Ζητείται DR200

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Εννοείται πως θυμάμαι τη συζήτηση φίλε ... και η δική μου τάση είναι προς το "πατάω καλά"
Από το Γαλάτσι πήγα σήμερα, ακριβώς για να το δω από κοντά αλλά η έκθεση του μαγαζιού είναι κλειστή Bcdef Bcdef
Το AX-1 το έχω και αυτό υπόψη (είχα και ένα παλαιότερα για 2 χρόνια) και ήμουν στο τσακ να κλείσω την Τρίτη μια καλή περίπτωση από έμπορο, αλλά μέχρι να το αποφασίσω έφυγε την ίδια μέρα που πήγα να το δω !!!!

Μάλλον η Απροσωπη Συμπαντική Αιτιότητα προσπαθεί να μου πει κάτι ....... cdefghigicdefghigi
Επίτηδες το κάνει, για να το χαρείς πιοκαλυτεροπερισσοτερα (φουλ πλεονασμός) χαχαχα!!!
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Ευτυχώς που είμαι της κατηγορίας Εύζωνα και με τσιγκελωτό μύστακα οπότε δεν θα παρεξηγηθώ !!!!

abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
ετσι..
αφου δεν παρεξηγηθηκες, απεδειξες τον ανδρισμο σουabcde

Στα διαλα για πλακα παρεξηγιουνται οι ψοφιεςHate
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.484
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Συνονόματε γιατί δεν κοιτάς και για κανένα XT500-600 είναι χαμηλά και ειδικά motard θα είναι ιδανικό. Και σαν τιμή στα 1000-1200 θα βρεις πιστεύω σε καλή κατάσταση.
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.673
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Συνονόματε γιατί δεν κοιτάς και για κανένα XT500-600 είναι χαμηλά και ειδικά motard θα είναι ιδανικό. Και σαν τιμή στα 1000-1200 θα βρεις πιστεύω σε καλή κατάσταση.

Λογικό μεν σαν ιδέα αλλά δεν ψάχνω για παραπάνω κυβικά ....

Πιο βαριά, πιο ακριβό σήμα / ασφάλιση, ειδικά τα motard δεν είναι και πολύ κατάλληλα για ελαφρύ off - που και αυτό θέλω αυτή την εποχή.
Η ιδέα ήταν για κάτι πολύ ελαφρύ, φτηνό σε κτήση, αν και η αγορά μας τα χαλάει λίγο και για ψιλό κακομεταχείριση ουσιαστικά !

Τα γούστα σε δρόμο ακόμα και εντός πόλης μου τα καλύπτουν τα γυμνά οπότε η ιδέα του motard επί του παρόντος δεν με τρελαίνει. Απλά σκεπτόμουν κιόλας αν παρθεί το μικράκι να ξεσκαρτάρω πιθανώς δύο από τα μεγάλα .......
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Μέχρι 250 κυβικά έχεις όλα τα αβαντάζ.
22 ευρώ σήμα, χαμηλή ασφάλεια και δεν θα αποτελέσει και ποτέ τεκμήριο, όσο και αν ψάξουν να φορολογήσουν.
Είναι μια πολύ καλή περίπτωση.

Το κακό είναι πως οι εποχές άλλαξαν. Πριν 25 χρόνια στα 250 κυβικά έβρισκες, τσοπερ, εντουρο, σουπερσπορτ, σπορτ τουρινγκ....ότι ήθελες.
Τώρα βρίσκεις κυρίως σκούτερ.
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.673
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
το κουλουρι το 250 τι λεει?
Έχω τσεκάρει τα προσφερόμενα στο car, λίγο πιο παλιό σε λίγο πιο ταλαιπωρημένη κατάσταση, λίγο πιο ψηλή σέλα ....... έχω και δύο παρκαρισμένα ..... επίσης υπό σκέψην !
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Αγγελε καλησπερα. Υπαρχει KLX 250cc 1996 mod φιλου.
Αν σε ενδιαφερει μιλαμε.
Με προβληματα ηλεκτρονικης και "χτυπησε" ψηλα μου εχει πει.
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.673
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Αγγελε καλησπερα. Υπαρχει KLX 250cc 1996 mod φιλου.
Αν σε ενδιαφερει μιλαμε.
Με προβληματα ηλεκτρονικης και "χτυπησε" ψηλα μου εχει πει.

Καλησπέρα φίλε μου.

To KLX είναι ολίγον προς την ψηλή πλευρά της άνεσης για εμένα (88 cm σέλα) και kickstarter αν και όπως έχει συζητηθεί παραπάνω αυτά είναι σχετικά πάντα. Αν δεν καθίσεις στο μηχανάκι, δεν ξέρεις ......
Επίσης δεν έχω ιδέα τι σημαίνει η ζημιά που αναφέρεις για το συγκεκριμένο μηχανάκι και αν απλά είναι θέμα αλλαγής ηλεκτρονικής (και ποιό το κόστος γι αυτό)
Το μηχανάκι βρίσκεται στην Αθήνα για να μπορούσα να το δω και να τα μιλήσω με τον άνθρωπο ? Αν όχι, αυτή την εποχή προφανώς ..... είναι θέμα ....

Σε κάθε περίπτωση σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου και για την πληροφορία !
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Καλησπέρα φίλε μου.

To KLX είναι ολίγον προς την ψηλή πλευρά της άνεσης για εμένα (88 cm σέλα) και kickstarter αν και όπως έχει συζητηθεί παραπάνω αυτά είναι σχετικά πάντα. Αν δεν καθίσεις στο μηχανάκι, δεν ξέρεις ......
Επίσης δεν έχω ιδέα τι σημαίνει η ζημιά που αναφέρεις για το συγκεκριμένο μηχανάκι και αν απλά είναι θέμα αλλαγής ηλεκτρονικής (και ποιό το κόστος γι αυτό)
Το μηχανάκι βρίσκεται στην Αθήνα για να μπορούσα να το δω και να τα μιλήσω με τον άνθρωπο ? Αν όχι, αυτή την εποχή προφανώς ..... είναι θέμα ....

Σε κάθε περίπτωση σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου και για την πληροφορία !
Το μηχανακι βρισκεται Αγρινιο Αγγελε. Για την ζημια μπορω να σου πω λεπτομερειες τηλεφωνικα.
Στειλε μου ενα μηνυμα το τηλεφωνο σου να μιλησουμε αυριο αν θελεις.
Αλλωστε δεν εχω σκοπο να εκτεθω στο φορουμ και οχι μονο για 400κ που ζητα ο φιλος.
Οριστε εμαθες και την τιμη! Καλησπερα.
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.673
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Το μηχανακι βρισκεται Αγρινιο Αγγελε. Για την ζημια μπορω να σου πω λεπτομερειες τηλεφωνικα.
Στειλε μου ενα μηνυμα το τηλεφωνο σου να μιλησουμε αυριο αν θελεις.
Αλλωστε δεν εχω σκοπο να εκτεθω στο φορουμ και οχι μονο για 400κ που ζητα ο φιλος.
Οριστε εμαθες και την τιμη! Καλησπερα.
Με συγχωρείς φίλε, δεν εννοούσα ότι η όποια συζήτηση έπρεπε να γίνει δημόσια ........
Αναφέρθηκα στο κόστος της ηλεκτρονικής ότι δεν γνωρίζω όχι για το κόστος που ζητά ο φίλος σου ......
Σου στέλνω π.μ. ......
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Με συγχωρείς φίλε, δεν εννοούσα ότι η όποια συζήτηση έπρεπε να γίνει δημόσια ........
Αναφέρθηκα στο κόστος της ηλεκτρονικής ότι δεν γνωρίζω όχι για το κόστος που ζητά ο φίλος σου ......
Σου στέλνω π.μ. ......
Aγγελε εγω συγνωμη για τον τροπο γραφης! Δεν ειχα τετοιο σκοπο.
Αλλωστε υπαρχουν και τα Smilies που ξεχασα να βαλω!Bcdecdef
 
N

notakos600

Guest
Άσε στην άκρη τα υπερεκτιμημένα 250 Άγγελε. Βρες ένα καθαρό ΧΤ600(όχι motard που συνήθως είναι σκισμένα), φόρεσε του ένα ζευγάρι ΜΤ21 και καθάρισες.
Κι αν κάποια στιγμή θέλεις να το αναβαθμίσεις, με ένα 500αρικο έχεις αλλάξει αμορτισέρ και ελατήρια.
Μοτέρ σκυλί ροπατο και τέρας αξιοπιστίας.
Ρε σεις, σοβαρά τώρα, ΑΧ250;;; Rolling Rolling
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.484
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Άσε στην άκρη τα υπερεκτιμημένα 250 Άγγελε. Βρες ένα καθαρό ΧΤ600(όχι motard που συνήθως είναι σκισμένα), φόρεσε του ένα ζευγάρι ΜΤ21 και καθάρισες.
Κι αν κάποια στιγμή θέλεις να το αναβαθμίσεις, με ένα 500αρικο έχεις αλλάξει αμορτισέρ και ελατήρια.
Μοτέρ σκυλί ροπατο και τέρας αξιοπιστίας.
Ρε σεις, σοβαρά τώρα, ΑΧ250;;; Rolling Rolling
Μπράβο Παναγιώτη και εγώ τα ίδια του λέω. Το motard το ανέφερα για θέμα ύψους και μόνο. Το xtάκι ένα μεγαλύτερο παπί είναι και με λίγα χρήματα και από βελτίωση ότι θέλει βρίσκει. Για τα τέλη και την ασφάλεια πόσο είναι παραπάνω το χρόνο από το 250άρι 50-70 ευρώ. Αυτά πού ακούω τα μοτόρια πού θέλει ο Άγγελος θα έχουν τον αμάζευτο άσε που τα νομίζουν συλλεκτικά και ζητάνε ότι θέλουν.Bcdefgh
 
N

notakos600

Guest
Μπράβο Παναγιώτη και εγώ τα ίδια του λέω. Το motard το ανέφερα για θέμα ύψους και μόνο. Το xtάκι ένα μεγαλύτερο παπί είναι και με λίγα χρήματα και από βελτίωση ότι θέλει βρίσκει. Για τα τέλη και την ασφάλεια πόσο είναι παραπάνω το χρόνο από το 250άρι 50-70 ευρώ. Αυτά πού ακούω τα μοτόρια πού θέλει ο Άγγελος θα έχουν τον αμάζευτο άσε που τα νομίζουν συλλεκτικά και ζητάνε ότι θέλουν.
55€ τα τέλη κυκλοφορίας.
Δεν μπορώ ρε Άγγελε να διαβάζω αγγελίες για 200 και 250 με 1500 και 1800 €.
Το θεωρώ την απόλυτη κοροϊδία.
 

thenos

member
Δημοσιεύσεις
1.332
Ηλικία
48
Όνομα
Θανάσης
Αυτο ακριβώς Θάνο.
Δεν έχει αυτό που ζητάει ο Άγγελος.
Ρε συ, μα ΑΧ250 να πάει στα χώματα; Rolling
Κι όμως ερχόταν ένα παλικάρι με δαύτο σε κάποιες χωμάτινες...
Θα μου πεις... Εδώ οι άλλοι πάνε με τα παπάκια...
Εάν βρω την φωτό θα την ποστάρω...
Παρόλα αυτά οι χυτές ζάντες είναι κάπως...
 
N

notakos600

Guest
Κι όμως ερχόταν ένα παλικάρι με δαύτο σε κάποιες χωμάτινες...
Θα μου πεις... Εδώ οι άλλοι πάνε με τα παπάκια...
Εάν βρω την φωτό θα την ποστάρω...
Παρόλα αυτά οι χυτές ζάντες είναι κάπως...
Άσε που τα πλαστικά του είναι καρασπανια.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom