ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ

thimiospoul

member
Δημοσιεύσεις
719
Ηλικία
46
Περιοχή
ΚΟΖΑΝΗ
Μοτοσυκλέτα
fz6 s2 2007
Όνομα
ΘΥΜΙΟΣ
Παραγγελία 2 ζευγαρια παπουτσια 120 ευρώ με αντικαταβολή με σκοπό να κρατήσω αυτό που μου κάνει, να επιστρέψω το άλλο και να μου επιστρέψουν το 60αρι.Παραλαβη 13 μέρες μετά,δοκιμαζω, κρατάω,στελνω και χθες βλέπω ότι μου επέστρεψαν 120 αντί για 60 ευρώ! Ευχαριστώ πολυ intersportSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.188
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Εμένα πάει με τα πόδια από την Μεταμόρφωση στον Κορυδαλλό, 5η μέρα στον δρόμο...
Μπελυ ντανζζζζζζ αφού


Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
Παραγγελία 2 ζευγαρια παπουτσια 120 ευρώ με αντικαταβολή με σκοπό να κρατήσω αυτό που μου κάνει, να επιστρέψω το άλλο και να μου επιστρέψουν το 60αρι.Παραλαβη 13 μέρες μετά,δοκιμαζω, κρατάω,στελνω και χθες βλέπω ότι μου επέστρεψαν 120 αντί για 60 ευρώ! Ευχαριστώ πολυ intersportSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
Μην ξεχάσεις να τους πάρεις να τους πεις τα κάλαντα!!!
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
1
Παραγγελία στις Oct. 24 2020

H σελίδα του Ali λέει: Duisburg-Linehaul Arrival 2020-11-20

Το 1TRACKING λέει:
2020-12-04 09:17:25 Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

Το 17TRACK.NET Δεν το βρίσκει .

ΤΑ ΕΛΤΑ δεν το βρίσκουν .

Το bpost2.be
04-12-2020 09:17:25 Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

Θα δείξει...

2
Παραγγελία στις Oct. 24 2020
Έφτασε σε περίπου 10 ημέρες από Ευρωπαϊκή αποθήκη.

3
Παραγγελία στις Oct. 24 2020 από Ευρωπαϊκή αποθήκη.

H ιστορία
Στις 12 Νοεμβρίου στις 13:33 φτάνει μήνυμα στο viber "Το προϊον είναι καθοδόν προς παράδοση" .
Στις 19:14 φτάνει μήνυμα στο κινητό για ανεπιτυχή παράδοση στις 10:00 το πρωί . Ούτε να καλυφθούν δεν ξέρουν...
Τους πήρα τηλέφωνο και λένε το ποίημα πως έλειπα .
Τους απάντησα πως έχω ένα κάταγμα στο πόδι (είχα ραγισματάκι στο μεγάλο δάκτυλο του ποδιού) και πως δεν μπορώ να μετακινηθώ .
-Δεν προλάβατε να ανοίξετε όταν χτύπησε το κουδούνι μου είπε .
-Ο μικρός δεν έχει σχολείο και η σύζυγος είναι σε εργασία από το σπίτι .
-Εγώ ξέρω πως ήρθε, θέλετε κάτι άλλο ;
-Να μου φέρετε το δέμα .
-Δεν μπορούμε...
-Και θα έρθω εγώ με το κάταγμα ;
-Ας έρθει κάποιος δικός σας .
Από εκείνο το σημείο και μετά η ιστορία είναι για ενηλίκους . Έστειλα και ένα μεϊλ στα κεντρικά και την Δευτέρα με πήραν τηλέφωνο... κάτι άκουσαν και αυτοί σε σοφτ βερσιον...
Το παρέδωσαν στις 16 A-G-S courier

4
Παραγγελία στις Oct. 24 2020
9/12/2020, 15:44 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

5
Παραγγελία στις Oct. 24 2020
Hand over to airline 2020-10-28 από την σελίδα του Αλι . Δεν έχω άλλη ενημέρωση , θα δείξει και αυτό .

6
Παραγγελία στις Oct. 24 2020
11/12/2020, 07:26 Κ.Μ.Δ. ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΙΞΗ ΣΕ Κ.Μ.Δ. ΠΕΙΡΑΙΑ
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Χθες είδα φορτηγάκι κουριερ.. Διπλο παρκάρει έξω απ το σπιτι.. Βγαίνει, ανοίγει πίσω βγάζει το δέμα, αγναντεύει από μακρια τα κουδουνια στην είσοδο.. Σημειώνει κάτι πάνω στο δέμα, μπαίνει μέσα και φεύγει.. Praising
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Χθες είδα φορτηγάκι κουριερ.. Διπλο παρκάρει έξω απ το σπιτι.. Βγαίνει, ανοίγει πίσω βγάζει το δέμα, αγναντεύει από μακρια τα κουδουνια στην είσοδο.. Σημειώνει κάτι πάνω στο δέμα, μπαίνει μέσα και φεύγει.. Praising
Γερακίσιο μάτι ! ooops Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
 

gs1100n

new member
Δημοσιεύσεις
343
Ηλικία
44
Όνομα
Νίκος
Τα Ελτα Πορτα πόρτα Μεταμόρφωσης το 2007 μου εφαγε ενα Arai rx7 που ειχα παραγγείλει μεσω ebay..
Εκτος απο αυτο 20 χρονιά τωρα που ψωνιζω απο ebay ali κτλ ποτέ δεν ειχα θεμα..
Helmetcity εχω πάρει 2 arai σε μια βδομάδα στην πορτα μ.. Προσοχή γιατί ενώ στο site αγοράζεις πχ το κρανος 500ευρώ , η χρέωση που θα γινει απο την ελληνική Τράπεζα θα είναι με δικο της καπέλο συν κανα 30ευρώ..χωρις να φταιει το helmetcity..
Σπανια αγοραζω απο Ελλαδα εκτος κ αν δεν εχω επιλογη ή βιάζομαι..
Κρανος ποτέ απο Ελλαδα πάντως δεν αξιζει για κανενα λόγο να πληρώσεις πχ 800ευρώ για Arai gp οταν εξω το αγοραζεις 600ευρω
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.534
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
1
Παραγγελία στις Oct. 24 2020

H σελίδα του Ali λέει: Duisburg-Linehaul Arrival 2020-11-20

Το 1TRACKING λέει:
2020-12-04 09:17:25 Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

Το 17TRACK.NET Δεν το βρίσκει .

ΤΑ ΕΛΤΑ δεν το βρίσκουν .

Το bpost2.be
04-12-2020 09:17:25 Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

Θα δείξει...



χωρίς να ξέρω το tracking number, ξέρω γιατί δεν το βρίσκει(ούτε θα το βρει ποτέ δλδ) πάρε με αύριο τηλ να σε πω 2-3 πληροφορίες για να γνωρίζεις Παναώτη.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Τα Ελτα Πορτα πόρτα Μεταμόρφωσης το 2007 μου εφαγε ενα Arai rx7 που ειχα παραγγείλει μεσω ebay..
Εκτος απο αυτο 20 χρονιά τωρα που ψωνιζω απο ebay ali κτλ ποτέ δεν ειχα θεμα..
Helmetcity εχω πάρει 2 arai σε μια βδομάδα στην πορτα μ.. Προσοχή γιατί ενώ στο site αγοράζεις πχ το κρανος 500ευρώ , η χρέωση που θα γινει απο την ελληνική Τράπεζα θα είναι με δικο της καπέλο συν κανα 30ευρώ..χωρις να φταιει το helmetcity..
Σπανια αγοραζω απο Ελλαδα εκτος κ αν δεν εχω επιλογη ή βιάζομαι..
Κρανος ποτέ απο Ελλαδα πάντως δεν αξιζει για κανενα λόγο να πληρώσεις πχ 800ευρώ για Arai gp οταν εξω το αγοραζεις 600ευρω
Τι εννοείς σου τόφαγε;
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Παλικαρια από Αγγλία πλερωνουμε τελωνείο;;;
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.609
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Εχουμε κανα γνωστο στην ACS εχω ενα δεμα με ανταλλακτικα απο Κρητη εχουν φτασει Αθηνα και αγνοουνται!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δέμα με ACS έφυγε από Αθήνα για Καρδίτσα στις 06/12 και ακόμα έρχεται...abcdBcdefBcdefBcdef
Το δικό μου έφυγε 7/12 από Μεταμόρφωση για Κορυδαλλό (10 λεπτά με το μηχανάκι) και ακόμα στον δρόμο είναι και λές εσύ για Καρδίτσα; abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
 
N

notakos600

Guest
Σήμερα παρέλαβα από την ACS το κινητό που είχα παραγγείλει Rolling Rolling Rolling

 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.469
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Top Bottom