ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΣΑΣ-ONLY

The Owl.

well know member
Δημοσιεύσεις
2.026
Όνομα
George
Τι αρμονικά έχουν ταιριάξει τα σαμάρια με τις γραμμές του busa!
Ρε συ Νικόλα αφού τον ξέρεις τι ψειρας είναι.. Υπάρχει περίπτωση να έβαζε επάνω κάτι που δεν είναι άρτια ζυγισμενο..!
Γιωργαρα είσαι δύναμη ρε...!
 

cube

new member
Δημοσιεύσεις
448
Ηλικία
46
Μοτοσυκλέτα
Αλυσοπρίονο.
Όνομα
Γιωργος
Ρε συ Νικόλα αφού τον ξέρεις τι ψειρας είναι.. Υπάρχει περίπτωση να έβαζε επάνω κάτι που δεν είναι άρτια ζυγισμενο..!
Γιωργαρα είσαι δύναμη ρε...!

Υπερβολές. Smileys drinking beer Emoticon
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Update δεν έχω κάνει στο παρόν thread


Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Update δεν έχω κάνει στο παρόν thread


Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το "μπαουλοντίβανο" πίσω ... το βλέπεις ότι "χαλάει" το σύνολο/είναι υπερβολή έτσι;

Θυμάμαι ότι ήθελες χώρο(για ταξίδια) αλλά έπρεπε να παίξεις με τα πλαϊνά και να κρατήσεις μικρότερη διάσταση στο κεντρικό.

Εσύ ξέρεις τις ανάγκες σου,εγώ γνώμη επί του αισθητικού και του αρκετά ψηλά βάρους κι αλλαγή αεροδυναμικής γράφω.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Το "μπαουλοντίβανο" πίσω ... το βλέπεις ότι "χαλάει" το σύνολο/είναι υπερβολή έτσι;

Θυμάμαι ότι ήθελες χώρο(για ταξίδια) αλλά έπρεπε να παίξεις με τα πλαϊνά και να κρατήσεις μικρότερη διάσταση στο κεντρικό.

Εσύ ξέρεις τις ανάγκες σου,εγώ γνώμη επί του αισθητικού και του αρκετά ψηλά βάρους κι αλλαγή αεροδυναμικής γράφω.
Έτσι και αλλέως μπαίνει μόνο στα ταξίδια, οι πιο μικρές δεν χωραγανε τίποτα, λέω για τις τετράγωνες, στην φωτογραφία είναι η πρώτη μέρα που την αγόρασα, μόλις είχα φύγει από το μαγαζί.
Ζωντανά δεν είναι τόσο χάλια.
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
@karellen Yeap! Για την ακρίβεια, με το editor του κινητού το έφτιαξα (Xiaomi), έχει την δυνατότητα να αλλάζεις τον ουρανό. Έχει και άλλα, πρωί, απόγευμα, κεραυνοί, χιόνι, διάφορα εφέ.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
@karellen Yeap! Για την ακρίβεια, με το editor του κινητού το έφτιαξα (Xiaomi), έχει την δυνατότητα να αλλάζεις τον ουρανό. Έχει και άλλα, πρωί, απόγευμα, κεραυνοί, χιόνι, διάφορα εφέ.
Είπα κι εγώ! Το long exposure δεν είναι κάτι απλό και φτηνό. Θέλει καλό εξοπλισμό.
Αλλά οκ, σήμερα με editor κινητού, κάνεις ότι θες.
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.416
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Είπα κι εγώ! Το long exposure δεν είναι κάτι απλό και φτηνό. Θέλει καλό εξοπλισμό.
Αλλά οκ, σήμερα με editor κινητού, κάνεις ότι θες.
Χώρια απ' αυτό θα έπρεπε να κάθεται ακίνητος πάνω στο μηχανάκι για 1 ώρα για να βγει αυτό το αποτέλεσμα!
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Για κανονικό αποτέλεσμα (και καλό) θες επαγγελματική κάμερα...απλά το editor του Xiaomi έχει ένα πρόγραμμα μέσα αναγνωρίεζι τον ουρανό, με βάση τα χρώματα και το αλλάζει ανάλογα, όπως και τον φωτισμό των γύρω αντικειμένων.

Χρήσιμο και ωραιό για να φτιάξεις πιο artistic φωτογραφίες.
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.416
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Canon D1000 με το μαμά φακό 18-55.
Είμαι στο σκοτάδι και κουνάω με το χέρι ένα μικρό φακό.Η πρώτη είναι στα 2 δευτ. με f 3,5 και iso 100.
Η δεύτερη 5 δευτ. f 5,6 και iso 800.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Canon D1000 με το μαμά φακό 18-55.
Είμαι στο σκοτάδι και κουνάω με το χέρι ένα μικρό φακό.Η πρώτη είναι στα 2 δευτ. με f 3,5 και iso 100.
Η δεύτερη 5 δευτ. f 5,6 και iso 800.
Κλασσικό κομμάτι η 1000D, συλλεκτικό πλέον!
Με έναν καλύτερο φακό κάνει θαύματα.
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Το κουτί πίσω τι το θες ,βγαλτο καλυτερα
Καστανιές,Τορκς,Χολ σένσορ,λουρί δυναμό,σφυρί,καλέμι,μανέλα,ιμάντα,γρύλο,δολώματα,ψαροντούφεκο,σημαδούρες,Δέλτα,φωτοβολίδες..

@caesarsk Σοφιανέ τί ρωτάει το παλικάρι;
Ρε Γιάννη BMW δεν έχεις; funny
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Το κουτί πίσω τι το θες ,βγαλτο καλυτερα

Το κουτι στην πόλη είναι απαραίτητο. Τσάντα δουλειάς με laptop, αδιάβροχα, ιμάντες για να δέσω δείγματα που δεν χωράνε μέσα, δείγματα...
...δυναμό,σφυρί,καλέμι,μανέλα,ιμάντα,γρύλο,δολώματα,ψαροντούφεκο,σημαδούρες,Δέλτα,φωτοβολίδες...
 
Top Bottom