ΑΠΟ ΤΟΥΣ 67 ΣΤΟΥΣ 230 ΙΠΠΟΥΣ, ΜΕΣΑ ΣΕ 50 ΧΡΟΝΙΑ!

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Είσαι μλκς παιδάκι μου; Χέστηκα για boxer και για τα BMW, δεν με έχεις καταλάβει...
Κανόνισε να λερωσεις το σωβρακο το συλλεκτικο
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Διαβάζω στα usa φόρουμ από άτομα που εχουν και fjr και bandit.... Σκάβει το bandit
Σήμερα είδα αυτόν που μου πούλησε το bandit 650. Πήρε άλλη μηχανή και δεν είναι ευχαριστημένος. Τελικα καταλήξαμε πως μάλλον bandit 1250 επρεπε να πάρει.

Ραπτομηχανή!
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Μη πιασουμε ομως παλι κουβεντα και σ αυτο το θεμα, για τα BMW αν ειναι καλα η κακα μοτορια!!!
Παρακαλω πολυ!!!! Smileys drinking beer Emoticon
Δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Είναι πολύ καλα. Έγραψε κανείς κάτι άλλο στο παρόν νήμα;
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.289
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Είναι πολύ καλα. Έγραψε κανείς κάτι άλλο στο παρόν νήμα;
Καταλαβαινομαστε...νομιζω!!!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μη πιασουμε ομως παλι κουβεντα και σ αυτο το θεμα για τα BMW, αν ειναι καλα η κακα μοτορια!!!
Παρακαλω πολυ!!!! Smileys drinking beer Emoticon
Μίλα ρε Κούλη, καντους παν ρε τα μοθνιά...
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Σήμερα είδα αυτόν που μου πούλησε το bandit 650. Πήρε άλλη μηχανή και δεν είναι ευχαριστημένος. Τελικα καταλήξαμε πως μάλλον bandit 1250 επρεπε να πάρει.

Ραπτομηχανή!
Τι πήρε;
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Επειδή μου έσκασε και πμ προ ολίγου απο άνωθεν
Εγώ κόβω την πλάκα στον Απάτσι και στα πενφέ (αν και σε αυτό το νημα για το οποίο μου ήρθε πμ δεν του έγραψα και κάτι)

Σόρυ Μάνο αν σε πείραξε κάτι πραγματικά Smileys drinking beer Emoticon
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Επειδή μου έσκασε και πμ προ ολίγου απο άνωθεν
Εγώ κόβω την πλάκα στον Απάτσι και στα πενφέ (αν και σε αυτό το νημα για το οποίο μου ήρθε πμ δεν του έγραψα και κάτι)

Σόρυ Μάνο αν σε πείραξε κάτι πραγματικά Smileys drinking beer Emoticon
Ρε συ εμένα δεν με πειράζει τπτ και το έχω αποδείξει, ούτε τραβάω κολλήματα με μηχανάκια και εταιρείες, περιμένω όμως από το περίγυρο μου να ξέρουν πότε μιλάμε σοβαρά και πότε κάνουμε χαβαλέ, ειδάλλως χάνουμε το νόημα και όσο αφορά τα Πενφέ να ξέρεις ότι μπορεί να έχω Πενφέ αλλά Πεφεδάκιας δεν θα γίνω ποτέ..
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Αυτό που δεν κατάλαβα ποτέ μου ειλικρινά ήτανε γιατί όλοι κοιτάμε την ιπποδύναμη πρώτα και τελευταία τα φρένα , τις αναρτήσεις, το βάρος κ.λ.π. πράγματα που ορίζουν το κράτημα και την απολαυση της μοτοσυκλέτας. Υπάρχει καμμία καλυτερευση σ'αυτα ή ας οψεται η brembo και η ohlins ? ...καλά για το βάρος ούτε τα 400 άλογα δεν θα μας φτάνουν σε λίγο....! cdefghigi
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αστα αυτά ρε Καρλομαγνο που εχεις αβαταρ ακομα το Yamaha του λαού. Ποτε θα ανεβάσεις την Μερσεντα; Έκανες κανένα χλμ με το νεο εργαλείο ή μπα;


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
tonguetonguetonguetongue
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Ρε συ εμένα δεν με πειράζει τπτ και το έχω αποδείξει, ούτε τραβάω κολλήματα με μηχανάκια και εταιρείες, περιμένω όμως από το περίγυρο μου να ξέρουν πότε μιλάμε σοβαρά και πότε κάνουμε χαβαλέ, ειδάλλως χάνουμε το νόημα και όσο αφορά τα Πενφέ να ξέρεις ότι μπορεί να έχω Πενφέ αλλά Πεφεδάκιας δεν θα γίνω ποτέ..
Praising
Πενφέ καβαλαμε, πενφεδες δε γινόμαστε λέμε..
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Αυτό που δεν κατάλαβα ποτέ μου ειλικρινά ήτανε γιατί όλοι κοιτάμε την ιπποδύναμη πρώτα και τελευταία τα φρένα , τις αναρτήσεις, το βάρος κ.λ.π. πράγματα που ορίζουν το κράτημα και την απολαυση της μοτοσυκλέτας. Υπάρχει καμμία καλυτερευση σ'αυτα ή ας οψεται η brembo και η ohlins ? ...καλά για το βάρος ούτε τα 400 άλογα δεν θα μας φτάνουν σε λίγο....! cdefghigi
Και με τα αμάξια το ίδιο δε γινεται;
Οσο πάνε βαραίνουν..
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Αυτό που δεν κατάλαβα ποτέ μου ειλικρινά ήτανε γιατί όλοι κοιτάμε την ιπποδύναμη πρώτα και τελευταία τα φρένα , τις αναρτήσεις, το βάρος κ.λ.π. πράγματα που ορίζουν το κράτημα και την απολαυση της μοτοσυκλέτας. Υπάρχει καμμία καλυτερευση σ'αυτα ή ας οψεται η brembo και η ohlins ? ...καλά για το βάρος ούτε τα 400 άλογα δεν θα μας φτάνουν σε λίγο....! cdefghigi
Οχι όλοι
 
N

notakos600

Guest
Αγόρασα πριν από έξι χρόνια το CBR1000RR κούτα, όχι για κόντρες, ούτε για καγκουριλικια.
Μετά από 3 χρόνια έβγαλα τα clipons κι έβαλα τιμόνι.
Όταν ένα μηχανάκι έχει γρήγορη γεωμετρία, πλαίσιο αλουμινίου, ίσως τα καλύτερα φρένα και ένα μοτέρ που ξεπερνάει τα 160-170 άλογα είναι εμπειρία once for a life time και πρέπει να την ζήσουν όλο και περισσότεροι με σύνεση και υπευθυνότητα.
Το τι είναι χρηστικό και ταξιδιάρικο είναι από άλλο Handbook.
Μην μπερδευομαστε όταν συζητάμε.
 
Last edited by a moderator:

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Αγόρασα πριν από έξι χρόνια το CBR1000RR κούτα, όχι για κόντρες, ούτε για καγκουριλικια.
Μετά από 3 χρόνια έβγαλα τα clipons κι έβαλα τιμόνι.
Όταν ένα μηχανάκι έχει γρήγορη γεωμετρία, πλαίσιο αλουμινίου, ίσως τα καλύτερα φρένα και ένα μοτέρ που ξεπερνάει τα 160-170 άλογα είναι εμπειρία once for a life time και πρέπει να την ζήσουν όλο και περισσότεροι με σύνεση και υπευθυνότητα.
Το τι είναι χρηστικό και ταξιδιάρικο είναι από άλλο Handbook.
Μην μπερδευομαστε όταν συζητάμε.
ο Κόναν ο βάρβαρος είσαι;
 
Top Bottom