ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Έχω παραγγείλει κάτι ακουστικά από τις 2 του μηνός και ένα κινητό από την προηγούμενη Παρασκευή, λέτε να έρθουν μέσα στο 2020?
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Πήρα ένα tablet, στις 03/12 το πήρε η εταιρία courier στα χέρια της και ακόμα να έρθει απο την Μαγούλα. Άντε ρε παιδιά και έχει Euroleague σήμερα να χαζέψουμε Yes
Και ναί ήρθε μήνυμα να πάω να το παραλάβω σήμερα απο ένα σημείο εξυπηρέτησης !!!
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Έχω παραγγείλει κάτι ακουστικά από τις 2 του μηνός και ένα κινητό από την προηγούμενη Παρασκευή, λέτε να έρθουν μέσα στο 20

Έχω παραγγείλει κάτι ακουστικά από τις 2 του μηνός και ένα κινητό από την προηγούμενη Παρασκευή, λέτε να έρθουν μέσα στο 2020?
Λογικά ναι αλλά παίζει ρόλο και απο που το πήρες όπως επίσης με ποιά μεταφορική θα έρθει φιλαράκι....Οι χρόνοι παράδοσης διαφέρουν απο ότι εχω καταλάβει απο πρόσφατες παραγγελίες...
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
αγγλια
Άραξε τότε φίλε και θα έρθει, dont worry. Εγώ είχα παραγγείλει κάτι βινύλια απο το Amazon, έκαναν να φτάσουν 2 μήνες και κάτι ψιλά στα χέρια μου......
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Η γυναικα κατι εχει παραγγειλη για την κουζινα της το περιμενη καμμια 10ρια μερες ουτε με νοιαζει ποτε θαρθει οσο ποιο αργα τοσο ποιο καλα abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
Εγω οτι θελω για μενα τα εχω δρομολογιση για αργοτερα αφου δεν παω πουθενα
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Η γυναικα κατι εχει παραγγειλη για την κουζινα της το περιμενη καμμια 10ρια μερες ουτε με νοιαζει ποτε θαρθει οσο ποιο αργα τοσο ποιο καλα abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
Εγω οτι θελω για μενα τα εχω δρομολογιση για αργοτερα αφου δεν παω πουθενα
Άμα είναι για την κουζίνα βρε Δημήτρη για καλό είναι!! Με φαγητό, γλυκό θα έχει σχέση!!! Smileys drinking beer Emoticon Yes
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Η γυναικα κατι εχει παραγγειλη για την κουζινα της το περιμενη καμμια 10ρια μερες ουτε με νοιαζει ποτε θαρθει οσο ποιο αργα τοσο ποιο καλα abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
Εγω οτι θελω για μενα τα εχω δρομολογιση για αργοτερα αφου δεν παω πουθενα

Άμα είναι για την κουζίνα βρε Δημήτρη για καλό είναι!! Με φαγητό, γλυκό θα έχει σχέση!!! Smileys drinking beer Emoticon Yes
1607612087345.png
γι'αυτό θέλει ν'αργήσει...
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Άμα είναι για την κουζίνα βρε Δημήτρη για καλό είναι!! Με φαγητό, γλυκό θα έχει σχέση!!! Smileys drinking beer Emoticon Yes
Οτι θα εφτιαχνε πριν την παραγγελια θα φτιαχνει και μετα οποτενες ισχυει το οσο ποιο αργα τοσο ποιο καλα
 
Δημοσιεύσεις
718
Ηλικία
43
Μοτοσυκλέτα
Honda CB 500 X 2016 Warp Drive MK IX
Όνομα
Θοδωρής
Η μπλούζα με speedex ακόμα να φτάσει από 22 Νοεμβρίου. Μες το νόμο Αττικής . Ένα δέμα που παραγγειλα από Ολλανδία την ίδια μέρα , έχει έρθει προχθές Rolling
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.416
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Ρε γράμμα μου έστειλε ο χριστιανός από το Βόλο στις 2 Δεκεμβρίου και ακόμα δεν το έχω λάβει.και τα ΕΛΤΑ στο κοκομπλόκο!
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.544
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Οποιοσδήποτε ασχολείται με τις μεταφορές στην Ελλάδα χρονικά και στέλνει ή παραλαμβάνει προϊόντα, έχει μεγάλες καθυστερήσεις.
Χωρίς ΚΑΜΜΙΑ εξαίρεση.
Θέλει υπομονή από όλους. Προσωπικά δεν έχω καμμία παραγγελία εδώ και 20 ημέρες γιατί γνωρίζω τι συμβαίνει. Αν βέβαια έχω κάτι που θέλω να κάνω ως αγορά γίνεται με γνώμονα ότι δεν βιάζομαι και ας έρθει όποτε θελήσει.
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.544
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Θα πρότεινα να μην παραγγέλνει κανείς τίποτε εκτός από τα απολύτως απαραίτητα, μέχρι να περάσουν όλες οι γιορτές
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Θα πρότεινα να μην παραγγέλνει κανείς τίποτε εκτός από τα απολύτως απαραίτητα, μέχρι να περάσουν όλες οι γιορτές
Η γυναίκα μου έχασε το κινητό της, να μην παραγγείλει άλλο ρε Γιάννη;
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.544
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Η γυναίκα μου έχασε το κινητό της, να μην παραγγείλει άλλο ρε Γιάννη;
Φυσικά εφόσον κρίνεται απαραίτητο. Το έγραψα εξαρχής, βέβαια ο καθένας ορίζει τι είναι απαραίτητο για τον ίδιο.
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Ρε γράμμα μου έστειλε ο χριστιανός από το Βόλο στις 2 Δεκεμβρίου και ακόμα δεν το έχω λάβει.και τα ΕΛΤΑ στο κοκομπλόκο!
Υπάρχει μια εφεύρεση νέα που λέγεται ηλεκτρονικη αλληλογραφία....

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom