Veloce vs 1290 adve

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.159
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Ενα ZZR 1400
Ενα 1290
Ενα aprilia sxv 550
Ενα MAICO 700
Ενα WR 450F
Eνα ΥΖ 250 Ζ

Αυτά

εντάξει .....γυρνα πλευρό τωρα μην πιαστεις....:D:D:D:Dabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ενα ZZR 1400
Ενα 1290
Ενα aprilia sxv 550
Ενα MAICO 700
Ενα WR 450F
Eνα ΥΖ 250 Ζ

Αυτά
"Oλες τις παλιομπουρούχες ρε...
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Καμμιά γνώμη θα πούμε ή όλο στο τραλλαλό????Hammer Smashabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
Για `μένα προσωπικά αν υπήρχε θέμα διλήμματος θα κοιτούσα να δω τι παίζει και από θέμα υποστήριξης.
Για το 1290 υπάρχουν αρκετοί κάτοχοι οι οποίοι έχουν και ομάδα στο fb και μπορούν να σου λύσουν κάθε απορία. Όπως επίσης και στο θέμα του service θεωρώ πως υπάρχουν πλέον αρκετοί μάστορες που μπορούν να τα πιάσουν.
Το Veloce έχει κάνει πωλήσεις στην Ελλάδα? Δεν έχω ιδέα. Αν δεν υπάρχουν αρκετές πωλήσεις πάντως γενικά θα ψάχνεσαι μόνος σου για τα πάντα. Στα 1290 πλέον έχουν αρχίσει και βγαίνουν αγγελίες και για μεταχειρισμένα αξεσουάρ (βαλίτσες, εξατμίσεις κτλ) οπότε γλιτώνεις και αρκετά λεφτά έτσι μακροπρόθεσμα.
 

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
Σίγουρα υπάρχουν 3 επιλογές μόνο από την ίδια την ΚΤΜ. Φαντάσου τι γίνεται με τις after market. Τώρα μου έρχονται κατα νου τουλάχιστον άλλες 3-4 εταιρίες!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Για `μένα προσωπικά αν υπήρχε θέμα διλήμματος θα κοιτούσα να δω τι παίζει και από θέμα υποστήριξης.
Για το 1290 υπάρχουν αρκετοί κάτοχοι οι οποίοι έχουν και ομάδα στο fb και μπορούν να σου λύσουν κάθε απορία. Όπως επίσης και στο θέμα του service θεωρώ πως υπάρχουν πλέον αρκετοί μάστορες που μπορούν να τα πιάσουν.
Το Veloce έχει κάνει πωλήσεις στην Ελλάδα? Δεν έχω ιδέα. Αν δεν υπάρχουν αρκετές πωλήσεις πάντως γενικά θα ψάχνεσαι μόνος σου για τα πάντα. Στα 1290 πλέον έχουν αρχίσει και βγαίνουν αγγελίες και για μεταχειρισμένα αξεσουάρ (βαλίτσες, εξατμίσεις κτλ) οπότε γλιτώνεις και αρκετά λεφτά έτσι μακροπρόθεσμα.
Πυροβολάει λέμε.....

 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Mανο προς τι οι προβληματισμοι.....εχω την εντυπωση οτι στο καινουριο tracer κατι δεν σου κωλαει
Οχι ρωταω για λογαριασμό φιλου που ψήνεται για μια απο τις δυο,εγω του λέω να παρει tracer και να φάει τα ρέστα σουβλάκια..... Σήμερα θα πεσει το τελικό ψησιμο.....abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.159
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Top Bottom