Κυριακη 5/6/22 βολτα Λεωνιδιο Κοσμα

Road Runner

new member
Δημοσιεύσεις
36
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Road Runner
Περιοχή
Αθήνα
Τουτουνή είναι όντως καλή οδηγος. Την ξέρω.
Το καλοκαίρι αποφάσισα να κάνω ένα όνειρο πολλών χρόνων πραγματικότητα. Τόσα χρόνια συνοδηγός σκεφτόμουν πως θα είναι να άλλαζα θέση... τέλος Οκτωβρίου έβγαλα το δίπλωμα, 11 Νοεμβρίου πήρα την καλή μου και από τότε έχω γράψει περίπου 9000χιλιόμετρα σε βουνά και λαγκάδια. Τώρα πάμε βόλτες με 2 μηχανές με τον άντρα μου και πραγματικά το μόνο που σκέφτομαι είναι τι έχανα τόσα χρόνια .... Το πόσο καλή είμαι θα το δείτε και θα το κρίνετε εσείς και αναμένω τα σχόλια σας για να γίνω ακόμα καλύτερη!
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.256
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Το καλοκαίρι αποφάσισα να κάνω ένα όνειρο πολλών χρόνων πραγματικότητα. Τόσα χρόνια συνοδηγός σκεφτόμουν πως θα είναι να άλλαζα θέση... τέλος Οκτωβρίου έβγαλα το δίπλωμα, 11 Νοεμβρίου πήρα την καλή μου και από τότε έχω γράψει περίπου 9000χιλιόμετρα σε βουνά και λαγκάδια. Τώρα πάμε βόλτες με 2 μηχανές με τον άντρα μου και πραγματικά το μόνο που σκέφτομαι είναι τι έχανα τόσα χρόνια .... Το πόσο καλή είμαι θα το δείτε και θα το κρίνετε εσείς και αναμένω τα σχόλια σας για να γίνω ακόμα καλύτερη!
Καλως ηρθες Ευη στον κοσμο της μοτοσυκλετας απο την μερια του οδηγου Εμεις δεν κρινουμε κανεναν οπου χρειαζεται η βοηθεια μας θα την δωσουμε οπως και την συμβουλη μας παντα καλοπροεραιτα Αυτο νομιζω χαρακτηριζει την παρεα μας
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Καλως ηρθες Ευη στον κοσμο της μοτοσυκλετας απο την μερια του οδηγου Εμεις δεν κρινουμε κανεναν οπου χρειαζεται η βοηθεια μας θα την δωσουμε οπως και την συμβουλη μας παντα καλοπροεραιτα Αυτο νομιζω χαρακτηριζει την παρεα μας
Να μιλας για τον εαυτό σου που ΣΕ ΠΕΡΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!!!! funny
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.256
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Να μιλας για τον εαυτό σου που ΣΕ ΠΕΡΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!!!! funny
Σας αφηνω επιτηδες για να νομιζεται οτι εχεται γρηγορα μηχανακια γιαυτο περνεται ουλοι πενφε abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Το πόσο καλή είμαι θα το δείτε και θα το κρίνετε εσείς και αναμένω τα σχόλια σας για να γίνω ακόμα καλύτερη!
Το πρωί στον Σταθμό 14, πρέπει να κάνεις μια σουζα 50 μέτρων, ένα Rolling Endo 10 μέτρων με τελείωμα 360.
Στην Εθνική Οδο αφού ξεκινήσουμε το γκάζι χρησιμοποιείται μόνο ως διακόπτης ΟΝ-ΟFF...Τερμα ανοιχτό-Τερμα κλειστο
Εξαιρούνται περιπτώσεις που πρέπει να κόψουμε ταχύτητα δίπλα σε αυτόν που δεν αφήνει να περάσουμε για να του χώσουμε κλωτσιά
Οποιος φτάσει στον Κοσμά...έφτασε....Οι υπόλοιποι ας τους βρεί η ΕΜΑΚ
ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΤΑΜΕ...τι είμαστε τιποτα πλεμπαίοι;

Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΚΕΡΝΑΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ...επειδη θα ειστε δυο δεν μπορείτε να το μοιραστείτε...ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Το πρωί στον Σταθμό 14, πρέπει να κάνεις μια σουζα 50 μέτρων, ένα Rolling Endo 10 μέτρων με τελείωμα 360.
Στην Εθνική Οδο αφού ξεκινήσουμε το γκάζι χρησιμοποιείται μόνο ως διακόπτης ΟΝ-ΟFF...Τερμα ανοιχτό-Τερμα κλειστο
Εξαιρούνται περιπτώσεις που πρέπει να κόψουμε ταχύτητα δίπλα σε αυτόν που δεν αφήνει να περάσουμε για να του χώσουμε κλωτσιά
Οποιος φτάσει στον Κοσμά...έφτασε....Οι υπόλοιποι ας τους βρεί η ΕΜΑΚ
ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΤΑΜΕ...τι είμαστε τιποτα πλεμπαίοι;

Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΕΡΝΑΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ...επειδη θα ειστε δυο δεν μπορείτε να το μοιραστείτε...ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ
mountza 2 mountza 2
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Επειδη με τα εmoticons δεν το καταλαβαινω...Μπορείς να μου βάλεις μια φωτο σου που να δείχνει την χειρονομία;
Από κοντά....να το νιώσεις!!!!
 

Road Runner

new member
Δημοσιεύσεις
36
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Road Runner
Περιοχή
Αθήνα
Το πρωί στον Σταθμό 14, πρέπει να κάνεις μια σουζα 50 μέτρων, ένα Rolling Endo 10 μέτρων με τελείωμα 360.
Στην Εθνική Οδο αφού ξεκινήσουμε το γκάζι χρησιμοποιείται μόνο ως διακόπτης ΟΝ-ΟFF...Τερμα ανοιχτό-Τερμα κλειστο
Εξαιρούνται περιπτώσεις που πρέπει να κόψουμε ταχύτητα δίπλα σε αυτόν που δεν αφήνει να περάσουμε για να του χώσουμε κλωτσιά
Οποιος φτάσει στον Κοσμά...έφτασε....Οι υπόλοιποι ας τους βρεί η ΕΜΑΚ
ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΤΑΜΕ...τι είμαστε τιποτα πλεμπαίοι;

Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΚΕΡΝΑΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ...επειδη θα ειστε δυο δεν μπορείτε να το μοιραστείτε...ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ
Το χω χαλαρά αρκεί να βάλω την σωστή μουσική στο κράνος ....
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Το χω χαλαρά αρκεί να βάλω την σωστή μουσική στο κράνος ....
Να αυτά φοβαμαι.
Προτεινω μουσική δωματίου σε βιολί και πιάνο με έργα του Johannes Brahms και Sergei Prokofiev
(Κάτι Metallica και τέτοια είναι του διαόλου)
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.672
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Να αυτά φοβαμαι.
Προτεινω μουσική δωματίου σε βιολί και πιάνο με έργα του Johannes Brahms και Sergei Prokofiev
(Κάτι Metallica και τέτοια είναι του διαόλου)
Ωρε λες να ειναι καλυτερα με κλαρινα απο πανηγυρι
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Την Κυριακη 5 Ιουνιου θα εχει βολτα στον Κοσμα για γαλοκτομπουρεκο Η διαδρομη θα ειναι περιηγητικη και η επιστροφη μαλλον απο εθνικη Αν και ολοι μας εχουμε παει Κοσμα παραπανω απο δυο φορες ειναι ενα μερος που αξιζει να ξαναπας
Η συναντηση στον σταθμο 14 (στο γνωστο μας περιπτερο )στις 8 το πρωί και μιζα στις 8.30 νταν!!!!!

GivingGivingGiving
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.426
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Δυστυχώς δεν θα καταφέρω να σας πετύχω στον Κοσμά.Προέκυψε δουλειά και θα είμαι ΣΚ στη Στούπα- Μάνη.
Καλό δρόμο παιδιά!
 
Top Bottom