Ξενέρωσα

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Κοίτα
Πέρα απο την πλάκα ,επειδή βλέπω σοβαρευει το πράμα.
Το tracer είναι εργαλείο οτι και να λένε .
Αυτοι που σε πειράζουν καλοπροαίρετα πρεπει να τους ξεχωρίζεις.
Μην τους τσουβαλιαζεις ολους θείο...
Και επιτέλους γύρνα γιατί σαν γυναίκα σε κλιμακτηριο κάνεις.
Άστα διαλα
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Κοίτα
Πέρα απο την πλάκα ,επειδή βλέπω σοβαρευει το πράμα.
Το tracer είναι εργαλείο οτι και να λένε .
Αυτοι που σε πειράζουν καλοπροαίρετα πρεπει να τους ξεχωρίζεις.
Μην τους τσουβαλιαζεις ολους θείο...
Και επιτέλους γύρνα γιατί σαν γυναίκα σε κλιμακτηριο κάνεις.
Άστα διαλα
Eδώ είμαστε στου Νάκου..

 

Carduelis

new member
Δημοσιεύσεις
208
Ηλικία
64
Όνομα
Νότης Καλτσάς
Τι, αυτό ηταν;;;;;; πάμε καλα;;;;;;
Έχω πέσει απ τα σύννεφα!!!!
Εδω ρε πούλησαν εγγλέζικο μασινι από τα θεωρουμενα πιο αξιόπιστα στο πιο μοβορικο παλληκαρι της παρεας με ολα τα εντόσθια χειρουργημενα και βαλμένα ανάποδα, μαστόρια του κ@λου τσουρνεψαν με τα βεβηλα χέρια τους τα απόκρυφα της, οι μισοί του είπαμε να σφάξει τον τωρινό μαστορα, οι άλλοι μισοί να παλουκωσει τον προηγούμενο μαστορα μαζι και τον παλιό ιδιοκτήτη.
Εφτά σελίδες ξενέρωμα με εγγλέζικο μοτορι, και το φινάλε έτσι... γλυκαναλατο ρε φουστη μου;;;;
Δηλαδη ο Νακος, ο Νάκος (το ξαναλεω μπας και το πιστεψω!) που έχει ξεπαστρέψει και ψησει με τα ίδια του τα χέρια κοπαδια αμνοεριφια, και τα χει ταισει στα πεινασμένα στίφη μηχανοβιων μαζί με το άλλο το κουμασι τον ύπουλο τον ΝικοΧ αποφασισε ξαφνικα "να μην παιδεψει αλλο την ψυχουλα του" και να δωσει σε ολους συχωροχαρτι;;; ουτε μια σφαλιαρα; ουτε ενα βλεμμα απ αυτα που σε στέλνουν για καθαρες καλτσες;
Άσε το χειρότερο, αυτο που "ύστατα" δεν αντεχεται. Εφτα σελιδες ξενερωμα και ο επιλογος... στον Απατσι;;;;;;; στον Απατσι ρε σεις;;;; (το ξαναγραφω για να το χωνέψω!)
Στον θαλασσινο ινδιάνο που καβαλαει τρια διαπασων (ντάξει.... εστω κι απ τα μακριά!) κι αυτός να μας πετάει κατακεφαλα ενα "ω γεγοναι γεγοναι";;;;;;;;;;; που τιποτα δεν γεγοναι;
Τα λεφτά μας πίσω ρε!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.175
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Τι, αυτό ηταν;;;;;; πάμε καλα;;;;;;
Έχω πέσει απ τα σύννεφα!!!!
Εδω ρε πούλησαν εγγλέζικο μασινι από τα θεωρουμενα πιο αξιόπιστα στο πιο μοβορικο παλληκαρι της παρεας με ολα τα εντόσθια χειρουργημενα και βαλμένα ανάποδα, μαστόρια του κ@λου τσουρνεψαν με τα βεβηλα χέρια τους τα απόκρυφα της, οι μισοί του είπαμε να σφάξει τον τωρινό μαστορα, οι άλλοι μισοί να παλουκωσει τον προηγούμενο μαστορα μαζι και τον παλιό ιδιοκτήτη.
Εφτά σελίδες ξενέρωμα με εγγλέζικο μοτορι, και το φινάλε έτσι... γλυκαναλατο ρε φουστη μου;;;;
Δηλαδη ο Νακος, ο Νάκος (το ξαναλεω μπας και το πιστεψω!) που έχει ξεπαστρέψει και ψησει με τα ίδια του τα χέρια κοπαδια αμνοεριφια, και τα χει ταισει στα πεινασμένα στίφη μηχανοβιων μαζί με το άλλο το κουμασι τον ύπουλο τον ΝικοΧ αποφασισε ξαφνικα "να μην παιδεψει αλλο την ψυχουλα του" και να δωσει σε ολους συχωροχαρτι;;; ουτε μια σφαλιαρα; ουτε ενα βλεμμα απ αυτα που σε στέλνουν για καθαρες καλτσες;
Άσε το χειρότερο, αυτο που "ύστατα" δεν αντεχεται. Εφτα σελιδες ξενερωμα και ο επιλογος... στον Απατσι;;;;;;; στον Απατσι ρε σεις;;;; (το ξαναγραφω για να το χωνέψω!)
Στον θαλασσινο ινδιάνο που καβαλαει τρια διαπασων (ντάξει.... εστω κι απ τα μακριά!) κι αυτός να μας πετάει κατακεφαλα ενα "ω γεγοναι γεγοναι";;;;;;;;;;; που τιποτα δεν γεγοναι;
Τα λεφτά μας πίσω ρε!!!
PraisingPraisingPraising
ιδιαιτερα το σημειο εκεινο: "μαζι με το αλλο κουμάσι .............." RollingRollingRolling
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Τι, αυτό ηταν;;;;;; πάμε καλα;;;;;;
Έχω πέσει απ τα σύννεφα!!!!
Εδω ρε πούλησαν εγγλέζικο μασινι από τα θεωρουμενα πιο αξιόπιστα στο πιο μοβορικο παλληκαρι της παρεας με ολα τα εντόσθια χειρουργημενα και βαλμένα ανάποδα, μαστόρια του κ@λου τσουρνεψαν με τα βεβηλα χέρια τους τα απόκρυφα της, οι μισοί του είπαμε να σφάξει τον τωρινό μαστορα, οι άλλοι μισοί να παλουκωσει τον προηγούμενο μαστορα μαζι και τον παλιό ιδιοκτήτη.
Εφτά σελίδες ξενέρωμα με εγγλέζικο μοτορι, και το φινάλε έτσι... γλυκαναλατο ρε φουστη μου;;;;
Δηλαδη ο Νακος, ο Νάκος (το ξαναλεω μπας και το πιστεψω!) που έχει ξεπαστρέψει και ψησει με τα ίδια του τα χέρια κοπαδια αμνοεριφια, και τα χει ταισει στα πεινασμένα στίφη μηχανοβιων μαζί με το άλλο το κουμασι τον ύπουλο τον ΝικοΧ αποφασισε ξαφνικα "να μην παιδεψει αλλο την ψυχουλα του" και να δωσει σε ολους συχωροχαρτι;;; ουτε μια σφαλιαρα; ουτε ενα βλεμμα απ αυτα που σε στέλνουν για καθαρες καλτσες;
Άσε το χειρότερο, αυτο που "ύστατα" δεν αντεχεται. Εφτα σελιδες ξενερωμα και ο επιλογος... στον Απατσι;;;;;;; στον Απατσι ρε σεις;;;; (το ξαναγραφω για να το χωνέψω!)
Στον θαλασσινο ινδιάνο που καβαλαει τρια διαπασων (ντάξει.... εστω κι απ τα μακριά!) κι αυτός να μας πετάει κατακεφαλα ενα "ω γεγοναι γεγοναι";;;;;;;;;;; που τιποτα δεν γεγοναι;
Τα λεφτά μας πίσω ρε!!!

Τι Νακος και πρασσινα αλογα συνονοματε?Αρχισε να βαραει τον μαστορα με τριανταφυλλα για να μην βαλει τα κλαματα.

ΥΓ Στειλε ΙΒΑΝ,το δραμα ελαβε τελος.
 

Carduelis

new member
Δημοσιεύσεις
208
Ηλικία
64
Όνομα
Νότης Καλτσάς
Τι Νακος και πρασσινα αλογα συνονοματε?Αρχισε να βαραει τον μαστορα με τριανταφυλλα για να μην βαλει τα κλαματα.

ΥΓ Στειλε ΙΒΑΝ,το δραμα ελαβε τελος.
Ανησυχώ και για τον άλλο τον ΝίκοΧ. Ώρα είναι να χαλάσει κι αυτός και να κάνει το καντηλαναφτη στο Άγιον Όρος!! Ρε σειΣ δεν φτιάξατε φόρουμ.... αγιοβασιλιατικο παράρτημα στήσατε!
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Ανησυχώ και για τον άλλο τον ΝίκοΧ. Ώρα είναι να χαλάσει κι αυτός και να κάνει το καντηλαναφτη στο Άγιον Όρος!! Ρε σειΣ δεν φτιάξατε φόρουμ.... αγιοβασιλιατικο παράρτημα στήσατε!

Βρε ακομη και τα αγκαθια εβγαλε απο τα τριανταφυλλα σου λεω.Ρομπα μας εκανε.
 

Carduelis

new member
Δημοσιεύσεις
208
Ηλικία
64
Όνομα
Νότης Καλτσάς
Αυτή η κωλοσυνταγη που φτιάχνουνε με τον ΝίκοΧ την προβατίνα εκει πανω φταίει ή κάνα μονοποικιλιακο περίεργο. Τούς έχει κάνει μαλθακους κι αγαπησιαρηδες!!
Καβαλάνε εγγλέζικα μηχανάκια, κερνανε γλυκες κρέπες τα μαστόρια που τουΣ πιάνουν πωπουδακι....
Εκφυλισμός!!!
Ω γεγονε γεγονός που λέει κι ο Ινδιάνος μας!!
abcdefghgkDancingabcdefghgkDancing
 

nikos-x

new member
Δημοσιεύσεις
87
Ηλικία
57
Περιοχή
Ανατολικό Εορδαίας
Μοτοσυκλέτα
Varadero 1000
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Ανατολικό Εορδαίας
Ωωω!!! Νάκο μου, Νάκο μ*****άκο μ*****άκο μ*****άκο μ*****άκο μου!!! , , , το λέω πολλές φορές, για να το χωνέψουν οι άλλοι.
Ως πότε θα αφήνουμε τα αθηναϊκά δίποδα, ατιμώρητα;
Ως πότε θα υπομένουμε να ασελγούν στα άτριχα κορμάκια μας;
Ως πότε θα αφήνουμε τις γιαννιώτικες σιροπιαστές σειρήνες, να μας ατιμάζουν;;;

Όσπρια και νυστέρια στους άπιστους .


Αδερφάκι μ', , ,
Άμα ξενερώσες με την Αγγλίδα, έλα να την ανταλλάξουμε με τη δικιά μου, , , μόλις τη λαστίχωσα


Στάλθηκε από ΜούγκαΦον
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Ωωω!!! Νάκο μου, Νάκο μ*****άκο μ*****άκο μ*****άκο μ*****άκο μου!!! , , , το λέω πολλές φορές, για να το χωνέψουν οι άλλοι.
Ως πότε θα αφήνουμε τα αθηναϊκά δίποδα, ατιμώρητα;
Ως πότε θα υπομένουμε να ασελγούν στα άτριχα κορμάκια μας;
Ως πότε θα αφήνουμε τις γιαννιώτικες σιροπιαστές σειρήνες, να μας ατιμάζουν;;;

Όσπρια και νυστέρια στους άπιστους .


Αδερφάκι μ', , ,
Άμα ξενερώσες με την Αγγλίδα, έλα να την ανταλλάξουμε με τη δικιά μου, , , μόλις τη λαστίχωσα


Στάλθηκε από το Zumbo_S_2017 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγω το μονο λαστιχωμενο που βλεπω,ειναι ενα καροτσακι και αυτο παρκαρισμενο παρανομα.
 

nikos-x

new member
Δημοσιεύσεις
87
Ηλικία
57
Περιοχή
Ανατολικό Εορδαίας
Μοτοσυκλέτα
Varadero 1000
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Ανατολικό Εορδαίας
Εγω το μονο λαστιχωμενο που βλεπω,ειναι ενα καροτσακι και αυτο παρκαρισμενο παρανομα.
Γιατί δηλαδή;;;
Θεωρείς πως δεν είναι μια τίμια ανταλλαγή;;;
Αξίζει περισσότερα η Αγγλίδα σας;;;

Στάλθηκε από ΜούγκαΦον χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.175
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Γιατί δηλαδή;;;
Θεωρείς πως δεν είναι μια τίμια ανταλλαγή;;;
Αξίζει περισσότερα η Αγγλίδα σας;;;

Στάλθηκε από ΜούγκαΦον χρησιμοποιώντας Tapatalk


Πες τα ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ !!!!!
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Γιατί δηλαδή;;;
Θεωρείς πως δεν είναι μια τίμια ανταλλαγή;;;
Αξίζει περισσότερα η Αγγλίδα σας;;;

Στάλθηκε από ΜούγκαΦον χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οχι και ετσι ρε φιλαρακι.Βαλε κανα σταντ στο καροτσακι,εστω μια ζελατινα και το συζηταμε.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Ήμαρτον!!! ο σκληρος της Πτολεμαΐδας βγάζει σελφι.. με τις κοτες!!!
Hammer SmashHammer Smash


Ωπα ρε συντροχε,εγω βλεπω και καναδυο κοκορια.
 

nikos-x

new member
Δημοσιεύσεις
87
Ηλικία
57
Περιοχή
Ανατολικό Εορδαίας
Μοτοσυκλέτα
Varadero 1000
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Ανατολικό Εορδαίας
Ήμαρτον!!! ο σκληρος της Πτολεμαΐδας βγάζει σελφι.. με τις κοτες!!!
Hammer Smash

Κάπου εκεί στην άκρη του μυαλού σας, να έχετε στα υπόψιν, ότι μπορεί να έχετε την "τύχη" τους
 
Top Bottom