KTM 790 Adventure vs. Yamaha Tenere 700 vs. BMW F850GS Adventure

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Versys βαριά να πηγαίνει 182 km/h
Εκτός αν βάλεις 100αρα shell ( και καλά)

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έχω δει παραπάνω στο κοντέρ. Τώρα κατα πόσο είναι αληθινά...άλλου παπά ευαγγέλιο.

Υ.Γ Σε Αούτομπαν στην Γερμανία που επιτρέπεται...όχι εδώ! Εδω τηρώ τα όρια (επειδη διαβάζουν και όργανα, κάτσε να φυλαχτούμε εστω και τελευταία στιγμή)...:rolleyes:
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Έχω δει παραπάνω στο κοντέρ. Τώρα κατα πόσο είναι αληθινά...άλλου παπά ευαγγέλιο.

Υ.Γ Σε Αούτομπαν στην Γερμανία που επιτρέπεται...όχι εδώ! Εδω τηρώ τα όρια (επειδη διαβάζουν και όργανα, κάτσε να φυλαχτούμε εστω και τελευταία στιγμή)...:rolleyes:
RollingRollingRollingRollingRolling
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Έχω δει παραπάνω στο κοντέρ. Τώρα κατα πόσο είναι αληθινά...άλλου παπά ευαγγέλιο.

Υ.Γ Σε Αούτομπαν στην Γερμανία που επιτρέπεται...όχι εδώ! Εδω τηρώ τα όρια (επειδη διαβάζουν και όργανα, κάτσε να φυλαχτούμε εστω και τελευταία στιγμή)...:rolleyes:
το κοντερ του στρωμα του 2007 ,αλλα κ μεχρι του 2012 εκλεβαν καθως η ταχυτητα μεγαλωνε
οταν ελεγε το κοντερ 205χλμ(τα ειχα πιασει 2 φορες) ,τα πραγματικα χλμ ηταν ουτε 180
στα 135 κοντερ ,120 πραγματικα
κ το νεο στρωμα του 2019 κλεβει συνεχως 5 χλμ σε ολη την κλιμακα
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
το κοντερ του στρωμα του 2007 ,αλλα κ μεχρι του 2012 εκλεβαν καθως η ταχυτητα μεγαλωνε
οταν ελεγε το κοντερ 205χλμ(τα ειχα πιασει 2 φορες) ,τα πραγματικα χλμ ηταν ουτε 180
στα 135 κοντερ ,120 πραγματικα
κ το νεο στρωμα του 2019 κλεβει συνεχως 5 χλμ σε ολη την κλιμακα

Το πιστεύω. Όχι μόνο για το Vstrom, αλλά για όλα τα μηχανάκια.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Το πιστεύω. Όχι μόνο για το Vstrom, αλλά για όλα τα μηχανάκια.

Το tiger δεν κλεβει ουτε χιλιομετρο.Η πρακτικη ολων πλεον ειναι να κλεβει σταθερα +5 χλμ για να μην εχουν θεμα με την υπερβαση των οριων.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Το tiger δεν κλεβει ουτε χιλιομετρο.Η πρακτικη ολων πλεον ειναι να κλεβει σταθερα +5 χλμ για να μην εχουν θεμα με την υπερβαση των οριων.
Κάθε κανόνας έχει τις εξαιρέσεις του.;)
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Κατά την δική σας άποψη. There is not replacement for the displacement.

εμ!....εμ!.... ναι , βεβαια .....!

00032SW7K79NM4O5-C122-F4.jpg


Οποιος δεν συμβιβαστει με την ιδεα οτι μοτοσυκλετα σημαινει μονο 2 ροδες και το πολυ πολυ 2 κυλινδροι θα αναζητα αγωνιωδως και επι ματαιω την γαληνη της ψυχης του ...... επι της γης μοντελων, τουλαχιστον .............!cdefghi
 
Top Bottom