ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΣΑΣ-ONLY

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.549
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Ημέρα σκέψεων και νοσταλγίας σήμερα, και είπα να την μοιραστώ μαζί σας.

Ξεκινάω μ' ένα ποτ πουρί... εποχής που είχα μαλλιά, ήταν must η άσπρη κάλτσα, πίναμε φραπόγαλα, τριγυρνούσαμε στις discotek
και φυσικά βλέπαμε ταινίες φρεσκογυρισμένες με τον Γαρδέλη... Tooth Tooth
1637261522250.jpeg

εποχή άσπρη κάλτσα εγώ ο 2ος απο δεξιά
1637261836305.jpeg

ΤΩΡΑ όπου βρώ ευκαιρία λέω πολλά και διάφορα για ρούχα εξοπλισμό κλπ, ΑΛΛΑ κάποτε έτσι τριγυρνούσαμε, πάλι καλά που φορούσαμε κράνος, και μήν πάει το μυαλό σας μέσα στην πόλη.... καμία τύχη, εδώ είμαστε σε κοντινή βολτίτσα για καφεδάκι άν θυμάμαι καλά κάπου προς Κατερίνη Αγ Δημήτριο μεριά, ένεκα χειμώνα, μας είχε πιάσει βροχή και.......ο Ηλίας(ψηλός) μιας και πήγαινε για ψάρεμα είχε μαζί του νιτζεράδα, εγώ τότε πήγαινα για σκί και είχα μαζί μου γκέτες του σκί , προσέξτε και το αθλητικό παπουτσάκι μου χειμωνιάτικα (άρε τα νιάτα...), (τώρα θέλω gore tex τρομάρα μου το γίδι)abcdefghgk Tooth Dancing (δέν θέλω σχόλια για τα χρωματάκια μου τα μπορντοροδοκοκκινάκια Samurai suicide Happy )
1637262802971.jpeg

η αρρώστια(δέν έχω βρεί ακόμα γιατρειά) ξεκίνησε το 1984 απο αυτό το παπί, την διχρονίλα την μυρίζω ακόμα, στ' αυτιά μου ο ήχος του είναι ακόμα φρέσκος, οι αισθήσεις είναι οι ίδιες απο τότε μέχρι πρίν 3 ώρες που έβγαλα μια μικρή βολτίτσα το μηχανάκι για ξελαμπικάρισμα ....
1637262941860.jpeg
1637265241666.jpeg

η πρώτη αγάπη και παντοτινή
1637263169457.jpeg

Κεφαλλονιά ένα απο τα πρώτα μου ταξίδια η θεά είναι το 89άρι μίζα μανιβέλα περικαλώ!!!!!
1637263394305.jpeg

άλλη αγάπη με πολλά χλμ σε ταξίδια παντός εδάφους, κάπου στο παρθένο Δράμας
1637264092122.jpeg
1637264140942.jpeg


οι 2 αγάπες μου εκείνης της εποχής μαζί η διαφορά είναι μόνο στο νούμερο των τροχών ooops
1637264506649.jpeg

Τυχερούλιδες δέν με αφήνει να βάλω άλλες Teary Eyes Waving Bye

καλά και ασφαλή χλμ να έχουμε όλοι μας, να ζούμε την κάθε μέρα όπως της αξίζει, να μαζεύουμε όμορφες εικόνες, και αναμνήσεις
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Καλησπέρα, είπαμε;



Ωραία η V-Strom...μα σε κλειστές στροφές θέλει να ανοιχτείς και λίγο παραπάνω...
 

The Owl.

well know member
Δημοσιεύσεις
2.026
Όνομα
George
@rantanplan
ωραιες ενναλαγες τροχοφορων ομολογω..!Smileys drinking beer Emoticon

το Ντομι το μανιβελατο (νομιζω το χουμε ξαναπει καπου) θα επρεπε να απαγορευουν απαξ κ αγοραστει να μεταπωληθει..police
το γιατι θα το καταλαβαινε ο κατοχος μια 20ετια μετα....cde
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
@rantanplan
ωραιες ενναλαγες τροχοφορων ομολογω..!Smileys drinking beer Emoticon

το Ντομι το μανιβελατο (νομιζω το χουμε ξαναπει καπου) θα επρεπε να απαγορευουν απαξ κ αγοραστει να μεταπωληθει..police
το γιατι θα το καταλαβαινε ο κατοχος μια 20ετια μετα....cde
Με τον Γιώργη που το πήρε έχουμε γίνει φίλοι απο τότε που το πήρε, άν θυμάμαι καλά το 94-5 το έδωσα, τζιτζιλόνι το πήρε, τζιτζιλόνι το κράτησε, κάθε φορά τον λέω δώστο μου ρε πίσω.... ΑΑΑΑ με λέει ας πρόσεχες... την *****ία την έκανες... και το κρατάει πραγματικά μπιμπελό...., τουλάχιστον πήγε σε καλά χέρια...
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.430
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Τι βρίσκεις αν ξεσκονίζεις σκληρούς δίσκους!
Νόμιζα πως είχα χάσει όλες τις φώτο απο εκείνη την περίοδο σε έναν σκληρό που χτύπησε! Τελικά σώθηκαν κάποιες!


View attachment 41273
Μηχαναρα.
Και στο σωστό χρώμα
 
Top Bottom