απλα ......μοναχικη ψυχοθεραπευτικη βολτα μεχρι το Οσλο

σακης

new member
Δημοσιεύσεις
125
Περιοχή
alexandroupoli
 

VKon

GS is a great way to spend time on the roads
Δημοσιεύσεις
1.339
Ηλικία
56
Περιοχή
Καβάλα
Μοτοσυκλέτα
F 800 GS
Όνομα
Κώστας
Περιοχή
Καβάλα
απλα θα ηθελα να τονισω οτι..φυσικα υπαρχουν πολυ καλυτερα ταξιδιωτικα, και πολυ πιο εμπειροι ταξιδευτες, οποτε δεν διεκδηκουμε κανενα τιτλο !...απλα μια βολτα ηταν με πολλες ομορφες στιγμες ...λιγα τα φραγκα και ο χρονος ...αλλα μεταξυ κλαψας -καναπε ..και ταξιδιου με περιορισμενο χρονο , επελεξα το δευτερο !
παραθετω τις φωτο μου καθαρα σαν προτροπη ..ενωειτε οι πολλες ιδιωτικες φωτο ειναι μονο για μενα !.....
συναιχιζουμε προς Σουηδια !

.....ηθελα να δω κατι πιο μεσα στην χωρα.....και με ανταμοιψε !....ασε που την γεφυρα την αφησα για ...επομενο !!!
Σάκη το ταξίδι έχει σημασία φίλε
 

σακης

new member
Δημοσιεύσεις
125
Περιοχή
alexandroupoli
το Οσλο.....
ομορφο πολυ ομορφο ......ολα σε ταξη
ενωειτε σας γνησιος ελλην ...φτανωντας στο ξενοδοχειο οπως με καθοδηγουσε το τζιπι .....ειμαι μπροστα στο χοτελ ..αλλα με χωριζει ενα μικρο πεζοδρομιο και οι γραμες του τραμ....οποτε επρεπε να κανω κυκλο το τετραγωνο.....σιγα ρε φιλε !!....ανεβενω το πεζοδρομιο (πολυ χαμηλο) ..και το κοβω μεσα απο τις γραμμες του τραμ....και τσουπ προστα στο χοτελ.....ακομη πατανε κορνες οι νορβηγοι που με ειδαν......αστυνομια δεν ηρθε !....

τα πιο διασημα μουσεια τους....αξιζει ο κοπος να πας
 
Τελευταία επεξεργασία:

σακης

new member
Δημοσιεύσεις
125
Περιοχή
alexandroupoli
ετσι ηρεμα και απλα φτασαμε στο στοχο ...ΟΣΛΟ
περασα πολυ ομορφα....απιστευτη κουραση !...αλλα και ενεργεια που πηρα ...
η επιστροφη ηταν παλι απο τον ιδιο δρομο ..οποτε και ειδα πολλα που δεν προσεξα....
ελπιζω να σας αρεσε ...και ισως να αποφασισε κανενας απο την παρεα ...να κανει κατι παρομοιο η πολυ καλυτερο !!.....
Ο ΚΑΝΑΠΕΣ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΑΔΕΡΦΙΑ....
 
Τελευταία επεξεργασία:

VKon

GS is a great way to spend time on the roads
Δημοσιεύσεις
1.339
Ηλικία
56
Περιοχή
Καβάλα
Μοτοσυκλέτα
F 800 GS
Όνομα
Κώστας
Περιοχή
Καβάλα
Σάκη μερικές πληροφορίες για το κόστος διαμονής και γενικά του ταξιδιού αν είναι δυνατόν θα βοηθούσε κάποιους φίλε ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.502
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Σακη το υπαρχουνε καλυτεροι ταξιδευτες και καλυτερα ταξιδιωτικα ειναι ενα μεγαλο παραμυθι.Ολα τα ταξιδια και οι ταξιδευτες ειναι μεγαλοι.

Εγω περιμενω συντομα το επομενο μεγαλο ταξιδιωτικο σου. Smileys drinking beer Emoticon
 

evangelos

member
Δημοσιεύσεις
1.717
Ηλικία
50
Περιοχή
Ιωάννινα
Μοτοσυκλέτα
Triumph Tiger 800 - GAS GAS EC300
Όνομα
EVANGELOS
απλα θα ηθελα να τονισω οτι..φυσικα υπαρχουν πολυ καλυτερα ταξιδιωτικα, και πολυ πιο εμπειροι ταξιδευτες, οποτε δεν διεκδηκουμε κανενα τιτλο !...απλα μια βολτα ηταν με πολλες ομορφες στιγμες ...λιγα τα φραγκα και ο χρονος ...αλλα μεταξυ κλαψας -καναπε ..και ταξιδιου με περιορισμενο χρονο , επελεξα το δευτερο !
παραθετω τις φωτο μου καθαρα σαν προτροπη ..ενωειτε οι πολλες ιδιωτικες φωτο ειναι μονο για μενα !.....
συναιχιζουμε προς Σουηδια !

.....ηθελα να δω κατι πιο μεσα στην χωρα.....και με ανταμοιψε !....ασε που την γεφυρα την αφησα για ...επομενο !!!


Μην αγχώνεσαι! πάντα θα υπάρχει αυτό "το κάτι άλλο" χωρίς να το αξιολογούμε σωστά τις περισσότερες φορές!! Γιατί ... δεν ξέρω πολλούς που σηκώθηκαν από τον καναπέ και πήγαν στο Οσλο!


Μπράβο!! ωραίο ταξίδι! ωραίες εικόνες!

Πιθανόν να χαιρετηθήκαμε κάποια στιγμή!!
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.182
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Γιατί ... δεν ξέρω πολλούς που σηκώθηκαν από τον καναπέ και πήγαν στο Οσλο!

αν τις μετρησα καλα σε 13 λεξεις τα' πες ολα
GivingSmileys drinking beer EmoticonGivingSmileys drinking beer EmoticonYes
 
Top Bottom