Στο φτερο,απαντησεις για οτι δεν χρειαζεται να ανοιχτει νεο θεμα.

Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Βρήκα ένα που τα λέει όπως θέλω να τα λέει και φαίνεται όπως θέλω να φαίνεται, δυστυχώς εκει κάτω σε εσάς και θέλω να δω εκ πρώτης αν αξίζει να ασχοληθώ με τόσο μακρινές περιπτώσεις. Θα πρέπει να δω πρώτα αν μπορεί κάποιος να το δει, να δώσει ένα πρώτο οκ, και μετά να κατέβω εγώ και πόσες τυχόν μέρες θα χρειαστώ. (και μόνο που τα έγραψα κουράστηκα...)
Καλά όχι πως τα άλλα δύο που βρήκα είναι καλύτερα από άποψη απόστασης. Ένα στην Δράμα και ένα στην Σκιάθο.

Γμσε τα!

Κοίτα. Άμα κατέβεις και σου βγει μάπα το καρπούζι, θα κοιτάξουμε μήπως κάνουμε κάτι να γυρίσεις σπίτι καβαλητός και όχι με το ΚΤΕΛ......................:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Αρκεί να κάνεις γρήγορα όσο υπάρχει............ το κάτι άλλο. :cool::cool::cool:
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Κοίτα. Άμα κατέβεις και σου βγει μάπα το καρπούζι, θα κοιτάξουμε μήπως κάνουμε κάτι να γυρίσεις σπίτι καβαλητός και όχι με το ΚΤΕΛ......................:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Αρκεί να κάνεις γρήγορα όσο υπάρχει............ το κάτι άλλο. :cool::cool::cool:
Σατανάαααααα!:D

Ψάχνω μόνο F650 GS μονοκύλινδρο Κώστα. Έκλεισε αυτό, επειδή όσο κοιτούσα "γενικώς μοντέλα" και "μήπως αυτό; μήπως το άλλο; μήπως πράσινο παπαγάλο;" δεν έπαιρνα απόφαση. Πιο πολύ μπερδευόμουν....και χωρίς λόγο κιόλας.
Τα έβαλα σοβαρά κάτω, χαρτί και μολύβι, τι θέλω από ένα μηχανάκι σήμερα και μέχρι που φτάνω για να πάρω ένα μοντέλο καλό και όχι το φτηνότερο του car.gr στον τύπο του.
Είδα πως θέλω ένα λίγο πιο δυνατό Himalayan και κοίταξα το μοντέλο που είναι σαν μεταχειρισμένο πιο κοντά σε αυτό που θα έπαιρνα καινούριο αν είχε παραπάνω άλογα.
Και ως εκ θαύματος ξαναβρέθηκα μπροστά στην αρχική μου επιλογή, το μικρό πενφεδάκι. ;)

Μπορεί να περάσει ο καιρός, να μην βρω και να συμβιβαστώ με κάτι άλλο που θα σκάσει μπροστά μου. Αλλά τέτοιο θέλω, και τέτοιο ψάχνω.
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Σατανάαααααα!:D

Ψάχνω μόνο F650 GS μονοκύλινδρο Κώστα. Έκλεισε αυτό, επειδή όσο κοιτούσα "γενικώς μοντέλα" και "μήπως αυτό; μήπως το άλλο; μήπως πράσινο παπαγάλο;" δεν έπαιρνα απόφαση. Πιο πολύ μπερδευόμουν....και χωρίς λόγο κιόλας.
Τα έβαλα σοβαρά κάτω, χαρτί και μολύβι, τι θέλω από ένα μηχανάκι σήμερα και μέχρι που φτάνω για να πάρω ένα μοντέλο καλό και όχι το φτηνότερο του car.gr στον τύπο του.
Είδα πως θέλω ένα λίγο πιο δυνατό Himalayan και κοίταξα το μοντέλο που είναι σαν μεταχειρισμένο πιο κοντά σε αυτό που θα έπαιρνα καινούριο αν είχε παραπάνω άλογα.
Και ως εκ θαύματος ξαναβρέθηκα μπροστά στην αρχική μου επιλογή, το μικρό πενφεδάκι. ;)

Μπορεί να περάσει ο καιρός, να μην βρω και να συμβιβαστώ με κάτι άλλο που θα σκάσει μπροστά μου. Αλλά τέτοιο θέλω, και τέτοιο ψάχνω.



Άμα με δεις από κοντά, θα ξεχάσεις και πενφέ και πράσινα άλογα......τουίτ-τουίτ....τσίου-τσίου....


abcdefghgk
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.


Άμα με δεις από κοντά, θα ξεχάσεις και πενφέ και πράσινα άλογα......τουίτ-τουίτ....τσίου-τσίου....


abcdefghgk
RollingRollingRollingRollingRolling

Μπα μοτοαγαπούλη. Θα επιμείνω στην επιλογή μου.;)
 

User S-T

well know member
Δημοσιεύσεις
3.640
ειδισαρα. 157 εκατομηρια εδωσε λεει ο Στηβ Μεζος για αγορα οικιας στο μπεβερλι χιλ. τι να κανει ο ανθρωπος Απιβδησε. αφου δεν εβρισκε Τριαρι στην Κυψελη.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Παιδιά, έχουμε κανέναν σύντροχο Δραμινό στην παρέα;
Απο ότι φαίνεται δεν έχουμε....

Μήπως έχουμε απο Κερατσίνι κανέναν που να κατέχει το θέμα ελέγχου μεταχειρισμένης μηχανής;
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.180
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Απο ότι φαίνεται δεν έχουμε....

Μήπως έχουμε απο Κερατσίνι κανέναν που να κατέχει το θέμα ελέγχου μεταχειρισμένης μηχανής;

ο Απατσιος ειναι απο κει γυρω στο χιλιομετρο
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.174
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Απο ότι φαίνεται δεν έχουμε....

Μήπως έχουμε απο Κερατσίνι κανέναν που να κατέχει το θέμα ελέγχου μεταχειρισμένης μηχανής;
Πέστο, θα πάω και με τον Βαρελά που είναι μηχανικός.
 

Le Tavernier

member
Δημοσιεύσεις
854
Ηλικία
48
Περιοχή
Κατωχώρι Πορταριάς
Μοτοσυκλέτα
Aprilia ETV1000 Raid
Όνομα
Νικόλας
Περιοχή
Βόλος
Μόλις το Deauville κούνησε τον κωλαρικο του λέγοντας Oh Drake Oh Drake

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tracer

member
Δημοσιεύσεις
1.150
Ηλικία
62
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
Μοτοσυκλέτα
TRACER 900 GT
HONDA C50 (1985)
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΘΗΝΑ
αγορια καλημέρα.
μεγάλη προσοχή μην αφηνετε στην μπαγαζιερα πραγματα εχτες στην Θησέως και Δαβάκη αφησα την μηχανη για 5 λεπτα και μου άνοιξαν την μπαγαζιέρα και πήραν το τσαντάκι μου. δίπλωμα αδεια καρτες κινητο γιαλια εκαναν φτερα.ShotShotShotShotShot
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.174
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
αγορια καλημέρα.
μεγάλη προσοχή μην αφηνετε στην μπαγαζιερα πραγματα εχτες στην Θησέως και Δαβάκη αφησα την μηχανη για 5 λεπτα και μου άνοιξαν την μπαγαζιέρα και πήραν το τσαντάκι μου. δίπλωμα αδεια καρτες κινητο γιαλια εκαναν φτερα.ShotShotShotShotShot
Όχι ρε φίλε.....
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
αγορια καλημέρα.
μεγάλη προσοχή μην αφηνετε στην μπαγαζιερα πραγματα εχτες στην Θησέως και Δαβάκη αφησα την μηχανη για 5 λεπτα και μου άνοιξαν την μπαγαζιέρα και πήραν το τσαντάκι μου. δίπλωμα αδεια καρτες κινητο γιαλια εκαναν φτερα.ShotShotShotShotShot

Να τους κοπούν τα χέρια! Τσόγλανοι :mad:
 

User S-T

well know member
Δημοσιεύσεις
3.640
αγορια καλημέρα.
μεγάλη προσοχή μην αφηνετε στην μπαγαζιερα πραγματα εχτες στην Θησέως και Δαβάκη αφησα την μηχανη για 5 λεπτα και μου άνοιξαν την μπαγαζιέρα και πήραν το τσαντάκι μου. δίπλωμα αδεια καρτες κινητο γιαλια εκαναν φτερα.ShotShotShotShotShot
Κρίμα. Τι ζημιά (στην μπαγαζιερα ) σου έκαναν αν επιτρέπετε.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.174
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Προσωπικά δεν αφήνω τίποτε στο top case μόνο το κράνος και αυτό είναι αυτό που έχω για μέσα στην πόλη.
 

tracer

member
Δημοσιεύσεις
1.150
Ηλικία
62
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
Μοτοσυκλέτα
TRACER 900 GT
HONDA C50 (1985)
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΘΗΝΑ
Top Bottom