Καλάβρυτα -Πλανητέρο, Σάββατο 12/10

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Κρίμα 15 φεύγω για Σιγκαπούρη για καμμία 15αρια μέρες, θα τα ξαναπούμε την Άνοιξη.

και τι θα απογίνει η λαίλαπα τόσο καιρό....??? θα πάθει κοκομπλόκο..... θέλει στοργή.... θέλει χάδια...
 
N

notakos600

Guest
και τι θα απογίνει η λαίλαπα τόσο καιρό....??? θα πάθει κοκομπλόκο..... θέλει στοργή.... θέλει χάδια...
Θα την φυλάω εγώ...θα την κάνω καμιά βόλτα και φυσικά θα κοιμάται στα ζεστά με τις δικές μου...
Ε φανταστικέ Ινδιάνε?Rolling
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Θα την φυλάω εγώ...θα την κάνω καμιά βόλτα και φυσικά θα κοιμάται στα ζεστά με τις δικές μου...
Ε φανταστικέ Ινδιάνε?Rolling
E ναι.....
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.256
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Κρίμα 15 φεύγω για Σιγκαπούρη για καμμία 15αρια μέρες, θα τα ξαναπούμε την Άνοιξη.
Τ Γιατι το νοεμβριο μπαινει η λαιλαπα σε χειμερεια ναρκη , δεν αντεχει το κρυο?abcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Τ Γιατι το νοεμβριο μπαινει η λαιλαπα σε χειμερεια ναρκη , δεν αντεχει το κρυο?abcdefghgk
"Οχι ο "Αρης δυσκολεύεται... Η λαίλαπα τον Χειμώνα είναι στο στοιχείο της...
 

Arisxios

member
Δημοσιεύσεις
1.846
Ηλικία
56
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Πατίνι
Όνομα
Αρης
Περιοχή
Πειραιας
E ναι.....



Λέγε εσύ είναι και οταν γυρίσεις αντί για το σήμα της Yamaha θα έχει την προπέλα !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Μιας και το Σαββατο 05 του μηνος δεν το επετρεψε ο καιρος ,λεω την δευτερη εβδομάδα του Οκτώβρη, Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος, μπορούμε να εκδράμουμε στα Καλάβρυτα για καφέ και όποιοι γουστάρουμε συνεχίζουμε για ποταμίσιο ψάρι στο μαγευτικό Πλανητέρο.
Ραντεβού στο parking πριν τα διόδια της Ελευσίνας στις 09:00, μίζα στις 09:15.
Ρυθμός τουριστικός.
Νότη στο πρώτο σκέλος θα μπορέσω να έρθω, για το καφεδάκι και την απαραίτητη δόση χιλιομετρων φυσικά, μετά θα επιστρέψω γιατί 16:00 δουλεύω και πρέπει να είμαι πίσω !!
BikeBike
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Από χτες το βράδυ κάπου την άρπαξα (δυστυχώς ξέρω πού) :mad: και είμαι μπουκωμένος με καταρροή. Bcdef

Αν δεν συνέλθω εντελώς μέχρι το βραδάκι, δεν μπορώ να έρθω κείθε πάνου στα βουνά......:confused:

Αν είναι να έρθω, θα γράψω εδώ για να ξέρουν οι διοργανωτές ποιούς περιμένουν και ποιούς όχι.:(
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.422
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Από χτες το βράδυ κάπου την άρπαξα (δυστυχώς ξέρω πού) :mad: και είμαι μπουκωμένος με καταρροή. Bcdef

Αν δεν συνέλθω εντελώς μέχρι το βραδάκι, δεν μπορώ να έρθω κείθε πάνου στα βουνά......:confused:

Αν είναι να έρθω, θα γράψω εδώ για να ξέρουν οι διοργανωτές ποιούς περιμένουν και ποιούς όχι.:(
Σωστος ,κοιτα να γιανεις και βολτες θα εχεις οσες θες μετα.
Στα τζουμερκα το Σαββατο που καναμε τη γυρα ,την εκανα εμπηρετος και βουλωμενος ,να τετοιος μλκς ειμαι χαχαχαχα.
Θυμαμαι πως δεν ακουγα απο κανενα αυτι,αλλα με αποζημιωσαν οι εικονες που μαζεψα και το στροφιλικι .
Βεβαια τοτε ειχε και ενα ξεγυρισμενο 37αρι εξω .....
 
Top Bottom