27-28 και 29 Οκτωβρη Tσιπουροσυναντηση στο ακριτικο Πωγωνι (vol 1)

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.466
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Δυστυχώς άκυρο από μένα διότι ένα τροχαίο με το μικρό μηχανάκι μου άφησε ένα χτύπημα στο πόδι (βαρύ διάστρεμμα και κάκωση στο μηνίσκο) και δεν μπορώ να έρθω.
Περαστικα φιλε στην επομενη Bcdefgh
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Δυστυχώς άκυρο από μένα διότι ένα τροχαίο με το μικρό μηχανάκι μου άφησε ένα χτύπημα στο πόδι (βαρύ διάστρεμμα και κάκωση στο μηνίσκο) και δεν μπορώ να έρθω.
Περαστικά ρε φίλε
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.253
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Δυστυχώς άκυρο από μένα διότι ένα τροχαίο με το μικρό μηχανάκι μου άφησε ένα χτύπημα στο πόδι (βαρύ διάστρεμμα και κάκωση στο μηνίσκο) και δεν μπορώ να έρθω.
Περαστικά Αντρεα

Στάλθηκε από το 2201117SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Lucky luke

new member
Δημοσιεύσεις
353
Ηλικία
62
Όνομα
Νίκος Αθανασίου
Δυστυχώς άκυρο από μένα διότι ένα τροχαίο με το μικρό μηχανάκι μου άφησε ένα χτύπημα στο πόδι (βαρύ διάστρεμμα και κάκωση στο μηνίσκο) και δεν μπορώ να έρθω.
Περαστικά ....
 

Dion8

new member
Δημοσιεύσεις
5
Ηλικία
51
Περιοχή
Spata
Όνομα
Mlahasias Nikolaos

stathis

new member
Δημοσιεύσεις
113
Ηλικία
50
Περιοχή
Λαμία
Όποιος δεν "ψήνεται" για κάποια από τις βόλτες , να έχει κατά νου, ότι πολύ κοντά στην Κάτω Μερόπη, υπάρχουν κάποια "διαμαντάκια" της ηπειρώτικης αρχιτεκτονικής και σε συνδυασμό με την φύση της εποχής, αποζημιώνουν........
 

stathis

new member
Δημοσιεύσεις
113
Ηλικία
50
Περιοχή
Λαμία
Επίσης......στην πορεία για Μολυβδοσκέπαστη, υπάρχει " Η μάνα του νερού".......αξίζει να κατέβεις 10 μέτρα από τον δρόμο για να θαυμάσεις το θαύμα της φύσης https://maps.app.goo.gl/S8J7td9SUwdRwEGd7

 

Attachments

  • Screenshot_20231020_194145_Maps.jpg
    Screenshot_20231020_194145_Maps.jpg
    463,6 KB · Προβολές: 14
Τελευταία επεξεργασία:

Lepanto

member
Δημοσιεύσεις
848
Ηλικία
63
Επίσης......στην πορεία για Μολυβδοσκέπαστη, υπάρχει " Η μάνα του νερού".......αξίζει να κατέβεις 10 μέτρα από τον δρόμο για να θαυμάσεις το θαύμα της φύσης https://maps.app.goo.gl/S8J7td9SUwdRwEGd7

Στάθη για όσους δεν πάνε βόλτα...θα κάνουμε κάτι κοντινό...ωραία η ιδέα σου...
 
Top Bottom