ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Πολύ ευχαρίστως, απλός είναι καινούργια και για μένα , την έχω κάτι λιγότερο από μήνα και έχω κάνει ως ώρας 700 +χλμ , επίσης είναι η πρώτη μου μεγάλη μηχανή ,1000cc δλδ .
Το μόνο που θα μπορώ να γράφω είναι τι αισθάνομαι και τις εμπειριες που θα έχω από δω και πέρα μαζί τις οσο την μαθαίνω και εγώ ,να γράφω σέρβις , κόστος εάν μου έβγαλε κάποιο πρόβλημα κτλ . Έτσι πολύ ευχαρίστως καθώς και η δίκη μου εμπειρία είναι μικρή .
Σήμερα έβαλα τακάκια και έβαλα τα γνήσια , κόστος έκαστος 70€ . Σύνολο 210 (2 μπροστά 1 πίσω ) και 15€ εργασία . Εξουσιοδοτημένο Honda θεοχαρης κορινθος
Γιαυτό είναι ευκαιρία.
Εκκίνηση από το μηδέν.eye
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Βόλτα προς Σταγιάτες σήμερα


@Αμπαλος ε ναι, πάλι βόλτα...
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.311
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Γύρισα λίγο τα λάδια.
Ψάθα και πίσω.


Στάλθηκε από το POT-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εισαι πανω απο 2 χλμ αποσταση απ το σπιτι σου!!Πωωωωωωως πηγες εκει???εεεεεε???? police policetonguetongue
 
N

notakos600

Guest
Εισαι πανω απο 2 χλμ αποσταση απ το σπιτι σου!!Πωωωωωωως πηγες εκει???εεεεεε???? police policetonguetongue
Να σου πω κάτι Κυριάκο?
Ξέμπλεξα λιγάκι αργά και δεν προλάβαινα, αλλιώς είχα σκοπό να πάω Ερυθρές από Δερβενοχώρια, να χτυπήσω Λεύκτρα και να πάω Αρβανίτσα...
Δεν υπάρχει ίχνος αστυνομίας στα βουνά και στους παράδρομους...
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Να σου πω κάτι Κυριάκο?
Ξέμπλεξα λιγάκι αργά και δεν προλάβαινα, αλλιώς είχα σκοπό να πάω Ερυθρές από Δερβενοχώρια, να χτυπήσω Λεύκτρα και να πάω Αρβανίτσα...
Δεν υπάρχει ίχνος αστυνομίας στα βουνά και στους παράδρομους...
Κι άμα πέσεις σε μπλόκο με το XT.. Τους λες τζομπανης είμαι πάω στη στανη
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Πολύ ευχαρίστως, απλός είναι καινούργια και για μένα , την έχω κάτι λιγότερο από μήνα και έχω κάνει ως ώρας 700 +χλμ , επίσης είναι η πρώτη μου μεγάλη μηχανή ,1000cc δλδ .
Το μόνο που θα μπορώ να γράφω είναι τι αισθάνομαι και τις εμπειριες που θα έχω από δω και πέρα μαζί τις οσο την μαθαίνω και εγώ ,να γράφω σέρβις , κόστος εάν μου έβγαλε κάποιο πρόβλημα κτλ . Έτσι πολύ ευχαρίστως καθώς και η δίκη μου εμπειρία είναι μικρή .
Σήμερα έβαλα τακάκια και έβαλα τα γνήσια , κόστος έκαστος 70€ . Σύνολο 210 (2 μπροστά 1 πίσω ) και 15€ εργασία . Εξουσιοδοτημένο Honda θεοχαρης κορινθος
Ακριβά βρε Θάνο!
 
Top Bottom