ταπεινη σκεψη για διημερο με φιλο/ους

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.285
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Στεναχωριέμαι που δεν θα είμαι στην μάζωξη της Βέροιας και πιθανότατα ούτε στην Βάλια Κάλντα, αλλά αποφεύγω τα μεγάλα γκρουπ μέχρι την δεύτερη δόση του εμβολίου.

γαμωτ γαμωτ ΓΑΜΩΤ Banging head
Έλα και θα βρεθούμε τα δύο μας κάπου μόνοι!!
Είμαι εμβολιασμενος... γενικώς!!! tongue abcdefghgkabcdefghgk
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Στεναχωριέμαι που δεν θα είμαι στην μάζωξη της Βέροιας και πιθανότατα ούτε στην Βάλια Κάλντα, αλλά αποφεύγω τα μεγάλα γκρουπ μέχρι την δεύτερη δόση του εμβολίου.

γαμωτ γαμωτ ΓΑΜΩΤ Banging head
Φιλαράκι συμπάσχω...
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Φιλαράκι συμπάσχω...
Δεν το διακινδυνεύω φίλε. Για 3 βδομαδούλες ακόμη μονο βολτίτσες με 1-2 άτομα ακόμη και εκεί που καθόμαστε απο απόσταση.
Ξέρω, μπορεί να είμαι σπαστικός, αλλά επειδή θυμάμαι τις κρίσεις άσθματος που δεν μπορούσα να πάρω ανάσα πριν το ρυθμίσω με αγωγή, δεν θέλω να ξαναζήσω κάτι παρόμοιο.
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Δεν το διακινδυνεύω φίλε. Για 3 βδομαδούλες ακόμη μονο βολτίτσες με 1-2 άτομα ακόμη και εκεί που καθόμαστε απο απόσταση.
Ξέρω, μπορεί να είμαι σπαστικός, αλλά επειδή θυμάμαι τις κρίσεις άσθματος που δεν μπορούσα να πάρω ανάσα πριν το ρυθμίσω με αγωγή, δεν θέλω να ξαναζήσω κάτι παρόμοιο.
Σωστός , καλά κάνεις . 'Εχεις άσθμα δεν είναι να μπαίνεις σε περιπέτειες . Εγώ η μοναδική παρασπονδία που έκανα ήταν που πήγα στην βόλτα στον Ωρωπό με τα παιδιά εδώ . Με έπιασε η φυγή μου και πήγα χωρίς σκέψη , τώρα που το ξανασκέφτομαι λέω πως θα μπορούσα να περιμένω .
Οπότε κάνω υπομονή για λίγο καιρό , σε μια εβδομάδα είναι η πρώτη .
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Σωστός , καλά κάνεις . 'Εχεις άσθμα δεν είναι να μπαίνεις σε περιπέτειες . Εγώ η μοναδική παρασπονδία που έκανα ήταν που πήγα στην βόλτα στον Ωρωπό με τα παιδιά εδώ . Με έπιασε η φυγή μου και πήγα χωρίς σκέψη , τώρα που το ξανασκέφτομαι λέω πως θα μπορούσα να περιμένω .
Οπότε κάνω υπομονή για λίγο καιρό , σε μια εβδομάδα είναι η πρώτη .
Ξέρω πως δεν θα μπορέσω να το ελέγξω. Αλλο να πάω με 1-2 που θα έχω το νου μου και άλλο να δω ξαφνικά 40 άτομα που θέλω να τους γνωρίσω καιρό και να καλαμπουρίσω απο κοντά και να αγκαλιαστούμε και να δώσουμε τα χέρια και να μιλάμε για ώρα. Είναι μια κατάσταση που δεν θα μπορώ να ελέγξω και θα πρέπει μόνος μου να κάθομαι πιο πέρα σαν τον μ*****τρούχο που δεν θέλει να παίξει με τα άλλα παιδάκια.
Ούτε τον εαυτό μου θέλω να φέρω σε τέτοια θέση, ούτε τους υπόλοιπους να ζορίσω. eye

Εχουμε καιρό μπροστά μας μόλις τελειώσει αυτή η *****ία με τον ιό, και να βρεθούμε, και να τα πούμε και να τα πιούμε! Smileys drinking beer Emoticon
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.279
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
υπενθυμιζω οτι αυριο το τραινακι των 12,15 φευγει ακριβως...... (12.14 μιζα.

Εγώ με την ατμοκινητη αμαξοστοιχία μου αναχωρω 08:00 από το 14 περίπτερο μέσω παλαιάς Ε.Ο. για Βέροια.
Καλή μας αντάμωση. Bon voyage
 

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Καλα να περασετε λογο δουλειας κυριακη που το αφηνα μέχρι το τελος νομίζω θα καταφέρω στην επόμενη και με απόσταση να καταφέρω αν βρω χοτελις
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Καλά να περάσετε παιδιά, με το καλό να πάτε και με το καλό ναρθείτε με πολλές φωτό, βίντεο κλπ και για μας που δεν μπορούμε νάρθουμε. Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.693
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1200GS
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Μετά από ένα απολαυστικό ταξίδι από επαρχιακούς δρόμους, μέσα από ανοιξιάτικα τοπία έφτασα στη Βέροια. Περιμένω το λαό! Καλό δρόμο σε όλους.93F7BC56-0DA8-4076-9FAB-17F5BEBC652D.jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Εκει ειχα φαει και εγω οταν επισκευθηκα το Λουτρακι Αριδαιας,

καλο μαγαζι, ωραιο φαη....

μου πε και ο Μητσος ενα τιπ και πηρα μια καπνιστη μπριζολα .....μουρλια!!



Θα τους πάω μετα για παγωτό ( όχι σαν αυτό που φαγαμε μαζί)
Απ το άλλο το καλό
Το σπρώξε - γλύψε....
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.466
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Παλικαρια καλα να περασετε. Smileys drinking beer Emoticon
Τωρα πως θα κοιμηθω το βραδυ που δεν θα σε δω γ@μωτο στειλε μου μια φωτο να την εχω tonguetongue
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.466
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Να περάσετε όμορφα με προσοχή και ζγα ζγα...
Και εσυ ζγα ζγα κοιτα να βρεφουμε γιατι εχεις χαθει BcdefghBcdefgh
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.466
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Καλά να περάσετε παιδιά, με το καλό να πάτε και με το καλό ναρθείτε με πολλές φωτό, βίντεο κλπ και για μας που δεν μπορούμε νάρθουμε. Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon
100 Φωτο θα βαλω Σαββα για να ζηλευετε abcdefghgkabcdefghgkBcdefghBcdefgh
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
100 Φωτο θα βαλω Σαββα για να ζηλευετε abcdefghgkabcdefghgkBcdefghBcdefgh
πεντε πεντε μην χαλασεις και το εθιμο .....ετσι ;;;; Banging head Banging head Banging head
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Τωρα πως θα κοιμηθω το βραδυ που δεν θα σε δω γ@μωτο στειλε μου μια φωτο να την εχω tonguetongue

Θα με δεις στον υπνο σου και θα ναι εφιαλτης.DevilDevilDevil
 
Top Bottom