ΑΓΟΡΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ!!!!

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Λοιπόν ο κύβος ερρίφθη,και έχω καταλήξει σ' αυτά τα δύο.

Το πρώτο είναι καινούργιο στοκ ,το έχω δει πριν 1,5 χρόνια, και το δεύτερο το είδα το περασμένο σάββατο.Το σουτζούκι όντως είναι με τα χιλιόμετρα που αναφέρονται, όπως το είδα.Και τα δύο αποθηκευμένα σε κλειστό χώρο.
Η ερώτηση λοιπόν προς το φόρουμ,και κυρίως προς τα γνωστά πουροτεκνα του φόρουμ ποίο απ' τα δύο να πάρω,και τι πρέπει να προσέξω.
Προσωπικά κλείνω προς το Μπαντιτ,αλλά ο μηχανικός μου (george konidis) γνωστός γκουρού των Καβασάκι,μου λέει Χόντα με κλειστά μάτια ως καινούργιο,και ως πιο αξιόπιστο.
Ο πωλητής του σουτζούκι μου είπε ότι στο μηχανάκι, προληπτικά,θα αλλαχθούν τσιμουχες μπροστινου,θα γίνει καθάρισμα καρμπυρατέρ,και εάν χρειάζεται, καθάρισμα και πλαστικοποιηση ρεζερβουάρ.Ακουω γνώμες.ΜΟΝΟΝ για αυτά τα δύο,καθότι αυτά και μόνον,γουστάρω.(ειδικά το σουτζούκι μου την δίνει άσχημα)
Δεν έχουμε αλλάξει πολλές κουβέντες Παναγιώτη.Τσεκαρα για τηλέφωνο σου αλλά δεν έχεις στο προφίλ.

Αν θες τη γνώμη του μικρότερου κατά 13 χρόνια Ωmega κάνε το παρακάτω και θα με θυμάσαι όσο καβαλάς...

Ξέχνα το bandit.
Πες πως δεν υπάρχει...


Θα μπεις παλι στο car.gr και θα βρεις κάποιες αγγελίες με CBF του 08'+(ψεκαστό) με ελάχιστα χιλιόμετρα και κάποια έξτρα δίνοντας 3000-4000 και τέλος.
Θα έχεις παπί...
Θα έχεις ξεκούραστη βόλτα...
Θα έχεις και αξιόπιστο ταξιδιαρικο...
Ολα σε ένα.
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Απ την ακινησια η βενζινη θαναι σαν ...κολλα
Θες ενα σερβις στα καρμπ ,καθαρισμα ρεζερβουαρ κ νεα σωληνακια καυσιμου-

Ξεραινονται και τα ελαστικα μερη... πιθανες διαρροες σε τσιμουχες μπροστινου, τρομπες φρενων,..Φλατζα Η στην κεφαλη...... προβληματα σε δαγκανες..


Στην αρχη ολα θαναι οκ
Η επομενη περιοδος ...κανα 6μηνο, θαναι η νεκρανασταση....και ρουλεμαν τιμονιου μπορει να ζητήσει....

Ειχα μηχανη με 22.000χλμ απο 20ετη ακινησια, και εχω γνωστους με ιδια.....λοξα Bike
Μύθος

Κάποτε στην δουλειά είχαν πάρει κάτι hornet 600αρια( 2004)
Αφού περπάτησε ελάχιστα ( 260χλμ)
Εγκαταλείφθηκε στο υπόγειο.
Το ανέσυρα το 2018
Απλά πέταξα την βενζίνη και έβαλα καινούργια μπαταρία.
Μετά από λίγες προσπάθειες πήρε μπροστά.
Ούτε τσιμουχες έσκασαν ούτε τίποτα.
Ως σήμερα.
Εννοείται ότι αλλάχτηκαν λάστιχα,λάδια μπουζί.
Τα καρμπυρατέρ δεν πειρσχτηκαν ΚΑΘΌΛΟΥ
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Δεν έχουμε αλλάξει πολλές κουβέντες Παναγιώτη.Τσεκαρα για τηλέφωνο σου αλλά δεν έχεις στο προφίλ.

Αν θες τη γνώμη του μικρότερου κατά 13 χρόνια Ωmega κάνε το παρακάτω και θα με θυμάσαι όσο καβαλάς...

Ξέχνα το bandit.
Πες πως δεν υπάρχει...


Θα μπεις παλι στο car.gr και θα βρεις κάποιες αγγελίες με CBF του 08'+(ψεκαστό) με ελάχιστα χιλιόμετρα και κάποια έξτρα δίνοντας 3000-4000 και τέλος.
Θα έχεις παπί...
Θα έχεις ξεκούραστη βόλτα...
Θα έχεις και αξιόπιστο ταξιδιαρικο...
Ολα σε ένα.
Είχα αυτό που ανέβασες(καρμπυρατέρ) και ήμουν υπερευχαριστημενος!!!Χωρίς abs..

Επειδή όμως οι ανάγκες μας όπως και τα αντανακλαστικά μας αλλάζουν καλό θα ήταν να έχει το μηχανάκι σου.

Πιστεύω ότι τα 6100 είναι ΛΙΓΑ για αυτά που μπορεί να σου προσφέρει το CBF σε σχέση με αυτά που ζητάνε για "κουδουνίστρες" κλπ..
ΑΠΛΑ μπορείς να βρεις εξαιρετικό μεταχειρισμένο (καρμπυρατέρ με abs) κάτω από 3000 καθώς και ψεκαστό όπως σου έγραψα.
Θα γλιτώσεις χρήματα...

Το δικό μου το έδωσα με 82.000 χλμ και ήταν ΠΕΝΑ.Έκανα χαζομάρα που το έδωσα.

Αν θέλεις βοήθεια με πρόταση μεταχειρισμένου ή με μηχανάκια πέριξ Πρέβεζας μη διστάσεις.

CBF600S και θα με θυμάσαι λεωωω..
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Μύθος

Κάποτε στην δουλειά είχαν πάρει κάτι hornet 600αρια( 2004)
Αφού περπάτησε ελάχιστα ( 260χλμ)
Εγκαταλείφθηκε στο υπόγειο.
Το ανέσυρα το 2018
Απλά πέταξα την βενζίνη και έβαλα καινούργια μπαταρία.
Μετά από λίγες προσπάθειες πήρε μπροστά.
Ούτε τσιμουχες έσκασαν ούτε τίποτα.
Ως σήμερα.
Εννοείται ότι αλλάχτηκαν λάστιχα,λάδια μπουζί.
Τα καρμπυρατέρ δεν πειρσχτηκαν ΚΑΘΌΛΟΥ
Εγώ πάλι πήρα πριν 3 χρόνια κ100 του 86... Από ακινησία 20 ετων
Καθάρισμα ρεζερβουάρ.. Νέα τρόμπα βενζίνης, κ σωληνάκια που ήταν σουρωτήρι... και καθάρισμα μπεκ
Με το που άρχισα να την κυκλοφορω.. . Επισκευή τρόμπες φρένων μπρος πίσω, τσιμουχες εμπρός...σέρβις μιζας.. Και μετά έκανε διακοπες.. ραισαν και οι 2 πολλ/στες! .. Τις δαγκάνες απλά τις ξεκολλησα, δεν άλλαξα κάτι.
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.415
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Ο πωλητής του σουτζούκι μου είπε ότι στο μηχανάκι, προληπτικά,θα αλλαχθούν τσιμουχες μπροστινου,θα γίνει καθάρισμα καρμπυρατέρ,και εάν χρειάζεται, καθάρισμα και πλαστικοποιηση ρεζερβουάρ.Ακουω γνώμες.ΜΟΝΟΝ για αυτά τα δύο,καθότι αυτά και μόνον,γουστάρω.(ειδικά το σουτζούκι μου την δίνει άσχημα)

ΥΓ Τσιγαράκης και φροντισμένη μηχανή??Και με λίγα χιλιόμετρα?Και θα αλλάξει τσιμούχες-καθαρίσει καρμπυρατέρ-πλαστικοποιήσει ρεζερβουάρ?? Ούτε οι Μόντυ Πάιθονς τέτοιο ανέκδοτο.!!

Το Honda αβλεπί,καινούργιο γαρ και είσαι ήσυχος από την πρώτη μιζιά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Εγώ πάλι πήρα πριν 3 χρόνια κ100 του 86... Από ακινησία 20 ετων
Καθάρισμα ρεζερβουάρ.. Νέα τρόμπα βενζίνης, κ σωληνάκια που ήταν σουρωτήρι... και καθάρισμα μπεκ
Με το που άρχισα να την κυκλοφορω.. . Επισκευή τρόμπες φρένων μπρος πίσω, τσιμουχες εμπρός...σέρβις μιζας.. Και μετά έκανε διακοπες.. ραισαν και οι 2 πολλ/στες! .. Τις δαγκάνες απλά τις ξεκολλησα, δεν άλλαξα κάτι.
Ρε τίποτα το γ*******δι.
Δεν μου έδωσε την ευχαρίστηση να του βάλω χέρι.
Πέρα από ότι ξεβουλωσα τον νεροχύτη στο ντεπόζιτο.
Τίγκα στην σκόνη και στην γύρη από διάφορα φυτά και δέντρα
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Παναβουρ... Κάνε βουρ
Θα στο φάει το μηχανακι
Κρύβε λόγια ρε Μπάμπη... cde


Bandit πάρε Πάνο.. Βandit!!!

Bandit και "το Μάνα" Τσατσαρωνάκη...



RollingRollingRolling
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
παντως το μαγαζι με το cbf, εχει και εναλλακτικες , μπορει να βολευτει μια χαρα ο παναβουρ

 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.655
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
παντως το μαγαζι με το cbf, εχει και εναλλακτικες , μπορει να βολευτει μια χαρα ο παναβουρ

Σε λίγα χρόνια,εκεί με βλέπω.Να φορτώνω και ελιές και λαδακι.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Μύθος

Κάποτε στην δουλειά είχαν πάρει κάτι hornet 600αρια( 2004)
Αφού περπάτησε ελάχιστα ( 260χλμ)
Εγκαταλείφθηκε στο υπόγειο.
Το ανέσυρα το 2018
Απλά πέταξα την βενζίνη και έβαλα καινούργια μπαταρία.
Μετά από λίγες προσπάθειες πήρε μπροστά.
Ούτε τσιμουχες έσκασαν ούτε τίποτα.
Ως σήμερα.
Εννοείται ότι αλλάχτηκαν λάστιχα,λάδια μπουζί.
Τα καρμπυρατέρ δεν πειρσχτηκαν ΚΑΘΌΛΟΥ
Μύθος λέω κι εγώ.
Εχω αγοράσει κάποιες μοτο πολύχρονης ακινησίας. Μάλιστα τις προτιμώ επειδή συνήθως έχουν και λίγα χλμ και είναι και αληθινά..
Τέτοια ήταν και τα δύο τελευταία μου μηχανάκια.

Στους ελέγχους που έκανα (όχι εγώ οπτικά) αλλά στο συνεργείο δεν αλλάχτηκε τίποτα σε όλα αυτά τα τρομακτικά που αναφέρονται. Δεν θα άλλαζε ο μηχανικός ούτε σωληνάκια μιας και ήταν εύκαμπτα και σε καλή κατάσταση. Αλλά επέμενα εγώ για καινούρια (με μηδενικό κόστος πρακτικά).


Μια φορά μονο μου έτυχε ξεραμένο σωληνάκι βενζίνης σε παλιό τρανσάλπ που καθόταν 7 χρόνια απο τον προηγούμενο ιδιοκτήτη. Τίποτα περισσότερο.

Λάστιχα, μπουζί και λάδια είτε κινούνται είτε όχι, πρέπει να αλλαχτύν με το που έρχονται στα χέρια μας για να ξέρουμε απο που αρχίζουμε να μετράμε τα σέρβις. Αυτά είναι αναλώσιμα έτσι κι αλλιώς.

Λοιπόν ο κύβος ερρίφθη,και έχω καταλήξει σ' αυτά τα δύο.

Το πρώτο είναι καινούργιο στοκ ,το έχω δει πριν 1,5 χρόνια, και το δεύτερο το είδα το περασμένο σάββατο.Το σουτζούκι όντως είναι με τα χιλιόμετρα που αναφέρονται, όπως το είδα.Και τα δύο αποθηκευμένα σε κλειστό χώρο.
Η ερώτηση λοιπόν προς το φόρουμ,και κυρίως προς τα γνωστά πουροτεκνα του φόρουμ ποίο απ' τα δύο να πάρω,και τι πρέπει να προσέξω.
Προσωπικά κλείνω προς το Μπαντιτ,αλλά ο μηχανικός μου (george konidis) γνωστός γκουρού των Καβασάκι,μου λέει Χόντα με κλειστά μάτια ως καινούργιο,και ως πιο αξιόπιστο.
Ο πωλητής του σουτζούκι μου είπε ότι στο μηχανάκι, προληπτικά,θα αλλαχθούν τσιμουχες μπροστινου,θα γίνει καθάρισμα καρμπυρατέρ,και εάν χρειάζεται, καθάρισμα και πλαστικοποιηση ρεζερβουάρ.Ακουω γνώμες.ΜΟΝΟΝ για αυτά τα δύο,καθότι αυτά και μόνον,γουστάρω.(ειδικά το σουτζούκι μου την δίνει άσχημα)

Θα έλεγα bandit, αλλά δεν λέω επειδή είναι γυμνό και είσαι και γέρος άνθρωπος. Να πηγαίνεις μέχρι 120χλμ/ώρα για να μην τρως αέρα; Αμαρτία.

Μετά μένει το CBF, αλλά με 6100 αγοράζεις και στοκ μοτο τριετίας όχι 15ετίας! Πολλά τα λεφτά. Με φτιάχνει πάντως που είναι καινούριο και αν δεν είναι μηχανή που θα πουλήσεις σε 3-4 χρόνια αλλά θα κρατήσεις για όσο αντέχεις ίσως να αξίζει.


Προσωπικά θα κοιτούσα σε πιο νορμάλ τιμές μοντέλα και ας έχουν και 30000 χλμ. Τόσο το bandit όσο και το CBF δεν καταλαβαίνουν απο χλμ. Με 3κ παίρνεις διαμάντι όποιο και απο τα δύο μοντέλα και αν ψάξεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.289
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Ότι λέει ο Νικόλας με το μαντήλι το καλαματιανό, περί του συγκεκριμένου εμπόρου!!!!!

Αν είναι απ αυτόν η αγορά, προτίμησε το χονδα απ τον άλλον!!
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Μύθος λέω κι εγώ.
Μυθος δεν ειναι παιδια
Ομως οτι και να ζητησει, θα εχεις μοτο με λιγα χλμ...και στο τελος συμφερει
Και εγω τις προτιμω..

Τα περι μυθου τωρα...
Φιλος πηρε πριν 5-6 χρονια 900ευρω μια αφρικα με 45.000χλμ αν θυμαμαι καλα...πολλα χρονια καθησιο..
Του πηγε 1800 τελικα

Ομως εχει μια αφρικα απερπατητη..
Η πλακα ειναι οτι παραπονιεται οτι το παλιο του αφρικα με πανω απο 250.000χλμ μπαινει καλυτερα στις στροφες!
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Ότι λέει ο Νικόλας με το μαντήλι το καλαματιανό, περί του συγκεκριμένου εμπόρου!!!!!

Αν είναι απ αυτόν η αγορά, προτίμησε το χονδα απ τον άλλον!!

Αρα λοιπόν .... εγώ ..... σε κανεναν από τους δύο μελλοντικά. :cool:
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Μυθος δεν ειναι παιδια
Ομως οτι και να ζητησει, θα εχεις μοτο με λιγα χλμ...και στο τελος συμφερει
Και εγω τις προτιμω..

Τα περι μυθου τωρα...
Φιλος πηρε πριν 5-6 χρονια 900ευρω μια αφρικα με 45.000χλμ αν θυμαμαι καλα...πολλα χρονια καθησιο..
Του πηγε 1800 τελικα

Ομως εχει μια αφρικα απερπατητη..
Η πλακα ειναι οτι παραπονιεται οτι το παλιο του αφρικα με πανω απο 250.000χλμ μπαινει καλυτερα στις στροφες!
Δες τι γίνεται, και αν το φιλοσοφήσεις θα καταλάβεις πως τζάμπα τυραννιόμαστε για πολλά.
Σε όλα τα φόρουμ, σε όλες τις παρέες, σε όλα τα μοτοκαφενεία, σε όλες τις συζητήσεις, παίρνει πάντα κάποιος το πιο τραβηγμένο σενάριο και το θέτει σαν benchmark. Είτε αφορά λάδια, είτε αφορά λάστιχα, είτε αφορά το πόσο θα μείνει η μπαταρία αχρησιμοποίητη ή η βενζίνη στο ρεζερβουάρ κλπ.

Και έχουν δίκιο. Στις ακραίες περιπτώσεις όλα αυτά τα καταστροφικά μπορεί και να συμβούν. Δεν λένε δηλαδή παπαρολογίες. Υπάρχει βάση πίσω απο αυτά που γράφει ο καθένας. Αλλά πιάνουμε πάντα την ακραία περίπτωση και την κάνουμε νόμο. Και πορευόμαστε με βάση αυτό. Ενώ δεν είναι καθόλου έτσι τα πράγματα. Ούτε τα κράνη είναι για πέταμα μετά απο 4 χρόνια (αν έχουν φορεθεί μονο σε ταξίδια), ούτε τα λάστιχα μετά απο 4 χρόνια (αν η μοτο είναι συνέχεια σε γκαράζ), ούτε αν κάτσει η βενζίνη στο ντεπόζιτο 6 μήνες θα πάθει κάτι, ούτε αν κάνεις με τα ίδια λάδια 8κ χλμ αντί για 5κ χλμ θα γίνει κάτι. Για κάθε κανόνα υπάρχουν δεκάδες εξαιρέσεις.

Πιάνουμε πάντα το ακραίο σενάριο. Σε όλα.
Και δεν έχει να κάνει μονο με μοτό αυτό. Με οτιδήποτε αγοράζεται και υπάρχει κοινό το οποίο το συζητάει. Κινητά, υπολογιστές, κιθάρες, drone, ψαροντούφεκα και πάει λέγοντας.

Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και έτσι πρέπει να αντιμετωπίζεται.
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Ειχες βλεψεις για καποιον απ τους δυο???

Εμπειρια στη συλλογη μαντηλιων προσθετω .... για τον δευτερο πριν απο χρονια ....! cde

Βασικα πολυ προσοχη και ελεγχος σε μεταχειρισμενο αγνωστου ιδιοκτητη ή και ..... επωνυμου εμπορου ...!.

Σημερα στο συνεργειο ( επεξ: εκει συχναζω για καφε .....tongue) χτυπιοταν ενας προσφατα νεο-αγοραστης μεταχειρο Κazer Κawasaki διοτι του ανακοινωσαν οτι δεν υπαρχουν ανταλλακτικα για το μοτερ αυτο .....!abcde
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.837
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Λοιπόν ο κύβος ερρίφθη,και έχω καταλήξει σ' αυτά τα δύο.

Το πρώτο είναι καινούργιο στοκ ,το έχω δει πριν 1,5 χρόνια, και το δεύτερο το είδα το περασμένο σάββατο.Το σουτζούκι όντως είναι με τα χιλιόμετρα που αναφέρονται, όπως το είδα.Και τα δύο αποθηκευμένα σε κλειστό χώρο.
Η ερώτηση λοιπόν προς το φόρουμ,και κυρίως προς τα γνωστά πουροτεκνα του φόρουμ ποίο απ' τα δύο να πάρω,και τι πρέπει να προσέξω.
Προσωπικά κλείνω προς το Μπαντιτ,αλλά ο μηχανικός μου (george konidis) γνωστός γκουρού των Καβασάκι,μου λέει Χόντα με κλειστά μάτια ως καινούργιο,και ως πιο αξιόπιστο.
Ο πωλητής του σουτζούκι μου είπε ότι στο μηχανάκι, προληπτικά,θα αλλαχθούν τσιμουχες μπροστινου,θα γίνει καθάρισμα καρμπυρατέρ,και εάν χρειάζεται, καθάρισμα και πλαστικοποιηση ρεζερβουάρ.Ακουω γνώμες.ΜΟΝΟΝ για αυτά τα δύο,καθότι αυτά και μόνον,γουστάρω.(ειδικά το σουτζούκι μου την δίνει άσχημα)

Ως πρώην κάτοχος CBF 600S ABS του ‘09 θα σου έλεγα να πας σε αυτό το μηχανάκι αλλά όπως αναφέρθηκε και παραπάνω το ίδιο θα σου πω και εγώ, να κοιτάξεις σε μεταχειρισμένο και σίγουρα σε injection με ABS!
Τα 6.100 είναι ΠΑΡΑ πολλά!
Σκέψου ότι το δικό μου το είχα πάρει καινούργιο το 2013 με 6.500€!
Εγώ πάλι πήρα πριν 3 χρόνια κ100 του 86... Από ακινησία 20 ετων
Καθάρισμα ρεζερβουάρ.. Νέα τρόμπα βενζίνης, κ σωληνάκια που ήταν σουρωτήρι... και καθάρισμα μπεκ
Με το που άρχισα να την κυκλοφορω.. . Επισκευή τρόμπες φρένων μπρος πίσω, τσιμουχες εμπρός...σέρβις μιζας.. Και μετά έκανε διακοπες.. ραισαν και οι 2 πολλ/στες! .. Τις δαγκάνες απλά τις ξεκολλησα, δεν άλλαξα κάτι.
Μην το ξανά πούμε Μπάμπη!
Έτσι είναι τα Πενφε….!


Tooth Tooth Tooth
 
Top Bottom