και εμείς όλα οκ.Ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όλη την παρέα για την άψογη συνεργασία.Ευχαριστω τον σύντροχο Σοφιανό για την διαδρομή τα είχε όλα.Απο θάλασσα σε βουνό μέχρι χιονοδρομικό ποτάμια λίμνες χώμα κλπ.Χαρικα παρά πολύ που τα είπαμε και γνώρισα και νέους φίλους.Να είστε όλοι καλά και στα επόμενα

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

scrabler

new member
Δημοσιεύσεις
324
Ηλικία
56
Περιοχή
Athens
Μοτοσυκλέτα
KLR 650
Όνομα
Giorgos
Να σας αποκαλύψω και κάτι που δεν ξέρετε για τη διαδρομή.
Είχαμε χωριστεί σε δύο γκρουπ, οι "χαλαροί" και οι "γρήγοροι".

Οι "χαλαροί" ξεκινάγαμε στην ώρα μας και φτάναμε... στην ώρα μας.
Οι "γρήγοροι" ξεκινάγανε πάντα 20 λεπτά αργότερα και φτάνανε πάντα... 20 λεπτά αργότερα!

Οπότε, εμείς οι "χαλαροί" που είμαστε από τα πιο καλά παιδιά, το είδαμε και επειδή δεν θέλαμε να σας απογοητεύσουμε, αποφασίσαμε στο τελευταίο σκέλος, στο ΣΕΑ του Βέλου να πάμε πραγματικά χαλαρά ώστε να μας προλάβετε και να νιώσετε κι εσείς γρήγοροι όπως χαλαροί νιώθαμε κι εμείς!

Έτσι ανεβάσαμε το ρελαντί στα μηχανάκια μας και ξεκινήσαμε χωρίς ν ακουμπάμε καθόλου το γκάζι. Επειδή όμως βαριόμαστε στην εθνική, ο Πέτρος μπροστά είχε ανοίξει ένα περιοδικό και ψάχνανε με την καλή του το ιδανικό μέρος για διακοπές, ο Ηρακλής είχε ανοίξει το κινητό του και κοίταζε αγγελίες για το integra το DCT κι εγώ είχα βάλει στο ταμπλο ένα μικρό δεκαιντσο ταμπλετ που κουβαλάω για τετοιες περιπτώσεις και χάζευα ταξιδιωτικά στο youtube.

Να μην τα πολυλογώ, οι "γρήγοροι" μας προλάβανε στην έξοδο της Ακράτας κι ευτυχώς που μπήκαν μπροστά -να το πουμε κι αυτό- γιατί είχε αρχίσει να βαράει η ζέστη και με τόση χαλαρότητα που χαμε εμείς οι "χαλαροί", θα μας έπαιρνε ο ύπνος και με τη φόρα μόνο που χαμε θα φτάναμε... Κυλλήνη!

ΥΓ: Τα λέμε στην επόμενη :)

Greeting
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Να σας αποκαλύψω και κάτι που δεν ξέρετε για τη διαδρομή.
Είχαμε χωριστεί σε δύο γκρουπ, οι "χαλαροί" και οι "γρήγοροι".

Οι "χαλαροί" ξεκινάγαμε στην ώρα μας και φτάναμε... στην ώρα μας.
Οι "γρήγοροι" ξεκινάγανε πάντα 20 λεπτά αργότερα και φτάνανε πάντα... 20 λεπτά αργότερα!

Οπότε, εμείς οι "χαλαροί" που είμαστε από τα πιο καλά παιδιά, το είδαμε και επειδή δεν θέλαμε να σας απογοητεύσουμε, αποφασίσαμε στο τελευταίο σκέλος, στο ΣΕΑ του Βέλου να πάμε πραγματικά χαλαρά ώστε να μας προλάβετε και να νιώσετε κι εσείς γρήγοροι όπως χαλαροί νιώθαμε κι εμείς!

Έτσι ανεβάσαμε το ρελαντί στα μηχανάκια μας και ξεκινήσαμε χωρίς ν ακουμπάμε καθόλου το γκάζι. Επειδή όμως βαριόμαστε στην εθνική, ο Πέτρος μπροστά είχε ανοίξει ένα περιοδικό και ψάχνανε με την καλή του το ιδανικό μέρος για διακοπές, ο Ηρακλής είχε ανοίξει το κινητό του και κοίταζε αγγελίες για το integra το DCT κι εγώ είχα βάλει στο ταμπλο ένα μικρό δεκαιντσο ταμπλετ που κουβαλάω για τετοιες περιπτώσεις και χάζευα ταξιδιωτικά στο youtube.

Να μην τα πολυλογώ, οι "γρήγοροι" μας προλάβανε στην έξοδο της Ακράτας κι ευτυχώς που μπήκαν μπροστά -να το πουμε κι αυτό- γιατί είχε αρχίσει να βαράει η ζέστη και με τόση χαλαρότητα που χαμε εμείς οι "χαλαροί", θα μας έπαιρνε ο ύπνος και με τη φόρα μόνο που χαμε θα φτάναμε... Κυλλήνη!

ΥΓ: Τα λέμε στην επόμενη :)

Greeting
Έπρεπε να έχει φέρει ο Σοφ το μαστίγιο μαζί!!!
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.857
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Έπρεπε να έχει φέρει ο Σοφ το μαστίγιο μαζί!!!
@scrabler ο Σοφιανός σε ποιο γκρουπ ήταν; Στους χαλαρούς ή στους γρήγορους;

για να ξέρουμε @Beast την άλλη φορά να είμαστε μαζί του γιατί τα μαστίγια εγώ τα φοβάμαι!!!

Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.609
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
εχω κατι παπαρατσικες φωτο...που δεν ξερω αν πρεπει να ανεβουν γιατι θα κλεισουν σπιτια!
Ωχου μην βαζεις τωρα! Αλλωστε βλεπουν πολλες γυναικες συντροχων! Stoned Emoticon
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.857
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
εχω κατι παπαρατσικες φωτο...που δεν ξερω αν πρεπει να ανεβουν γιατι θα κλεισουν σπιτια!
Να ανέβουν, να ανέβουν!
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.809
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Εμενα στην ταβερνα στην Πλατανιωτισσα μ΄ενδιαφερει τι ωρα θα΄μαστε .... γιατι ζαλιζομαι αμα δεν φαω στην ωρα μου .....! Smileys drinking beer Emoticon
Καλά σε είδαμε τι έτρωγες κολοκυθοκορφαδες γεμιστές χααχαχαχ. Ρε δάγκωσε ένα παιδάκι να πάνε κάτω τα φαρμακια χααχαχαχ
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.809
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
.


Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κυριάκο από κοντά είσαι πιο όροφος και πιο αδύνατος να ξέρεις η κάμερα σου δίνει βάρος χαχαχα
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.809
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Κουκλάκια ζωγραφίστα!
Ο Ερκουλιιιιζ βλέπω έβαλε και ηλιακό θερμοσυμφωνα abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
Έβαλα ρε φίλε με χτύπαγε κατά κουτελα ο ήλιος και θα χαλαγε η φωτογραφία χααχχα
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
εχω κατι παπαρατσικες φωτο...που δεν ξερω αν πρεπει να ανεβουν γιατι θα κλεισουν σπιτια!
Βάλε βάλε βάλε βάλε βάλε βάλε βάλε βάλε βάλε βάλε
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Κυριάκο από κοντά είσαι πιο όροφος και πιο αδύνατος να ξέρεις η κάμερα σου δίνει βάρος χαχαχα
Αυτό το γυμνό δίπλα από που το μαζέψαμε;;;;
Ρε το κακόμοιρο!!! abcdefghgk abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 
Top Bottom