Συμβαίνει τώρα....

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Το να βγαίνεις σε in μαγαζί για να μιλήσεις για το αν ένα Keihin FCR έχει το ίδιο ομαλό δουλεμα με ένα injection είναι άλλη φάση...


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
27.046
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
27.046
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Το να βγαίνεις σε in μαγαζί για να μιλήσεις για το αν ένα Keihin FCR έχει το ίδιο ομαλό δουλεμα με ένα injection είναι άλλη φάση...


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βρες μια τσουπα αγορι μου και τραβατην για ποτακι λυσσαξες με κατι καρμπυρατερ και injection Αιντε :cool:
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
@maik900 Έλα μωρέ σιγά.....όποτε βγαίνω με κοπέλα, είμαι με motorcyclist Mode OFF, δεν αναφέρω τέτοια πράματα προφανώς......με τα ρεμάλια τι θα πούμε;

Ποιο τραγούδι μας άρεσε πιο πολύ στην Eurovision? Φυσικά και ΟΧΙ! Θα μιλήσουμε για μοτέρ, τι μηχανές θέλουμε να πάρουμε, καταναλώσεις, γιατί το Astrea του φίλου έκαψε λάδι κλπ....και φυσικά και για γκόμενες θα λέμε Smileys drinking beer Emoticon

Βέβαια το 100% ιδανικό θα ήτανε και η κοπέλα να είναι του 2τροχου και του ταξιδιού αλλά καλή τύχη να βρεις μια τέτοια Tooth
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Ειμαι στη λειβαδια στην κρύα.. Δροσαααα
Λοιπόν ιδανική ταχύτητα ταξιδιού με την πομώνα τα 140..πιο πάνω ζεσταίνεται.. Άκρως τουριστική η κυρια
 

kostas_366

member
Δημοσιεύσεις
791
Περιοχή
Αργολίδα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Ειμαι στη λειβαδια στην κρύα.. Δροσαααα
Λοιπόν ιδανική ταχύτητα ταξιδιού με την πομώνα τα 140..πιο πάνω ζεσταίνεται.. Άκρως τουριστική η κυρια
Λογικό να κάνει πάνω η θερμοκρασία. Μιλάς για πολύ ή ένα τακ πάνω. Δεν έχεις και 6η βλέπεις.
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Λογικό να κάνει πάνω η θερμοκρασία. Μιλάς για πολύ ή ένα τακ πάνω. Δεν έχεις και 6η βλέπεις.
Στα 160 είναι στις 6 μπάρες..5500rpm.
Πριν που το δούλευα χωρίς γεφυρωτηρα (λ εκτός άρα πιο πλούσιο μειγμα) ήταν στις 5 μπαρες στα 160.

To χω τσεκάρει, σε ζόρισμα, ανεβάζει θερμοκρασια πιο εύκολα τώρα που ναι μαμα.. Αλλα και 7 + λίτρα στα 100 δεν παλεύεται.
Έπεσα 1 λιτρο κάτω.
 

kostas_366

member
Δημοσιεύσεις
791
Περιοχή
Αργολίδα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Στα 160 είναι στις 6 μπάρες..5500rpm.
Πριν που το δούλευα χωρίς γεφυρωτηρα (λ εκτός άρα πιο πλούσιο μειγμα) ήταν στις 5 μπαρες στα 160.

To χω τσεκάρει, σε ζόρισμα, ανεβάζει θερμοκρασια πιο εύκολα τώρα που ναι μαμα.. Αλλα και 7 + λίτρα στα 100 δεν παλεύεται.
Έπεσα 1 λιτρο κάτω.
Μαμά κάνε τα όλα.
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
62
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ε ναι. Ηρεμία...


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ωραιότατα αλλά έχω πάλι ερώτηση...αυτό είναι το φανάρι που δεν φέγγει καλά βρε Τάσο?
Εγώ το βλέπω άριστο πάντως.
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Ωραιότατα αλλά έχω πάλι ερώτηση...αυτό είναι το φανάρι που δεν φέγγει καλά βρε Τάσο?
Εγώ το βλέπω άριστο πάντως.
Eγω το βλέπω σαν αυτά που "χτυπούν" μακριά και με στραβώνουν από απέναντι..
Σκέψου τώρα ότι δεν είναι κι ο Τάσος επάνω.
police
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.793
Ηλικία
26
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
@Ωmega Tα έχω ρυθμίσει πάντως...εντάξει εν τέλει προφανώς η μεγάλη σκαλά πρέπει να φτάνει και μακριά αλλά όταν έρχεται αμάξι τα βάζω στα κανονικά φώτα.

@Σάββας 24W είναι. Αν βάλω το αντίστοιχο 35W θα φωτίζει ακόμα καλύτερα όμως. Γενικά το βράδυ θέλω να έχω όσο το δυνατόν καλύτερη ορατότητα. Κυρίως επειδή το 60% των δρόμων του Πηλίου δεν έχει φωτισμό...
 
Top Bottom