Αλλαγή Trasnalp με νεώτερο μοντέλο V-Strom?

N

notakos600

Guest
Να σας ενημερώσω λοιπό παιδιά τί έγινε τελικά και με μένα.

Άκουσα προσεκτικά όλες τις συμβουλές σας και νομίζω ότι βρήκα την χρυσή τομή με την βοήθεια και της τύχης βεβαίως βεβαίως...ooops

Λοιπόν δεν πήγα από έμπορο τελικά και πούλησα την δικιά μου μηχανή σε ιδιώτη μέσα σε δύο μέρες Smileys drinking beer Emoticon

Την ίδια στιγμή βρήκα με τη βοήθεια του φίλου Παντέλη από το φόρουμ ένα διαμαντάκι στην Καβάλα το οποίο θα αγοράσω και αν όλα είναι καλά σήμερα θα γίνει και η μεταβίβαση. Είναι ένα V-Strom του 2008 με μόνο 17.000 χιλ. χιλιόμετρα από ιδιώτη και είναι σαν καινούριο και με την βούλα μηχανικού μιας και εγώ είμαι ολίγον τί άσχετος από αυτά.


Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για την πολύτιμη βοήθειά σας και τις συμβουλές σας.

Επίσης θα ήθελα να να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τους φίλους @stavrouliasp, @VKon, @esel (και τον Δημήτρη από Κομοτηνή που δεν ξέρω ποιο είναι το username του), @Aggelos 1969 που ο καθένας από την πλευρά μου μου πρόσφεραν απλόχερα την βοήθειά τους και κινητοποιήθηκαν ώστε να είμαι στη φάση σήμερα να είμαι έτοιμος να πάρω το καινούριο διαμαντάκι.

Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι για όλα και εύχομαι κάποια στιγμή να σας το ανταποδώσω.
Αυτό είναι η motoparea για μένα. Μία παρέα ανθρώπων με αγάπη για τις μηχανές με πλάκες και χαβαλέ αλλά και σεβασμός, αλληλεγγύη και βοήθεια ο ένας για τον άλλον και όταν το επιτρέπουν οι συνθήκες να πίνουμε και τις μπυρίτσες μας.



View attachment 26508View attachment 26509
Καλορίζικο και καλοτάξιδο Πέτρο!
Να το χαρείς όσο δεν πάει.
Αγαπημένο ταξιδιάρικο και απροβληματιστο το στρώμα!
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.526
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Καλοριζικο καλοστριφτο με ομορφα χιλιομετρα Smileys drinking beer EmoticonΤο καλυτερο που θα μπορουσες να παρεις:cool:
 

Giorgos-Patra

well know member
Δημοσιεύσεις
3.079
Ηλικία
54
Περιοχή
Πατρα
Μοτοσυκλέτα
VSTROM DL 650
YAMAHA A 100
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Πάτρα
Να σας ενημερώσω λοιπό παιδιά τί έγινε τελικά και με μένα.

Άκουσα προσεκτικά όλες τις συμβουλές σας και νομίζω ότι βρήκα την χρυσή τομή με την βοήθεια και της τύχης βεβαίως βεβαίως...ooops

Λοιπόν δεν πήγα από έμπορο τελικά και πούλησα την δικιά μου μηχανή σε ιδιώτη μέσα σε δύο μέρες Smileys drinking beer Emoticon

Την ίδια στιγμή βρήκα με τη βοήθεια του φίλου Παντέλη από το φόρουμ ένα διαμαντάκι στην Καβάλα το οποίο θα αγοράσω και αν όλα είναι καλά σήμερα θα γίνει και η μεταβίβαση. Είναι ένα V-Strom του 2008 με μόνο 17.000 χιλ. χιλιόμετρα από ιδιώτη και είναι σαν καινούριο και με την βούλα μηχανικού μιας και εγώ είμαι ολίγον τί άσχετος από αυτά.


Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για την πολύτιμη βοήθειά σας και τις συμβουλές σας.

Επίσης θα ήθελα να να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τους φίλους @stavrouliasp, @VKon, @esel (και τον Δημήτρη από Κομοτηνή που δεν ξέρω ποιο είναι το username του), @Aggelos 1969 που ο καθένας από την πλευρά μου μου πρόσφεραν απλόχερα την βοήθειά τους και κινητοποιήθηκαν ώστε να είμαι στη φάση σήμερα να είμαι έτοιμος να πάρω το καινούριο διαμαντάκι.

Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι για όλα και εύχομαι κάποια στιγμή να σας το ανταποδώσω.
Αυτό είναι η motoparea για μένα. Μία παρέα ανθρώπων με αγάπη για τις μηχανές με πλάκες και χαβαλέ αλλά και σεβασμός, αλληλεγγύη και βοήθεια ο ένας για τον άλλον και όταν το επιτρέπουν οι συνθήκες να πίνουμε και τις μπυρίτσες μας.



View attachment 26508View attachment 26509
Καλορίζικο και καλοτάξιδο Πέτρο !!

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.170
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Πετραν να του πιεις τα αιμα οσο δεν πάει ....
καλοταξιδοι και τα δυο σας και αγρατζουνιστοι.....
περιμενω κερασμα ....να μην ξεχνιομαστε... Tooth Tooth Tooth
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.484
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Να σας ενημερώσω λοιπό παιδιά τί έγινε τελικά και με μένα.

Άκουσα προσεκτικά όλες τις συμβουλές σας και νομίζω ότι βρήκα την χρυσή τομή με την βοήθεια και της τύχης βεβαίως βεβαίως...ooops

Λοιπόν δεν πήγα από έμπορο τελικά και πούλησα την δικιά μου μηχανή σε ιδιώτη μέσα σε δύο μέρες Smileys drinking beer Emoticon

Την ίδια στιγμή βρήκα με τη βοήθεια του φίλου Παντέλη από το φόρουμ ένα διαμαντάκι στην Καβάλα το οποίο θα αγοράσω και αν όλα είναι καλά σήμερα θα γίνει και η μεταβίβαση. Είναι ένα V-Strom του 2008 με μόνο 17.000 χιλ. χιλιόμετρα από ιδιώτη και είναι σαν καινούριο και με την βούλα μηχανικού μιας και εγώ είμαι ολίγον τί άσχετος από αυτά.


Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για την πολύτιμη βοήθειά σας και τις συμβουλές σας.

Επίσης θα ήθελα να να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τους φίλους @stavrouliasp, @VKon, @esel (και τον Δημήτρη από Κομοτηνή που δεν ξέρω ποιο είναι το username του), @Aggelos 1969 που ο καθένας από την πλευρά μου μου πρόσφεραν απλόχερα την βοήθειά τους και κινητοποιήθηκαν ώστε να είμαι στη φάση σήμερα να είμαι έτοιμος να πάρω το καινούριο διαμαντάκι.

Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι για όλα και εύχομαι κάποια στιγμή να σας το ανταποδώσω.
Αυτό είναι η motoparea για μένα. Μία παρέα ανθρώπων με αγάπη για τις μηχανές με πλάκες και χαβαλέ αλλά και σεβασμός, αλληλεγγύη και βοήθεια ο ένας για τον άλλον και όταν το επιτρέπουν οι συνθήκες να πίνουμε και τις μπυρίτσες μας.



View attachment 26508View attachment 26509
Πέτρο καλοτάξιδο φίλε είναι μια κούκλα. Να το χαρείς και να είσαι πάντα γερός και όρθιος.
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.517
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μεγειες καλορίζικη καλοτάξιδη να γράψετε πολλά πολλά όμορφα ταξιδιωτικά χλμ και πάντα όρθιος.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.418
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Καλοταξοδος Πετρο ,μπραβο στα παιδια που το τρεξαν το θεμα .
Ευχομαι πολλες απροβληματιστες βολτες.
Να ξες μετα το στρομα το επομενο μηχανακι σου θα ειναι Πεμφε.
Τιποτα λογοτερο .
 
Τελευταία επεξεργασία:

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Πέτρο το πρώτο προτερήματα των σοφών,ήταν και είναι το καλό αυτί.Ένα καλό αυτί είναι ανώτερο από ένα καλό στόμα.Ο άνθρωπος που έχει μάθει πρώτα να ακούει και μετά να μιλά προοδεύει!!!!

Χαίρομαι που ακούμπησες την σκέψη σου σε εμάς..
Χαίρομαι που ανταποκριθήκαμε με τον καλύτερο τρόπο...
Χαίρομαι που έχεις καλό αυτί(!!! ) και μέσω των παιδιών cdefg πήρες ένα πολύ καλό μηχανάκι!

Να το χαρείς ρε παιδί!!Ασφαλή χιλιόμετρα,πολλά χαμόγελα και συναισθήματα να βγουν μαζί της..

Smileys drinking beer Emoticon
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Να σας ενημερώσω λοιπό παιδιά τί έγινε τελικά και με μένα.

Άκουσα προσεκτικά όλες τις συμβουλές σας και νομίζω ότι βρήκα την χρυσή τομή με την βοήθεια και της τύχης βεβαίως βεβαίως...ooops

Λοιπόν δεν πήγα από έμπορο τελικά και πούλησα την δικιά μου μηχανή σε ιδιώτη μέσα σε δύο μέρες Smileys drinking beer Emoticon

Την ίδια στιγμή βρήκα με τη βοήθεια του φίλου Παντέλη από το φόρουμ ένα διαμαντάκι στην Καβάλα το οποίο θα αγοράσω και αν όλα είναι καλά σήμερα θα γίνει και η μεταβίβαση. Είναι ένα V-Strom του 2008 με μόνο 17.000 χιλ. χιλιόμετρα από ιδιώτη και είναι σαν καινούριο και με την βούλα μηχανικού μιας και εγώ είμαι ολίγον τί άσχετος από αυτά.


Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για την πολύτιμη βοήθειά σας και τις συμβουλές σας.

Επίσης θα ήθελα να να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τους φίλους @stavrouliasp, @VKon, @esel (και τον Δημήτρη από Κομοτηνή που δεν ξέρω ποιο είναι το username του), @Aggelos 1969 που ο καθένας από την πλευρά μου μου πρόσφεραν απλόχερα την βοήθειά τους και κινητοποιήθηκαν ώστε να είμαι στη φάση σήμερα να είμαι έτοιμος να πάρω το καινούριο διαμαντάκι.

Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι για όλα και εύχομαι κάποια στιγμή να σας το ανταποδώσω.
Αυτό είναι η motoparea για μένα. Μία παρέα ανθρώπων με αγάπη για τις μηχανές με πλάκες και χαβαλέ αλλά και σεβασμός, αλληλεγγύη και βοήθεια ο ένας για τον άλλον και όταν το επιτρέπουν οι συνθήκες να πίνουμε και τις μπυρίτσες μας.



View attachment 26508View attachment 26509
Τούμπανο το μωρό, να το λιώσεις σου εύχομαι και χρωστάς μπύρες...
 

PetrosPetr

member
Δημοσιεύσεις
667
Ηλικία
42
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Honda XL 650V Transalp
Όνομα
Petros
Πετραν να του πιεις τα αιμα οσο δεν πάει ....
καλοταξιδοι και τα δυο σας και αγρατζουνιστοι.....
περιμενω κερασμα ....να μην ξεχνιομαστε... Tooth Tooth Tooth
Σ'ευχαριστώ για όλα Στέλιο! Εννοείται έχει κέρασμα με την πρώτη ευκαιρία!
 

PetrosPetr

member
Δημοσιεύσεις
667
Ηλικία
42
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Honda XL 650V Transalp
Όνομα
Petros
Πέτρο το πρώτο προτερήματα των σοφών,ήταν και είναι το καλό αυτί.Ένα καλό αυτί είναι ανώτερο από ένα καλό στόμα.Ο άνθρωπος που έχει μάθει πρώτα να ακούει και μετά να μιλά προοδεύει!!!!

Χαίρομαι που ακούμπησες την σκέψη σου σε εμάς..
Χαίρομαι που ανταποκριθήκαμε με τον καλύτερο τρόπο...
Χαίρομαι που έχεις καλό αυτί(!!! ) και μέσω των παιδιών cdefg πήρες ένα πολύ καλό μηχανάκι!

Να το χαρείς ρε παιδί!!Ασφαλή χιλιόμετρα,πολλά χαμόγελα και συναισθήματα να βγουν μαζί της..

Smileys drinking beer Emoticon
Σ'ευχαριστώ πολύ Δημήτρη για τις ευχές και για τις συμβουλές σας! Ισχύει αυτό... Όταν σκέφτονται περισσότερα μυαλά με καλή πρόθεση πάντα το αποτέλεσμα είναι καλύτερο από ένα μυαλό!
 

PetrosPetr

member
Δημοσιεύσεις
667
Ηλικία
42
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Honda XL 650V Transalp
Όνομα
Petros
Σας ευχαριστώ όλους για τις όμορφες ευχές σας! Θα κάνω το καλύτερο που μπορώ για να την χαρώ στο έπακρο!

Να έχουμε όλοι πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα!

Μόλις φορτώθηκε το μεκανάκι! Bike Bike Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon

IMG-a9e7fb43c063b714297a8eeffeff4fc8-V.jpgIMG-502472ef6ff9d6993d4c17604a859672-V.jpg
 

stavrouliasp

new member
Δημοσιεύσεις
138
Ηλικία
45
Με το καλό να την παραλάβεις Πέτρο. Καλύτερα να μη την αφήσεις πολύ στη μεταφορική (αν είναι δυνατόν να την παραλάβεις και όταν φτάσει) και έλεγχος καλός γύρω γύρω μην έχουν σπάσει τίποτα κατά τη μεταφορά.
 

PetrosPetr

member
Δημοσιεύσεις
667
Ηλικία
42
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Honda XL 650V Transalp
Όνομα
Petros
Έχεις απόλυτο δίκιο Παντελή! Μόλις φτάσει αμέσως θα φύγω να την πάρω. Έχω κανονίσει από τώρα με την δουλειά ή Δευτέρα ή Τρίτη όποτε φτάσει αμέσως να πάρω άδεια και να φύγω!
 
Top Bottom