Καλάβρυτα -Πλανητέρο, Σάββατο 12/10

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.462
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Καλημέρα.
Πέτρο και υπόλοιπα παιδιά, τα προγνωστικά έδιναν βροχή μέχρι και το μεσημέρι για τα Καλάβρυτα σήμερα κι έτσι η εκδρομή μετατίθεται για το επόμενο Σάββατο, αν το επιτρέψει ο καιρός.
Θα μπορούσαμε να πάμε κάπου αλλού, αλλά πλέον δεν θα ίσχυε ο τίτλος του θέματος.
Μείνετε συντονισμένοι.
Καλημερα Πανο,
αλλαχθηκε η ημερομηνια και το πρωτο ποστ.
Οποτε συνεχιζετε κανονικα να οργανωνοσαστε για το επομενο Σαββατο 12 του Οκτωβρη.abcd
 
N

notakos600

Guest
Καλημερα Πανο,
αλλαχθηκε η ημερομηνια και το πρωτο ποστ.
Οποτε συνεχιζετε κανονικα να οργανωνοσαστε για το επομενο Σαββατο 12 του Οκτωβρη.abcd
Respect Γιάννη για την ευαισθησία και την ταχύτητα σου.
Να είσαι καλά φίλε!
Καλημέρα και σε εσένα.
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Καλημέρα.
Πέτρο και υπόλοιπα παιδιά, τα προγνωστικά έδιναν βροχή μέχρι και το μεσημέρι για τα Καλάβρυτα σήμερα κι έτσι η εκδρομή μετατίθεται για το επόμενο Σάββατο, αν το επιτρέψει ο καιρός.
Θα μπορούσαμε να πάμε κάπου αλλού, αλλά πλέον δεν θα ίσχυε ο τίτλος του θέματος.
Μείνετε συντονισμένοι.
Νότη, να ξέρεις πως σήμερα στις 9.00 υπήρξαν 2 Άτομα στα διόδια.. καθότι πολύ κουρασμένος από χθες έπεσα να κοιμηθώ νωρίς (μένοντας στην τελευταία ενημέρωση, πως η εκδρομή θα γίνει κανονικά).. φτάνοντας κατά τις 8.45 στο σημείο συνάντησης, βρήκα ένα ΚΤΜ 1090 να περιμένει.. συστηθήκαμε!! (ήταν ο Σωτήρης, nickname 'Ταχυδρόμος'').
Αφού τα είπαμε για λίγο και η ώρα περνούσε, δεν φαινόταν κανείς.. περίεργο του είπα! - οκ μπορεί κάποιος να αργήσει είπα.. αλλά εδώ δεν έχει φανεί κανείς - στάσου (είπα στον Σωτήρη) να μπω στο foroum, να δω μήπως συνέβει κάτι.. και εκεί είδα με στενοχώρια... πως η εκδομή ακυρώθηκε με πόστ (λίγο πριν της 12.00) - Λάθος!!

Βέβαια φταίω και'γω που ξυπνώντας το πρωί.. έφυγα από το σπίτι χωρίς να μπώ στο foroum (συνήθως το κάνω).. Μέγα λάθος!!
Στην συνέχεια είδα το πόστ του Άγγελου.. αλλά ο Σωτήρης είχε μια ιδέα, για καφέ στους Αγ.Θεοδώρους - και του είπα πάμε... ήδη είχε φάει μια κρυάδα! (που περίμενε να συναντήσει/γνωρίσει κόσμο) - τουλάχιστον να ζεστάνουμε λίγο καουτσούκ!!

..Τελικά με τον Σώτο βρεθήκαμε και Γείτονες.. χωρίς να γνωριζόμαστε.. πολύ καλό Παιδί! και σίγουρα θα τα λέμε..

Υ.Γ. Τελικά με 'τόσο εξαιρετικές συνθήκες'.. δεν κατάλαβα ποτέ γιατί δεν έγινε...


cdefghig cdefghigi ;) :) :( abcdefghabcdefghabcdefgh
 
N

notakos600

Guest
Νότη, να ξέρεις πως σήμερα στις 9.00 υπήρξαν 2 Άτομα στα διόδια.. καθότι πολύ κουρασμένος από χθες έπεσα να κοιμηθώ νωρίς (μένοντας στην τελευταία ενημέρωση, πως η εκδρομή θα γίνει κανονικά).. φτάνοντας κατά τις 8.45 στο σημείο συνάντησης, βρήκα ένα ΚΤΜ 1090 να περιμένει.. συστηθήκαμε!! (ήταν ο Σωτήρης, nickname 'Ταχυδρόμος'').
Αφού τα είπαμε για λίγο και η ώρα περνούσε, δεν φαινόταν κανείς.. περίεργο του είπα! - οκ μπορεί κάποιος να αργήσει είπα.. αλλά εδώ δεν έχει φανεί κανείς - στάσου (είπα στον Σωτήρη) να μπω στο foroum, να δω μήπως συνέβει κάτι.. και εκεί είδα με στενοχώρια... πως η εκδομή ακυρώθηκε με πόστ (λίγο πριν της 12.00) - Λάθος!!

Βέβαια φταίω και'γω που ξυπνώντας το πρωί.. έφυγα από το σπίτι χωρίς να μπώ στο foroum (συνήθως το κάνω).. Μέγα λάθος!!
Στην συνέχεια είδα το πόστ του Άγγελου.. αλλά ο Σωτήρης είχε μια ιδέα, για καφέ στους Αγ.Θεοδώρους - και του είπα πάμε... ήδη είχε φάει μια κρυάδα! (που περίμενε να συναντήσει/γνωρίσει κόσμο) - τουλάχιστον να ζεστάνουμε λίγο καουτσούκ!!

..Τελικά με τον Σώτο βρεθήκαμε και Γείτονες.. χωρίς να γνωριζόμαστε.. πολύ καλό Παιδί! και σίγουρα θα τα λέμε..

Υ.Γ. Τελικά με 'τόσο εξαιρετικές συνθήκες'.. δεν κατάλαβα ποτέ γιατί δεν έγινε...


cdefghig cdefghigi ;) :) :( abcdefghabcdefghabcdefgh
Ζητώ συγνώμη για την ταλαιπωρία, αλλά το thread ενημερώθηκε πριν τις 12 το βράδυ.
Επίσης υπήρχε κάλεσμα για όσους επρόκειτο να έρθουν σε post πριν τις οκτώ το βράδυ, όπου απάντησες μόνο εσύ...
Δεν ξέρω τι ακριβώς υποτίθεται πως δεν έκανα σωστά...
Πάντα πριν ξεκινήσουμε μπαίνουμε στο forum και ενημερωνόμαστε.
Επίσης πάντα δηλώνουμε γραπτώς πως θα συμμετέχουμε σε κάτι που έχει ανακοινωθεί, χωρίς να περιμένουμε από τον οργανωτή να διαθέτει μαντικές ικανότητες!
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ζητώ συγνώμη για την ταλαιπωρία, αλλά το thread ενημερώθηκε πριν τις 12 το βράδυ.
Επίσης υπήρχε κάλεσμα για όσους επρόκειτο να έρθουν σε post πριν τις οκτώ το βράδυ, όπου απάντησες μόνο εσύ...
Δεν ξέρω τι ακριβώς υποτίθεται πως δεν έκανα σωστά...
Πάντα πριν ξεκινήσουμε μπαίνουμε στο forum και ενημερωνόμαστε.
Επίσης πάντα δηλώνουμε γραπτώς πως θα συμμετέχουμε σε κάτι που έχει ανακοινωθεί, χωρίς να περιμένουμε από τον οργανωτή να διαθέτει μαντικές ικανότητες!
Ρε συ Νότη, δεν σε κατηγόρησα βρε Φίλε για κάτι (και γενικά είναι αρχή μου να μην κατηγορώ, πόσο μάλλον για κάτι τέτοιο - σιγά τα ωαά, δεν έγινε τίποτα).. ίσα ίσα ανέφερα πως είναι και Δικό μου λάθος... απλά θεωρώ πως βιαστήκαμε να το ακυρώσουμε!! - τίποτα παραπάνω..
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ζητώ συγνώμη για την ταλαιπωρία, αλλά το thread ενημερώθηκε πριν τις 12 το βράδυ.
Επίσης υπήρχε κάλεσμα για όσους επρόκειτο να έρθουν σε post πριν τις οκτώ το βράδυ, όπου απάντησες μόνο εσύ...
Δεν ξέρω τι ακριβώς υποτίθεται πως δεν έκανα σωστά...
Πάντα πριν ξεκινήσουμε μπαίνουμε στο forum και ενημερωνόμαστε.
Επίσης πάντα δηλώνουμε γραπτώς πως θα συμμετέχουμε σε κάτι που έχει ανακοινωθεί, χωρίς να περιμένουμε από τον οργανωτή να διαθέτει μαντικές ικανότητες!
Πάμε για το επόμενο.. BikeBike Να΄μαστε καλά!! BikeBikeBike
 
N

notakos600

Guest
Ρε συ Νότη, δεν σε κατηγόρησα βρε Φίλε για κάτι (και γενικά είναι αρχή μου να μην κατηγορώ, πόσο μάλλον για κάτι τέτοιο - σιγά τα ωαά, δεν έγινε τίποτα).. ίσα ίσα ανέφερα πως είναι και Δικό μου λάθος... απλά θεωρώ πως βιαστήκαμε να το ακυρώσουμε!! - τίποτα παραπάνω..
Αφού έδινε ψιλόβροχο μέχρι το μεσημέρι στα Καλάβρυτα ρε Γιώργο.
Το Σάββατο είναι κερασμένα όλα από μένα για να επανορθώσω φίλε!
(Κοίτα να δεις πόσοι θα πλακώσουν τώρα).
Rolling
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Αφού έδινε ψιλόβροχο μέχρι το μεσημέρι στα Καλάβρυτα ρε Γιώργο.
Το Σάββατο είναι κερασμένα όλα από μένα για να επανορθώσω φίλε!
(Κοίτα να δεις πόσοι θα πλακώσουν τώρα).
Rolling
Αν βάλεις και τις βενζίνες έρχομαι abcdefghgkabcdefghgk
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Το Σάββατο είναι κερασμένα όλα από μένα για να επανορθώσω φίλε!
Δεν θα ερχομουν.............................................................




































......................................αλλα θα ερθω!!!!!LaughLaugh
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.174
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Δεν θα ερχομουν.............................................................


......................................αλλα θα ερθω!!!!!LaughLaugh

ειδες κερασμα και ετρεξες ;;;;; :D:D:D:D:D:D






θα ερχομουν και γω ..................



















αλλά εχω ταξιδι της επομενη εβδομας
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Αφού έδινε ψιλόβροχο μέχρι το μεσημέρι στα Καλάβρυτα ρε Γιώργο.
Το Σάββατο είναι κερασμένα όλα από μένα για να επανορθώσω φίλε!
(Κοίτα να δεις πόσοι θα πλακώσουν τώρα).
Rolling


Τι να σου κάνω που θα είμαι κομματάκι μακρυά................
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
ειδες κερασμα και ετρεξες ;;;;; :D:D:D:D:D:D






θα ερχομουν και γω ..................



















αλλά εχω ταξιδι της επομενη εβδομας
Aλλιως θα ειχες στηθει στο ραντεβου αξημερωτα!!!!funny
 

Face

member
Δημοσιεύσεις
669
Ηλικία
55
Περιοχή
ATHENS
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI V-strom 650 XT
Όνομα
NIKOS
Αφού έδινε ψιλόβροχο μέχρι το μεσημέρι στα Καλάβρυτα ρε Γιώργο.
Το Σάββατο είναι κερασμένα όλα από μένα για να επανορθώσω φίλε!
(Κοίτα να δεις πόσοι θα πλακώσουν τώρα).
Rolling
Και εγω και εγω!!!!!! abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Παναγιωτη μου!!! Μαζι σου να ειμαι και το χρημα το περιφρονω!!!!GivingGivingGiving
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αφού έδινε ψιλόβροχο μέχρι το μεσημέρι στα Καλάβρυτα ρε Γιώργο.
Το Σάββατο είναι κερασμένα όλα από μένα για να επανορθώσω φίλε!
(Κοίτα να δεις πόσοι θα πλακώσουν τώρα).
Rolling
Ποτέ!.. Ντροπή!!... Εεεε όταν λέμε όλα!.. εννοούμε όλα!! RollingRollingRolling
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αν βάλεις και τις βενζίνες έρχομαι abcdefghgkabcdefghgk
Ποιές βενζίνες βρε Πάνο.. Κηροζίνη δεν καις Εσύ τώρα με το Πάπο! - τέτοια δεν καίνε οι αεροτουρμπίνες??

abcdefghgkDancingHappyabcdefghgabcdeRollingRollingRolling
 
Top Bottom