Transalp!

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Babis pour vous.

Χωρίς να παίρνω όρκο, αυτό το μηχανάκι μπορεί να είναι και το δικό μου ή σίγουρα κάποιου γνωστού απο το τότε φόρουμ.

Μαύρο √
1999 μοντέλο √
με αυτοκόλλητα Mototrail στα ίδια σημεία που τα είχα εγώ √

cdefghigi

Βέβαια έχει και πράγματα πάνω που το δικό μου δεν είχε, όπως εξάτμιση και ohlins αλλά πέρασαν και χρόνια, μπορεί να προστέθηκαν στην πορεία
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Χωρίς να παίρνω όρκο, αυτό το μηχανάκι μπορεί να είναι και το δικό μου ή σίγουρα κάποιου γνωστού απο το τότε φόρουμ.

Μαύρο √
1999 μοντέλο √
με αυτοκόλλητα Mototrail στα ίδια σημεία που τα είχα εγώ √

cdefghigi

Βέβαια έχει και πράγματα πάνω που το δικό μου δεν είχε, όπως εξάτμιση και ohlins αλλά πέρασαν και χρόνια, μπορεί να προστέθηκαν στην πορεία
Transalp από ιδιοκτήτη 2 capo δεν θα αγόραζα... Προτιμώ τα παπουδια που πάνε κουτσα κουτσα. Η οιλινς δείχνει αναβάτη ανήσυχο με απαιτήσεις απ το μοτερ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Transalp από ιδιοκτήτη 2 capo δεν θα αγόραζα... Προτιμώ τα παπουδια που πάνε κουτσα κουτσα. Η οιλινς δείχνει αναβάτη ανήσυχο με απαιτήσεις απ το μοτερ
Το θες και ξυρισμένο ρε πστ μου..... Tooth Tooth Tooth
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Το θες και ξυρισμένο ρε πστ μου..... Tooth Tooth Tooth
Αρκουδος + γυναίκα =200 κιλά φορτίο.. Πάει το 600ρακι το μπιελωσες αχαχα.. (πλάκα κάνω)

Εντωμεταξύ το ειχε 4500 πριν.. Αποφεύγω τις συνδιαλαγες με νούμερα... Διασφαλιζω την ψυχική μου ηρεμια(δεν κάνω πλάκα)
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Αρκουδος + γυναίκα =200 κιλά φορτίο.. Πάει το 600ρακι το μπιελωσες αχαχα.. (πλάκα κάνω)

Εντωμεταξύ το ειχε 4500 πριν.. Αποφεύγω τις συνδιαλαγες με νούμερα... Διασφαλιζω την ψυχική μου ηρεμια(δεν κάνω πλάκα)
Στου 1999 δεν ανέβηκε η γυναίκα ούτε μια φορά.
Εχει να ανέβει σε μοτό μου απο το 2011.

Ηρέμησα! :cool:
 

scrabler

new member
Δημοσιεύσεις
324
Ηλικία
56
Περιοχή
Athens
Μοτοσυκλέτα
KLR 650
Όνομα
Giorgos
Στου 1999 δεν ανέβηκε η γυναίκα ούτε μια φορά.
Mε την ευκαιρία, να θυμισουμε βεβαια εδώ και λίγο την ιστορία που δεν τη λένε οι γιουτιουμπερς πως τα ΤΑ ΔΕΝ ήταν, ΔΕΝ είναι και ΔΕΝ θα είναι ΠΟΤΕ γκομενοπαγίδες αλλά αντίθετα ήταν η αγαπημένη μηχανή της "σοβαρής σχέσης". Όποια ανέβαινε επάνω ήταν η μέλλουσα "κυρία ΤΑ" και δεν κατέβαινε με τίποτα μα γι αυτό ήταν παράλληλα η αγαπημένη μηχανή της πεθεράς (μπράβο το αγόρι μας, άντε με το καλό το "στεφάνι" και σύντομα μ ένα χιουντάη οικογενειακό με μεγάλο πορτ μπαγκάζ -αν δεν υπήρχε χιουντάη, αν υπήρχε τότε έπαιρνε σειρά ο πεθερός που ευχόταν κάτι σε τογιοτα κορόλα που δεν σπάνε δεν χαλάνε). Αυτή τη φήμη θυμάμαι την είχε αποκτήσει, όχι μόνο λόγω του σοβαρού παρουσιαστικού της αλλά και λόγω του πίνακα οργάνων του.

ooops
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Mε την ευκαιρία, να θυμισουμε βεβαια εδώ και λίγο την ιστορία που δεν τη λένε οι γιουτιουμπερς πως τα ΤΑ ΔΕΝ ήταν, ΔΕΝ είναι και ΔΕΝ θα είναι ΠΟΤΕ γκομενοπαγίδες αλλά αντίθετα ήταν η αγαπημένη μηχανή της "σοβαρής σχέσης". Όποια ανέβαινε επάνω ήταν η μέλλουσα "κυρία ΤΑ" και δεν κατέβαινε με τίποτα μα γι αυτό ήταν παράλληλα η αγαπημένη μηχανή της πεθεράς (μπράβο το αγόρι μας, άντε με το καλό το "στεφάνι" και σύντομα μ ένα χιουντάη οικογενειακό με μεγάλο πορτ μπαγκάζ -αν δεν υπήρχε χιουντάη, αν υπήρχε τότε έπαιρνε σειρά ο πεθερός που ευχόταν κάτι σε τογιοτα κορόλα που δεν σπάνε δεν χαλάνε). Αυτή τη φήμη θυμάμαι την είχε αποκτήσει, όχι μόνο λόγω του σοβαρού παρουσιαστικού της αλλά και λόγω του πίνακα οργάνων του.

ooops
Πωωωω....και ΤΑ είχα, και Hyundai accent σεντάν είχα....και πεθερά έχω....

Πωωωωω.....
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Mε την ευκαιρία, να θυμισουμε βεβαια εδώ και λίγο την ιστορία που δεν τη λένε οι γιουτιουμπερς πως τα ΤΑ ΔΕΝ ήταν, ΔΕΝ είναι και ΔΕΝ θα είναι ΠΟΤΕ γκομενοπαγίδες αλλά αντίθετα ήταν η αγαπημένη μηχανή της "σοβαρής σχέσης". Όποια ανέβαινε επάνω ήταν η μέλλουσα "κυρία ΤΑ" και δεν κατέβαινε με τίποτα μα γι αυτό ήταν παράλληλα η αγαπημένη μηχανή της πεθεράς (μπράβο το αγόρι μας, άντε με το καλό το "στεφάνι" και σύντομα μ ένα χιουντάη οικογενειακό με μεγάλο πορτ μπαγκάζ -αν δεν υπήρχε χιουντάη, αν υπήρχε τότε έπαιρνε σειρά ο πεθερός που ευχόταν κάτι σε τογιοτα κορόλα που δεν σπάνε δεν χαλάνε). Αυτή τη φήμη θυμάμαι την είχε αποκτήσει, όχι μόνο λόγω του σοβαρού παρουσιαστικού της αλλά και λόγω του πίνακα οργάνων του.

ooops
Εγώ χιουνται πήρα.. .. Επειδή δεν έφτανα οικονομικά το corolla..
Ειμαι τρανσαλπακιας
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.493
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Εγώ χιουνται πήρα.. .. Επειδή δεν έφτανα οικονομικά το corolla..
Ειμαι τρανσαλπακιας
Ιδανικός άντρας για γάμο Μπάμπη. Με το που πάρεις και το transapl ο πιο περιζήτητος γαμπρός των Αθηνών θα είσαι. Tooth Rolling
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Γιατί στo motoparea.gr μπαίνεις ΠΑΝΤΑ στον ίσιο δρόμο...



Αληθώς Ανέστη αδερφέ Χαράλαμπε..
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Για όλη την τρανσαλποανακατωσουρα.. Και τις 100 σελίδες...
υπάρχει ηθικός αυτουργος..
Φαντάζομαι τον αναγνώρισατε..

Έχω απλά χορευω
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Για όλη την τρανσαλποανακατωσουρα.. Και τις 100 σελίδες...
υπάρχει ηθικός αυτουργος..
Φαντάζομαι τον αναγνώρισατε..

Έχω απλά χορευω
Γνωστή μουμια ανακατωσούρας.....ονόματα δεν λέμε.....
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Για όλη την τρανσαλποανακατωσουρα.. Και τις 100 σελίδες...
υπάρχει ηθικός αυτουργος..
Φαντάζομαι τον αναγνώρισατε..
Έχω απλά χορευω
:eek:
Bαράτε με κι ας χορεύω είσαι... Joy

 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Μπάμπη, κάνε λίγη υπομονή κ όπου να'ναι θα βγει το νέο transalp.
Δύο χρόνια το λένε.

Ποιο καινούργιο ρε συ , αφού είναι νεκρόφιλος λέμε . Tooth Tooth abcdefghgk
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Χθες πηρα ΡΤ και κατεβηκα αθηνα μετα συζυγου..
.Δεν χωραει, δεν παρκαρει. δεν του αρεσει το ρελαντι..Οχι οτι δεν τοξερα, αλλα τοχα λησμονησει
ΤΡΑΝΣΑΛΠ μεχρι να δυσει ο ηλιος
 

Cookosrider

new member
Δημοσιεύσεις
52
Ηλικία
46
Όνομα
Cookos
Φτιάξε τότε τη σέλα στα μέτρα σου! Μεταξύ Αφρικανας και ΤΑ600 πιο καλά είσαι με το μεγάλο. Το είχα το ΤΑ600, είναι σκυλιιιιι αλλά δεν το παίρνεις για να ρίξεις κόστος..Ειδικά με το καρμπ.
 
Top Bottom