Πρώτη μηχανή

The mechanic

member
Δημοσιεύσεις
593
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Ηλεκτρικό; Εγω; Ρε είστε με τα καλά σας; Hammer Smash:confused: Τα βλέπω και γελάω, ειδικά αυτά τα πατίνια...βλέπεις μαντράχαλους 1.80 νταμάρια πάνω σε αυτές τις μλκιες...πάνε οι μηχανόβιοι λιγοστέψαμε μάγκες...cdefghigi

Για αρχή ας βγει το Α2 με το καλό. Μετά βλέπω προφανώς πόσα θα μαζέψω και σίγουρα θα υπάρχουνε και άλλες επιλογές αγοράς μέχρι τότε. Μπορεί να εμφανιστώ και με κάνα CBX500, who knows :p
Cb500x; δεν νομίζω ότι αξίζει ρε συ Τάσο. Με τα ιδια χρήματα παίρνεις το mt07 με περιοριστη για το α2 τον οποίο φυσικά αφαιρείς εύκολα.
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Για Α2 είναι άριστη επιλογή και κρατάει και μεταπωλητική αξία. Πανάκριβο βέβαια, αλλά αν του βγαίνουν τα κουκιά πολύ καλό.

Άριστο σε τι;
Ένα μέτριο μηχανακι είναι που αν δεν είχε την φτερούγα δεν θα έκανε ούτε τα μισά



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Άριστο σε τι;
Ένα μέτριο μηχανακι είναι που αν δεν είχε την φτερούγα δεν θα έκανε ούτε τα μισά



Sent from my iPhone using Tapatalk
Είναι ακριβό, το είπαμε αυτό. Αδικαιολόγητα ακριβό.
Αλλα για 500 κυβικά και Α2 κατηγορία γιατί το λες μέτριο; Απόδοση έχει στο όριο που επιτρέπει το δίπλωμα. Στρίβει μια χαρά για την κατηγορία και για αυτούς που απευθύνεται, φορτώνεται σαν γαϊδούρι, δεν καίει πολύ. Μια χαρά το βρίσκω στην κατηγορία του σε σχέση με τον ανταγωνισμό. Αν έπαιζε και κοντά στα 5500-6000 ευρώ όπως θα έπρεπε, θα ήταν και τίμιο.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Απο τα 1500 πηγαμε στα 5000,απο 15ετιας σε κουτα και στην κορφη κανελα.

Οταν βαζουμε πολλους στοχους συνηθως βαραμε στον γαμο του καραγκιοζη.Τασο στην αρχη νομιζα οτι καταλαβα τι ζητουσες αλλα απο ενα σημειο και μετα σε εχασα.
 

tedvj23

member
Δημοσιεύσεις
859
Περιοχή
Patra City
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Απο τα 1500 πηγαμε στα 5000,απο 15ετιας σε κουτα και στην κορφη κανελα.

Οταν βαζουμε πολλους στοχους συνηθως βαραμε στον γαμο του καραγκιοζη.Τασο στην αρχη νομιζα οτι καταλαβα τι ζητουσες αλλα απο ενα σημειο και μετα σε εχασα.

abcd
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Παιδιά απλά κουβέντα κάνουμε...

Δεν έχω ιδέα καταρχάς ΠΟΣΑ θα μαζέψω το καλοκαίρι. Μπορεί πράγματι να μαζέψω πολλά, μπορεί 1500 να δώσω, μπορεί 3000, μπορεί δεν ξέρω και εγω τι. Ακόμα και τίποτα μπορεί να μην πάρω. Δεν είναι όλα με βάση προγράμματος προφανώς...κουβέντα κάνουμε ξαναλέω.

Επίσης, δεν μπορώ να καταλάβω...δηλαδή τι το περίεργο ένας 22χρονος να θέλει On-off; Είναι δηλαδή μηχανές για άτομα άνω των 35 χρονών πχ; Δεν έχουνε ηλικίες οι μηχανές...
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Καθολου περιεργο.Τουλαχιστον οι μισοι εδω μεσα στην ηλικια σου ειχαν εντουρακια.

Απλα βαλε στοχο αυτο που σου αρεσει,ασχετα με αυτα που ακους και προσπαθησε να τον πετυχεις.
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Καθολου περιεργο.Τουλαχιστον οι μισοι εδω μεσα στην ηλικια σου ειχαν εντουρακια.

Απλα βαλε στοχο αυτο που σου αρεσει,ασχετα με αυτα που ακους και προσπαθησε να τον πετυχεις.
Αυτό ακριβώς............ Βάλε στόχο το τη θες εσύ και άσε τον κάθε άσχετο να λέει...
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Αυτό ακριβώς............ Βάλε στόχο το τη θες εσύ και άσε τον κάθε άσχετο να λέει...

Δεν ειναι θεμα ασχετοσυνης ρε Πανο.Ο καθενας προτεινει συμφωνα με τα δικα του θελω.
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Παιδιά απλά κουβέντα κάνουμε...


Επίσης, δεν μπορώ να καταλάβω...δηλαδή τι το περίεργο ένας 22χρονος να θέλει On-off; Είναι δηλαδή μηχανές για άτομα άνω των 35 χρονών πχ; Δεν έχουνε ηλικίες οι μηχανές...
ίσα-ίσα εγώ θεωρώ ότι ένα on-offάκι, είναι ότι καλύτερο μετά την πάπια, άν πηγαίνεις και χωματάκια είναι το καλύτερο σχολείο, εμένα απο τα 18 όλα τα μηχανάκια μου ήταν on-off, τώρα στα ...........ήντα έκανα δοκιμή με streetάκι και δέν μου βγήκε, ίσως να μήν είμαι αντικειμενικός γιατί τα γουστάρω πολύ
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Τάσο αγόρι μου, πάρε γνώμες και μην κολλάς. Τα φόρουμ για αυτό είναι, για συζητήσεις, πολλές φορές ίσως και ατέλειωτες χωρίς να καταλήξουν κάπου. Και ρώτα για καινούριο και ρώτα για μεταχειρισμένο και ρώτα από Ninja μέχρι Τρανσαλπ. Δεν είναι κακό να ρωτάς και να ζυγίζεις αυτά που σου λένε, ούτε είναι έγκλημα να αλλάζουν να οικονομικά σου δεδομένα ή οι σκέψεις σου και απο μεταχειρισμένο να ψάχνεις και για καινούριο. Ειδικά όταν λες πως η αγορά θα γίνει το καλοκαίρι. Ανοιξες το νήμα 8 μήνες πριν το καλοκαίρι. Αν δουλέψεις και μαζέψεις, σαφώς μέχρι και καινούριο αγοράζεις!

Προχώρα, ακου τα όλα και στο τέλος κάνε ότι γουστάρεις εσύ.;)
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ηλεκτρικό; Εγω; Ρε είστε με τα καλά σας; Hammer Smash:confused: Τα βλέπω και γελάω, ειδικά αυτά τα πατίνια...βλέπεις μαντράχαλους 1.80 νταμάρια πάνω σε αυτές τις μλκιες...πάνε οι μηχανόβιοι λιγοστέψαμε μάγκες...cdefghigi

Για αρχή ας βγει το Α2 με το καλό. Μετά βλέπω προφανώς πόσα θα μαζέψω και σίγουρα θα υπάρχουνε και άλλες επιλογές αγοράς μέχρι τότε. Μπορεί να εμφανιστώ και με κάνα CBX500, who knows :p
Λοιπόν, άντε πάρε μηχανάκι γιατί βλέπω το thread σου να φτάνει τις 1000 σελίδες, άντε πάρε δίπλωμα και τα ξαναλέμε, μλκ ήμαρτον...abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Δεν ειναι θεμα ασχετοσυνης ρε Πανο.Ο καθενας προτεινει συμφωνα με τα δικα του θελω.
Όπως το είπες με δικά του θέλω όχι με του Τάσου όμως
 
Top Bottom