Transalp!

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Σωστός ρε φίλε!Yes
Ποιος να κάθεται τώρα να χώνει 300-400 ευρώ που θέλει η Πόρσε να γίνει ξανα αμάξι. Σπρώχτην και πάρε το LADA Niva.
Πάει και χώματα eye


Τι; Δεν μιλάμε για αυτοκίνητα; Πάλι μπέρδεψα τα φλόρουμ; ooops
Ναι Αρκούδε το τερμάτισες τώρα με την Πόρσε, Λαμποργκίνι είναι βρε συ το πλοίο της αγάπης... Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ναι Αρκούδε το τερμάτισες τώρα με την Πόρσε, Λαμποργκίνι είναι βρε συ το πλοίο της αγάπης... Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
Μηχανάρα το RT. Το μόνο μοντέλο που του ταιριάζει γάντι ο boxer κατα την γνώμη μου και επίσης απο τα λίγα BMW που δεν το βλέπουν οι υποψήφιοι αγοραστές για το σήμα που έχει, αλλά για αυτό που είναι.
Εχει την αμέριστη συμπάθεια και σεβασμό μου. Yes
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Σωστός ρε φίλε!Yes
Ποιος να κάθεται τώρα να χώνει 300-400 ευρώ που θέλει η Πόρσε να γίνει ξανα αμάξι. Σπρώχτην και πάρε το LADA Niva.
Πάει και χώματα eye


Τι; Δεν μιλάμε για αυτοκίνητα; Πάλι μπέρδεψα τα φλόρουμ; ooops
Την πρώτη φορά είπες την πηγαδοπομονα φερραρι
Τώρα λες πορσε
Τι πίνεις παιδάκι μου?
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Την πρώτη φορά είπες την πηγαδοπομονα φερραρι
Τώρα λες πορσε
Τι πίνεις παιδάκι μου?
Δεν ξέρω τι με ποτίζουν....αλλά τώρα διάβασα φεγγάρι! Tooth
Και λέω "πότε με έπιασε το ρομαντικό μου....και δη για την γελάδα"! abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Το RT στην κατηγορία του δεν έχει αντίπαλο . Στο ταξίδι δεν μετράνε οι τελικές αλλά συνδυασμός πολλών παραμέτρων και αυτό το ξέρουν άψογα οι Γερμανοί .
Μπαμπίνο η μηχανή είναι σούπερ και θα βαρείς την κεφαλή σου αμα τηνΕδώκεις...
Δεν σου έχει βγάλει τίποτα και θέλει την συντήρηση που της πρέπει για την ηλικία της και όχι κάτι παραπάνω .
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Το RT στην κατηγορία του δεν έχει αντίπαλο . Στο ταξίδι δεν μετράνε οι τελικές αλλά συνδυασμός πολλών παραμέτρων και αυτό το ξέρουν άψογα οι Γερμανοί .
Μπαμπίνο η μηχανή είναι σούπερ και θα βαρείς την κεφαλή σου αμα τηνΕδώκεις...
Δεν σου έχει βγάλει τίποτα και θέλει την συντήρηση που της πρέπει για την ηλικία της και όχι άτι παραπάνω .
Ρε ....το παιδί αγόρασε 5 Αφρικα επειδή θεώρησε πως ο φίλος του ο Επαμεινώντας/θυμιος (δεν θυμάμαι το όνομα) ξέρει καλύτερα....

Εγώ λέω αν προσπαθήσουμε όλοι μαζί θα τον κάνουμε να πάρει CM200!
Τι λέτε; :cool:
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Ρε ....το παιδί αγόρασε 5 Αφρικα επειδή θεώρησε πως ο φίλος του ο Επαμεινώντας/θυμιος (δεν θυμάμαι το όνομα) ξέρει καλύτερα....

Εγώ λέω αν προσπαθήσουμε όλοι μαζί θα τον κάνουμε να πάρει CM200!
Τι λέτε; :cool:

Rolling Rolling Rolling


Και να κρατήσουμε το ΡΤ για εμάς έ ;
Σατανικό...

ToothToothTooth




(Μου έχει κοκκινίσει την μπάρα και δεν μπορώ να αλλάξω γραμματοσειρά , να βάλω εμοτικονς ή οτιδήποτε άλλο)(Έσαξε η μ@....ι@)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.486
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Ρε ....το παιδί αγόρασε 5 Αφρικα επειδή θεώρησε πως ο φίλος του ο Επαμεινώντας/θυμιος (δεν θυμάμαι το όνομα) ξέρει καλύτερα....

Εγώ λέω αν προσπαθήσουμε όλοι μαζί θα τον κάνουμε να πάρει CM200!
Τι λέτε; :cool:
Αποστόλη ο Μπάμπης είναι γάτα1619170635877.png αν θέλει μας πουλάει και μας αγοράζει όλους μαζί. Κάτσε μην σκάσει μύτη με κανένα εργαλείο περίεργο και τρίβουμε τα μάτια. Rolling
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Άμα μπείτε στα αμερικανικά φόρουμ.. Γιατί εγώ είμαι εκεί από αρχές 2000...θα δείτε ότι μετά τα rt το χάος.
Δεν έχουν γκάζια.. Έχουν κραδασμούς, αλλά η ισσοροπια που έχουν δεν υπάρχει αλλού.. Ρε έχουν 1485 μεταξόνιο... Απο το 95 μέχρι και τώρα!
Για να φτιάξεις τουρερ με τετρακυλινδρο μοτέρ θες και μεγάλο μεταξόνιο.. Τα 6κυλινδρα άστο.. Φυσικά είναι τρένα..
Η διαφορά των μποξερ rt με όλα τα υπόλοιπα της κατηγορίας, είναι η ευκολία στα κλειστά, κ στις μανουβρες..
Φτιάξανε και το st1300 πιο κοντό και εύκολο... Αλλα μετά τα 160 ψαρευει..
Γιατί εδώ έχουμε μετωπικές επιφάνειες μεγάλες!
Τα rt ειναι βράχος τριβαλιτσα με 1485 μεταξόνιο....
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.609
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Μπαμπηηηηη κινδυνεύει το εργΚαλείο βρεεεε, θα στο φάει ο Αρκούδος την βλέπω τη δουλειά ! Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Ειναι ψυχαρα ο Μπαμπης.....εμενε μου εστειλε μπαγκστερ απο τον φουτζουρα, και μου ειπε και ευχαριστω! Tooth
Σειρα εχει το RT για δωρο!
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Ειναι ψυχαρα ο Μπαμπης.....εμενε μου εστειλε μπαγκστερ απο τον φουτζουρα, και μου ειπε και ευχαριστω! Tooth
Σειρα εχει το RT για δωρο!
Αμα είχες ακόμα το τρανς, θα παιζε τραμπα
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Οχι ρε φουστη και το σκότωσα το 600άρι για ψίχουλα!
Τώρα θα βρισκόμουν με RT και θα μ***** καουμπόης! Stoned Emoticon




Το παραδέχομαι. Οσο δεν γουστάρω τα TσιEς, τόσο γουστάρω τα RT!
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Άμα μπείτε στα αμερικανικά φόρουμ.. Γιατί εγώ είμαι εκεί από αρχές 2000...θα δείτε ότι μετά τα rt το χάος.
Δεν έχουν γκάζια.. Έχουν κραδασμούς, αλλά η ισσοροπια που έχουν δεν υπάρχει αλλού.. Ρε έχουν 1485 μεταξόνιο... Απο το 95 μέχρι και τώρα!
Για να φτιάξεις τουρερ με τετρακυλινδρο μοτέρ θες και μεγάλο μεταξόνιο.. Τα 6κυλινδρα άστο.. Φυσικά είναι τρένα..
Η διαφορά των μποξερ rt με όλα τα υπόλοιπα της κατηγορίας, είναι η ευκολία στα κλειστά, κ στις μανουβρες..
Φτιάξανε και το st1300 πιο κοντό και εύκολο... Αλλα μετά τα 160 ψαρευει..
Γιατί εδώ έχουμε μετωπικές επιφάνειες μεγάλες!
Τα rt ειναι βράχος τριβαλιτσα με 1485 μεταξόνιο....
Σαν το 43ο ενα πράμα
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Μπαμπηηηηη κινδυνεύει το εργΚαλείο βρεεεε, θα στο φάει ο Αρκούδος την βλέπω τη δουλειά ! Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Ωσαν τον καρχαρια..
Περιμένει ο νοτης στη γωνια
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Άμα μπείτε στα αμερικανικά φόρουμ.. Γιατί εγώ είμαι εκεί από αρχές 2000...θα δείτε ότι μετά τα rt το χάος.
Δεν έχουν γκάζια.. Έχουν κραδασμούς, αλλά η ισσοροπια που έχουν δεν υπάρχει αλλού.. Ρε έχουν 1485 μεταξόνιο... Απο το 95 μέχρι και τώρα!
Για να φτιάξεις τουρερ με τετρακυλινδρο μοτέρ θες και μεγάλο μεταξόνιο.. Τα 6κυλινδρα άστο.. Φυσικά είναι τρένα..
Η διαφορά των μποξερ rt με όλα τα υπόλοιπα της κατηγορίας, είναι η ευκολία στα κλειστά, κ στις μανουβρες..
Φτιάξανε και το st1300 πιο κοντό και εύκολο... Αλλα μετά τα 160 ψαρευει..
Γιατί εδώ έχουμε μετωπικές επιφάνειες μεγάλες!
Τα rt ειναι βράχος τριβαλιτσα με 1485 μεταξόνιο....
Μπαμπίνο τα λες μόνος σου οπότε ξέρεις, προχώρα στα αναγκαία και τέλος.
 
Top Bottom