Καλάβρυτα -Πλανητέρο, Σάββατο 12/10

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.673
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Θα μπορούσαμε βέβαια πάντα (για να μη χάσουμε και αυτό το Σάββατο), να φέρουμε τη βόλτα πιο Ανατολικά καθώς τα πιο έντονα φαινόμενα φαίνονται μέχρι στιγμής στη δυτική Ελλάδα.
Θα μπορούσαμε π.χ. να την κάνουμε προς Πόρτο Χέλι ή ακόμα καλύτερα Γαλατά (έχει φρεσκοστρωμένο δρόμο) προορισμούς για τους οποίους δεν δείχνει κάτι το Σάββατο ......
Απλά υποθέσεις και προτάσεις κάνω επί των οποίων τον τελικό λόγο έχει αυτός που οργανώνει τη βόλτα.
 
N

notakos600

Guest
Θα μπορούσαμε βέβαια πάντα (για να μη χάσουμε και αυτό το Σάββατο), να φέρουμε τη βόλτα πιο Ανατολικά καθώς τα πιο έντονα φαινόμενα φαίνονται μέχρι στιγμής στη δυτική Ελλάδα.
Θα μπορούσαμε π.χ. να την κάνουμε προς Πόρτο Χέλι ή ακόμα καλύτερα Γαλατά (έχει φρεσκοστρωμένο δρόμο) προορισμούς για τους οποίους δεν δείχνει κάτι το Σάββατο ......
Απλά υποθέσεις και προτάσεις κάνω επί των οποίων τον τελικό λόγο έχει αυτός που οργανώνει τη βόλτα.
Όμορφη πρόταση Άγγελε!
Βλέποντας και κάνοντας φίλε.
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Θα μπορούσαμε βέβαια πάντα (για να μη χάσουμε και αυτό το Σάββατο), να φέρουμε τη βόλτα πιο Ανατολικά καθώς τα πιο έντονα φαινόμενα φαίνονται μέχρι στιγμής στη δυτική Ελλάδα.
Θα μπορούσαμε π.χ. να την κάνουμε προς Πόρτο Χέλι ή ακόμα καλύτερα Γαλατά (έχει φρεσκοστρωμένο δρόμο) προορισμούς για τους οποίους δεν δείχνει κάτι το Σάββατο ......
Απλά υποθέσεις και προτάσεις κάνω επί των οποίων τον τελικό λόγο έχει αυτός που οργανώνει τη βόλτα.

Όχι ρε αλήτη μαλλιά. Hammer Smash Να πάτε εκείθε στα βουνά απάνου και ν' αφήκετε για άλλη φορά Πόρους-Γαλατάδες. Με λιακάδα και ζέστη να τσαλαβουτήξουμε και λίγο εμείς τα καταπιεσμένα νιάτα........ Angry old manRolling


LaughLaugh 1funny
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Παιδιά ανατολικά δεν είναι ο Πόρος, Ανατολικά είναι πχ η παραλία Χειλιαδού ,ξέρωγώ.

chiliadou-beach.jpg
 
N

notakos600

Guest
Προτείνω να παραμείνει η εκδρομή για τα Καλάβρυτα-Πλανητέρο και σε περίπτωση βροχής να μετατεθεί για το επόμενο Σάββατο.
Η πρόταση για Ανατολική Πελοπόννησο μπορεί να μπει σε νέο θέμα εκδρομής.
 

PetrosPetr

member
Δημοσιεύσεις
667
Ηλικία
42
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Honda XL 650V Transalp
Όνομα
Petros
Έχω την εντύπωση ότι ο καιρός θα ξεθυμάνει νωρίτερα και το Σάββατο θα είναι μια χαρά.

Μετεωρολόγος βέβαια δεν είμαι αλλά έχω αυτήν την εντύπωση. Οπότε μπορούμε ακόμα να ελπίζουμε και να γίνει όπως ήταν αρχικά η πρόταση του Παναγιώτη.
 
N

notakos600

Guest
Έχω την εντύπωση ότι ο καιρός θα ξεθυμάνει νωρίτερα και το Σάββατο θα είναι μια χαρά.

Μετεωρολόγος βέβαια δεν είμαι αλλά έχω αυτήν την εντύπωση. Οπότε μπορούμε ακόμα να ελπίζουμε και να γίνει όπως ήταν αρχικά η πρόταση του Παναγιώτη.
Θα το δούμε και αύριο για να είμαστε σίγουροι.
 

kalampokas

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Περιοχή
Κυψέλη
Μοτοσυκλέτα
"Σούζυ" GsxF 650 "Σκλάβος" Cbf 125
Όνομα
Θανάσης
Περιοχή
Κυψελάρα πάουα
Rolling
Μουσακά έφαγα σήμερα ρε φίλε...το καλό όταν δεν έρχεται στη βόλτα η γυναίκα...
Αξία ανεκτίμητηGreeting
 
Top Bottom